mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2010, 14:59 
Cytuj  
Cytuj:
przez 4lata co gralem w wowa

ja gralem 6 miesiecy od premiery, przerwa, 3 miesiace po premierze TBC i teraz gram od 2 miesiecy
obecnie gram od 2 miesiecy lvluje od nowa mam 77 lvl i ilosc contentu mnie rozpierdala , mysle ze zanim zobacze wszysyko, przypomne sobie rajdy z z podstawki to mina jeszcze dobre 2-3 miesiace, moze dluzej i pewnie wyjdzie juz dodatek z nowym contentem

mysle ze swietna sprawa sa achiwy, nie dlatego zeby je kolekcjonowac, ale pokazuja ci czego jeszcze nie widziales a jest w grze

gdybym gral bez przerwy od 4 lat jak coniektorzy to pewnie juz bym sral na fioletowo i nie dziwie sie wam ze narzekacie, ale kto wam kurwa kazal tyle grac ? skoro to robiliscie to z jakiegos powodu, a jak wam sie juz nie chce to wypierdalac bo takim narzekaniem ze cos jest be bo mi sie juz nie podoba/znudzilo nic nie zmieniacie

edit w CS'a gralem dobre 6 lat z czego rok dosc hardcorowo i jakos sie nie nudzilo, teraz juz nie mam ochoty i nie zgadniecie ... NIE GRAM niesamowite nie ? i nie narzekam na forum omfg znowu to samo


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2010, 16:35 
Cytuj  
Blota napisał(a):
no nie wiem czy kazdej grze multi masz ruch w lewo ! ruch w prawo ! o ten kurewski napis na srodku ekranu wiec biegne za beczke !


Wymyśl system PvE który nie ma tego problemu i go opatentuj, jestem pewien że zostaniesz miliarderem. Taka smutna prawda PvE jak na razie jest i będzie strasznie powtarzalne bo nikt nie wymyślił jak tego uniknąć, albo nawet jak wymyśli,ł to brakuje jeszcze mocy przerobowej żeby to pociągnąć.

w PvP jest dużo lepiej bo mamy losowość w postaci n żywych graczy którzy czasami odwalają akcje z dupę etc, ale same cele i środki którymi możemy je osiągnąć również są nużąco powtarzalne: zdobądź, zniszcz, zabij, broń.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 16:41 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
pół godzinna konferencja z Tomem Chiltonem (wideo)

http://wow.battlenet.pl/portal/wow/1/79 ... escom.html

Cytuj:
Czy system poziomów trudności jest idealny? Powiedziałbym że nie, a nawet dodałbym że chciałbym aby było ich więcej, ponieważ bardzo trudno jest rozbić obecnych graczy jedynie na dwa. Byłoby miło gdybyśmy mogli ich rozłożyć na trzy, a nawet cztery różne poziomy trudności.


tak jak już od dawna się spodziewałem :)

Więcej poziomów w grze już było zaimplementowanych w TBC, pamiętam, że dało się makrem zmienić na 3 poziomy, normal->heroic->epic.
Sprawdzałem jakiś czas temu i widzę, że wyłączyli już tą opcję z makra.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2010, 22:41 
Cytuj  
http://www.mmowned.com/forums/content/1 ... -date.html

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2010, 23:05 
Cytuj  
Cytuj:
Patch 3.9 will launch all of the new 1-60 content, the new class/race combos (except Goblin and Worgen), and a host of pre-events that will culminate in Deathwing's emergence.


nice


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2010, 23:06 
Cytuj  
W połowie września? Trochę za wcześnie chyba strzelają, zważywszy na to, że jeszcze nie ma żadnych informacji o patchu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2010, 23:50 
Cytuj  
november - listopad


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2010, 23:56 
Cytuj  
Cytuj:
This means that we could see Patch 3.9 in mid to late September.

September - wrzesień.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 01:34 
Cytuj  
Erm, czyli bedzie mozna sobie levelowac nowego chara w nowym contencie juz zaraz. Fajnie. Ciekawe w takim razie co ze zmianami w interfejsie etc. Jesli za platny content uznaja tylko worgenow/gobliny, content 80+ i archeologie to jestem na TAK! :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 07:43 
Cytuj  
No ale to było wiadomo już wcześniej - trudno, żeby robili dwie wersje świata 1-60, jedną dla osób z dodatkiem i jedną dla tych bez ;)
Ale faktycznie fajnie, że większość z tego będzie przed premierą Cata.


