mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 17:40 
Cytuj  
pooma napisał(a):
a masz naładowaną? dla przykładu mbankową też w każdej transakcji odrzuca jeśli nie ma na niej środków (to nie kredytówka)


No jasne, ze naladowana, wrzucilem tam 150zeta, koszt transferu to 20euro, wiec powinno byc spoko.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 18:41 
Cytuj  
Kurcze nie wiem czy to dlatego że nie gram na BL czy poprostu wróciłem na chwilę i nie ma ziomków ale serio przy tych zmianach nie czuję powodu do gry. Jeśli na 10 lvl dostaję zdolności do których dążyłem przez kilkadziesiąt lvli to teraz nie chce mi się robić tych lvli, może po kata jak świat się zmieni będzie ciekawiej.


_________________
Wish I Could RAPE the Day

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 19:13 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
Kurcze nie wiem czy to dlatego że nie gram na BL czy poprostu wróciłem na chwilę i nie ma ziomków ale serio przy tych zmianach nie czuję powodu do gry. Jeśli na 10 lvl dostaję zdolności do których dążyłem przez kilkadziesiąt lvli to teraz nie chce mi się robić tych lvli, może po kata jak świat się zmieni będzie ciekawiej.


jesli wolisz sytuacje gdzie przez 40 pierwszych leveli twoja specjalizacja nie ma zadnego wplywu na gre, to moze masz racje

wiekszosc ludzi chyba jest jednak odmiennego zdania o_O


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 20:58 
Cytuj  
nie wiem na razie widzę tylko twoje zdanie, z drugiej strony wolałem robić te 40 lvl właśnie w jakimś celu. Teraz robisz 80 żeby mieć jakąś różnicę.


_________________
Wish I Could RAPE the Day

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 21:09 
Cytuj  
To ze wiekszosc skilli jest dostepna od poczatku sprawia ze gracz sie z nimi oswaja, przyzwyczaja sie.

Kluczowe skille dostepne sa z talentow, po osiagnieciu odpowiedniego levelu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2010, 09:20 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Uzywal ktos virtualnej VISY w ING do platnosci? Probuje od dwoch dni przeniesc postac i mi odrzuca karte...

uzywam i dziala bez problemu


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 15:00 
Cytuj  
Czemu mimo, że nie dodałem prepaida w Statusie WOTLK na koncie BN mam:
Jednocześnie mam dostępnego claima na 7 dniowy trial :F...

Status

Active (Expires: 12/12/2010 03:33)
Claim 7 free days of game time

Current Game Time Source

1 Month Referral Reward

Product Level

Wrath of the Lich King
Standard Edition

The Burning Crusade Standard Edition
World of Warcraft Standard Edition

Region

Europe (EU)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 15:03 
Cytuj  
bonus z rafa?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 15:08 
Cytuj  
dałeś komuś Recruit a Friend i ta osoba zupgrade'owała konto przynajmniej do classica + opłaciła konto na minimum miesiąc, jeżeli opłaci drugi miesiąc to dostajesz latającą rakietę 2-osobową (można nią też jeździć po starych krainach)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 15:19 
Cytuj  
A jak zassac/upgejrdować konto do CATA?? Zassalem klienta ze strony i wazy łącznie 18GB. Ale nie mam dostepu do CATA. Na konto przyszedł mi jakis mail z 7 dniowym trialelem - wlazłem na stronę ale to nic nie dało :F...


BTW dlaczego jak jest loading lokacji to pod głownym paskiem logowania mam jakiś taki mniejszy ??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 15:50 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A jak zassac/upgejrdować konto do CATA?? Zassalem klienta ze strony i wazy łącznie 18GB. Ale nie mam dostepu do CATA. Na konto przyszedł mi jakis mail z 7 dniowym trialelem - wlazłem na stronę ale to nic nie dało :F...


BTW dlaczego jak jest loading lokacji to pod głownym paskiem logowania mam jakiś taki mniejszy ??


możesz kupić teraz bezpośrednio od blizza sam kluczyk i będziesz miał już upgrade
jest jeszcze opcja zamówienia przez internet kluczyku od różnych firm i dostaniesz go kilka minut przed/po premierze
no i ofc pudło

Cataclysmu jeszcze nie ma, ale można już pobrać pliki gry, wystarczy w configu wowa i launchera zmienić LK na CT

ten mniejszy pasek na dole pokazuje stan dociągania plików


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 18:08 
Cytuj  
Wow niby cały się pobrał. Odpalam a tu na środku ekranu kółeczko - important game data is currently being downloanded. Jak odpalam updejtera to jednak on nic nie zasysa... WTF?? mam wrażenie, że przez to mnie laguje i nie wiem co z tym zrobić :F...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 18:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Wow niby cały się pobrał. Odpalam a tu na środku ekranu kółeczko - important game data is currently being downloanded. Jak odpalam updejtera to jednak on nic nie zasysa... WTF?? mam wrażenie, że przez to mnie laguje i nie wiem co z tym zrobić :F...


