mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 13:30 
Cytuj  
Z tego co slyszalem to ma byc jak juz nerf crapowatych z zalozenia itemow ze zbudowanymi statami (np. jakis zielony item z 80 staminy).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 13:32 
Cytuj  
No nie tak do konca.
Np. timewardens spodnie, czy te spodnie z q (69 stam, agi) maja dostac nerfa. Bracki 3rd grade tez. I jeszcze kilka rzeczy, ale jak mowie nie znam zrodla.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 13:40 
Cytuj  
uff - no to co innego. Balem sie ogolnego nerfa itemow do tankowania. :)


_________________
Tank z powolania...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:18 
Cytuj  
Niceface napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Gorbacz napisał(a):
A po co wspominać, resto shaman to jeden z niewielu przykładów porządnie zrobionej klasy - w 5-manach spokojnie main healer, w raidach secondary, a za Earth Shield i Mana Tide wszyscy ich kochają. Miodzio :D


PALA/DRUID/PRIEST - - w 5-manach spokojnie main healer, w raidach secondary, a za Earth Shield i Mana Tide/blessy i loh/motw i innervate/stamine i shielda wszyscy ich kochają. Miodzio :D


Widze ze nie dostrzegasz pewnej roznicy - te przymioty co napisales dotyczace innych klas maja wszyscy przedstawiciele tych klas (np. motw rzuci ci kazdy druid bez wzgledu na specjalizacje, stamine shadow priest tez ma, blessy ma kazdy pal). Czyli bierzesz druta jako tanka i masz motw. Gorbacz natomiast wyszczegolnil tylko skile specyficzne dla resto. Jakby wymienic wszystkie przymioty shamana za ktore jest "kochany" to byloby tego wiecej - NS, totemy (WF,AGI, STR,WR), Elemental ktory czasami pomaga przechylic szale zwyciestwa z bosami w 5 man instach, no i cos co misie lubia najbardziej bloodlustek ^^


so?
gość pisze "resto shaman to jeden z niewielu przykładów porządnie zrobionej klasy" po czym wali przykład tego co mogą robić wszystkie inne klasy z healem. Nie wiem czemu te inne nie są wg niego "porządnie zrobione" i nie rozumiem co jest takiego specjalnego akurat w resto shamanie. Ma heale i buffy jak inne klasy i co z tego?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:43 
Cytuj  
ma tarcze, dual wielda, nosi mail /leather/cloth. ma purge .
cos jeszcze?
IMHO
zamiast lightwell talentem powinno byc uzywanie tarczy przez priesta.


Ostatnio edytowano 1 mar 2007, 14:44 przez Yaroos, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 14:43 
Cytuj  
Cytuj:
gość pisze "resto shaman to jeden z niewielu przykładów porządnie zrobionej klasy" po czym wali przykład tego co mogą robić wszystkie inne klasy z healem. Nie wiem czemu te inne nie są wg niego "porządnie zrobione" i nie rozumiem co jest takiego specjalnego akurat w resto shamanie. Ma heale i buffy jak inne klasy i co z tego?


Widze, ze nie nadazasz za watkiem:
1. dyskusja rozpoczela sie o healowaniu przez rozne klasy i ich przewagach w instach
2. ktos upomina sie, ze nic nie pisza o szamanie
3. pada stwierdzenie - "resto shaman to jeden z niewielu przykładów porządnie zrobionej klasy" - na zasadzie - po co dyskutowac o shamanie skoro on jest porzadnie zrobiony i nie podlega dyskusji ze sie nadaje do instow 5 man jako main;
4. na to pojawia sie twoj wrzut nie dotyczacy calej dyskusji tylko jednej wypowiedzi.

