mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 08:18 
Cytuj  
redlum napisał(a):
priest aoe heal??? pierwszo slysze... no moze jak mam chara po stronie hordy a potem zakladam po stronie aliantow to dostaje taki bonus...


lol

nie gram priestem
a wiem ze moze

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 08:20 
Cytuj  
Nawet druid ma aoe heala :P co prawda raz na 10 minut ale mocnego ;)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 08:38 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
alliance ma BoS i zgarniecie agro od takiego moba przez healera czy maga jest o wiele trudniejsze.

Zaloze ze zaczynajac gre w WoW marzyles o tym zeby byc BOS botem ...
Zgadza sie ze dobro raidu itp.. ale wez grasz i jedyne co robisz to bos albo jakis inny bless na grupe 40 osob, jak ktorys pala sie zlituje to na 20 ^^ niby easy mode .. tylko co za frajda z grania...
po pewnym czasie przerabiasz paladyna na cleanse healer bos bow bota a grasz jakas inna klasa... ostatnio 3 moich znajomkow 60 palki
jeden lvluje warka drugi rogusa a trzeci huntera...
ja paladyna przerobilem na healera zbieram healing equip i od czasu do czasu MC zalicze, ale bardziej onyxie i na plecaki sie nastawiam.


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 09:18 
Cytuj  
No niestety - palkowie w mc sa strasznie obciazeni - bez addonow na dispele i bufy sie nie obejdzie, dodatkowo pala musi leczyc ludzi w swoich grupach bo priesci i druidzi koncentruja sie na main second i off tankach.


Ostatnio edytowano 19 sie 2005, 09:30 przez BiGi, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 09:27 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
No niestety - palkowie w mc sa strasznie obciazeni - bez addonow na dispele i bufy sie nie obejdzie, dodatkowo pala musi leczyc ludzi w swoich grupach bo priesci i druidzi koncentruja sie na mail second i off tankach.

decursive roxx bardzo szybki ... ale na buffy mam dziwny addon jakis co musze najechac myszka i kliknac za kazdym razem jak buffa daje, nie moge zbidnowac tego ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 10:46 
Cytuj  
Easy mode jednak. Popatrzylem na filmiki z killa po stronie alliance, Przeciez to jest kurwa przegiecie, magowie i priesci moga robic co im sie zywnie podoba ( w porównaniu z horde).

Heh a to ze palki masowo odchodza na 60 lvl to juz nie nowosc. Wiekszosc dzieci ktora nimi grala nie tak sobie wyobrazała przygody świetego wojownika na high lvlach. A tym czasem ...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 10:51 
Cytuj  
imho mimo ze naprawde to mocna klasa (plate + healing) to najnudniejsza... lvlowanie zmudne i wolne, a w mc robisz za bota :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 11:11 
Cytuj  
Who cares. Zamienilbym wszystkie totemy na to jedno BoS w BWL.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 11:40 
Cytuj  
psk napisał(a):
redlum napisał(a):
priest aoe heal??? pierwszo slysze... no moze jak mam chara po stronie hordy a potem zakladam po stronie aliantow to dostaje taki bonus...


lol

nie gram priestem
a wiem ze moze


jak takis madry to znajdz mi jego nazwe - priest moze co najwyzej healnac cala druzyne jednym healem....

AOE heala ma tylko druid


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 11:50 
Cytuj  
Priest ma aoe heala a na dodatek w ostatnim talencie w dzewku holy ma talent holy nova, ktora leczy osoby wokol ciebie i zadaje dodatkowo dmg potworom nie generujac agro

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 11:54 
Cytuj  
redlum napisał(a):
jak takis madry to znajdz mi jego nazwe - priest moze co najwyzej healnac cala druzyne jednym healem....

AOE heala ma tylko druid


tranquility? tez działa, o ile wiem, tylko na twoją grupę. Jaka to roznica miedzy Tranquility a Prayer of Healing, z wyjatkiem tego, ze tranquilty jest channeled?

Jezeli chcesz sie czepiac słowek, to dla mnie EOT.

