mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 18:43 
Cytuj  
OOO Monk undead nadchodzę !!! A to cale gw2 to taki ściek ze znudził mi się po 10minutach gry wiec jak coś ma zaliczyć faila to stawiam na gw2, poza tym wow będzie miał większa bazę graczy nawet za 10lat niż gw2 w dzień premiery.


Tak na marginesie kolega od "sprzedacą" rozwalił mnie na łopatki :D

P.S. PANDY GÓRĄ !!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 19:26 
Cytuj  
Czepiasz się embę..

;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2012, 17:26 
Cytuj  
Nie czepiam się, ja swoją krucjatę zakończyłem jakiś czas temu, teraz mi to lata co blizz robi, ludzie sami decydują wydając swoje pieniądze na dany projekt, blizz na D3 zarobił więcej niż arenanet jest wstanie zamarzyć, a nakład pracy nieporównywalnie większy.
Nie trzeba być embe :) żeby wywróżyć mniejszego lub większego faila GW2, zwyczajnie żadna gra nigdy nie powtórzy tego co zrobił WoW dawno temu, jest to ewenement i już powoli nawet historia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2012, 21:26 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie trzeba być embe :) żeby wywróżyć mniejszego lub większego faila GW2, zwyczajnie żadna gra nigdy nie powtórzy tego co zrobił WoW dawno temu, jest to ewenement i już powoli nawet historia.


Ale dlaczego od razu brak sukcesu jak WoW = fail? To nie jest przeciez jedyny wyznacznik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 11:17 
Cytuj  
Sytuacja GW2 wygląda podobnie do tej z 2004 i WoW właśnie. Chcą robić theme park korzystając z pomysłów, które się sprawdziły i zrobić to lepiej. Target szeroki. Także raczej będzie sukces komercyjny niż fail. Wynik finansowy WoW opiera się nie tylko na masie graczy ale także abonamencie, który płacą latami. W GW2 tego nie ma, więc po co porównywać.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 11:48 
Cytuj  
Jaki fail? Już sprzedali ponad milion egzemplarzy z samej oficjalnej strony. To, że o sukcesie na miarę "WoW" może ArenaNet pomarzyć to po prostu odkrycie godne koła. Przecież nawet roztocze wie, że taka rzecz już nigdy się nie powtórzy. No chyba, że banda ślepych wyznawców Blizzarda rzuci się na "Titana" jak na "D3". Zrobili pandzie to Azjaci rzucą się na ten dodatek jak oszalałe koczkodany. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 11:58 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Przecież nawet roztocze wie, że taka rzecz już nigdy się nie powtórzy. No chyba, że banda ślepych wyznawców Blizzarda rzuci się na "Titana" jak na "D3". Zrobili pandzie to Azjaci rzucą się na ten dodatek jak oszalałe koczkodany. ;)


Idąc takim tokiem rozumowania trudno zrozumieć dlaczego ludzie rzucili się na przerośniete krowy w 2004 roku?


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 12:07 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
wodny napisał(a):
Przecież nawet roztocze wie, że taka rzecz już nigdy się nie powtórzy. No chyba, że banda ślepych wyznawców Blizzarda rzuci się na "Titana" jak na "D3". Zrobili pandzie to Azjaci rzucą się na ten dodatek jak oszalałe koczkodany. ;)


Idąc takim tokiem rozumowania trudno zrozumieć dlaczego ludzie rzucili się na przerośniete krowy w 2004 roku?

Ludzie lubią mleko! :wink:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 23:29 
Cytuj  
10mln graczy lubi dobre MMORPG , MoP wydaje sie najlepszym dodatkiem od TBC i pewnie przypisze sobie jeszcze wiecej graczy :)

Juz na Becie caly czas dzieja sie cuda na kiju jezeli chodz o world PVP


_________________
www.methodwow.com

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:03 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
10mln graczy lubi dobre MMORPG , MoP wydaje sie najlepszym dodatkiem od TBC i pewnie przypisze sobie jeszcze wiecej graczy :)

Zawsze mnie rozpierdala wzmianka o 10 mln :lol:


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:14 
Cytuj  
Cytuj:
Zawsze mnie rozpierdala wzmianka o 10 mln


WoW jest najlepszym MMO bo gra w niego 10mln chinczykowi i gold sellerow! A jak! To tak jak D3 jest najlepszym HnS bo gra w niego milion handlarzy na RMAH. A Jak!


_________________
Obrazek

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:39 
Cytuj  
A tego ciągle boli, że coś jest popularniejsze od jego gier...