Piszac krotko wyrwales jedna mysl z calego dialogu i ja skomentowales bez zwiazku z cala dyskusja. Co do bufow to akurat shamana sa bardziej zroznicowane i zdecydowanie bardziej ofensywne oraz bardziej modyfikowalne (w zaleznosci od skladu party) niz pozostalych klas healujacych (jezeli totemy traktowac jak bufy). Dobrze operujacy totemami i "czytajacy" walke shaman moze znacznie wiecej niz pozstale klasy healujace - chociazby taki tremor totem.

Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 15:08 
Cytuj  
Niceface napisał(a):
Widze, ze nie nadazasz za watkiem:
1. dyskusja rozpoczela sie o healowaniu przez rozne klasy i ich przewagach w instach
2. ktos upomina sie, ze nic nie pisza o szamanie
3. pada stwierdzenie - "resto shaman to jeden z niewielu przykładów porządnie zrobionej klasy" - na zasadzie - po co dyskutowac o shamanie skoro on jest porzadnie zrobiony i nie podlega dyskusji ze sie nadaje do instow 5 man jako main;
4. na to pojawia sie twoj wrzut nie dotyczacy calej dyskusji tylko jednej wypowiedzi.

Piszac krotko wyrwales jedna mysl z calego dialogu i ja skomentowales bez zwiazku z cala dyskusja. Co do bufow to akurat shamana sa bardziej zroznicowane i zdecydowanie bardziej ofensywne oraz bardziej modyfikowalne (w zaleznosci od skladu party) niz pozostalych klas healujacych (jezeli totemy traktowac jak bufy). Dobrze operujacy totemami i "czytajacy" walke shaman moze znacznie wiecej niz pozstale klasy healujace - chociazby taki tremor totem.

Pozdrawiam


A ile myśli miałem wyrwać?
Widocznie z resztą się zgadzam albo nie mam pojęcia o żalach priestów i paladynów.

Wracając do "dyskusji" Gorbacz sugeruje, że inne klasy (priest, paladyn) nie są porządnie zrobione z czym się nie zgadzam. A jego argument uważam za chybiony.

Poza tym Blizz juz naprawił tę wpadkę i w 2.0.10 o resto nie zapomnieli:
The bonus of the "Wrath of Air" totem now applies to healing spells as well.

Wiem, wiem teraz znowu nie na temat bo to dyskusja o nerfach a ja się z buffem ładuje. No coż, nie nadążam :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 15:35 
Cytuj  
Cytuj:
Wracając do "dyskusji" Gorbacz sugeruje, że inne klasy (priest, paladyn) nie są porządnie zrobione z czym się nie zgadzam. A jego argument uważam za chybiony.


Wyciagasz za daleko idace wnioski. Ja tam nie dostrezgam tego. Nie napisal przeciez "w przeciwienstwie do innych klas".
Inna sprawa ze teraz resto shaman dostal niezlego heal bufa w stosunku do innych klas. O ile wczesniej w 5 man instach jego heal czesto byl za slaby o tyle z tego co widze teraz calkiem dobrze sobie radzi jako mainheal.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 16:14 
Cytuj  
dlatego co 3 post na forum blizza : " i reroll shammy " .
a ja i tka bede gral priestem .:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 16:22 
Cytuj  
a mi sie zdaje ze priesci popadaja w paranoje
DPS robia zajebisty
Heal robia zajebisty
brakuje stealtha to fakt, ale i tak warrki mają gorzej :p


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 16:42 
Cytuj  
raczej nie ale z klas leczacych najbardziej dostajemy po dupie.
Znacie kogos kto ma 41 pkt w holy ?

