mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:00 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Smieszne to jest bo mag dostaje wklepki od 5 na 9 klas. Albo jest rozwalany na 3 strzaly (aimed, auto, multi) w ciagu 3 sekund albo rzucany dot a przeciwnik sie spokojnie healuje. Dobry warrior z dobra bronia wsadza crity za 2k.

No i mag z trinketami, bog przez 15 sekund co 3 minuty. Ale dla niektorych to widac za duzo. Pvp niekreci sie wokol dueli.
L2P, mnie klepali tylko shamani, i tylko ci ktorzye wiedzieli jak sie gra w pvp, no chociaz jak mag wygrywa z shamanem to oznacza shaman jest debilem :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:02 
Cytuj  
direct czy mam rozumiem ze droody w twojej gildii cie nie klepia? o_O


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:07 
Cytuj  
Cytuj:
L2P, mnie klepali tylko shamani,


oznacza to tylko i wylacznie, ze np hunterzy i warlocki na twoim serwerze to idioci... albo po prostu sciemniasz.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:09 
Cytuj  
Dyskusja powiedzialbym zbacza na standardowe tory pt. kto jest lepszy.

Wielokrotnie zostalo juz na tym forum ustalone, ze

- to zalezy od sprzetu
- to zalezy od skilla
- to zalezy od okolicznosci

I w zaleznosci od kombinacji lvl 1 pala moze pobic lvl 60 szamana, ktory np. zapedzil sie do cyrku do Elwynn ...

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:15 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
L2P, mnie klepali tylko shamani, i tylko ci ktorzye wiedzieli jak sie gra w pvp, no chociaz jak mag wygrywa z shamanem to oznacza shaman jest debilem :wink:


Jestes super, prosze o konstruktywen uwagi jak pokonac, bez trinketow, epickiego :
Holy priesta,
Shadowproesta,
Warlocka,
Huntera,
Druida,
Shamana.
Jako ze brakuje mi skilla chcialbym sie czegos ciekawego dowiedziec od najlepszych.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:35 
Cytuj  
Word of Theorycraft FTW

Hmm ja tam nie narzekam.

Epixxów nie mam, bo nie trawie mc/bwl i innych raidowych instancji, oraz dużych gildi, które mogłyby farmić wyżej wymienione. Za to w pvp siedzę dzień w dzień po kilka godzin (Szkoda że miałem przerwę 2mcy bo bym już do rank 12 dobijał :/ ) I radzę sobie nawet nieźle.

Jednak wracając do tematu powiem tak. Proszę tych panów, którzy się mądrzyli, że mag taki przegięty o wskazanie mi klasy (poza priestem, palkiem i może droodem) która nie jest wstanie rozwalić maga w kilka sekund przy _odrobinie szczęścia_.

No naprawdę bardzo jestem ciekaw...

Bo imo/ime każda klasa poza tymi trzema wymienionymi jest w stanie zdjąć +dmg gear maga w kilka sekund. Więc, o co tyle krzyku? Po co ten, nerf ja się pytam? Ja jakoś nie, whinuje za każdym razem jak mnie warrior /rog/hunter/lock/shammy itp itd zdejmie w "trzech ciosach"

Tak na marginesie:
@r_AMD: Hunter to jedna z prostszych walk chyba, że gość naprawdę wie, co robi >.>
@Zoltan: Trinket warka jest jeszcze bardziej użyteczny, bo wyciąga się z novy/slow. A sheep na warku? Bezużyteczne, bo i tak go burst dmg nie można rozwalić zanim cię nie dopadnie. Zresztą, sorry ale, o czym tu mowa? Group pvp czy solo? Bo jeżeli group to zmień priestów skoro pozwalają ci w owcy zostać dłużej niż 2s
@DirectC Jak radzisz sobie z lockiem/shadowpriestem miszczu?
:roll:


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
Goatus. jezeli nie critniesz go za 3k i nie poprawisz fireblastem w pierwszych 3 sekundach walki to przegrales.

nabierzesz dystansu, wysle na ciebie peta i zacznie strzelac. bedziesz blizej walnie concussive shot nabierze dystansu zacznie strzelac. bedzesz bardzo blisko zamrozi cie pulapka, nabierze dystansu. zacznie strzelac. itd...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:42 
Cytuj  
ty juz tak nie whine'uj pamietaj ze mag jest przed przebudowa talentow i niestety musisz sie przemeczyc. A co ma powiedziec rogue ktory najszybciej bedzie w 1.13 (bo afair w 1.12 bedzie shaman)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:43 
Cytuj  
fakty =/= whine.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:44 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Goatus. jezeli nie critniesz go za 3k i nie poprawisz fireblastem w pierwszych 3 sekundach walki to przegrales.

nabierzesz dystansu, wysle na ciebie peta i zacznie strzelac. bedziesz blizej walnie concussive shot nabierze dystansu zacznie strzelac. bedzesz bardzo blisko zamrozi cie pulapka, nabierze dystansu. zacznie strzelac. itd...


uwazam ze "nabieranie dystansu" w walce z hunterem jest genialnym pomyslem. No po prostu FE-NO-ME-NAL-NYM ... :D
r_adm - tak miedzy nami to skonczylbym wypowiadanie sie w PvP w tym momencie, bo zdaje mi sie ze jako calkowita lamka PvP logujaca sie na 60ki do MC/BWL/AQ wiem chyba wiecej od Ciebie.

