mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:22 
Cytuj  
Soz, ale Huragan jest w imba pro high-end game gildii i zna się lepiej, więc stfu all.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:40 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Imo dwoch healerow na 3vs3 kiepsko sie sprawdza... Jeden porzadny healer i dwoch dpsow. Zreszta naprawde szaman jest chyba najgorszym healerem pod arenki...

Takie jest moje zdanie


bredzisz!

Obecnie jeden z najmocniejszych setupow w 3v3 to własnie warek w dwoma healerami, roznie to bywa, zazwyczaj priest i druid, moze tez byc pala druid albo pala shaman. Jednak opcja z shamanem jest najsłabsza. Resto shaman może też pograć z mage i rogue, ale priest jest lepszy. Generalnie to zgodze sie tylko z tym ze shaman jest najgorszym healerm do areny, bo jest. Tylko elemenal do 5v5.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:48 
Cytuj  
Rekh napisał(a):
Soz, ale Huragan jest w imba pro high-end game gildii i zna się lepiej, więc stfu all.


ZADNA high-endowa gildia nie bierze enh shamana na PvE rajdy bo jego DPS jest duzo gorszy od DPSu warlocka, maga , shadow priesta czy tez rogala. Wystarczy. Nie wierzysz, wejdz na forum np. Nihilum i poczytaj sobie jakich klas uzywaja do DPSu :) I nie znajdziesz tam shamana.
Mozecie wiec sie bawic swoimi enh/elem shamanami w PvP czy tez w levelowaniu postaci, ale jak chcecie robic PvE to bez buildu resto jestescie niczym.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 21:03 
Cytuj  
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... e&n=murdoc

jeden z najlepszych melee dpserow w In Excelsis (~11 gildia na swiecie czy cos)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Ostatnio edytowano 6 sty 2008, 21:06 przez niebezimienny, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 21:05 
Cytuj  
MYM brało przez długi czas.

Afaik to z mniej topowych Exceese używa/używało ench shamana i znajomi mówili że był jednym z najlepszych dpserów w raidzie.

Wiele znajomych elem/ench shamanów lata w gildiach co robią BT.

Nie gadaj głupot.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 21:16 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=frostmane&n=murdoc

jeden z najlepszych melee dpserow w In Excelsis (~11 gildia na swiecie czy cos)


no fakt, zastepca GMa moze sobie pozwolic na taka fanaberie :) Ale reszta ich shamanow jest resto jesli chca isc do instancji.

Shadhun_ napisał(a):
znajomi mówili ........

Wiele znajomych .....


tak, znajomy mojego znajomego tez ma znajomego, ktorego znajomy wygral milion w totka :) Takie argumenty do mnie nie przemawiaja, sorry Shadhun :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 21:51 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Imo dwoch healerow na 3vs3 kiepsko sie sprawdza... Jeden porzadny healer i dwoch dpsow. Zreszta naprawde szaman jest chyba najgorszym healerem pod arenki...

Takie jest moje zdanie


bredzisz!

Obecnie jeden z najmocniejszych setupow w 3v3 to własnie warek w dwoma healerami, roznie to bywa, zazwyczaj priest i druid, moze tez byc pala druid albo pala shaman. Jednak opcja z shamanem jest najsłabsza. Resto shaman może też pograć z mage i rogue, ale priest jest lepszy. Generalnie to zgodze sie tylko z tym ze shaman jest najgorszym healerm do areny, bo jest. Tylko elemenal do 5v5.


http://www.sk-gaming.com/arena/3/all/all/all/all/

poczytaj a nie pierdolniesz jak lysy z grzywka o kant kuli... ja tam widze jeden taki setup jak mowiles z dwoma healerami a pozatym co?? 2x dps i jeden healer

ale lepiej pierdyknac takiego babola na forum i myslec ze sie blyszczy


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 21:59 
Cytuj  
Widze ze uzywajac swoich wspanialych mocy czytania ze zrozumieniem nagiales rzeczywistosc do tego stopnia ze moje 'jeden z najmocniejszych setupow 3v3 to war z dwoma healerami, np druid priest' stało się 'wszystkie 3v3 to war z dwonma healerami i nie ma ani jednego 2 dps i healer'.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:06 
Cytuj  
1. miejsce to rogue, priest, mage czyli dwa dpsy i jeden healer... Nie obracaj kota ogonem


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:09 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Widze ze uzywajac swoich wspanialych mocy czytania ze zrozumieniem nagiales rzeczywistosc do tego stopnia ze moje 'jeden z najmocniejszych setupow 3v3 to war z dwoma healerami,


Rownie dobrze moglbys napisac, ze ZABUJCA PL to "jedna z najlepszych gildii na swiecie" .... na to samo by wyszlo :)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:09 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
1. miejsce to rogue, priest, mage czyli dwa dpsy i jeden healer... Nie obracaj kota ogonem


Dobre spotrzezenie, ale drugi jest warrior priest druid. Jeden z najlepszych teamow nie oznacza ze jest pierwszy - co moze byc mylące, no bo powiedziałem że jeden z najlepszych, czyli 1, ale nie chodzi tu o 1 miejsce, tylko miejsce wśród najpopularniejszych setupów, przepraszam za to zamotanie, rozumiem że mogłeś nie zrozumieć.

