mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:30 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
niczego nie dorwiesz, chyba żeś jest inżynier


Dokladnie. Ostatnio allies czesto rzucali na mnie jakias siatke co mnie na ladnych kilka sekund blokowala. Wyglada to podobnie do sieci pajaka. Co prawda teleport pomaga wyjsc z niej, ale co zrobic jak teleport jest w cooldown :har:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:30 
Cytuj  
nie ważne kto zaczyna:( tylko raz mi się udało posłać roga do piachu, lightening, frost (2 crity z rzędu) kolejny light, zanim mnie dopadł, frost macka (znów crit) i koleś padł. Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
zazwyczaj dostaje frosta, jeszcze 1 lub 2 spele a ja pod koniec castowania mam 1/3 hp, stun i cmentarz orląt.

Najłatwiej nie wiem dlaczego ale idzie mi z drutem i magiem.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:33 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Najłatwiej nie wiem dlaczego ale idzie mi z drutem i magiem.


Bo drut nie wie jak "zfejkowac" ze bedzie sie leczyl a tobie CS wejdzie w cooldown, a mag nie wie ze ma ice/fire shieldy :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
"zfejkować"?????


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:01 
Cytuj  
Udac ze bedzie sie leczyl (od englisz slowa fake).


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:06 
Cytuj  
drut to wogóle fake klasa:)
heh trzeba mocno zacząć ćwiczyć pvp bo jak na razie to mój szamana ssie a nie jest IMBA:):)
Ale skoro jesteśmy tacy uber to tylko kwestia czasu...

czasu na granie:):):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:42 
Cytuj  
Jeszcze jedno szybkie pytanie do IMBA shamanów - 1he + shield czy 2he w PvP?

Wiem że nie na temat ale w temacie shamańskim posucha i nikt nie odpowiada


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:45 
Cytuj  
Najbardziej co u shamanów nie lubią to nieokreśloność ataku. Więc 2h, wolna, z dużym górnym dmg + windfurry. Ja osobiście nie lubię tak grać, ale po znerfowaniu shamana castera w pvp taki jest najlepszy.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 09:58 
Cytuj  
dzisiaj nastąpi przełom czyli podliczenie ile CP zgarnąłem na WSG;) mam cichą nadzieję na scouta muszę przyznać...
Wczoraj wreszcie trafiłem na WSG na dobrze zorganizowaną grupę, wreszcie była jakaś taktyka, zwycięstwa itd. Ale połowa grupy to byli kolesie z guildii więc temu przypisać należy chyba moje miłe doświadczenia.
Mój wczorajszy wynik 5-1 dla hordy:) wreszcie:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:12 
Cytuj  
A ja sie wkurzylem jak poczytalem ten watek na forum glownym Blizza:

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... ost4106062

Polecam filmik stamtad albo i nie bo mi sie odechcialo pvp na WSG (no przynajmniej do czasu jakiegos patcha na te niespodzianki) :evil: Teraz juz wiem czemu szukalismy flagi ponad godzine :cry:

edit: Ten myk ze sciezka do/z GY to wedlug mnie nie jest zaden bug czy ulatwienie. Wszak alliance tez moze z niej korzystac.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:21 
Cytuj  
zaraz przyjdą fabianek/huragan i napiszą że to bullshit bo blizzard nie wtrąca się do tego jak grają gracze i że to dziecinada shakować niebieski kolor na oficjalnym forum blizzarda ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:31 
Cytuj  
taaaa no nic jakoś trzeba sobie radzić;)
a tak poważbniej mam nadzieję że szybko to naprawią


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:33 
Cytuj  
naprawiaja to od hmm 2 miesiecy ? :D
wiec ja bym specjalnie nie liczyl ze cokolwiek naprawia :P
a juz na pewno bym nie liczyl ze zlikwiduja 3 wejscie do bazy hordy (dzieki niemu horda wygrywa duzo czesciej niz by to wynikalo z normalnej walki)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:35 
Cytuj  
mogliby równie dobrze fixnąć 5 wejść do naszej bazy na AV podczas gdy alliance ma wąski most do obrony. Też na to czekam, ale nie sądzę by 3 wejście w WSG było jakimkolwiek bugiem, bo wtedy milion wejść do bazy na AV to też bugi?


