mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:26 
Cytuj  
Bycmoze liczac tylko 4 dps z 5 manow faktycznie rogueow jest wiecej niz holy priestow. Ale w ilu 3 dps 5 man teamach jest roguesow a ile h priestow?

Pozatym priest byl pare miechow temu najczesciej widywana w czolowce klasa wiec nawet jesli teraz spadl to mial swoje 5 min i nie ma powodow do ryku


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:28 
Cytuj  
@koci, bloodlust najbardziej mnie interesujacy, pierwsze 4 teamy, nastapila jakas zmiana, pierwszy team jest bez rogala, no faktycznie, slabiutko, za to 2,3 i 4 owszem posiadaja ta posysajaca klase, pewnie z masochizmu innych czlonkow.
Slyszlales o takim setupie - 4dps: Warlock, Spriest, Rogue, Mage + healer, najlepiej nie priest. Tak zwany samograjek.

Zreszta kazdy moze myslec sobie co chce, rogal dostal w dupe na arenie, szaman ssie, dobrze ze przynajmniej druida docenili bo pierwszy sezon to bylo sporo postow - a do czego sluzy druid, i dlaczego do niczego. Mage slaby w 2v2, moze i slaby jak slaby i jak w setupie slabym. Im wiecej danej klasy gralo tym krzyk wiekszy.

Ja rozumiem ze sa klasy ktore sie komponuja z kazdym lub prawie kazdym (lock) a inne musza miec specyficzny setup. TRzeba sobie znalezc taki uklad zeby sie dobrze gralo i nie jeczec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:49 
Cytuj  
możecie mi wymienić najlepsze warianty do 2vs2 dla MS Mace Warriora przy ratingu 1500-1800 ? mam paru kumpli ale nie wiem co by było najlepsze.
czy 2vs2 zawsze grają na vencie ? to dla mnie kłopot :har:

please :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
możecie mi wymienić najlepsze warianty do 2vs2 dla MS Mace Warriora przy ratingu 1500-1800 ? mam paru kumpli ale nie wiem co by było najlepsze.
czy 2vs2 zawsze grają na vencie ? to dla mnie kłopot :har:

please :wink:


Znalazlem 2 dni temu na /Trade frost maga do teamu 2/2 i obecnie mamy 2000 rating, nie uzywamy venta, chat wyglada w ten sposob ze leci jedno slowo mianowicie target i tyle :) a co do warr? resto sham / pall / drood - najlepiej ten ostatni :)

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:00 
Cytuj  
koci napisał(a):
Cytuj:
Rogal jest niezbednym elementem teamu 4dps w 5v5, ktore sa teraz w modzie i w czolowkach.

Hehe dobry joke. Rogal na areny jest zjebany, cc jest zalosne. Teraz w 2.3 bedzie cos mozna zdzialac jak bedzie blind na 1min cd i jako psychical effect a nie poison czyli nie bedzie dalo sie go zdjac zadnym disppelem / abolishem.
Popatrz sie na czolowe 5v5 i powiedz mi ilu w nich jest rogali...



Wez umrzyj o.O i nie wypowiadaj sie o jednej z klas ktora jest op na arenie...

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:06 
Cytuj  
koci napisał(a):
Cytuj:
Rogal jest niezbednym elementem teamu 4dps w 5v5, ktore sa teraz w modzie i w czolowkach.

Hehe dobry joke. [..]

joke? rogal jest w 90% teamow 4dps
Deshroom napisał(a):
możecie mi wymienić najlepsze warianty do 2vs2 dla MS Mace Warriora przy ratingu 1500-1800 ? mam paru kumpli ale nie wiem co by było najlepsze.
czy 2vs2 zawsze grają na vencie ? to dla mnie kłopot :har:

najlepszy jest druid (oczywiscie resto), ale palek lub lock nie sa zli


_________________
Nat is fat

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
możecie mi wymienić najlepsze warianty do 2vs2 dla MS Mace Warriora przy ratingu 1500-1800 ? mam paru kumpli ale nie wiem co by było najlepsze.

Polecam palka, sam gram palkiem ktorego sobie kupilem (a co), zainstalowalem healbota rozumiesz, warek ma mnie w glebokim powazaniu, on sobie hula po arence, a ja sie o swoja i jego dupe martwie ;) (warek tego mam nadzieje nie przeczyta). 2k jeszcze nie ma ale juz tylko kilkadziesiat punktow ^^.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:13 
Cytuj  
koci napisał(a):
Hehe dobry joke. Rogal na areny jest zjebany, cc jest zalosne. Teraz w 2.3 bedzie cos mozna zdzialac jak bedzie blind na 1min cd i jako psychical effect a nie poison czyli nie bedzie dalo sie go zdjac zadnym disppelem / abolishem.
Popatrz sie na czolowe 5v5 i powiedz mi ilu w nich jest rogali...


umiejacy grac rogal w odpowiednim setupie jest swietny, nawet w 5v5.
obecnie mamy rating 1985 (battlegrupa cyclone) i nasz rogue nie narzeka. inny team z identycznym setupem jest na 2200+ (tez z naszego servera, ale po stronie hordy).

wiec nie joke, tylko l2p dla wiekszosci community ninjas (z Mingiem na czele).


