mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 17:50 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
mam pomysl. moze najpierw TY przeczytaj i przeanalizuj, pozniej bedziesz wklejal na forum pierwszy lepszy link z google.
boze..


Proszę bardzo co niby twoim zdaniem się nie zgadza z tego co powiedziałem tylko o konkrety mi chodzi a nie: "nie zgadza się i już".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 19:22 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Bedzie sie lepiej levelowalo bo wczesniej i taniej bedzie sie mialo szybsze mounty. Cale ountland juz bedzie mozna robic z latajacym mountem 150%.
Do tego dzieki badgom bedzie mozna sie szybciej ubrac w pare epxow robiac np heroiki czy tez pugujac naxx. Do tego exp za pvp i ofc nowe formy druidow:D Tak wiec dla mnie : osoby levelujacej swoja druidke to same super hiper przelomowe zmiany ulatwiajace mi zycie :)


Ano, dokładnie tak. Ludzie mogą narzekać, że teraz każdy będzie mógł ubrać się w pare itemów z Ulduarui 2 części t8,5 nawet do niego nie wchodząc. Mi to tam odpowiada, na alcie będzie się łatwiej ubrać pod Ulduar, szybciej tam będzie mozna zacząć chodzić. Exp w pvp można wyłączyć więć to jedynie miły dodatek. Jedyne, co mi się nie spodobało, to wprowadzenie w przyszlości flying mountów w Azerothcie, no ale to było nawet do przewidzenia.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 19:57 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Jedyne, co mi się nie spodobało, to wprowadzenie w przyszlości flying mountów w Azerothcie, no ale to było nawet do przewidzenia.


W ten sposób to devsi się wypowiadali już _chyba_ od premiery TBC, tzn że jest to coś co kiedyś chcieli by zrobić, ale na razie za dużo pracy, którą woleli by gdzie indziej ulokować, to wymaga. IMO nie ma szans na latanie po starych kontynentach, to jest tylko taka gadka żeby nie powiedzieć kategorycznie nie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 20:14 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Najwięcej w wow'ie graczy w wieku 25-54, jak to się ma do twojej "gry dla dzieci" i 10 latków jako normy? ;]


December 2008 Top Games Played for Males and Females 25-54

Females 25-54 - 428,621 graczy
Males 25-54 - 675,713 graczy

no tak najwięcej w WoWie graczy właśnie w tym wieku... najpierw zrozum coś co przeczytasz zanim dasz do tego linka , no chyba że w WoW gra 1,5mil graczy.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 20:25 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Females 25-54 - 428,621 graczy
Males 25-54 - 675,713 graczy

no tak najwięcej w WoWie graczy właśnie w tym wieku... najpierw zrozum coś co przeczytasz zanim dasz do tego linka , no chyba że w WoW gra 1,5mil graczy.


Urwa... następny #$%%.

Najpierw zastosuj się do swojej rady i przeczytaj coś więcej niż tabelka, chyba że to przekracza twoje możliwości?

1) Dane dotyczą tylko US
2) Są to dane szacunkowe ale na dość dużej próbie (180k wg nich)
3) "In total for December 2008, Nielsen shows more than 1.8 million unique persons played World of
Warcraft." I z tej liczby to właśnie w wieku 25-54 są ilości graczy podane w tej tabelce.

Teraz pojmujesz?

Nie twierdze że to jakieś zajebiście dokładne dane ale na pewno nieporównywalnie wiarygodniejsze niż jakiś random nerd twierdzący że "W wow'a grają głównie pryszczate dzieci"

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 21:01 
Cytuj  
co ty kurwa pierdolisz..
mowisz o US, byc moze i tak wlasnie jest.
ale WoW nie tworza tylko gracze z US, w tabelce pokazane jest 1,5 mln ludzi.. co z kolejnymi 10 milionami ?


Ostatnio edytowano 21 cze 2009, 21:03 przez lookazz, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 21:01 
Cytuj  
Ta ale my tu chyba mówimy o WoW EU czy też może miałem jakiś blackout i żyję w US.

Ty twierdzisz że większość graczy w WoW ma ten przedział wiekowy , możesz to poprzeć danymi dotyczącymi wszystkich graczy a nie tylko 180k graczy w US i zauważ tam takie małe słówko "szacunkowe".

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 21:11 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
co ty kurwa pierdolisz..
mowisz o US, byc moze i tak wlasnie jest.
ale WoW nie tworza tylko gracze z US, w tabelce pokazane jest 1,5 mln ludzi.. co z kolejnymi 10 milionami ?


Z tych danych spokojnie mozna odniesc sie do serverow europejskich i wyogolnic na wieksza ilosc graczy. Jak przeprowadzaja ankiety nt na kogo bys zaglosowal, to zazwyczaj na grupie 1000 osob, i mniej wiecej w tych samych proporcjach przeklada sie to na ogol spoleczenstwa.

edit: Smiem nawet twierdzic ze % mlodszych graczy w US jest wiekszy, miedzy innymi dlatego ze jest to spoleczenstwo bogatsze niz EU, a dzieciaki wiadomo, musza ssac kase od rodzicow na abonament.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 23:04 
Cytuj  
lookazz & Bloodleaf /fail IMHO

Ok nie ma sensu dyskutować dalej na ten temat bo naprawdę płakać się chce.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 23:14 
Cytuj  
plakac sie chce i to bardzo , a najsmieszniejsze jest to ze w tym temacie 70% to gracze ktorzy w wowa zaczeli grac od TBC i nie wiedza w ogole o czym mowa... zalosny jest ten easy mode , nie robmy sobie jajcuchow gra powinna byc i dla casuali i miec cos dla hardcorowcow , tak jak bylo kiedys...teraz to jest jakas kpina totalna