W opcjach downloadera nie mozesz wylaczyc sciagania in game?

W launcherze chyba rzucilo mi sie to w oczy.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 19:44 
Cytuj  
Jak wlaczysz launchera to poczekaj chwile i pojawi sie progress bar.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 20:23 
Cytuj  
Do tych, co dostali 7 dni gry - macie zarejestrowane na pl czy inne państwo ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 20:25 
Cytuj  
Ja mam na PL.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 20:43 
Cytuj  
Napisałem do supportu z pretensją, że mnie pominęli. :>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2010, 09:06 
Cytuj  
Hackneli mi konto... Mail nie jest juz powiązany z moimi danymi (chciałem odzyskać hasło i widocznie koleś zmienil jakoś maila labo sam juz nie wiem...). Recovery account zrobiłem ale żadnego maila nie dostałem :/ także na bank koleś zmienil emaila ( o ile się da...). Nie wiem czy jakiś ticket powinienem pisać czy co?? Jestem jedynym właścicielem...

Czy mi sie zdaje czy jest podany telefon dla Polski w support center na stronie Blizza? 800702217 :F... Od kiedy coś takiego jest ??


Fajną mają muzyczke na infolini ;p. Troche sobie poczekam ....
Boshe jaki fail.... Niby się pytają czy chcesz kontynuować w języku polskim ale odezwał się jakiś hindus, którego ledwo mogę zrozumieć :F...

Napisałem im maila z tym wszystkim i zobaczymy co się z tego urodzi:F...


Dostalem takiego maila:

We have determined that your account has been compromised using a Key Logger or Trojan virus which can be used to obtain the account name and password of Battle.net or World of Warcraft accounts used on that computer, or through means such as account details scamming via malicious websites or e-mail.

To ensure the security of your account, we recommend following the Security Checklist on our Account Security Site, which can all be found at:

http://eu.battle.net/security/

We have reason to believe that your e-mail account has become compromised. As such, we will require you to contact us from a new e-mail address, so that we can change your Battle.net account name. We have temporarily suspended your World of Warcraft account(s) to allow you time to secure your computer.

As your Secret Question and Answer have also become compromised, they must be changed. We have temporarily disabled the email change and password recovery feature as a security precaution.

We will need you to nominate a new secret question and answer, both of which must be different from the previous ones. The list of available questions is:

- First elementary school I attended?
- The high school I graduated from?
- Mother's city of birth?
- Father's city of birth?
- Your city of birth?
- Name of your first pet?
- Best friend in high school?
- Model of your first car?
- Your favorite sports team?
- Your first employer (company name)?

The answer to the question does not necessarily have to be the right one, but can be an answer that only you will know.

Please provide us with the following, via our webform (https://eu.blizzard.com/support/webform.xml):

- Battle.net Account Name: The current account name (email address) you are using to login.
- NEW Battle.net Account Name: (we will need you to provide us with an e-mail address not currently registered to a Battle.net account.)
- NEW Battle.net Secret Question and Answer.
- Name: The full name that the account was created with.
- Address: The address information given when the account was created.
- Zip/Postal Code: The zip/postal code that was given when the account was created.

If you are unable to use our webform, you can also send the above required information by post:

Blizzard Entertainment SAS
TSA 60 001
Service Administration des Comptes
78143 Vélizy Villacoublay Cedex
France

Once we have received this information, we will be able to process your account further.

If you wish to review our current Rules and Policies for World of Warcraft and Battle.net, they can be found at:
http://www.wow-europe.com/en/policy/
http://eu.blizzard.com/en-gb/company/ab ... ofuse.html


I teraz pytanie - jak ja mam im to powysyłać?? Z maila nowego mam im wysłać nowe secret question czy przez webforma jakiegoś?? Bo za cholere niemoge odpowiedniej opcji w webform znaleźć...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2010, 11:58 
Cytuj  
Nigdy nie wysylaj takich rzeczy z maila.

Tu masz webform:
https://eu.blizzard.com/support/webform ... cale=en_GB

Ja dzwonilem na polski support i byl Polak, ktory milo i rzeczowo objasnil gdzie i co, nawet czekal az krok po kroku dojde do wlasciwego formularza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2010, 12:31 
Cytuj  
Mi odebrał Hindus jakiś chyba... Kolejny raz... Sry ale jego niektore wypowiedzi były ledwo rozumialem bo tak zjadał/wymawiał dziwnie niektóre słowa :F... Może trafię w końcu na jakiegoś niemca/angola :P?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.