mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 12:42 
Cytuj  
co wy tak jeczycie o te q na mainie mam kolo 6.5k questow i jakos mam jeszcze troche do "capa" bo nikt nie bedzie zmienial profki na 1 q etc ale moze kiedys za to beda fos'y jakies... wiec troche roboty macie jak checie pojeczyc o q; p
co do stylizacji to jeszcze nie wszystko pokazali ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 13:28 
Cytuj  
właściwie to nic nie pokazali, a te itemy które są powyżej to gracze sami powyciągali sobie z plików wersji alpha cataclysm, a pewnie to i tak będą jakieś itemy z questów


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 13:44 
Cytuj  
ketrish napisał(a):
co wy tak jeczycie o te q na mainie mam kolo 6.5k questow i jakos mam jeszcze troche do "capa" bo nikt nie bedzie zmienial profki na 1 q etc ale moze kiedys za to beda fos'y jakies... wiec troche roboty macie jak checie pojeczyc o q; p
co do stylizacji to jeszcze nie wszystko pokazali ;p


To bardzo ciekawe, szkoda że wg. wowhead na frakcję przypada miej-więcej 4.5k questów, wliczając repetable/daily i questy które są już niedostępne, więc teraz jest pewnie coś bliżej 3.5-4k na stronę jak ktoś jest bardzo uparty.

Myślę że powinieneś się do nich zgłosić i powiedzieć że brakuje im 2k questów, na pewno dali by ci jakąś nagrodę....

:roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 13:49 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/quests?filter=si=1
5544 dla Ally z tego co widze


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 13:56 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
http://www.wowhead.com/quests?filter=si=1
5544 dla Ally z tego co widze

Wowhead klamie, kolega wyzej ma 6.5k i mu jeszcze brakuje

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 13:58 
Cytuj  
Cytuj:
http://www.wowhead.com/quests?filter=si=1
5544 dla Ally z tego co widze

zapomniałeś chyba o questach "neutralnych" dostępnych dla obu frakcji


ja jako hordziak mam zrobionych dokładnie 6048 questów i jeszcze masę do zrobienia (wskoczył loremaster to już resztę olałem)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 14:23 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
http://www.wowhead.com/quests?filter=si=1
5544 dla Ally z tego co widze


Tak jeżeli grasz każdą klasą jednocześnie (po odliczeniu class questów robi się 4.7k)

Ale żeby tyle móc zrobić musiałbyś byś grać od premiery tą samą postacią, przerobić na niej wszystkie profesje + wszystkie eventy (nie mówię tu o tych regularnych) otworzyć AQ i być w topowej gildii.

Nie wiem skąd wy bierzecie 6k questów chyba z tej statystyki gdzie daily się też zliczają ;)

Np wg. niej to mam zrobione już 4k questów prawie a do Seekera mi jeszcze brakuje troszkę...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 14:57 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
...
ja jako hordziak mam zrobionych dokładnie 6048 questów i jeszcze masę do zrobienia (wskoczył loremaster to już resztę olałem)


Lookaj na to:

Obrazek


_________________
Sathorn#2230

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 15:23 
Cytuj  
Tak czyli masz ~3.2-3.3k questów zrobionych

*

Posty: 65
Dołączył(a): 12.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 15:24 
Cytuj  
Was serio kręcą te questy że tyle o nich piszecie?

W WotLK już rzygać mi się chciało tymi questami w których musimy czymś kierować, wtedy zacząłem tęsknić za questami z serii "przynieś 20 dup jeża"

Ogólnie dla mnie questy w WoWie to zawsze był przykry obowiązek i mniejsze zło w levelowaniu.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 15:49 
Cytuj  
Ta szczególnie po questach w zul'drak odechciewa sie wszystkiego


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 16:17 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Varenthin napisał(a):
...
ja jako hordziak mam zrobionych dokładnie 6048 questów i jeszcze masę do zrobienia (wskoczył loremaster to już resztę olałem)


Lookaj na to:

OBRAZEK


u mnie to wygląda tak, tylko nie wiem do czego zmierzasz

Obrazek


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 16:43 
Cytuj  
Varenthin a dociera do ciebie że te 6k to jest razem z daily questami które powtarzałeś 3k razy czy nie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 17:04 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Varenthin a dociera do ciebie że te 6k to jest razem z daily questami które powtarzałeś 3k razy czy nie?

wiem o tym, tylko nie rozumiem do czego zmierza da dyskusja, jakoś średnio interesują mnie questy (chyba że są to ważne questy dla lore)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 17:15 
Cytuj  
Mi chodzilo tylko o to ze zrobiwszy 3.2 k questow mam Loremastera, 6k questow to naprawde jest przesada. Myslalem ze urodze jeza jak robilem tego loremastera, za nic juz bym tego nie powtorzyl.
A dalem to bo napisales "6k i mam Loremastera" a wystarczylo 3.2k zrobic


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 11:37 
Cytuj  
Ludzka forma Deathwinga!!