Po pograniu w betę, uważam, że zmiany są jak najbardziej na plus, kupuję na premierę i pewne będę się dobrze bawić.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:51 
Cytuj  
10 MILIOOOOOONOOOOOOOWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A tak na serio, jak juz gimbusom jak pan powyzej odpwiedzialem to moglby ktos rozpisac krotko te 'zajebiste' zmiany w MoP. bo skoro to takie super to moze zagram lol?
Tylko bez cytowania devsow w stylu "poprawia world PvP' bo to sobie moge sam poczytac i w to nie wierze i nikt nie powinien.
Przyklady itd... coz takiego zajebistego jest w tym dodatku? Mozecie pominac walki petow bo ogladalem filmik i /LOL i to ze sa pandy bo wrecz odpychaja a nie zachecaja.
BETA jest juz sporo czasu wiec nie powinno mysle byc problemu z opisaneim zajebistosci MoP.

dawac.. z checia poczytam cos madrego dla odmiany.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 lip 2012, 13:03 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:58 
Cytuj  
Według mnie inni twórcy MMO, na przykład taki TRION, dużo lepiej wykorzystaliby ocean kasy jaki Blizzard ma z "WoWa". Większość graczy pewnie woli jakość a nie popularność. Popularność pieprzy twórcom w głowach i stają się mega leniwi. Wtedy już nie ma mowy o jakichkolwiek większych zmianach, bo tłum graczy przyzwyczajonych do obecnego modelu rozgrywki nagle mógłby się rozpłynąć niczym mgła. Żaden dodatek do "WoW" nie oferuje czegoś powodującego opad szczeny. To ciągle więcej tego samego plus popierdóły w stylu tych walk petów.

Tej grze przydałaby się na przykład zmiana silnika i inne ulepszenia, które odjęłyby tej grze lat i chociaż lekko zakamuflowały paskudny zapach naftaliny. Odpaliłem ostatnio triala, pograłem chwilę i nie wiem jak ludzie mogą za coś takiego płacić. To już "GW" wygląda dużo lepiej i ma w sobie więcej świeżości. Śmiesznie wygląda na przykład taki nieumarły obok goblina. Widać znaczą różnicę w jakości i liczbie poligonów.

Wolałbym wiedzieć ile graczy jest w USA i Europie. Co mnie obchodzą roboty z krajów azjatyckich. Tam to raczej nie grają dla przyjemności. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 13:07 
Cytuj  
60-70% graczy WoW atm to gracze z azji.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 13:41 
Cytuj  
Jak mieli 12mln to w azji całej grało 6mln, w europie było 1,5mln, ameryki obie chyba 3,5 i reszta, tylko nie wiem gdzie sowietów doklejają czy do azji czy europy.

Tez bym chętnie przeczytał sensowny post w stylu było tak, potem, a teraz będzie tak lub co faktycznie dodają z istotnych rzeczy, ciekawi mnie co trzyma ludzi obecnie w tej grze ale o tym nie musi nikt pisać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 14:05 
Cytuj  
Do NA serwerów doliczają też wszystkich graczy z Oceanii a także Brazylii (odpalili brazylijskie serwery, suby w cenach brazylijskich - chyba ze 2 razy tańsze niż w $ czy euro, itd).

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 10:50 
Cytuj  
W kilku miejscach czytałem, że devsi chcą "wygonić ludzi z miast, world PvP ftw" itp. rzeczy. Przeglądając posty dot. MoP jakoś nie do końca widzę, co miałoby pomóc w osiągnięciu takiego celu. Czy ktoś bardziej ogarnięty w temacie tej gry mógłby podać jakieś konkrety? Czy to kolejny Bli$$ardowy bs? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 15:34 
Cytuj  
Obilo mi sie o uszy ze maja wprowadzic jakis system "sprowadzania na ziemie" ludzi na flying mountach by zainicjowac world pvp. Nie wiem czy to prawda, czy wprowadzili wogole cos takiego do bety.

Ogolnie to podpisuje sie pod ludzmi wyzej, tez z checia przeczytam co takiego zajebistego MoP wprowadza

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 15:57 
Cytuj  
Bedzie tak zajebiscie jak w cata gdzie przed premiera zapowiadali dumnie nowy system rozwoju postaci tzw. Path of the Titans czy jak tam to zwal. I co? Jajco, wycofali sie z tego przed wprowadzeniem dodatku tlumaczac sie, ze musieli by przebudowac gre. Czyli prawda taka, uja sie im chce cokolwiek zmieniac w wowie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.