mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 10:45 
Cytuj  
Dana - chyba zbyt ostro przesadzasz ;) Moze i w MC nie bylo wymagajacych bossow, ale ja do dzis pamietam jak w UBRS bufowalismy sie +FR mindcontrolujac moby przed samym Ragnarosem i wcale nie bylo latwo, jak na tam te czasy :P A teraz, ToC po ostanich nerfach to tez juz banal :P Uldu jest tylko kilka boassow tak naprawde trudnych, reszta to pryszcz przeciez :)
ICC pierwsze 6 bossow tez nie jest jakas wymagajaca, nieprawdaz ?
Wcale nie twierdze ze jest teraz latwo, wrecz przeciwnie niektore encountery sa naprawde trudne szczegolnie w hard-modowych/heroicowych odslonach i bardzo zalezne od posiadanego gearu jak i skilla. Tak tez to jest kwestia danej chwili, po wyjsciu dodatku pewnie tez dzisiejszy content bedzie - kto wie - prosty jak wskazales - "konstrukcja cepa" :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 10:57 
Cytuj  
A mc bylo trudne? Bez zartow:P Mc to instancja skomplikowana tak jak obecnie 5 osobowe. Tak jak napisal dana tunel z nudnymi patrolami nudnych mobow i bossowie na ktorych taktyke mozna strescic jednym zdaniem.
1/5 rajdu wogole nie umiala grac 4-5 osob bylo afk nawet w czasie walk z bossami a i tak szlo sie do przodu.

Toc to taki event jak dla mnie nie jest to dunegeon prawdziwy.
Ale tbh podoba mi sie takie cos tak samo jak podobaja mi sie instancje z jednym bossem typu onyxia, malygos. Robi sie to szybko milo nie ma trashu .
Same walki z bossami.
Mila odmiana od siedzenia pare godzin w "prawdziwej" instancji rajdowej gdzie polowe czasu czysci sie trash.
Voa to loteria z free lootem. Robi sie to prawie zawsze w pugu wiec nie moze byc wymagajaca ani skomplikowana.

Nie porownywalbym ich bezposrednio. Jedni wola siedziec caly dzien w jednej instancji inni wola pare mniejszych ktore mozna zrobic w godzinke.
Fajnie bedzie jesli beda i takie i takie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 11:01 
Cytuj  
Cytuj:
wcale nie bylo latwo


Nie zrozumiałeś mnie. Nie powiedziałem że Bossy były łatwe, tylko że były proste, w wykonaniu. Nie miały tylu skilli, taktyki też nie były aż tak skomplikowane, nie miały żadnych "niesztampowych" elementów etc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 11:41 
Cytuj  
Vercin - cos ty ostanio wszystko negatywnie odbierasz, troche optymizmu ;) Z perspektywy czasu to dla mnie tez MC zadne wyzwanie, ale na tamte czasy, jak to juz cypis pisal, gdzie kazdy nie znal klasy, mozliwosci ani matematycznego ich opisu, bylo to jakies wyzwanie, nieprawdaz ?

Dana - a chyba ze tak, inaczej to troche zrozumialem, sorki ;) Powinienem zrozumiec to w doslownym slowa znaczeniu - kontrukcja cepa :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 14:56 
Cytuj  
Vercin zapomniałeś jak w TheDust resetowaliśmy MC jak na wejściu były dwa firelordy? Kurde może fakt, że bossowie schematyczni i prości ale na tamte czasy czyli brak gearu i ogrania był to instance w którym się często i gęsto wipowało...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 15:14 
Cytuj  
Ja pamietam ze jak to zaczynalismy to nawet nie wszyscy mieli 60 level:P
Pierwszego bossa zabilismy jak mialem 58:)
Chodzi mi o skomplikowanie/ zlozonosc ecounterow, instancji bo pojawiaja sie stwierdzenia ze mc bylo takie oh ah super fajne w porownaniu do tego co jest teraz co mnie troche smieszy.
Wtedy to bylo trudne dla nas zwlaszcza ze zawsze ktos tam afkowal ktos sie obijal ktos mial 58 level :P , ktos lagowal .
Trudnosc polegala na czyms innym niz teraz gdzie jedna osoba jak zaspi/dcnie to zazwyczaj jest koniec.
Np nie dalo sie latwo zmarkowac paru addow na gaarze zeby tankowie(zdaje sie ze warlockowie banishowali a te co zostaly byly tankowane ) wiedzieli kto co ma bic i musialismy to rozwiazywac w dosc smieszny sposob. Cala walka tak naprawde sprowadzala sie do tego zeby tankowie dobrze wybrali cele.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 15:29 
Cytuj  
poza markowanie targetów, nie było wtedy pierdyliarda addonów typu Grid, timerów dokładnych prawie że do setnej sekundy etc

