mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:03 
Cytuj  
opor a co to ma wspólnego z PvP? że zabija się innych graczy? Bo ani skilla, ani taktyki, ani planowania w tym nie ma. Już moby w WoWie są bardziej inteligentne niż bieganie w zergu naciskanie na zmianę TAB i klawisza ATTACK. Żenada.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:13 
Cytuj  
Co ma wspolnego?? Wydaje mi sie ze ktorys z nas pomylil pojecia :har:

O czym ty piszesz? taktyki? skille? :o
Ja tu pisze o ciaglym nazekaniu ze bedzie wszystkim tak zle itd.
Jak chcesz taktyk, skilli i bog wie czego jeszcze idz na PvE albo RP...bedziesz mial spokojna rozgrywke.

Ofkoz rozumiem nazekania na lagi i pady serwerow. wiadomo, nic milego.
Ale nazekanie na to ze beda mnie lac na serwerach PvP jest...zalosne.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
opor a co to ma wspólnego z PvP? że zabija się innych graczy? Bo ani skilla, ani taktyki, ani planowania w tym nie ma. Już moby w WoWie są bardziej inteligentne niż bieganie w zergu naciskanie na zmianę TAB i klawisza ATTACK. Żenada.


SKILL TAKTYKA PLANOWANIE -> WarCraft 3
Skill: Jak szybko klikne mysza
Taktyka: Maphack rules (joke ;-)
Planowanie: j.w.

wniosek: WoW to nie gra dla ciebie dla Ciebie zostal wydany Warcraft 3

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:15 
Cytuj  
opor napisał(a):
Geez...
Jestescie na serwerach PvP i wam zle ze sie gracze leja, ze gankuja?
Przeciez to serwer PvP, to jest wojna. Jak chcecie spokojnie questowac idzcie na PvE.
Dzisiaj mnie beda lac, jutro ja bede lal kogos. Proste.
Jak tak czytam te wasze nazekania to mie sie slabo robi...

Jedzcie do afryki i ponazekajcie ze wam za cieplo...albo na antarktyde i ze wam za zimno...


A ja Ci polecam pograc w UO gdzie PvP jest tym czym powinno...
Wojna.... lol:
- wpadasz do jakiegos Camp/Expedition, stoi 20 allies, giniesz.
- wraczsz duchem -> giniesz
- wracasz poraz 5ty -> giniesz
- wracasz poraz 10ty -> giniesz
- myslisz sobie, jebac, resne sie na graveyard... no i zgadnij co? giniesz? tak bo stoi tam 4ech rogue w stealth i tylko czekaja az sie resniesz.
- logout.

Fajne, co? WOJNA?


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:28 
Cytuj  
fabianek - sorry ale z RTSów wyrosłem tak jak się wyrasta z przymałych majtek :/
Jedyny typ gier jaki mnie potrafi zainteresować na więcej niż trwa proces instalacji to mmorpgi.

Peonzor - im chyba nie przetłumaczysz, bo to dla nich pierwszy mmorpg więc nie dostrzegają rażących wad. Nie mają z czym porównywać.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:34 
Cytuj  
po pierwszy rajdzie na pve albo rp zrozumia ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:37 
Cytuj  
Robus napisał(a):
po pierwszy rajdzie na pve albo rp zrozumia ;)


podziwiam Cie za optymizm ;-)

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Peonzor - im chyba nie przetłumaczysz, bo to dla nich pierwszy mmorpg więc nie dostrzegają rażących wad. Nie mają z czym porównywać.


Widzisz..i tu sie mylisz, WoW nie jest pierwszym mmorpg w ktory gram.
W wielu grach dostawalem po dupie...i nigdy nie nazekalem jak mi zle.
Nie podoba sie, nie graj. Zmien, gre/serwer.

Co tu chcecie tlumaczyc??? Ze na serwerach PvP powinienem sie pytac czy moge kogos atakowac? Ze na PvP nie powinno sie lac innych? Moze ze na PvP nie powinienem atakowac np. 3 na 1? Pff...
Co..? Bo naprawde nie wiem co chcecie tlumaczyc.

