mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:38 
Cytuj  
dobrym rozwiazaniem byloby zwiekszony drop kasy z bossow - np 500g- 1000g

to by rekompesowalo kase wydana na "uzbrojenie" sie na raid


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:39 
Cytuj  
fakt, Shadhunowi juz piana cieknie z pyska.. widac ma cos na sumieniu :)

roball napisał(a):

Twierdzisz ze jakby ktos ci zasponsorowal flaski, elixiry, pve zarcie i inne boostery to bylbys w stanie grac na poziomie jaki prezentuje nihilum?
.


Oczywiscie ze tak.


Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 12:43 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:40 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Yaroos napisał(a):
roball napisał(a):
Nic mnie bardziej nie irytuje niz banda glabow ktorzy wszystkim chca zagladac do kieszeni. Nie kupujezs golda bo uwazasz ze to jest oszustwo - fajnie, ale nie zmuszaj innych zeby tez nie kupoawli.


A zgodziles sie podczas instalcji wowa na warunki ?

A moze jestes fanem wąsatych pływaczek z NRD ?

Yaroos niby ok, kazdy sie na te warunki zgadzal, ale ich lamanie moze kupujacym golda wypomniec jedynie osoba, ktora ma przykladowo oryginalnego windowsa czy nie ma pirackich mp3 itp.etc., czyli jest "czysta", w innym przypadku byla by to hipokryzja

tylko ze za posiadanie uzywanie pirackiej windy mozesz isc do pierdla jesli dowie sie MS lub policja .Tu organ sciagania -Blizzard ma to jawnie w dupie - czyli jednostronnie lamie warunki , ktore zaakceptowalem instalujac WoW- odda mi kase za to ze place z uczciwa gre a oni na to leja ?
( ostatnio wyciekly informacje z MS ze nie bedzie sp3 dla XP - ludzie stwierdzili ze MS ma ich w d i nie postepuje uczciwie ; inny z zarzadu MS stwierdzil ze sa przeciwko sciaganiu softu MS z sieci ale jak juz maja sciagac niech sciagaja programy MS- hipokryzja ?)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:41 
Cytuj  
@Huragan twój idiotyzm mnie dobija , napisz mi proszę jak można kupić sobie skilla za gold pls, to że masz ze sobą tonę consumables to zaraz nie znaczy że położysz jakiegoś tam XXX bossa.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:45 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@Huragan twój idiotyzm mnie dobija , napisz mi proszę jak można kupić sobie skilla za gold pls, to że masz ze sobą tonę consumables to zaraz nie znaczy że położysz jakiegoś tam XXX bossa.


to tylko i wylacznie kwestia czasu by zabic jakiegos bossa..... kazdy moze zabic kazdego bossa.. kwestia czasu. A ze ludzie nie maja czasu to wola sobie kupic golda na ebayu.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:47 
Cytuj  
@Huragan L2READ z mojej strony koniec dyskusji z tobą bo i tak nie ma to sensu , moja 5 letnia siostra szybciej kojarzy.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:48 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Flaska to ja jeszcze nie widziałem w moim inventory na tej postaci, poty dostaje od gildiowego alchemika za dobre słowo.


To ze gildia w ktorej obecnie jestes nie wymaga flaska, nie oznacza ze inne nie wymagaja.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:50 
Cytuj  
roball napisał(a):
A ci ktorym to nie wychodzi przez X tygodni mowia ze gra jest do dupy i ida grac w cos innego.


bzdurzysz robaczku, kazdy boss jest do rozwalenia, i lekko doszedlem do killa Prince'a bez korzystania z zadnych flaskow ani nie kupujac golda. WoW mnie znudzil tylko i wylacznie dlatego ze gra wymaga wiecej farmy niz zabawy w rajdowaniu. Jakbym chcial tez moglbym kupowac sobie golda i logowac sie tylko do gry na rajd, kupic flaski na AH i szpanowac na forum ze zabilem jakiegos bossika :)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:52 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
A ci ktorym to nie wychodzi przez X tygodni mowia ze gra jest do dupy i ida grac w cos innego.


bzdurzysz robaczku, kazdy boss jest do rozwalenia, i lekko doszedlem do killa Prince'a bez korzystania z zadnych flaskow ani nie kupujac golda. WoW mnie znudzil tylko i wylacznie dlatego ze gra wymaga wiecej farmy niz zabawy w rajdowaniu. Jakbym chcial tez moglbym kupowac sobie golda i logowac sie tylko do gry na rajd, kupic flaski na AH i szpanowac na forum ze zabilem jakiegos bossika :)


ale nie chcesz - bo jestes ostatnim ze sprawiedliwych ktory nie kupuje golda?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
Nic mnie bardziej nie irytuje niz banda glabow ktorzy wszystkim chca zagladac do kieszeni. Nie kupujezs golda bo uwazasz ze to jest oszustwo - fajnie, ale nie zmuszaj innych zeby tez nie kupoawli.


nikt ci Roball do kieszeni nie zaglada, chcesz to sobie kupuj golda.. tylko ze zanim zamiescisz nastepny swoj IMBA screenshot z Karazhan to podpisz go "zabilismy go kupujac golda u chinczykow", bo bez tego widac jestes cienias nad cieniasy :)


Lol stary, dobilismy do chess event w 3 tygodnie. Praktycznie bez potow (mana poty dla healerow jak byly) i w ogole bez elixirow i flaskow. Ludzie w gildii mieli greeny i blue z questow i levelowania.