Hint: Deadzone

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:47 
Cytuj  
Zaskakująco dużo czasu zajeło wam dojście do tego wniosku :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:49 
Cytuj  
A jakim to jest pomyslem to nie ma znaczenia. mowie tylko co sie dzieje jak tak zrobisz.

Cytuj:
Hint: Deadzone


tak miedzy nami to juz nie hintuj.

deadzone gowno da bo hunter ci zrobi concusive/freezing trap i sam nabierze dystansu.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:52 
Cytuj  
No .. jak jestes w deadzone to Ci zrobi takiego concussive, ze Cie wlasna matka nie pozna .... A-ha ... :D

Generalnie to chyba jednak lepiej stac w zasiegu Raptor Strike'a za 800, niz Aimed Shota za 2k .... zzzzz

Jak slowo daje, z radoscia dolaczam do zgodnego chorku krzyczacego

L2P ...

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:56 
Cytuj  
slyszales moze o scatter shot, ktorego to skilla ma 90% hunterow na serwerze ?? scatter shot nie ma deadzonu.

jak mowilem, jak nie zrobisz 4k dmg w ciagiu kilku sekund z hunterem to przegrales. i zamiast wolac l2p wyjdz przez if/orgrii i zrob 5 dueli z hunterami. a poki co to przestan gadac o rzeczach o ktorych nie masz pojecia.


_________________
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:57 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Zoltan napisał(a):
(PS. Poczytaj sobie o frost novie i o tym jak wplywa na crit rate, poczytaj sobie o POM)


Serio? Kurde, widzisz, ja jeszcze nie mam 60 lvl, nigdy nie byłem na BG, nigdy nie widziałem warriora. Dlatego pewnie masz rację szefie. Jak jeszcze zrozumiesz takie rzeczy, jak znaczenie słowa gwarantowany, to już wejdziesz na taki level, że będziesz mógł pouczać nie tylko takie lamki jak ja, ale i samego Fabianka !

Czyli dochodzimy do etapu czepiania sie slowek. Dla mnie 60% crita to jest calkiem solidna gwarancja. Nikogo nie pouczam, po prostu zakladam, ze jak ktos pisze, ze warriorzy biegaja z 6.5k hp po BG, to jest niedoinformowany, a nie ze klamie.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:00 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Goatus. jezeli nie critniesz go za 3k i nie poprawisz fireblastem w pierwszych 3 sekundach walki to przegrales.

nabierzesz dystansu, wysle na ciebie peta i zacznie strzelac. bedziesz blizej walnie concussive shot nabierze dystansu zacznie strzelac. bedzesz bardzo blisko zamrozi cie pulapka, nabierze dystansu. zacznie strzelac. itd...


Mój max critic to 2.4k z pyro xD

Anyways za hunterem się idzie, ale nie tak "po prostu" Tylko zakosami żeby nie wleźć na trap właśnie. Do tego jak hunter robi FD to natychmiast Blink za jego plecy. Po scatered też raczej Blinkujemy się/zbliżamy lekko po skosie a nie na wprost. Na spowalniacze huntera odpowiadamy CoC, Nova, Blastwave (jak ktoś ma)

Zwykle wyrabiam się z zabiciem huntera zanim wykończy mnie jego pet + sam hunter w mele.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:01 
Cytuj  
@ r_Adm

Powiedz mi wiecej o graniu hunterem .. prosze ... :)

Z hunterem jest akurat tak, te to on ma 3 sekundy na zabicie Ciebie a potem sam jest pozamiatany.

A jak nie potrafisz zwrocic uwagi kiedy hunter robi FD i co za tym idzie gdzie jest pulapka to jest Twoj problem.

L2P kk ?

Edit: dopisany adresat ...


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 15:03 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:01 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
@Zoltan: Trinket warka jest jeszcze bardziej użyteczny, bo wyciąga się z novy/slow. A sheep na warku? Bezużyteczne, bo i tak go burst dmg nie można rozwalić zanim cię nie dopadnie. Zresztą, sorry ale, o czym tu mowa? Group pvp czy solo? Bo jeżeli group to zmień priestów skoro pozwalają ci w owcy zostać dłużej niż 2s

A jesli solo? Zreszta nieistotne Nie dyskutuje na temat uzytecznosci trinketow, tylko wskazuje, ze gadanie "kazdy ma trinket do wychodzenia z owcy, wiec owca jest do dupy" jest bez sensu. Co do burst dmg, to sam wielokrotnie widzialem ludzi zabijanych zanim zdazyli wyjsc z owcy. Prawda jest taka, ze w pewnym momencie w PVP na mala skale 1szym celem zaczeli stawac sie casterzy z trinketami a nie healerzy. Bo nie bylo wiekszego zagrozenia niz ktos, kto w ciagu 2 sekund z 5v5 robi 4v5.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:02 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
slyszales moze o scatter shot, ktorego to skilla ma 90% hunterow na serwerze ?? scatter shot nie ma deadzonu.



Scater trwa 4s o ile dobrze pamiętam. Żaden hunter w tym czasie nie zdąży się odsunąć + odpalić aimed. Szczególnie jak jest spowolniony.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 15:12 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:08 
Cytuj  
nie czytalem tych wszystkich stron - ja sie osobiscie ciesze z tego nerfa jako mag, gdyz moze dzieki temu bedzie mniej noobow, ktorzy potrafia kogos zabic tylko raz na 3min, nie mam ani toep, ani zhc a potrafie sobie poradzic w pvp i nie whinuje co chwila na byle co.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.