Tak jak pisalem...zmiencie serwery i bedziecie miec mila i spokojna rozgrywke, nie bedziecie sie denerwowac ze przez 30 min ktos was ciagle zabija.

Zreszta, nie chce sie sprzeczac...i tak ludzie beda nazekac i tak...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 11:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
fabianek - sorry ale z RTSów wyrosłem tak jak się wyrasta z przymałych majtek :/
Jedyny typ gier jaki mnie potrafi zainteresować na więcej niż trwa proces instalacji to mmorpgi.


heh no to nie placz jak bys mial przy male gatki ze cie bija jak jestes AFK :P

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:17 
Cytuj  
LOL....
Odrozniacie sick gank/griefing od PvP? Chyba nie...


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:23 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
LOL....
Odrozniacie sick gank/griefing od PvP? Chyba nie...


skoro cos nie jest zabronione to jest dozwolone prawda?
i tak dla przykladu, gankowanie na murze w tanaris jest zabronione przez License agreement jako "atakowanie z miejsc niedostepnych dla stazy" ale gankowoanie -50level nie jest zabronione afair


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:24 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:23 
Cytuj  
Fabianek kolejny maczo na forum? Bicie AFK moim zdaniem tez jest ponizej poziomu, tak samo ludzi ktorzy nie reaguja na twoje ciosy.. to znaczy nie tyle co bicie takich osob, a brak satysfakcji z tego sposobu "walki". Ci co czerpia z tego przyjemnosc moim zdaniem sa dziwni, no ale ich wola. Mi to nie przeszkadza, a zyc w wiecznym stresie i sie wylogowywac zamiast wchodzic w afk nie mam zamiaru.

Opor tu nie chodzi o to ze bija cie 5vs1, dobijaja jak masz 5%hp czy nawet zabiaja jak ci sie kontynemt laduje - bo to tak teraz wyglada, tu zgine, tam zgine ale sobie jeszcze pogram, kogos sam zabije ( chociaz staram sie walczyc jak ktos ma full hp i 1vs1 ) i te zgony po mnie splywaja. Z tego co czytam to po wejsciu honorP juz sobie nie pogram i to mnie przeraza, wyjde zgine, bede chcial gdzies przejsc zgine, o q bede mogl zapomniec .. wezme 10kumpli zgine - jaki w tym sens zabaawy? gdzie tu czerpac radosc i z czego? PvP to tez nie jest.. bedzie zalosne, bezmyslne zabijanie wszystkiego co sie rusza - nei wiem moze niektorym daje to fun, no ale jedni potrzebuja mniej do szczescia od innych.

Ja rozwazam zmiane serwa, ale zdaje sie nie bedzie mozna przeniesc postaci z PvP na PvE.. chociaz nie wiem czemu, czym moja postac bedzie sie roznic... no ale poczekam do piatku i zobacze jak to bedzie wygladac.

PS. Fabianek skocz z 10pietra bo to nie jest zabronione...


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:25 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:24 
Cytuj  
Zaraz zaraz, granie w PvP, a zmuszanie do gankowania przez system to zupelnie rozne sprawy. Do grania, gdzie liczy sie ilosc fragow na liczniku to mam Planetside albo Quake, a nie WoW.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:26 
Cytuj  
Peonz0r - nie wysilaj sie bo ludziom z klapkami na oczach i tak nic nie przemowi do rozsadku :( /cry Jednak ktos kiedys pisal ze w WoW beda nadal ci battlekidsi, no i sie nie mylil :(

Fabianek - WoW nie jest dla Ciebie, naprawde, on Cie wypacza, lepiej siegnij po slownik ortograficzny, abys nie tlumaczyl sie potem jakas dysortografia :/ (zapamietaj znalezc a nie znalesc)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:28 
Cytuj  
Ilosc fragow, czy tez honorable kills, wcale nie musi przekladac sie na ilosc zdobytych punktow. Osoba majaca 250 kills w jakims wielkim zergu moze otrzymac znacznie mniej pkt od samotnego rogue czy graczy w 5 osobym teamie, ktorzy 'nabija' np. 50 killsow.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:28 
Cytuj  
Problem w tym, ze o ile wcześniej było jakieś PvP na serwerach PvP to teraz go nie ma :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:30 
Cytuj  
Czy to wazne? Nadal sie liczy cyferka na liczniku. Ot, fantasy mmog, ktory od ostatniego patcha niczym nie ustepuje Planetside. Nie tego sie po WoW spodziewalem...

