mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 20:24 
Cytuj  
Naciśnij H i zakładka Battlegrounds w prawym górnym rogu.

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 21:25 
Cytuj  
Nie logując się do gry.


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:24 
Cytuj  
Panowie, mam takie pytanie, czy identycznie ubrany caster z roznych klas (przykladowo moonkin, lock, mage, ele shaman) bedzie zadawac ten sam dps?
Kiedys roznice w klasach byly oczywiste, mag lock pure dps, moonkin - szaman support. Czy to nadal ma swoje odwzorowanie w wow, czy raczej roznice sie zatarly ?
Reasumujac czy przykladowo taki moonkin ma szanse robic taki sam dps jak mag?

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:27 
Cytuj  
Ten sam poziom gearu i skilla - moonkin, czy ele nie ma szans pobic maga.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 11:49 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Panowie, mam takie pytanie, czy identycznie ubrany caster z roznych klas (przykladowo moonkin, lock, mage, ele shaman) bedzie zadawac ten sam dps?
Kiedys roznice w klasach byly oczywiste, mag lock pure dps, moonkin - szaman support. Czy to nadal ma swoje odwzorowanie w wow, czy raczej roznice sie zatarly ?
Reasumujac czy przykladowo taki moonkin ma szanse robic taki sam dps jak mag?


Weź pod uwagę jeszcze rotację.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 12:10 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Panowie, mam takie pytanie, czy identycznie ubrany caster z roznych klas (przykladowo moonkin, lock, mage, ele shaman) bedzie zadawac ten sam dps?
Kiedys roznice w klasach byly oczywiste, mag lock pure dps, moonkin - szaman support. Czy to nadal ma swoje odwzorowanie w wow, czy raczej roznice sie zatarly ?
Reasumujac czy przykladowo taki moonkin ma szanse robic taki sam dps jak mag?


Teoretycznie nadal powinno to tak wyglądać, że warlock i mage pure, shaman i mookin supp, sprawa wygląda tak że shaman i druid powinni robić mniejszy DPS (z tym samym gearem), o jakieś 5% przynajmniej Blizz pisał że do tego dąży, inna sprawa że jakby zsumować ile DMG pomaga innym robić ten support, to wyjdzie lepiej niż pure dps class.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 15:10 
Cytuj  
w icc wyglada to mniej wiecej tak. affi lock>shadow priest>mage>demo lock>reszta swiata.
wiadomo, ze moze sie to troche zmienic zaleznie od encountera.

A to tylko dlatego, ze mechaniki na icc sa baaardzo, ale to bardzo przyjazne klasom ktore traca minimalnie na dpsie podczas biegania.
Zapewne wszystko sie zmieni, gdy kazdy bedzie latal w bisie a zastosowania niektorych taktyk nie beda juz tak konieczne i wiekszosc bedzie sie sprowadzalo do fullnuke na stojaco ;>

*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 10:52 
Cytuj  
Witam. Podczas uruchomiania gry,wlacza mi sie background downloader,zeby sciagnac nadchodzacy patch i w tym momencie niestety dostaje blad "runtime library" i w zwiazku z tym nie moge go pobrac.

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 11:13 
Cytuj  
Chyba dalej jest ten bug z weekly na wintergrasp.
Wczoraj porobilem wszytki questy a dzisiaj od nowa je mogę wziąć. :o


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:13 
Cytuj  
Sebo napisał(a):
Witam. Podczas uruchomiania gry,wlacza mi sie background downloader,zeby sciagnac nadchodzacy patch i w tym momencie niestety dostaje blad "runtime library" i w zwiazku z tym nie moge go pobrac.


Zrob reinstal Net framework (do sciagniecia z microsoftu) i zobacz czy pomoglo.