gdyby wtedy encountery były tak rozbudowane jak teraz to jeszcze mniejszy procent graczy widziałby high-endowe rajdowanie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 15:35 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Chodzi mi o skomplikowanie/ zlozonosc ecounterow, instancji bo pojawiaja sie stwierdzenia ze mc bylo takie oh ah super fajne w porownaniu do tego co jest teraz co mnie troche smieszy.

W porownaniu do ToC bylo superfajne. Do uldu nie. Ale MC to nie jedyna instancja rajdowa podstawki. Jako calosc wotlk posysa w porownaniu do good old days. W TBC nie gralem ale z opinii znajomych wotlk moze conajwyzej possac jajka rajdom z tego dodatku. Jak dla mnie to mocny regres. Blizzard sie nie wysilil, bo oczekiwania graczy sa niewielkie. Wszytko im sie podoba. Miejmy nadzieje, ze Cata wniesie nowa jakosc.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 16:03 
Cytuj  
Wez tez pod uwage ze ludzie bardzo czesto grajac w dany tytul x lat gdy porownuja stan obecny do "good old days" kiedy gra jeszcze im sie nie znudzila i byla czyms nowym , odczuwja pokuse zeby gloryfikowac te stare dobre czasy. W irl wielu tez lubi sobie powspominac czasy komuny i jak to dobrze im sie wtedy zylo:P

Ktos moglby to obiektywnie w miare ocenic gdybym zaczal teraz grac pierwszy raz w wowa i porownal sobie instancje z tbc z icc(nie zwracajac bardzo uwagi na grafike modele tylko na gameplay ecountery itp)

Osobiscie najbardziej podobaly mi sie :
Mc: bo to byly moje pierwsze rajdy w wow
Onyxia: wiadomo co to za mmorpg bez smoka fajnego:P
Aq40: jesli nie patrzec na super nudny i dlugi trash
Naxx pre tbc : genialna instancja
W nowszych instancjach wprowadzili kupe fajnych zmian ale to juz nie to co kiedys.
Ale glownie dlatego ze oceniajac patrze tez na ludzi/gildie w ktorych wtedy bylem.
Na fakt iz wtedy to czesto byly server first kille.
Na to ze gram juz pare lat i poprostu ciezko mnie czymkolwiek zaskoczyc.
Nie ma juz tego entuzjazmu w ludziach .
Mnostwo gra weteranow takich jak ja co widzieli w tej grze praktycznie wszystko.

A toc to taka zapchaj dziura byla i podoba mi sie ten typ instancji pod warunkiem ze nie bede udawac ze to jest cos mogacego zastapic normalny dunegon typu uldu czy icc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 18:32 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
A toc to taka zapchaj dziura byla i podoba mi sie ten typ instancji pod warunkiem ze nie bede udawac ze to jest cos mogacego zastapic normalny dunegon typu uldu czy icc.


Idea takich zapchajdziur typu wejdz/wyjdz jest calkiem spoko. Ale na Boga niech to ma lepsza realizacje niz komiczne walki na konikach w ToC.
Cienkie jak sik pajaka questy i idiotyczna otoczke fabularna pomine juz milczeniem. :)

Ogolnie ToC to moim zdaniem najslabszy patch i instancja w WoWie i nie powinno tego wogole byc w grze. No ale kazdemu zdarzaja sie wypadki przy pracy, nawet Blizzardowi.

