mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 18:11 
Cytuj  
Lol kolejny nerf healing debufu z 25% do 10%... pytanie po co?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 18:30 
Cytuj  
Witam...

Kumple namawiają mnie na powrót do WoWa... ech... szkoda że nie chcą grać w fajniejsze gry :( no ale... lepiej grać z kumplami w słabego WoWa niż samemu w lepszą grę...

Nie wiem jeszcze co zrobię, jednak mam w związku z tym pytanie:
Zawsze lubiłem rozwijać postać hybrydowo, czyli dwa drzewka po trochę (nie ważne czy to rozsądne czy nie, mi się podobało i fajnie mi się grało) moje pytanie brzmi:
--- Czy to prawda że teraz w WoWie nie można już rozdawać talentów w różne drzewka umiejętności ? tylko trzeba wybrać jedno i tylko jedno można rozwijać ?


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:55 
Cytuj  
Topic jest o Cataclysm. Jak ktos ma ochote poleczyc swoje kompleksy (hohoho jestem lepszy bo nie gram w to gowno), to sugeruje isc do psychologa a nie szukac terapii tutaj.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:00 
Cytuj  
Patrząc na to jak się gra rozwijała przez te sześć lat to cata faktycznie jest przełomowe, jednak te zmiany zapoczątkowano po kilku miesiącach wotkl oferując w kolejnych patchach masę uproszczeń.
Nie napisze że to wszystko jest złe bo naprawdę umila grę, jednak powolutku mamy coraz mniej możliwości na różnorodność i na własne pomysły na grę.
Blizz wymyślił sobie że te 12mln ludzi trzeba wyrównać do poziomu najniższego od strony umiejętności, wiedzy i rozumu, dlatego mamy co mamy i trzeba się z tym pogodzić bo i tak nie mamy konkurencji.

Za wzór można sobie wziąć huntera, była to moja pierwsza postać po premierze gry i pamiętam jak się godzinami szukało dobrego peta, szukało się itemków z questów, instancji, craftów, nawet głupie strzały i kołczany wymagały troszkę przyjemnego dłubania w questach i crafcie, a teraz jest jak jest czyli gównianie, byle wbić max lvl i pozbierać marki/badge itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:10 
Cytuj  
A dla mnie nadal leveling jest najciekawszą częścią gry. :O

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:15 
Cytuj  
Ja strzaly pozegnalem bez zalu:P
Tak samo koniecznosc grania z takim petem ktory jest "najlepszy" bo daje najwiecej dps.
Jak dla mnie kupowanie strzal nie wymagalo ani skilla ani nie bylo specjlanie ciekawe:)

A petow to teraz wlasnie zaczalem wiecej szukac bo nie wiem czy wiesz ale mozesz miec 5 przy sobie i 20 w stables. Teraz naprawde mozna zaczac je kolekcjonowac:)

Taka prawda ze gra robiona pod leniwych casuali ktgorzy chca sobie porajdowac wieczorem po pracy jak najbardziej mi odpowiada.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 06:28 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ja strzaly pozegnalem bez zalu:P
Tak samo koniecznosc grania z takim petem ktory jest "najlepszy" bo daje najwiecej dps.
Jak dla mnie kupowanie strzal nie wymagalo ani skilla ani nie bylo specjlanie ciekawe:)

A petow to teraz wlasnie zaczalem wiecej szukac bo nie wiem czy wiesz ale mozesz miec 5 przy sobie i 20 w stables. Teraz naprawde mozna zaczac je kolekcjonowac:)

Taka prawda ze gra robiona pod leniwych casuali ktgorzy chca sobie porajdowac wieczorem po pracy jak najbardziej mi odpowiada.


Ummm to teraz wszystkie peciki maja taki sam tree? Or what?

A odnosnie "takiej prawdy" mi tez szczerze mowiac to pasuje. Jak ktos ma ochote to bedzie siedzial caly dzien i zbieral punkciki ew. levelowal a jak nie to zawsze zostaje wieczorne bieganie z gildia po instancjach.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:03 
Cytuj  
Nie, sa 3 rodzaje petow jak wczesniej ale roznica miedzy offensywnymi a neutralnymi jest minimalna, dopiero deff pety maja zauwazalnie mniejszy dps. Teraz dochodzi do tego ze pety maja buffy raidowe od graczy jak np Corehound Heroism, Wilk 5% crita, Kot bonus do Str i Agi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:07 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Nie, sa 3 rodzaje petow jak wczesniej ale roznica miedzy offensywnymi a neutralnymi jest minimalna, dopiero deff pety maja zauwazalnie mniejszy dps. Teraz dochodzi do tego ze pety maja buffy raidowe od graczy jak np Corehound Heroism, Wilk 5% crita, Kot bonus do Str i Agi.