Posty: 1
Dołączył(a): 18.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 01:11 
Cytuj  
Witajcie gracze Wowa! Mam kilka pytań dotyczących tej wspaniałej gry, a że jestem kompletnym początkującym, niektóre pytania mogą wam sie wydawać... obraźliwe ;) Liczę jednak na wyrozumiałość i szczere(prawdziwe) odpowiedzi. Dla ich ułatwienia będę numerował pytania. Przeczytałem różne poradniki, objaśnienia, strony internetowe etc. ,ale na te pytania nie znalazłem odpowiedzi, badź nie były one kompletne i/lub mnie nie satysfakcjonowały. No to zaczynamy ;P

1. Co się dzieje z itemami po śmierci? Z tego co czytałem to nie znikają, jednakże są jakieś wyjątki...Jakie?
2. Jaka postać będzie dla mnie na początek najłatwiejsza, chodzi mi o wszystko(rasa, klasa, profesja)?
3. Czy można kupić od razu 3(wszystkie?) profesje poboczne?
4. Ściągam klienta z oficjalnej strony. Rozumiem że będę mógł grać na nieoficjalnych/prywatnych serwach?
5. Żeby zacząć grać potrzebuje klienta(ponad 3 giga), tbc( ponad 2 giga) oraz ? Z różnych poradników wywnioskowałem, że mają być jeszcze patche. Czy najnowszym jest 2.4.3? Czy potrzebuje coś jeszcze?
6. Propozycje gdzie mam zacząć grać( mam na myśli serwery, polskie serwery^^)?
7. Czy jest jakakolwiek strona( a długo jej szukałem...) z opisem potwora(może być po angielsku, ale wolałbym po polsku) i co najważniejsze z opisem jego LOOTA( wiedziałbym na co polować itp).
8. Często grałem w gry mmorpg i przeważnie istniały mapki, które ukazywały jakie moby gdzie się znajdują. Jest taka w wowie?
9. Posiadam dwa komputery i chiałbym grać razem z bratem. Tylko że jego komputer jest przedpotopowy, z marnymi osiągami;) Ma kartę graficzną bodajże Geforce 4 z pixel shader'em 1.0. Czy to wystarczy?
10. Gdy już ściągne wszystkie potrzebne rzeczy(pkt 5), to czytałem o jakiś zagrożeniach(czego konsekwecja będzie ponowne pobieranie) związach z właczaniem gry. Jeżeli takie występują- poprosze o wyjaśnienia.
11. Jeżeli już podacie mi rasę, klasę i profesję to chętnie dowiedziałbym się jak 'pakować' talenty.
12. Jeżeli jest coś trywialnego, czego tutaj nie wymieniłem, a powinienem wiedzieć, to prosze napiszcie;)

Z góry dziękuje za stracony czas i cierpliwe, dwunastopunktowe odpowiedzi ;P Wielkie sorry za wszelakie błędy! Pozdrawiam

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 07:29 
Cytuj  
Cytuj:
1. Co się dzieje z itemami po śmierci? Z tego co czytałem to nie znikają, jednakże są jakieś wyjątki...Jakie?

Zaden przedmiot nie znika w wyniku smierci postaci.
Cytuj:
2. Jaka postać będzie dla mnie na początek najłatwiejsza, chodzi mi o wszystko(rasa, klasa, profesja)?

