mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 19:02 
Cytuj  
Można jakoś przerzucić hajs z ally do hordy ?

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 19:04 
Cytuj  
Mam pytanie: kumpel wyslal mi RAFa, mail doszedl, klucz aktywowalem (mimo ze on zmienil kraj na niemcy, a ja mam dalej polske, chociaz to jest mniej wazne). Jest tylko jeden problem, mianowicie na tym koncie bnet mam juz konto do wowa, w ktorym zostala zablokowana platnosc (challenged payment) dluga historia, nie zalezy mi juz na nim. Czy ta blokada bedzie dotyczyla mojego drugiego konta, jesli upgrejduje je z triala na veteran? Troszke sie wk**wie jesli nie bede mogl oplacic swiezo zrobionego konta z powodu brudow z poprzedniego. Z gory dzieki za odp.


_________________
BL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 19:20 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Można jakoś przerzucić hajs z ally do hordy ?


Możesz poprzez neutralne AH chociażby w Booty Bay, ale tracisz kilkanaście procent.

*
Avatar użytkownika

Posty: 80
Dołączył(a): 6.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 15:42 
Cytuj  
Witam wszystkich.
Mam takie oto pytanie, Jakiś czas temu to jest juz ponad pół roku temu przechodzilem "kryzys" jak chyba kazdy gracz z dluższym stażem w wowie.
postanowiłem "skończyć" z wowem. Trochę mnie poniosło i oprócz wykasowania postaci ywalilem rówineż i cd-keye by mnie nie ciągnęło. Tak więc pół roku minęło a mnie wzięło ciśnienie na powrót do gry. Jestem jedynym posiadaczem konta. Mam wciąż do niego dostęp Ale pytanie brzmi czy pomimo ze nie posiadam CD-keyów ale posiadam skany dokumentów jest nadal szansa odzyskania moich utraconych postaci.
Dzieki wielkie za jakąkolwiek odpowiedź.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 15:46 
Cytuj  
Nie potrzebujesz ani żadnych dokumentów, ani klucza by odzyskać skasowane postaci.

Po prostu stwórz alta, zaloguj się, i napisz ticket do GMa opisując postać którą chciałbyś przywrócić (serwer, klasa, level, imię).

*
Avatar użytkownika

Posty: 80
Dołączył(a): 6.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 16:13 
Cytuj  
Czyli rozumiem prosto z mostu napisać ze chcem odzyskac moje skasowane postacie koniec kropka. ?

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 18:46 
Cytuj  
najlepiej napisz że chcesz

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 08:51 
Cytuj  
Witam Forumowicze.
Mam zamiar wrócić do WoW'a po ponad półtorarocznej przerwie.
Skończyłem grać w grudniu 2008r. Wtedy robiłem Naxa 10. Obecnie chciałem wrócić tą postacią dozbroić się i zobaczyć resztę contentu przed wyjściem Cataclism'u. Stąd moje pytania.
1). Dokąd powinienem się udać (po kolei - żeby nie zasysać:)), ażeby dozbroić się do endgamu i rajdów 10 i 25 ( mój obecny sprzęt to około 200 Item Level (wtedy był topowy)?
2). Jaka jest dobra stronka zawierająca opis taktyk na bossów (polska lub anglojęzyczna )?
Wszystkim, którzy znajdą chwilkę, ażeby odpowiedzieć na moje pytania będę wdzięczny.

*

Posty: 138
Dołączył(a): 27.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 09:33 
Cytuj  
farmuj badge z hero + fos, pos, hor, i w kilka dni bedziesz mial sredni il 232


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 80
Dołączył(a): 6.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 12:18 
Cytuj  
Witam ponownie.
Panowie i Panie, licze na jakies sugestie dotyczące merge z battle.net
Mianowicie chodzi o to ze z kumplem połączylismy sobie acc by przeniesć sobie postacie. Po czasie stwierdzilismy ze jednak chcemy miec konta osobno. Dzwoniłem do blizz'a i zasugerowałem im rozłączenie. Zapytali sie o powód. Bez zastanowienia odpowiedziałem ze jesteśmy "rzekomo" kuzynami dlatego nasze nazwiska sie róznią. Odpowiedzieli ze nie ma najmniejszego problemu, byle stworzyć nowe konto battle.net i potwierdzić aktem urodzenia. Mysle ze pomysł nie wypali dlatego zwracam sie do was z prośbą, być moze ktoś miał podobny problem i rozwiązał go może w inny sposób, albo podając inną wymówkę.
Z góry dzieki za wskazówki

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 14:17 
Cytuj  
Mam kolejny problem otóż transferowałem postać z serwera PvP na serwer Normal, jednak mimo PvP disable w chwile po wyleceniu za Dalaran moja postać jest wyświetlana na zielono tak jak przy PvP enable.
Mieliście kiedyś coś takiego??