Ostatnio edytowano 26 lip 2005, 10:36 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:35 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
juz wiem czemu szukalismy flagi ponad godzine :cry:
u nas alianci chowaja sie we framudze drzwi ale łatwo ich znaleźć. na 5 przycisku mam zaznaczenie najbliższego targetu. jak juz go zaznacze to klikam czwarty (attack) i chodze obok scian aż go nie walne w łeb :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mogliby równie dobrze fixnąć 5 wejść do naszej bazy na AV podczas gdy alliance ma wąski most do obrony. Też na to czekam, ale nie sądzę by 3 wejście w WSG było jakimkolwiek bugiem, bo wtedy milion wejść do bazy na AV to też bugi?


av nie trwa 10 minut prze jabane wlazenie po skarpie
tam (av) nawet jak aliance wleza to i tak maja chleby z reguly :P

nie mozna wg mnie porownywac bugow z wsg, gdzie rozgrywka jest bardzo szybka z bugami z av, gdzie walka toczy sie kilka/nascie godzin

na wsg kazda dodatkowa mozliwosc wejscia do bazy generuje automatycznie olbrzymia przewage, czego nie mozna powiedziec o av


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:39 
Cytuj  
hehe nie zauważyłem żeby to zaważyło na wyniku:) ale to pewnie moje małe doświadczenie w WSG.

Ja oczekuję od WSG normalnego pvp bez gankowania, czajenia się za krzaczkiem itd - tutaj wszystko ma być proste, widzisz czerwony nick to kilujesz (albo Ciebie kilują) i tyle, przy okazji fajnie by było gdybyś obrobnił swoją flagę i zdobył flagę przeciwnika;)

Wracam do swoich wynurzeń, wczorej spędzałem czas na BG broniąc flagi z magiem i rogusiem - reszta robiła zerg na ally. I na 6 walk zabrali nam flagę 4 razy.
Nie będę ściemniał że to moja zasługa - ja się dopiero uczę ale roguś w defence rządził sqbany.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:40 
Cytuj  
"Alianty" czesto tez chowaja flage w zaulku zaraz za poczatkiem drogi na ich roof, w kacie, normalnie "wlaza" w sciane. Sposob Desha skutecznie ich znajduje :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:41 
Cytuj  
Robus napisał(a):
Mark24 napisał(a):
mogliby równie dobrze fixnąć 5 wejść do naszej bazy na AV podczas gdy alliance ma wąski most do obrony. Też na to czekam, ale nie sądzę by 3 wejście w WSG było jakimkolwiek bugiem, bo wtedy milion wejść do bazy na AV to też bugi?


av nie trwa 10 minut prze jabane wlazenie po skarpie
tam (av) nawet jak aliance wleza to i tak maja chleby z reguly :P

nie mozna wg mnie porownywac bugow z wsg, gdzie rozgrywka jest bardzo szybka z bugami z av, gdzie walka toczy sie kilka/nascie godzin

na wsg kazda dodatkowa mozliwosc wejscia do bazy generuje automatycznie olbrzymia przewage, czego nie mozna powiedziec o av


ależ nikt ich nie porównuje. Bug na AV jest kilka razy większy niż bug w WSG. To wiadomo.

A zaważa na wyniku dosyć mocno - trudniej się nam bronić jak alliance nadciągają tunelem, z prawej strony i z lewej strony...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 10:50 
Cytuj  
wiesz
jak juz jest sie zepchnietym do bazy, to trzeba sie mocno napocic zeby odbic pobliski cmentarz (mowie o av) i z reguly walka konczy sie w jeden wiadomy sposob ;P (zepchnieci przegrywaja)

w wsg jesli blokujemy glowne wejscie do bazy hordy i spokojnie tam wgniatamy w ziemie to co bylo, a shaman spieprza prosto do gy to mozna sie lekko wkur..., bo wiemy ze juz pozamiatane :P (czasami tak bywa ze nie wylooka sie efc, dopiero pod baza przeciwnika sie go znajduje czasami, i z reguly przy pieprzonej skarpie ;P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.