_________________
Obrazek

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 08:30 
Cytuj  
Dla mnie zastanawiająca jest jedna rzecz - dlaczego, jeśli faktycznie Cataclysm ma być wydany w tym roku, nie ma oficjalnej daty premiery. Z tego co pamiętam przed TBC i WotLKiem data premiera została ujawniona ZNACZNIE wcześniej. Najbliższa okazja na ujawnienie release date jest na BlizzConie (zwykle z takimi newsami nie wyskakują z dnia na dzień na stronie) - naprawdę wydaje Wam się, że niecały miesiąc później pojawi się dodatek? Jakoś tego nie widze.
Chociaż z drugiej strony content przewidziany na WotLKa został już wypuszczony i obecnie w WoWie nie dzieje się praktycznie nic.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 09:32 
Cytuj  
Camouflage huntera jest OP!

http://www.wow.com/2010/09/06/scattered ... amouflage/

TankSpot's Guide to Halls of Origination :P

http://www.youtube.com/watch?v=B8L-bxi7jr8

a tutaj kilka filmików 10-15 minutowych z Twilight Highlands, Stonetalon Mountains i STV

http://www.worldofraids.com/topic/17656 ... mountains/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 10:38 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Dla mnie zastanawiająca jest jedna rzecz - dlaczego, jeśli faktycznie Cataclysm ma być wydany w tym roku, nie ma oficjalnej daty premiery. Z tego co pamiętam przed TBC i WotLKiem data premiera została ujawniona ZNACZNIE wcześniej. Najbliższa okazja na ujawnienie release date jest na BlizzConie (zwykle z takimi newsami nie wyskakują z dnia na dzień na stronie) - naprawdę wydaje Wam się, że niecały miesiąc później pojawi się dodatek? Jakoś tego nie widze.
Chociaż z drugiej strony content przewidziany na WotLKa został już wypuszczony i obecnie w WoWie nie dzieje się praktycznie nic.


Zawsze pól roku przed dodatkiem nie było kompletnie co robić i jedyna rzecz jaka ludzi trzymała to czekanie na dodatek i patche z nim związane plus farma sprzętu, który się wywalało po pierwszej instancji w dodatku.
Daty tym razem nie podali bo zawsze nie dotrzymywali jej i przesuwali na nowe terminy, teraz jak o tym decyduje activision to inaczej już jest.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 11:30 
Cytuj  
Jeżeli camuflage huntera jest op to już nie mam określenia na ten skill death knighta


Dark Simulacrum:
http://www.youtube.com/watch?v=flmC1bBd0nI


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 11:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
ClouD napisał(a):
Dla mnie zastanawiająca jest jedna rzecz - dlaczego, jeśli faktycznie Cataclysm ma być wydany w tym roku, nie ma oficjalnej daty premiery. Z tego co pamiętam przed TBC i WotLKiem data premiera została ujawniona ZNACZNIE wcześniej. Najbliższa okazja na ujawnienie release date jest na BlizzConie (zwykle z takimi newsami nie wyskakują z dnia na dzień na stronie) - naprawdę wydaje Wam się, że niecały miesiąc później pojawi się dodatek? Jakoś tego nie widze.
Chociaż z drugiej strony content przewidziany na WotLKa został już wypuszczony i obecnie w WoWie nie dzieje się praktycznie nic.


Zawsze pól roku przed dodatkiem nie było kompletnie co robić i jedyna rzecz jaka ludzi trzymała to czekanie na dodatek i patche z nim związane plus farma sprzętu, który się wywalało po pierwszej instancji w dodatku.
Daty tym razem nie podali bo zawsze nie dotrzymywali jej i przesuwali na nowe terminy, teraz jak o tym decyduje activision to inaczej już jest.


Nadal wydaje mi się mało prawdopodobnym, żeby na promocję i ogólny hype dali jakieś 2-3 tygodnie. 2-3 miesiące to i owszem, tak jak było chociażby ze Starcraftem 2.
A co do tego opóźniania to też bym nie przesadzał, z tego co pamiętam (zaznaczam, że mogę nie pamiętać dokładnie) TBC było przesunięte o miesiąc, a WotLK wyszedł bez przesunięć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 11:46 
Cytuj  
Chlopie, WoW reklamuje sie sam :) W tamtym roku darta premiery Wotlk byla chyba podana jakis miesiac przed. Zreszta po co komu oficjalna data, wiadomo ze gra wyjdzie w pazdzierniku lub listopadzie.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 11:46 
Cytuj  
Z WotLKiem akurat pamiętam lepiej niż z TBC, data premiery była jeszcze przed wypuszczeniem Cinematica, a Cinematic był w sierpniu (i to było dwa lata temu, a nie w zeszłym roku ;)).
WoW reklamuje się sam w naszych oczach, czyli graczy, którzy w WoWa grają. A nie sądzę, żeby nie chcieli przyciągnąć nowych klientów :).

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 14:31 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):


nie tak OP jak http://www.youtube.com/watch?v=flmC1bBd ... r_embedded

edit. fu. wlasnie ogarnalem ze bylo ;/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 16:35 
Cytuj  
Czy tylko ja mam wrazenie ze drood bedzie posysal w cata? Nie dostal nic fajnego jak tak dokladnie sie przyjrzec.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2010, 16:51 
Cytuj  
Jak to? :D

Zabawa w minowani przypuszczam że będzie przednia ^^


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.