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 16:27 
Cytuj  
majac zainstalowanego wotlka da sie jakos zainstalowac na ten sam dysk TBC? gdy wkladam plyte od postawki albo tbc to mam tylko play oder unistall.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 16:58 
Cytuj  
Ale po co ?

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 17:49 
Cytuj  
zeby moc sobie pograc na prywatnym arena tournamencie, ktory obejmuje s2 i s3 i powspominac dobre czasy.

no i in before drama o priwy, to tak znalazlem serwer, ktory dziala lepiej niz retailowy + daje mozliwosc zabawy, kiedy na retailu czeka sie 3h na zlozenie raidu i nie jest mi z tym zle, a retaila tak czy siak oplacam.

wiec da sie czy nie ?

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 18:16 
Cytuj  
da, wywal wowa z rejestru i instaluj.
ps
tez gram na AT : P

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 18:26 
Cytuj  
@up

mozesz jakos dokladniej wytlumaczyc? znajomy ponoc to probowal i ciagle gdy chcial zainstalowac tbc to mu wyskakiwalo play or unistal - nie wiem, moze cos zlego usuwal, wiec jak bys mogl napisac co gdzie i jak ;>
no i potem aby w retaila grac to trzeba znowu dodac do rejestru czy nie trzeba?

PS. grasz na tbc AT? jak tam wyglada sprawa? jakies bugi czy lagspiki sa? bo na 3.3.5 szarza warriorowa i deathgrip dziwnie dziala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 20:32 
Cytuj  
"no i in before drama o priwy, to tak znalazlem serwer, ktory dziala lepiej niz retailowy + daje mozliwosc zabawy"

Ty no popatrz widocznie zrobili lepszy soft niż blizz i lepsze skrypty hehe. Nawet daje możliwość zabawy, to musi być na prawdę fajny.

Ciekawe, czy tam też robisz ludzi w chuja sprzedając im swoje charki a później je odzyskujesz.

A teraz możecie nie zaśmiecać tego tematu jakimiś pogaduszkami o prywatnych serwerkach ? Idźcie do darmowych, albo gdzieś indziej~


_________________
@polygamia

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 21:01 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
"no i in before drama o priwy, to tak znalazlem serwer, ktory dziala lepiej niz retailowy + daje mozliwosc zabawy"

Ty no popatrz widocznie zrobili lepszy soft niż blizz i lepsze skrypty hehe. Nawet daje możliwość zabawy, to musi być na prawdę fajny.

Ciekawe, czy tam też robisz ludzi w chuja sprzedając im swoje charki a później je odzyskujesz.

A teraz możecie nie zaśmiecać tego tematu jakimiś pogaduszkami o prywatnych serwerkach ? Idźcie do darmowych, albo gdzieś indziej~


no dokladnie a no popatrz, sredni ping to 30msa przy 5k ludzi online co daje lepszy performance niz jest na stormscale'u a skrypty tez sa ciekawsze bo jest opcja spectatora na arenach czego w retailu nie uswiadczysz , no i niestety tam nie ma jak sprzedawac 'charkow' bo wszystkie postaci sa premade ;<.

anyways na boardzie nie pisze nigdzie, ze pytania moga dotyczyc tylko i wylacznie retaila wiec jesli ktos tutaj cos zasmieca to wlasnie ty nupku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 21:16 
Cytuj  
Twój kolega po fachu (też miłośnik privów) Karbaxis już kiedyś zakładał temat o darmowych serwerach i to tam sugeruję przenieść tą dyskusję -> http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=33873


Co do tego, że "nie pisze" nigdzie to chyba oczywiste, że jak się tutaj rozmawia to o oficjalnym.


_________________
@polygamia

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 21:41 
Cytuj  
dla mnie oczywiste to nie jest, bo tak jak priwaty tak samo caly tradeboard na tym forum jest niezgodny z EULA, wiec dziwi mnie taka wybiorczosc. zreszta pytanie tyczylo sie wowa ogolnie. nie pytalem jak sie polaczyc na xx serwer, czy dlaczego cos mi tam nie dziala, tylko czy jest mozliwosc zainstalowania drugiej wersji wowa bez potrzeby odinstalowania tej poprzedniej.

PS. forma pisze tak jak i jest napisane jest poprawna, wiec nie wiem po co piszesz to w cudzyslowie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.