mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:55 
Cytuj  
Fabianek - :o :wtf: adwokat ??? A moze kolejny dzieciak, ktory siedzi przy kompie 90% czasu (10% zostawiam na rzeczy fizjologiczne, choc moze jakas kaczke masz przy kompie)

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:56 
Cytuj  
kazdy pr0 gam0r ma kaczke przy kompie ;)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:02 
Cytuj  
Cytuj:
BiGi - ze tak sie zapytam: czy ty jestes kid with no real life ??? Bo z Twojego toku rozumowania to tylko jedno widzisz, wszyscy uciekaja w AFK aby nie byc gankowanym - LOL. Radze pojsc na spacer, albo pojezdzic na rowerku, aura za oknem akurat sprzyja Mniej siedzenia przy kompie


lol - prosze sie nie wypowiadac na takie tematy jak sie kogos nie zna/nie wie ile ma lat/co robi w swoim zyciu. Odpowiadam na Twoje pytanie: Mam swoje RL ktore wyobraz sobie przedkladam nad WoWa bo to _TYLKO_ gra (mowie to do tych co placza bo zostali przezmenie zgankowani - jesli zlamalem wam serce, przyprawilem was o lzy lub o perfidne poczucie besilnosci to sorry ;) czasem nie pojmuje jak na _powaznie_ mozna brac gre). Co do aury to gram glownie dopiero jak jest ciemno, chyba ze w weekendy. Dziekuje za troske o mnie a teraz ja w trosce o innych juz nie bede gankowal bo widze ze to moze zle wplywac na psychike ofiar i skonczyc sie ciezkimi wspomnieniami z dziecinstwa ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:08 
Cytuj  
a możesz sobia gankować do woli tylko nie nazywaj tego PvP :/

Bodziu i ja dzieciństwo to żeśmy mieli - ale ~20 lat temu ;) Więc o wspomnienia się martw. Jak ja byłem w twoim wieku to grałem w ruskie jajeczka, bo komputery zajmowały cały pokój.


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 11:10 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:09 
Cytuj  
Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze masz takie zdrowe podejscie w tej kwesti :) W takim razie zycze milej gry z umiarem :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:10 
Cytuj  
dzieki :P

mark - nigdy nie nazywalem tego PvP, zawsze mowilem ze to gank ;)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:10 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
rozumiem ze ktos z was jak wsiadzie na zapelina to odrazu szybko wylacza monitor i zapier*** afk hahaha - na to wyglada.

BTW- na serwach PvP w innych miejsach niz miasta nie chodzi sie afk.... ja nawet jak pije mane to siadam na glebie z shadowmeldem zeby mnie widac nie bylo, juz tyle razy gonga dostalem.....

no coz - na EU graja same chamy i gankerzy ;)


Glupi jestes.
Wyobraz sobie, ze niektorzy nie maja 1-2 gb ramu i przy zonowaniu TRWA zanim wejda w swiat. Ja czasami sie budze juz na moscie do schodzenia... budze sie dead.
Zreszta nie dziwie sie, ze tak gracie, odkad pamietam DUNE to kafejkowe ZIOMY co OWNUJA Blizz games :\

Nie wiem, moim zdaniem ten honor system jest do dupy i to mocno. Same KOS i nic innego. Wystarczy zadac JEDEN hit zeby dostac HP. Doslownie strzelilem sobie dla jaj do jakiegos 60 lvl pal a dwoch ud rogue go dobilo i dostalem HP... bajer :\

EDIT: inna sprawa, ze na Shattered Hand na US gdzie gramy na 1 horde przypada 5 alliance.... omfg.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:19 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Zreszta nie dziwie sie, ze tak gracie, odkad pamietam DUNE to kafejkowe ZIOMY co OWNUJA Blizz games :\


LOL :)
Kazdy gra jak chce, DUNE jest znane z tego ze nie ma zadnych zasad (w przeciwienstwie do NOC).... ale to ich sprawa. Ja tam nie mam litosci zarowni dla DUNE jak i dla NOC :) Total war, total gank, fuck the system !