X.

PS. Dla tych co nie wiedza, Planetside to taka mmogowa napierdalanka fps w stylu UT albo Quake. Im wiecej killsow, tym jestes lepszy.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:32 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:32 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Fabianek kolejny maczo na forum? Bicie AFK moim zdaniem tez jest ponizej poziomu, tak samo ludzi ktorzy nie reaguja na twoje ciosy.. to znaczy nie tyle co bicie takich osob, a brak satysfakcji z tego sposobu "walki". Ci co czerpia z tego przyjemnosc moim zdaniem sa dziwni, no ale ich wola. Mi to nie przeszkadza, a zyc w wiecznym stresie i sie wylogowywac zamiast wchodzic w afk nie mam zamiaru.


Morgul kolejny przyszly posel na sejm z samoobrony ze swoimi protestami.

Morgul napisał(a):
Opor tu nie chodzi o to ze bija cie 5vs1, dobijaja jak masz 5%hp czy nawet zabiaja jak ci sie kontynemt laduje - bo to tak teraz wyglada, tu zgine, tam zgine ale sobie jeszcze pogram, kogos sam zabije ( chociaz staram sie walczyc jak ktos ma full hp i 1vs1 ) i te zgony po mnie splywaja. Z tego co czytam to po wejsciu honorP juz sobie nie pogram i to mnie przeraza, wyjde zgine, bede chcial gdzies przejsc zgine, o q bede mogl zapomniec .. wezme 10kumpli zgine - jaki w tym sens zabaawy? gdzie tu czerpac radosc i z czego? PvP to tez nie jest.. bedzie zalosne, bezmyslne zabijanie wszystkiego co sie rusza - nei wiem moze niektorym daje to fun, no ale jedni potrzebuja mniej do szczescia od innych.


Polecam przeczytanie historii swiata warcrafta gdzie po za epizodem przymierza ludzi elfow krasnali orcow troli aby zatrzymac plonacy legion to zawsze sie na wzajem wycinali.

Nie rozumiem cie grasz w rpg gdzie fabula jest taka a nie inna do tego wybierasz serwer gdzie musisz sie liczyc ze cie zaatakuje +59lv i placzesz i tworzysz wywody ze swoimi protestami, ktorych beda sluchac co najwyzej podobni do Ciebie.

Wiesz co mam dla ciebie koncepcje i ludzi tobie podobnych zalozcie sobie postacie o nazwie "protest" "stop" "ganging" i poluzcie sie pod AH w IF i pod AH u hordy (nawet nei wiem gdzie jest hehehe)

Morgul napisał(a):
Ja rozwazam zmiane serwa, ale zdaje sie nie bedzie mozna przeniesc postaci z PvP na PvE.. chociaz nie wiem czemu, czym moja postac bedzie sie roznic... no ale poczekam do piatku i zobacze jak to bedzie wygladac.


nie nie bedzie mozna przeniesc postaci z pvp na pve.

od siebie raczej nie atakuje hordy najczesciej jest to odwet lub w obronie wlasnej ew. jak ktos z gildii zostnaie z gankowany jedyny wyjatek jak ktos mi zwija rude to nawet jak ma 60 to go proboje utluc :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:33 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Fabianek - WoW nie jest dla Ciebie, naprawde, on Cie wypacza, lepiej siegnij po slownik ortograficzny, abys nie tlumaczyl sie potem jakas dysortografia :/ (zapamietaj znalezc a nie znalesc)


a tobie polecam siegniecie po netykiete :P


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 12:33 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:33 
Cytuj  
Na odpowiedz, czy sie liczy, czy nie, poczekajmy chociaz 2 tygodnie. Oczywistym bylo, ze na poczatku bedzie szalenstwo na serwerach PvP. Ja na razie zachowuje spokoj 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.