Mamy byc nalepiej leczaca klasa a to wcale tak nie wyglada.
na 20 lvl druidem lecze ponad 400hp .crit ponad 600 - priest moze o takich wynikach zapomniec nawet jak jest holy.
po prostu drzewko holy to qpa i tyle.
Fakt dps robie niezly ale tylko pvmonster.w pvp - resist ,resist ,resist...
na BG wiecej sie leczy po smierci niz przed :P


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 17:32 
Cytuj  
re up: no wybacz, nie dosc ze leczysz to jeszcze dpsowac chcesz, a moze i tankowac? No ja przepraszam ale tak to tylko w erze potrafia, tfu tak to tylko drut potrafi.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 18:49 
Cytuj  
kenworth napisał(a):
re up: no wybacz, nie dosc ze leczysz to jeszcze dpsowac chcesz, a moze i tankowac? No ja przepraszam ale tak to tylko w erze potrafia, tfu tak to tylko drut potrafi.

pograj priestem , pograj holy i idz na BG np w PUG-u .
powiedz jak wrażenia :)
Skoro jestem healbotem to powinienem zyc wiecej jakies 4s na BG.
p.s.
kolejny dowcip z ptr 2.0.10 " +10% od healing do PW:Shield"
zamiast 1200 to 1300 zaabsorbuje dmg... połowe crita kogokolwiek nawet bubla...

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 00:41 
Cytuj  
Priest nie jest klasa, ktora gra sie "fajnie". Nie dostalismy od dluuuugiego czasu niczego konkretnego co bylo by urozmaiceniem w naszej grze. Jedynym ciekawym nowym skillem w dodatku jest PoM, ktory Blizzard nerfuje. Ja niestety nie mam sklla, ktorym moge "uratowac dupe". Nie, shield w zaden sposob nikogo nie wyratuje w powaznych raid Instance. Tank ma 2000 HP? Rzuce Shielda, w ten sposob tank zginie przy nastepnym hicie za 5000 ale ja bede mial mniej many i global CD!
Priest jest klasa niesamowicie krucha i w przeciwienstwie do reszty clothow tak na prawde nie dostaje za to nic w zamian. Nie bede wchodzil w dyskuje, ktora klasa jest najlepszym healerem, bo to IMO zalezy bardziej od osoby niz od klasy. Natomiast wiem na pewno, ze healing sam w sobie jest meczacy, a w wykonaniu Priesta niesamowicie monotonny. Jako przyklad moge sie posluzyc itemem Lower City Prayer Beads. Ten glupi trinket daje mi, wiecej "funu" niz kazdy jeden moj skill czy talent. A daje mi, wiecej funu bo nie jest pasywny, bo mozna go urzyc dobrze, albo zle. Ja powinienem miec z 4-5 skilli i talentow, ktore by mi gre urozmaicily. PoM wprowadzil troche tego niepasywnego, ciekawego elementu, ale jeden skill (w dodatku nerfowany) przez 1.5 roku to troche za malo.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 01:16 
Cytuj  
Priest niesamowicie kruchy ? :D. Ok, to sie pośmialiśmy, a teraz napisz coś na serio... W pvp trzeba disc priesta okładać chyba godzine meele klasą żeby zdechł.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 01:28 
Cytuj  
Dokładnie, tapowanie priesta z dobry gearem jest wkurwiające na maxa.

jak się nazywa ten instant heal priesta?

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 02:17 
Cytuj  
od 2.0.10 nazywał ., nazywał, naazyyyywaaał....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 02:29 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
od 2.0.10 nazywał ., nazywał, naazyyyywaaał....


uuuuu

chyba trafiłem na miękkkkkkkkkie miejsce,

wybaczcie mi ;p


P.S
Fajny był ten spelllllllllllllll

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 09:27 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Znacie kogos kto ma 41 pkt w holy ?


Znam. Gral wczesniej hunterem dluugo. A teraz najwiecej funu daje mu wlasnie healowanie, bo jest wymagajace uwagi i dobrego skilla.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2007, 10:43 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Priest niesamowicie kruchy ? :D. Ok, to sie pośmialiśmy, a teraz napisz coś na serio... W pvp trzeba disc priesta okładać chyba godzine meele klasą żeby zdechł.


nie wiem czym bijecie priesta, ale w pvp priest bez pala pada jako pierwszy

podpowiem: wound poison


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.