Brzmi calkiem smakowicie ;) Leveluje aktualnie swojego maga, jak wyjdzie cata pewnie wbije 80 i wtedy pozwole sobie na jedna z tych klas d00rf shaman/hunter/warrior, chociaz bardzo mocno sklaniam sie ku hunterowi. Moja main klasa przez dlugi okres (zreszta, mam niesamowity fun jak gram hunterem).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:40 
Cytuj  
No wlasnie pety maja teraz buffy te same co maja gracze co sprowadza sie do tego ze w rajdzie moge uzywac znowu kotka a nie wilka bo dawal wiecej dps. Te 5 ktore masz przy sobie mozesz wyciagnac sobie na pasek skilli i przywolywac poprostu klikajac na peta jak na skill.
W mniejszych rajdach albo 5 hunter moze latwo dostarczyc brakujacy buff wyciagajac odpowiedniego peta.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 10:09 
Cytuj  
Worgen mount animation finished
http://www.youtube.com/watch?annotat...H-s&feature=iv and all its glory


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 10:12 
Cytuj  
@Up

Cos nie dziala linkzor.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 10:18 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=PkXVyJsA6-I

jedno co przychodzi na myśl do żaba :D

Dla mnie wykonanie nowych ras jest mega zjebane i na prawdę nie mam ochoty na grę takim czymś. :[ Stażyści się nie popisali..

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 11:02 
Cytuj  
spory wywiad z ghostcrawlerem

http://interviews.slashdot.org/story/10 ... f-Warcraft


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 12:09 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=PkXVyJsA6-I

jedno co przychodzi na myśl do żaba :D

Dla mnie wykonanie nowych ras jest mega zjebane i na prawdę nie mam ochoty na grę takim czymś. :[ Stażyści się nie popisali..

Rzeczywiscie wyglada to jak zabie skoki a nie bieg. Jak dla mnie porazka.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 12:14 
Cytuj  
Sam bieg wyglada niezle, ale skoski rzeczywiscie zabie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 02:04 
Cytuj  
protip: mozna juz sciagac retailowego klienta.
Wystarczy otworzyc Launcher.wtf i config.wtf i zmienic typ konta z LK na CT.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 05:39 
Cytuj  
The Cataclysm Digital Pre-Sale is now available on the EU and US official sites.
US Digital Sale - $39.99
European Digital Sale - 34,99€

i amerykańce znowu mają taniej :wink:

cypis napisał(a):
protip: mozna juz sciagac retailowego klienta.
Wystarczy otworzyc Launcher.wtf i config.wtf i zmienic typ konta z LK na CT.

wiesz może czy po ściągnięciu już teraz cata można się zalogować na serwer?


_________________
Obrazek

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 06:19 
Cytuj  
Mam pytanie do ludzi, ktorzy bawili sie beta Cataclysmu. Jaka jest najszybsza droga do wbicia 85lvlu i jak myslicie, ile to moze (+/- oczywiscie) potrwac?
Czy najszybsza droga jest trzaskanie masowo questow? Czy moze radom dungeony? Czy grind? Czy jakis mix wszystkich wymienionych?

Poczatkowo myslalem, ze farma nowych instow to bedzie dobre wyjscie. Grajac DK z off-specem w blood nie mialbym problemow z kolejkami itd. Tylko skoro Blizz zapowiada, ze nowe insty maja byc ciezsze i wymagajace to zastanawiam sie czy latanie z grupa przypadkowych osob i potencjalne wipe'owanie nie bedzie strata czasu.

Na koniec dodam, ze pytam, bo w powietrzu wisi zaklad z kolega z pracy o calkiem solidna kase, kto szybciej wbije 85lvl :)
Dzieki za pomoc :)


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 08:30 
Cytuj  
No to jesli sie zalozyles o takie cos to lepiej sobie znajdz jakiegos chinczyka ktory bedzie pykal za ciebie w momencie kiedy bedziesz w pracy ;) W ten sposob na pewno wygrasz zaklad :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.