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:30 
Cytuj  
Wogole to jest calkiem fajna stronka i forum, tam sie mozna o cos zapytac, stronka jest blogiem, wiec na samym dole mozna przelaczac podstrony (nie wiem czemu, ale malo kto na to wpada):
http://www.pvpscene.com/

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:44 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
umiejacy grac rogal w odpowiednim setupie jest swietny, nawet w 5v5.

to jest wlasnie problem aren, ze dobrze umiejacy grac rogal moze ....bla bla bla ... podczas gdy srednio uposledzony lock moze to samo
co w skrocie mozna okreslic jako, masz rating np 1900 bo grasz rogalem ... ale jakbys gral lockiem to mialbys 2100 (w szczegolnosci 2/2)
zgodze sie ze rogal sam w sobie nie jest zly nawet w 5/5, wrecz idealny pod 4dps teamy ... ale ile 4dps teamow mogloby istniec bez locka ?


_________________
Nat is fat

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 16:01 
Cytuj  
nat napisał(a):
Ogar napisał(a):
umiejacy grac rogal w odpowiednim setupie jest swietny, nawet w 5v5.

to jest wlasnie problem aren, ze dobrze umiejacy grac rogal moze ....bla bla bla ... podczas gdy srednio uposledzony lock moze to samo
co w skrocie mozna okreslic jako, masz rating np 1900 bo grasz rogalem ... ale jakbys gral lockiem to mialbys 2100 (w szczegolnosci 2/2)
zgodze sie ze rogal sam w sobie nie jest zly nawet w 5/5, wrecz idealny pod 4dps teamy ... ale ile 4dps teamow mogloby istniec bez locka ?


ano niestety masz racje :)


Posty: 27
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 16:37 
Cytuj  
no i mag zaliczyl nastepny przeimba nerf :D nie bedzi eju zowcy i detect magica gz blizzard ^-^ wy wiecie jak magow odstawic z 2/2 bo teraz juz nawet z warkiem/palkiem ni ebedzi enam dane wygrac ;)

ta "buffy" u maga jakos mnie nie rajcuja, powinni zmniejc calkowicie magowe mana pool i regen many bo to smieszne jest za spprist ma lepszy regen od forst maga haha :D no ale blizzard wie wszystko najlepiej : )

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 16:49 
Cytuj  
no nie mow ze detect magic na sheepie to bylo working as intended


_________________
Nat is fat

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 16:49 
Cytuj  
to ze evoc przywraca teraz zawsze 60% (zxamiast 30% w pvp gearze) i zadajesz okolo 100 wiecej damage/frostbolt to sie nie liczy...wezcie ludzie przestancie narzekac

nat napisał(a):
no nie mow ze detect magic na sheepie to bylo working as intended


no magic debuff to debuff.... to samo mozesz dac vampiric embrace, a na przyklad underwater breathing i detect invis tez sluzy temu samemu, zeby zatkac mozliwosc dispelowania, no i co nie daja kazdemu detect invis i unending breath


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 27
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 16:57 
Cytuj  
taaa ja mam czas w pvp ciskac frostbolty :D w pvp glownie ciska sie instantami, a evox? szitem dalej bedzie, niech zrobia z tego cos innego niz channelowany spell, sry przestane narzekac bo to co blizz zrobil z ta klasa to zal.pl


Posty: 27
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 17:00 
Cytuj  
nat napisał(a):
ale ile 4dps teamow mogloby istniec bez locka ?


no popatrz jakos mamy tim 5/5 bez loka i jakos sobie radzimy, taka prawda ze lok jest imab w 2/2 3/3 w 5/5 juz mniej

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 17:02 
Cytuj  
Hah, placzacy frost mag, screenshoted!


Posty: 27
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 17:14 
Cytuj  
ja nie placze

tylko

przedstawiam fakty

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 17:28 
Cytuj  
Frost mag to jedna z najlepszych postaci do areny teraz, a jak jeszcze jest skilowy to jest prawdziwym skarbem,jesli twierdzisz inaczej to moge cie zapoznac z moimi znajoymi, L,2 i P. Zreszta stwierdzenie ze evo jest szitem i text o frostboltach mowi samo za siebie.Poprostu froscik to klasa wymagajaca duzej kreatywnosci a ciezko sie pogodzic ze moze tego komus brakowac ;F


Posty: 27
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 17:33 
Cytuj  
oł jech sam nim pograj skillowcu :D spotkaj sie tez na niej z LOKAMI w 2/2 haha

mag to dobra klasa nie przecze do 3/3 i 5/5 ale nie do 2/2

i nie pisz mi pls glupot typu "L2P" jesli nie wies zo czym piszesz to nie pisz plsssss

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.