mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:11 
Cytuj  
W PvE mag nie ma skilla deaggro....jak to naprawia dajac nam cos podobnego do tego co hunter/rogue ma to bede happy. W PvP co 3min rozwalam kazda klase, w czekaniu na cooldowny trza l2p i jakos przezyc, ostatnio nawet nie musialem uzywac cs na druida i priesta bo biedaczki nie mogli outhealnac 1.5k dmg ignite ticka i scorchy za 1.5sec za 600+.... a nawet nie mam jeszcze full NW, jak sobie pomysle o tych instant firebalach za free to miodzio.mag w PvP na sterydach (poty, consumables, inzynierka) to ciekawa rzecz.

Strasznie mnie wkurwiaja te trinkety w PvE, wlaczasz i modlic sie aby nie critlo 2 razy pod rzad bo jak critnie to nawet tank z tf nie podola.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:12 
Cytuj  
Zamiast feara mam poly ktore nie jest juz tak fajne.
Zamiast silence mam cs ktore ma dlugi cooldown i bez talentu jest srednie.
Zamiast shielda mam mana shielda ktore sprawia ze nie mam za chwile many.

Fajnie pieprzycie. Nie stwierdzilem ze mag jest gimpem, tylko ze nie ciekawie sie nim gra w pvp w porownaniu do innych klas.

Cytuj:
twoj sig bardzo wiele o tobie mowi.


Ze nie jestem carebearsem z PVE serwera pieprzacym o postaci ktora nie gral?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 00:16 przez ikona, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:12 
Cytuj  
L2P


W ogole nie gram.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:15 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Zamiast feara mam poly ktore nie jest juz tak fajne.
Zamiast silence mam cs ktore ma dlugi cooldown i bez talentu jest srednie.
Zamiast shielda mam mana shielda ktore sprawia ze nie mam za chwile many.

Fajnie pieprzycie. Nie stwierdzilem ze mag jest gimpem, tylko ze nie ciekawie sie nim gra w pvp w porownaniu do innych klas.


Warlock nie ma shielda, priest nie ma poly/fear na cd.

naprawde uwazasz ze masz zle?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:15 
Cytuj  
@ikona czy mozesz mi wyjasnic jaka hybryda jest mag bo jedyne co mi przychodzi do glowy to hybryda wodospadu z mac donaldem (no off do magow poprostu staram sie popatrzec na wasza klase jako hybryde)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:16 
Cytuj  
@ikona: "osaczony" :lol:

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:19 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Ze nie jestem carebearsem z PVE serwera pieprzacym o postaci ktora nie gral?


ikona napisał(a):
Kazda inna postacia zabija sie ciekawiej


QFT.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:20 
Cytuj  
Po graniu magiem, lockiem i shadow priestem glownie outdoor pvp naszla mnie mysl ze mag laczy pozostale 2 postacie +ma wiekszy burst dmg ale jest troche za kruchy. Moja opinia, nie musisz sie zgadzac.

@Fab: Ale kwasem pluc nie masz po co bo i tak grasz na PVE, wiec no one cares.

Cytuj:
naprawde uwazasz ze masz zle?


Nie, nie uwazam ze mam zle. Jakbys czytal moje posty to nie doszedlbys do takiego wniosku. Uwazam ze mag jest dosyc nudna postacia. I ma nieciekawe talenty.

edit: sorry za edity w moim poprzednim poscie, szybko piszecie :<[/quote]


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 00:26 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:25 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Ja nie widzlem jeszce takiego momorpg jak WoW zeby tworcy na sile otymalizowali klasy pod 1v1 (patrz priest druid shaman).


ke? a od kiedy te klasy sa z balansowane?? nei widziales chyba jednego trinketu w akcji z nim wysiadaja wszystkie clothy i shamani (chyba ze im to scierwo wejdzie co mnie sklada w 2-3 sekundy)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:28 
Cytuj  
ikona napisał(a):
@Fab: Ale kwasem pluc nie masz po co bo i tak grasz na PVE, wiec no one cares.


raczej ciebie nei interesuje lol

ale mnie interesuje jaka hybryda jest mag wez prosze objasnij mi bo ja mysllem ze jedyna prawdziwa hybryda jest drood, no dodajmy jeszcze shamana i pala, no ale coz czlowiek uczy sie cale zycie wiec mozesz mi powiedziec co robi mag po za robieniem DMG i wody?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:29 
Cytuj  
ikona napisał(a):
...grajac magiem ma sie wrazenie bycia gimpnietym...

ikona napisał(a):
...Nie stwierdzilem ze mag jest gimpem...


czyli mozna ze tego ciagnac wnioski ze mag nie jest gimpniety - ale osoba graca magiem? :wtf:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:30 
Cytuj  
Klasa hybrydowa to taka ktora laczy w sobie cechy innych specjalistycznych klas.

Np melee + heale + czary jak szaman, albo melee + heale + futrzaste maskotki jak druid, czy chociazby heale + DS + hearthstone jak paladyn.