Lil napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
Widze ze uzywajac swoich wspanialych mocy czytania ze zrozumieniem nagiales rzeczywistosc do tego stopnia ze moje 'jeden z najmocniejszych setupow 3v3 to war z dwoma healerami,


Rownie dobrze moglbys napisac, ze ZABUJCA PL to "jedna z najlepszych gildii na swiecie" .... na to samo by wyszlo :)


Nie widze związku. Widzę za to, że ty zdołałeś ponownie zrobić z siebie pośmiewisko i udowodnić że nie masz za grosz poczucia humoru.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:13 
Cytuj  
ale roznica w % jest ogromna, malo tego twoj setup ledwo ledwo jest 2... a nastepne setupy to juz tylko 2x dps...

jak juz pisalem wczesniej 2x dps na 3vs3 jest lepsze niz 2 healerow i o to mi chodzi. Pozatym skad wiesz ze to resto druid?? Ja stawiam ze jednak nie jest resto, ew to jest sp a nie healer


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:15 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
ale roznica w % jest ogromna, malo tego twoj setup ledwo ledwo jest 2... a nastepne setupy to juz tylko 2x dps...

jak juz pisalem wczesniej 2x dps na 3vs3 jest lepsze niz 2 healerow i o to mi chodzi. Pozatym skad wiesz ze to resto druid?? Ja stawiam ze jednak nie jest resto, ew to jest sp a nie healer


Na tym proponuję zakończyć dyskusję, powyższy post bardzo dobrze pokazuje twoją wiedzą na temat aren.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:18 
Cytuj  
no tak, brak argumentow koniec dyskusji?? Spaliles i tyle bo jak pisalem wczesniej 2xdps i jeden healer jest najlepszym setupem pod 3vs3


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:27 
Cytuj  
Tak rogue mage priest jest najlepszym setupem do 3v3. Masz racje. Co nie znacza ze taki team wygra ze wszystkim. Bo bardzo czesto niszcza go tzw turtle czyli własnie warrior z 2 healerami. Tak, kkk, gdybyś grał arene na ratingu większym niż 1400 to zauważyłbyś że takich teamów jest dużo. I są one doskonałym counterem na najpopulatniejsze teraz RMP. Niestety nie wiesz tego, bo twoja jedyna 'wiedza' opiera się na wykresach które ktoś tu wcześniej linknął. Tak więc proszę cie, nie mędrkuj na temat o którym nie masz bladego pojęcia. Tyle z mojej strony, możesz teraz ogłosić swoje wielkie zwycięstwo i urządzić wesele.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:33 
Cytuj  
pierdolenie o szopenie, ja gram enhancement szamanem a jestem w guild ktora od dawna czysci mh/bt, nieraz mi sie zdazylo byc drugim(nigdy pierwszy) i to jest w dodatku zajebisty buff dla rogali


_________________
~~

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:34 
Cytuj  
1400 dobre sobie... rating 1600+ poki co i ciagle rosnie, bo wlasnie dorwalem fajnych ludzi do gry (wkoncu).

Gramy w setupie: priest, mag, warlock i jak narazie nie bylo porazki 10 wygranych z rzedu. Czekam do nastepnego tygodnia z checia ci linkne moje armory z ratingiem 1700+

Wiec dziecko drogie chyba masz jakis kompleks nizszosci??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:40 
Cytuj  
a moje ogolne staty to :
1662ap
193hit
32.64 crit


_________________
~~

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:52 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
ale roznica w % jest ogromna, malo tego twoj setup ledwo ledwo jest 2... a nastepne setupy to juz tylko 2x dps...

jak juz pisalem wczesniej 2x dps na 3vs3 jest lepsze niz 2 healerow i o to mi chodzi. Pozatym skad wiesz ze to resto druid?? Ja stawiam ze jednak nie jest resto, ew to jest sp a nie healer


imo to jest sp, prot warrior i feral druid.

Mam prosbe, nie wypowiadaj sie na temat, o ktorym masz zerowe pojecie 0k3j?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 23:08 
Cytuj  
Wogole lepiej cie zignoruje bo nic do tematu nie wnosisz, o arenach sam nie masz pojecia...

Warrior, shadow priest, resto druid?? Napewno lepszy setup niz priest mialby byc holy.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.