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 20:47 
Cytuj  
Ok Razorgore niezyje :-). Jedziemy dalej,


_________________
http://omenguild.net

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 21:55 
Cytuj  
Taktyka w sumie sprowadza sie do przetrwania jajek :-). Sam razorgore to nic trudnego.
Co robic przy jajkach. Kontroler niszczy jaja po slimaku - tzn zaczyna od zewnetrznych konczy na wewnatrz. Najpierw platforma gdzie razorgore a potem juz w ktoras strone. Walka sprowadza sie do unieszkodliwienia glownie magow, z pozostalymi sie biega od platformy do platformy. Magowie sheepuja legionistow, druidzi rzucaja sleepa na smoczki. Ja jako paladyn np. biore na siebie dwa smoczki i latam z nimi pomiedzy platformami. Tzn to jest tak dobiegam do platformy wchodze na platforme i czekam az wejda i spadam, smoczki schodza po schodach, daje mi to czas na wyleczenie sie i ewentualna pomoc w czyms - nastepnie lece na nastepna platforme. W tym czasie druidzi sa wlasciwie w stanie pousypiac te latajace smoczki. Daje to troche czasu. Do ok. 5 jajek nie powinien nikt zginac. W momencie kiedy juz sie nie da kontrolowac sytuacji pozostaja mass fear, i ta umiejetnosc warriorow co spowalnia dookola, frost nowa magow - jednym slowem wszystko co pozwala zwolnic zatrzymac ewentualnei odsunac od walki. Jak zaczynaja goscie uciekac dwu tankow bierze sie za razorgore - reszta ucieka na maks odleglosc. No i powolny atak - tak aby nie przeagrowac.
Dzisiaj pierwszy raz udalo nam sie zdjac wszystkie jajka, razorgore nas wykonczyl gdzies przy 70%. Nastepna proba, razorgore do 25%. No i trzecia proba - jaja wlasciwie bez problemow juz - chyba tylko 2 osoby zginely no i smierc razorgore. Coprawda troche nas tam poumieralo ale liczy sie sam fakt.


_________________
http://omenguild.net

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 22:13 
Cytuj  
A teraz uzyjcie BoS easy mode i zabijcie Vaela, zaden problem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 22:30 
Cytuj  
eh vael jest przerąbany, first try 29% ^^ (najszybszy wipe do tej pory), druga próba chyba 24%, masa hp, okrutne aoe, knockback, paskudna bomba (vael daje bufa +500mana/s, 20energy/rage/s, jeżeli ktoś kto ma tego bufa zginie wybucha za 4-5k, krytyki 10k =), przynajmniej tak to wyglądało). . Od strony priesta na razorgore moge poradzic mc na magów i spam aoe, legioniści zjadają kontrolowanego maga szybciej niż nasi rogale =). Po masowym fearze/frost nowie/whatever spamowanie refreshow+pw:s na kogo sie da i uciekanie w siną dal =)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 23:16 
Cytuj  
devsi całą czas bawią się paladynami po stronie alliance to pewne ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 02:22 
Cytuj  
Cytuj:
h vael jest przerąbany, first try 29% ^^ (najszybszy wipe do tej pory), druga próba chyba 24%,


Zapomniales dodac ze zaczyna sie go w momencie jak ma 31% hp. O ile dobrze pamietam.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 08:02 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zapomniales dodac ze zaczyna sie go w momencie jak ma 31% hp. O ile dobrze pamietam.


30%. Nie zapomniałem, tak lepiej wygląda ^^ Aha i bomba nie działa tak jak napisałem, podobno wygląda to tak:

Cytuj:
The BA (Burning adrenaline), it effectively doubles your dmg output, has a DoT and kills you after 20 seconds. Now this is important, if you stay alive for the 20 seconds, you will not explode. If you die either by the DoT or any other dmg, you explode for around 4500-5k dmg?

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 08:38 
Cytuj  
arhan_ napisał(a):
eh vael jest przerąbany, first try 29% ^^ (najszybszy wipe do tej pory)


uh.

skąd ja to znam? ;-) chyba pierwszy boss, który potrafi w takim tempie zrobić wipe (wątpie, zeby to było dużo wolniej niz 5-7 sekund przy naszej jednej probie).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:42 
Cytuj  
shadhun opisz zadanie każdej klasy na tym razorgorze bo wczoraj kombinując i planując szło nam o wiele gorzej niż jak szliśmy na żywioł totalnie bez planu.
Napisz co ma robić każda klasa by jakoś to wyszło. I moze jakieś porady dla shamanów bo te p$%$y kitując legionare w środku padali w kilka sekund.

Inna sprawa, ze to gildia afkerów, disconnecterów, attention whore itd. Jak nie zobaczą, co trzeba robić (na własnej skórze) i nie dostaną tutoriala w który skill w którym momencie kliknąć to nie dadzą rady :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.