Mag ma DD i.. y.. wode ma. Taki podswietlany wodospad w full NW :)

Mag na trinketach potrafi instagibnac wiele osob. Do tego WoW nie jest gra single player tylko druzynowa, jak nie potrafisz znalezc swojego miejsca w druzynie, albo druzyna nie potrafi cie zauwazyc w twoim miejscu to zmien jedno i/albo drugie :)

Po grze warriorem i druidem (2x), rzeczywiscie mag pada (prawie) najszybciej. Glownie dlatego ze jest najbardziej krucha i niebezpieczna jednostka zaraz po priescie. Zawsze sie go zachodzi od tylca z ostrym pazurkiem albo wbija toporek w łepek, inaczej boli jak sie go zostawi gdzies niepilnowanego.
Moze popytaj magow jak grac twoja klasa :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:33 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Po graniu magiem, lockiem i shadow priestem glownie outdoor pvp naszla mnie mysl ze mag laczy pozostale 2 postacie +ma wiekszy burst dmg ale jest troche za kruchy. Moja opinia, nie musisz sie zgadzac.


zgadnij co _oni_ _sa_ _CASTERAMI!!_ wow ze sa podobni....

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:34 
Cytuj  
redlum napisał(a):
ikona napisał(a):
...grajac magiem ma sie wrazenie bycia gimpnietym...

ikona napisał(a):
...Nie stwierdzilem ze mag jest gimpem...


czyli mozna ze tego ciagnac wnioski ze mag nie jest gimpniety - ale osoba graca magiem? :wtf:


Mozna. W pierwszym cytacie chcialem powiedziec ze grajac magiem mialem wrazenie ze mam dostepne skille innych klas tylko w lekko gimpnietej formie, ale mi sie to nie udalo i kontekst jest faktycznie inny :<

Rozumiem ze z dyskusji wynika ze mag to arcyciekawa postac i nie nalezy jej tykac?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 00:35 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:35 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Mag ma DD i.. y.. wode ma. Taki podswietlany wodospad w full NW :)


no to hybryda jak ta lala :lol: sadzac po tym to lock to tez hybryda bo ma DD, darmowe "potiony" (hearthstone) oraz resa (soulstone), a do tego ma evo jak mag (mana drain)

ikona napisał(a):
Mozna. W pierwszym cytacie chcialem powiedziec ze grajac magiem mialem wrazenie ze mam dostepne skille innych klas tylko w lekko gimpnietej formie, ale mi sie to nie udalo i kontekst jest faktycznie inny :<


ojoj a jakie to skille bo jedyne podobienstwo po za tym ze twoje skille jak i innych wszystkich klas zdaja dmg to evocation i innervate i to jest odrazu hybryda?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 00:37 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:36 
Cytuj  
A nie mozecie swoich pogladow wymieniac w topicu o drucie zamiast rozwalac ten?

Fab uspokoj sie bo ci sie cos jeszcze stanie, juz z nerwow wyrazy przekrecasz...

Anyway, powysylajcie mi milosne PMy zamiast robic tu armageddon.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:40 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ke? a od kiedy te klasy sa z balansowane?? nei widziales chyba jednego trinketu w akcji z nim wysiadaja wszystkie clothy i shamani (chyba ze im to scierwo wejdzie co mnie sklada w 2-3 sekundy)

Nie wiem o jakim itemie mowisz... A co do tych optymalizaci chodzilo mi o klasy hybrydow, a co najdziwniejsze nawet priest jest hybryda.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:44 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Nie wiem o jakim itemie mowisz... A co do tych optymalizaci chodzilo mi o klasy hybrydow, a co najdziwniejsze nawet priest jest hybryda.


co do itemu to poslalem ci na pm (zeby mi qra nie trolowala), a co do tego ze priest jest hybryda no to juz wymiekam prosze rozwin swoja mysl w odpowiedzi na moj pm (co by nie offtopicowac)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:52 
Cytuj  
Jezu czytam czytam i mysle PO CHOLERE GRACIE MAGIEM zagrajcie sobie priestemi wtedy porozmawiamy(wszyscy go zabijaja mowa o holy).
A wy tylko narzekacie ile razy dostalem crita od maga po 3-4k i nie placze że zabił mnie w pół sekundy.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 01:14 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
Jezu czytam czytam i mysle PO CHOLERE GRACIE MAGIEM zagrajcie sobie priestemi wtedy porozmawiamy(wszyscy go zabijaja mowa o holy).
A wy tylko narzekacie ile razy dostalem crita od maga po 3-4k i nie placze że zabił mnie w pół sekundy.


Zaczolem grac magiem po chcialem robic najwiekszy dmg z ranga, wiec zalozylem ze
1) priest nie zrobi wiecej dps bo ma heal
2) warlock bo ma peta i doty
3) hunter bo ma peta i maila

Ty wybrales heal i dalej w tym jestes najlepszy... A magowi skoro nie jest juz primery DD powinno sie poprawic przezywalnosc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.