Rasa nie ma znaczenia. Z klas to hunter, paladyn. Z profesji skining/mining/herbalism.
Cytuj:
3. Czy można kupić od razu 3(wszystkie?) profesje poboczne?
Cooking i first aid od 1 levelu, fishing od 5. Mozna miec wszystkie trzy.
Cytuj:
4. Ściągam klienta z oficjalnej strony. Rozumiem że będę mógł grać na nieoficjalnych/prywatnych serwach?
Nie.
Cytuj:
5. Żeby zacząć grać potrzebuje klienta(ponad 3 giga), tbc( ponad 2 giga) oraz ? Z różnych poradników wywnioskowałem, że mają być jeszcze patche. Czy najnowszym jest 2.4.3? Czy potrzebuje coś jeszcze?
Oraz Wrath of the Lich King. Widze ze poradniki dotyczyly pirackich serwerow. Aktualny patch to bodajze 3.2.
Cytuj:
6. Propozycje gdzie mam zacząć grać( mam na myśli serwery, polskie serwery^^)?
Subiektywnie polecam serwery The Venture co i Ravenholdt.
Cytuj:
7. Czy jest jakakolwiek strona( a długo jej szukałem...) z opisem potwora(może być po angielsku, ale wolałbym po polsku) i co najważniejsze z opisem jego LOOTA( wiedziałbym na co polować itp).
www.wowhead.com
Cytuj:
8. Często grałem w gry mmorpg i przeważnie istniały mapki, które ukazywały jakie moby gdzie się znajdują. Jest taka w wowie?
W grze nie (no chyba ze istnieje jakis mod w stylu atlas, ktory to umozliwia). Poza gra www.wowhead.com.
Cytuj:
9. Posiadam dwa komputery i chiałbym grać razem z bratem. Tylko że jego komputer jest przedpotopowy, z marnymi osiągami;) Ma kartę graficzną bodajże Geforce 4 z pixel shader'em 1.0. Czy to wystarczy?
Karta wystarczy by gra odpalila, ale niestety jest bardzo slaba.
Cytuj:
10. Gdy już ściągne wszystkie potrzebne rzeczy(pkt 5), to czytałem o jakiś zagrożeniach(czego konsekwecja będzie ponowne pobieranie) związach z właczaniem gry. Jeżeli takie występują- poprosze o wyjaśnienia.
Jedyne z czym sie spotkalem to utrata konfiguracji addonow przy wywaleniu sie windowsa.
Cytuj:
11. Jeżeli już podacie mi rasę, klasę i profesję to chętnie dowiedziałbym się jak 'pakować' talenty.
Zalezy od wybranego drzewka rozwoju. Najlepiej jak sam bedziesz wybierac w zaleznosci do tego jak bedziesz chcial rozwinac postac.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 07:55 
Cytuj  
Warsung napisał(a):
Cytuj:
10. Gdy już ściągne wszystkie potrzebne rzeczy(pkt 5), to czytałem o jakiś zagrożeniach(czego konsekwecja będzie ponowne pobieranie) związach z właczaniem gry. Jeżeli takie występują- poprosze o wyjaśnienia.


Może tu chodzi o to, że jak spaczujesz grę za wysoko uruchamiając ją z konfiguracją na oficjalne serwery, to nie da rady wrócić do wersji pozwalającej grać na piratach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 12:11 
Cytuj  
Orginal wowa kosztuje chyba 30zl - uprawnia cie to tez do grania przez miesiac free.
Na twoim miejscu odpuscilbym sobie piraty i gral na normalnym serwerze.

Skoro jestes poczatkujacy, to sam wow wystarczy ci pewnie na miesiac spokojnego levelowania. Potem jak sie wciagniesz dokupisz dodatek nr 1 i nr 2 :)

*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 14:26 
Cytuj  
Zrobilem reinstall Net framework - chociaz pewie nie do konca,poniewaz po zakonczeniu instalacji pojawia sie wiadomosc blad .

A co do runtime library to blad wyglada dokladnie tak

http://s161.photobucket.com/albums/t237 ... netime.jpg

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 15:05 
Cytuj  
Cytuj:
4. Ściągam klienta z oficjalnej strony. Rozumiem że będę mógł grać na nieoficjalnych/prywatnych serwach?


Bedziesz mogl grac gdzie chcesz. Wiekszosc privow jedzie na najnowszym patchu.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 15:31 
Cytuj  
Martilius napisał(a):
Czy jest gdzieś na www jakiś licznik pokazujący za ile rozpoczyna się wintergrasp ? :D


http://madcowstudios.wordpress.com/wintergrasp-timer/ nie www, ale może się sprawdzi ;)

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 19:43 
Cytuj  
Sebo napisał(a):
Zrobilem reinstall Net framework - chociaz pewie nie do konca,poniewaz po zakonczeniu instalacji pojawia sie wiadomosc blad .

A co do runtime library to blad wyglada dokladnie tak

http://s161.photobucket.com/albums/t237 ... netime.jpg


Zainstaluj to i sprawdz czy pomoglo:
http://www.microsoft.com/downloads/deta ... 4b9f2bc1bf

*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 17:14 
Cytuj  
nie pomoglo

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 18:46 
Cytuj  
Nie bylo przypadkiem takiej strony co mozna bylo sprawdzic historie postaci nawet z przed paru lat? W jakich gildiach byla / server etc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.