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:24 
Cytuj  
Huragan, raczej /dance ;p

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:25 
Cytuj  
wrong topic ... : D a moze i nie wrong juz sie zgubilem ... w kazdym razie :
wydawalo mi sie ze ilosc otrzymywanych HP jest zalezna od lvl'u twojego/przeciwnika/ilosci ludzi w party/wielkosci zadawanych obrazen ?
wiec jezeli oddales jeden strzal a jakies nooby postanowily dobic palla to ilosc hp jakie otrzymales powinna byc niewielka... czy nie ?

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:35 
Cytuj  
Nie wiem. Jak narazie to wyglada tak, ze bez roznicy kogo zabijam (sam, w team, nie w team, wtf) to dostaje JEDEN hp. I koniec.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:07 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Fabianek - :o :wtf: adwokat ??? A moze kolejny dzieciak, ktory siedzi przy kompie 90% czasu (10% zostawiam na rzeczy fizjologiczne, choc moze jakas kaczke masz przy kompie)



a co ty o mnie mozesz wiedziec "Bodziu" mysle ze kazdy mierzy wlasnymi kategoriami :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:39 
Cytuj  
to jest tak, że jest jeden honorable kills za jedną osobę której nawet nie dotknąłeś a musnął ktoś z twojego party.
ludzie na drugi dzień już mieli tego tysiące...

Podobno contribution points są już bardziej rzeczowe. Tylko nie wiem czy to nie banialuki bo jak wczoraj żeśmy porównywali to HK były proporcjonalne do CP.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:59 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a co ty o mnie mozesz wiedziec "Bodziu" mysle ze kazdy mierzy wlasnymi kategoriami :P


A gdzie ja napisalem ze wiem ? Czytaj ze zrozumieniem !

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:01 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Fabianek napisał(a):
a co ty o mnie mozesz wiedziec "Bodziu" mysle ze kazdy mierzy wlasnymi kategoriami :P


A gdzie ja napisalem ze wiem ? Czytaj ze zrozumieniem !


skoro cos sugerujesz tzn ze to opierasz na wlasnej wiedzy nieprawdaz?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
skoro cos syugerujesz tzn ze to opierasz na wlasnej wiedzy nieprawdaz?


:o jakie jedwabiste wnioski ?! Przypuszczam, przypuszczam !!!

Oj na filozofa sie nie nadajesz, dwuja ! :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:07 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Fabianek napisał(a):
skoro cos syugerujesz tzn ze to opierasz na wlasnej wiedzy nieprawdaz?


:o jakie jedwabiste wnioski ?! Przypuszczam, przypuszczam !!!

Oj na filozofa sie nie nadajesz, dwuja ! :P


dla mnie eot nie chce mi sie znizac do twojego poziomu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
dla mnie eot nie chce mi sie znizac do twojego poziomu.


Znizac ??? Czlowieku aby sie znizyc musialbys sie najpierw wzniesc, ale niestety nie jest to w Twoim przypadku mozliwe, rozumowanie dziecka, jak i Twoje teksty tegoz samego pokroju swiadcza o Tobie a nie o mnie :( Przykro mi ze mnostwo ludzi Ci tlumaczy jak wol krowie na rowie a Ty nic w zab nie kumasz, a moze nie chcesz skumac. Coz ... dla mnie to tez EOT jako ze z ???? nie wygram. Ale mimo wszystko zycze milej gry !

You hit to my ignore box :o !

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:46 
Cytuj  
Dla wszystkich co przez bycie gankowanym:
- placza
- maja obawy
- przejmuja sie
- denerwuja sie

wybraliscie ZLA gre a conajmniej zly server przed zakupem trzeba bylo odwiedzic http://www.worldofwarcraft.com/info/story/

gdzie jest napisane ze to jest WOJNA a nie mysie pysie, cukiereczki czy cartoon network.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 13:51 
Cytuj  
*rence*


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.