Obrazek

Wejście do Halls of Origination

Obrazek Obrazek Obrazek

Uldum

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Cytuj:
Archaeologists will be able to assemble a skeletal raptor mount, and grant raid buffs by deciphering runes in dungeons, lead system designer Greg Street told Eurogamer.

oto i te mounty
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Phasing w Hyjal

Obrazek Obrazek

Uldum Watchers

Obrazek Obrazek Obrazek

Troll misiek

Obrazek Obrazek Obrazek

Worgen misiek

Obrazek Obrazek Obrazek

The Maelstrom (filmik)

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Skywall Void

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mapy

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Loading screeny (Blackwing Descent Raid, Gilneas BG, Twin Peaks BG)

Obrazek Obrazek Obrazek


Zmiany u huntera

  • Beast Mastery

    • NEW Tier 1 One with Nature <NNF> (0/5) Increases the attack power bonus of your Aspect of the Hawk by 5% and increases the amount of focus restored by your Aspect of the Fox by 2%. [Replaced Improved Aspect of the Hawk]
    • MOVED Tier 1 Bestial Discipline (0/5) Increases the Focus regeneration of your pets by 6%. [Replaced Endurance Training]
    • MOVED Tier 2 Improved Kill Command (0/2) Reduces the cooldown of your Kill Command by 3 sec. [Replaced Focused Fire]
    • MOVED Tier 2 Catlike Reflexes (0/3) Increases your chance to dodge by 1% and your pet's chance to dodge by an additional 3%. [Replaced Imp Aspect of the Monkey]
    • NEW Tier 3 Fervor (0/1) 2 Minute Cooldown Instantly restores 50 focus to you and your pet. [Replaced Aspect Mastery]
    • CHANGED Tier 3 Unleashed Fury (0/5) Pet damage increased from 3% per (WotLK) to 4% per point (Cata)
    • CHANGED Tier 4 Frenzy (0/5) Your pet gains 1% attack speed after attacking with a special ability, lasting for 15 seconds and stacking up to 5 times.
    • NEW Tier 6 Focus Fire (0/2) When you use Kill Command, you consume your pets frenzy stacks increasing your attack speed by 3% for each stack of Frenzy consumed, lasts 12 seconds
    • CHANGING Tier 7 Serpent's Swiftness (0/5)
    • NEW Tier 8 Envenomation (0/2) Reduces the focus cost of your Scorpid, Widow, and Viper Venom abilities by 15.
    • NEW Tier 10 Rhumba (0/3) When you cast two steady shots or Cobra Shot attacks in a row, your next Steady Shot or Cobra Shot will summon 3 rattlesnakes onto enemy target. IF the enemy target attacks a friend or foe, a Rattlesnake will instantly strike the enemy dealing damage equal to 5% of your Steady Shot or Cobra Shot damage.
  • Marksmanship

    • MOVED Tier 1 Rapid Killing (0/2)
    • MOVED Tier 1 Efficiency (0/5) Reduces the focus cost of your Arcane Shot, Explosive Shot and Chimera Shot by 2/4/6/8/10
    • MOVED / CHANGING Tier 2 Lethal Shots (0/5)
    • MOVED Tier 2 Aimed Shot (0/1) Its no longer a Mortal Strike, and doesn't have pre-req.
    • MOVED / CHANGED Tier 3 Careful Aim (0/3) Increases the critical strike chance of your Aimed Shot by 20% on targets at or above 90% health.
    • CHANGING Tier 6 Combat Experience (0/2)
    • CHANGED Tier 7 Wilder Quiver (0/3) Increase damage done by your Wild Quiver attack by 10%
    • CHANGING Tier 8 Master Marksman (0/5)
    • CHANGING Tier 10 Marked for Death (0/5)
    • CHANGED Tier 11 Chimera Shot (0/1) Yo udeal 125% weapon damage, refreshing your serpent sting and triggering an effect depending on the venom on the target: Viper Venom - Instantly Burns 5% of the targets total mana. Scorpid Venom - Attempts to Disarm the target for 10 seconds. Widow Venom - Instantly heals you for 15% of your total health.
  • Survival

    • Blizzard accidentally Survival.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 cze 2010, 12:37 przez Varenthin, łącznie edytowano 4 razy
**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 11:38 
Cytuj  
ja noie mowilem jakie q ;p
http://img401.imageshack.us/i/90571252.jpg/

ps loremaster nie byl ogolnie ciezki szczegolnie po nerfie gdzie tam dali chyba -100q - pamietam jak achievy wchodzili to mi 4 dni zajelo pokonczonie (lacznie brakowalo jakis 200q)
anyway sa questy epicki i sa zwykle ktore robi sie na pale - niestety tych drugich jest wiecej ;/

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 14:03 
Cytuj  
ta ludzka forma deathwinga ,miazdzy mi obojczyk z pelna kurw* ...naprawde mega klimatycznie wyglada


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 15:00 
Cytuj  
embe napisał(a):
A to czasem nie mieli crafterzy przerabiać głównych statów ?


I disclaimer

Blizzard napisał(a):
First, we looked at the recipes for Cataclysm professions and decided we had plenty of content already.

Second, we were concerned about making players feel at all dependent on reforging for income. Reforging is an unusual feature because it's never going to make a best-in-slot item. If we linked it to crafting professions, players would then rightly expect to make some kind of profit off reforging and in turn we might feel pressured to prop it up into a bigger part of the game than we really think it should play.

Third, the idea behind reforging is largely as a convenience feature to players. Forcing them to go to the AH or use trade chat or find a friend or roll an alt to get a specific item reforged would have added at least one more step to a process that is supposed to be pretty quick. Consider that you already have to enchant and gem most end-game pieces of armor. We didn't want reforging to over-complicate that process even more.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2010, 16:53 
Cytuj  
anyway mogliby dac w koncu 3cia main profke bo to tak troszke nie halo robic kolejnego alta tylko na profke ;/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.