Ja slyszalem ze wy sie flaskowaliscie na Curatora, to jest dopiero fail :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
fakt, Shadhunowi juz piana cieknie z pyska.. widac ma cos na sumieniu :)

roball napisał(a):

Twierdzisz ze jakby ktos ci zasponsorowal flaski, elixiry, pve zarcie i inne boostery to bylbys w stanie grac na poziomie jaki prezentuje nihilum?
.


Oczywiscie ze tak.


O qrwa, ten tekst mnie po prostu powalil, best quote ever. Widac niektorym juz tak odjebalo ze maja halucynacje. To juz jest ponizej krytyki. Niech jeszcze powie ze jak dostanie takie samo ubranie i sprzet jak Zidane to bedzie wymiatal tak jak Zidane na boisku.....to trzeba juz leczyc na powaznie. :cry: Zal mi ciebie Huragan, naprawde zal.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 12:59 
Cytuj  
WoW ma bardzo wielu fanów. Nie tylko nastolatków mających 10 h dziennie na farm. Nie dziwi mnie, że zaradni ludzie zamiast farmować coś godzinami po prostu kupują gold. Prosty rachunek ekonomiczny. Przeciętny Polak zarabia powiedzmy 15 zł == 1 h == ~200 g na Burning Legion. Farmująć można wyciągnąć 80 - 120 g. Ludzie starsi cenią swój czas. Przykre jest, że łamią zasady fair play ale tak jest w życiu. Nigdzie nie ma równych szans. Mieliśmy w Polsce takich 45 lat i nic z tego nie wyszło.

Dobrym graczem nie musi być piętnastoletni internetowy napinacz grający 50 h w tygodniu. WoW posiada wspaniały aspekt socjologiczny. Mnie w WoW pociągał właśnie ten aspekt socjologiczno społeczny. Organizowanie grupy ludzi, aby dążyli do celu. Np. poziome relacje miedzy oficerami a pionowe w relacji oficer a gracz. Dzięki kupowaniu golda można rajdować razem z niedorozwiniętym emocjonalnie piętnastolatkiem i dojrzałym graczem po studiach o szerokich poglądach.
Obaj przynajmniej mogą grać na podobnym poziomie.

Dzieki kupowaniu golda, znajmowy mogł grać po pracy. Będąc osobą pracującą nie miał czasu na gre, ale w wolnym czasie potrafił rozwalic każdy encounter z matematyczno/logicznego punktu widzenia. Nie wspomne, że czasie pracy publikował swoje analizy matematyczne jak magiem zniszczyc inne klasy w dps. Nikt mi nie wmówi, że ktoś grający 70 h tygodniowo bedzie lepszym graczem od niego.


Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 13:09 przez Arvold, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:01 
Cytuj  
A czemu takie wielki PvP-er jak ty Huraganku nie zawojował jakiegoś rankingu areny ? Troche to trudniejsze niz gankowanie ally na grindspocie prawda ?
Najlepszy pvp szaman na BL-u hehehe.

A, juz wiem ,pewnie zli przeciwnicy uzywali flaskow i nie miałeś z nimi szans :(


Domin : przecież nie od dzisiaj wiadomo że huragan gówno wie o wowie, a na wiekszośc spraw potrafi spojrzeć tylko przez wąską perspektywe własnej dupy. Nic nowego ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:03 
Cytuj  
Imo, perspektywe dupy to on akurat ma szeroka.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:03 
Cytuj  
roball napisał(a):
A ci ktorym to nie wychodzi przez X tygodni mowia ze gra jest do dupy i ida grac w cos innego.


Dokładnie Roball , dokładnie , jak pisałem niektórzy nawet z toną consumables farmowanych w pocie czoła przez 3 miesiące i tak nie potrafią położyć bossa.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:06 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Imo, perspektywe dupy to on akurat ma szeroka.


Fakt faktem, musi sie tam zmiescic jego leb :) Btw niezly burn Nestor, nie wiedzialem ze Huragan taki skillzor ze musial flaskowac na curatora :P

P.S
Na jaki realm sie przenosicie?


Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 13:07 przez Domin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:07 
Cytuj  
redlum napisał(a):
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
A ci ktorym to nie wychodzi przez X tygodni mowia ze gra jest do dupy i ida grac w cos innego.


bzdurzysz robaczku, kazdy boss jest do rozwalenia, i lekko doszedlem do killa Prince'a bez korzystania z zadnych flaskow ani nie kupujac golda. WoW mnie znudzil tylko i wylacznie dlatego ze gra wymaga wiecej farmy niz zabawy w rajdowaniu. Jakbym chcial tez moglbym kupowac sobie golda i logowac sie tylko do gry na rajd, kupic flaski na AH i szpanowac na forum ze zabilem jakiegos bossika :)


ale nie chcesz - bo jestes ostatnim ze sprawiedliwych ktory nie kupuje golda?


Oczywiscie ze nie chce, bo jesli juz musisz kupowac golda albo jesli musisz z pracy przychodzic do drugiej pracy "farma" to gra przestaje sprawiac fun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:08 
Cytuj  
Nestor napisał(a):

Ja slyszalem ze wy sie flaskowaliscie na Curatora, to jest dopiero fail :)


Zle slyszales, to Mroczny Legion pojechal Curatora na flaskach.. ja jestem w Pluribus Unum i bez zadnych flasek doszlismy aktualnie do zabicia Prince'a :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Zle slyszales, to Mroczny Legion pojechal Curatora na flaskach.. ja jestem w Pluribus Unum i bez zadnych flasek doszlismy aktualnie do zabicia Prince'a :)


Tzn po tym jak odszedłeś do "casual friendly " LOTR ?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:10 
Cytuj  
Cytuj:
P.S
Na jaki realm sie przenosicie?


Juz sie przenieslismy wlasciwie, do ciebie. ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.