BTW. Chociazby z tego powodu stare raidy>nowe raidy ze kiedys zapchajdziura to byl Sunwell czyli normalna piatka i duzy, rozbudowany, raid plus wlasciwie cala nowa (mini)zona, a w czasach WOTLK mamy ToC i copy/paste w Ruby Sanctum.
Nie zaprzeczysz Vercin ze wtedy jednak jakos bardziej sie "przykladali" do contentu, nawet tego "zapchajdziurowatego".

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 19:05 
Cytuj  
swp to nie do konca zapchaj dziura. byl robiony z mysla na pierwszy raid w dodatku ogolem :). a toc to fail oprocz anuba ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 19:13 
Cytuj  
z tego co pamiętam to Blizz pisał że chciał coś przetestować w ToC przed ICC


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 21:11 
Cytuj  
W czym najlepiej levelowac locka ?
I czy mógłby ktoś podlinkowac jakiś przykładowy bild ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 21:16 
Cytuj  
W sumie to wybór między Affliction a Demonology. Ja osobiście lvlowałem w Affli, bo doty robią ładne pew pew i jesteś w stanie brać "na siebie" pokaźne grupki mobów.

Ogólnie, poczytaj sobie tutaj :

http://www.mmo-champion.com/class-warlock/(guide)-warlock-leveling/ (źle skopiowało, ale sobie poradzisz ;p)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 08:30 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Pierwszego bossa zabilismy jak mialem 58:)

I podpierdoliles tranq shota, ktorego nie mogles sie jeszcze nauczyc i musielismy czekac az wbijesz ten 60 lvl. Kradziej:<

Nudna ta rozmowa troche, od 2 lat przewijaja sie te same argumenty. Moglibyscie juz odpuscic sobie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 09:02 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Vercin napisał(a):
Pierwszego bossa zabilismy jak mialem 58:)

I podpierdoliles tranq shota, ktorego nie mogles sie jeszcze nauczyc i musielismy czekac az wbijesz ten 60 lvl. Kradziej:<

Nudna ta rozmowa troche, od 2 lat przewijaja sie te same argumenty. Moglibyscie juz odpuscic sobie.


A to niedobry Vercin, no no ! ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 12:44 
Cytuj  
dobra juz wiem do usuniecia :D


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 22:10 
Cytuj  
Mam 17 lvl humanem i jakoś nie mam żadnych sensownych questów do robienia :|
Jest jeden z murlockami i seria w deadmine i nic poz tym.

Mam po prostu bić moby bez questowania ?:|


Posty: 4
Dołączył(a): 7.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 22:17 
Cytuj  
Witam jestem starym graczem z doświadczeniem jednak wracam do WoWa po długiej przerwie i zaczynam od zera z nowym świeżutkim czystym kontem.
Me zapytanie brzmi : Gdzie zaczynać? Chodzi mi o server gdzie dostane szanse dość sprawnego wlvlowania zdobycia gearu i questowania . Podobno teraz jest jakis gear score i archivmenty bez których nigdzie się nie dostaniesz co można na to poradzić? Czy są servery gdzie dostanę szanse na dość sprawne przejście przez okres lvlowania i zdobywania sprzętu przed rajdowaniem? Byłem stałym bywalcem Burning Legionu ale teraz raczej nie mam co tam szukać... Czy mógłby mi ktoś zaproponować jakiś dobry server z pierwiastkiem polaków tam grających bez ekstremalnych języków typu włoski czy francuski PvP z dużą ilością graczy? Wiem , że do Cata jeszcze pare miesięcy więc plannuje zrobić Krowe Warriora Tanka ... ale dość o tym. Gdzie zaczynać? ^^


Posty: 4
Dołączył(a): 7.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 22:19 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Mam 17 lvl humanem i jakoś nie mam żadnych sensownych questów do robienia :|
Jest jeden z murlockami i seria w deadmine i nic poz tym.

Mam po prostu bić moby bez questowania ?:|


Idź do loch modan / westfall / redridge mountains.

Tam są questy na twój lvl jednak RM jest od 17-29 więc radzę uważać:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.