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 23:22 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
plakac sie chce i to bardzo , a najsmieszniejsze jest to ze w tym temacie 70% to gracze ktorzy w wowa zaczeli grac od TBC i nie wiedza w ogole o czym mowa... zalosny jest ten easy mode , nie robmy sobie jajcuchow gra powinna byc i dla casuali i miec cos dla hardcorowcow , tak jak bylo kiedys...teraz to jest jakas kpina totalna


Wlasnie teraz balans PvE jest najlepszy, moim zdaniem. Ludzie wbijaja 80 lvl, zbroja sie na heroicach, zdobywaja gear z naxx10, potem troche naxx25 skubna i leci ulduar. W sumie z mojego punktu widzenia ladnie to zbalansowali.

Problem w tym, ze po 3.2 wchodzi 3.3 z nowym raidowaniem i wtedy juz by bylo gorzej sie tam dostac swiezo wbitej 80-siatce.

Tak czy siak, nadal bedzie trzeba pobawic sie troche w Naxx10/25, chocby po to zeby uzupelnic gear (broni, albo trincetow nie bedzie tak latwo zdobyc, na szczescie)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 23:32 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
nie robmy sobie jajcuchow gra powinna byc i dla casuali i miec cos dla hardcorowcow


To zabawne, bo IMO właśnie taką się staje od wejścia WotLK :roll:

Casuale mają dostęp do każdego aspektu gry i dobrego gearu niezależnie od playstyle.
Hardcore gracze mają to samo (tyle że gear zdobywają dużo szybciej) + bonusy do flexowanie epeena (achivy/WF&RF kille/dodatkowe mounty etc)

Do tego hardcore gracz (ze względu na praktykę/"uber skilla") nie powinien mieć trudności by być "lepszy" od casuala który w grze spędza mało czasu, i pokazać mu gdzie jego miejsce czy to w pvp czy pve.

W czym problem więc?


Saw666 napisał(a):
tak jak bylo kiedys...


Za to kiedyś było zupełnie przeciwnie:

PVP - nie poświęcałeś paru godzin dziennie to nie miałeś szansy na lepszy gear. Nie miałeś lepszego gearu nikt cię nie chciał do premade, czyli pewnie byłeś farmowany na bg jak idiota. Ja bym tego zabawą nie nazwał.

PVE - ciągle 3 te same insty 5 man. Bo na raidy trzeba było mieć dobrą gildie, no ale taka od ciebie wymaga: Systematycznej obecności w grze / określonego speca / farmienia matsów / etc. Gdzie tu fun dla kogoś kto chce tylko obaczyć jak wygląda ragnaros etc?

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 23:45 
Cytuj  
WoW classic:

PvE: zgadza sie, kiedys przekroczenie granicy set z 5-man (tzw tier0) na tier1, bylo piekielnie trudno, ale to mialo swoje urok. Ci co mieli tier1/2 na sobie, mieli ogromny prestiz, z kolei reszta miala do czego dazyc i nikt nie watpil w to ze warto. To byl moim zdaniem urok classica. Wlasnie wtedy powstawaly moim zdaniem najlepsze filmiki PvP, bo jak taki no-liver wszedl na BG na Grand Marshalu <ran14> (mam na mysli np warriora, bo wtedy gear, warrior z PvE mial wylacznie do tankowania) to sial groze i zniszczenie, az milo sie to ogoladalo :)

PvP: no tak, wbic jakas sensowna range w PvP to bylo samobojstwo, na szczescie niedlugo przed TBC, honor farmilo sie tak jak dzisiaj.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 23:51 
Cytuj  
kikas napisał(a):
WoW classic:

PvE: zgadza sie, kiedys przekroczenie granicy set z 5-man (tzw tier0) na tier1, bylo piekielnie trudno, ale to mialo swoje urok. Ci co mieli tier1/2 na sobie, mieli ogromny prestiz, z kolei reszta miala do czego dazyc i nikt nie watpil w to ze warto. To byl moim zdaniem urok classica.


Nom może i urok miało nie przeczę i na pewno z zazdrością się patrzyło na sprzęt topowych gildii. Tyle że przeciętny gracz nie miał szans zobaczyć większości contentu po osiągnięciu 60, nie miał szans na bycie czymś więcej niż mięso armatnie w pvp.

Sam przyznasz że płacenie kasy za to że możesz tylko sobie popatrzeć na lody zza szybki, ale nie wolno ci ich spróbować to jest trochę chore nie?

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 23:55 
Cytuj  
Po co sie ciagle przepychac, ktory to moment wowa byl lepszy.
Gra niesamowicie sie zmienila odkad powstala, chyba jak zadna inna. Mozna powiedziec ze jak w realu miala swoje rozne epoki, ktora kazda charakteryzowala sie czyms innym, niepowtarzalnym. Wiekszosc z nas lubi wowa jaki by niebyl i przyjmie co tam ten blizz nam jeszcze poda.
A co do wieku u mnie gildia oscyluje blizej 30 lat niz 20.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 00:33 
Cytuj  
agree ;)

Tez nie raz sie dyskutowalo jaki to wow jest bee i stoczyl sie z premiera tbc... no ale mamy WOTLK i wiekszosc z nas wciaz gra... a reszta wraca jeden po drugim. Blizz juz nie raz wprowadzal rzeczy mocno kontrowersyjne (revamp systemu honoru w 2.0, zmniejszenie raidow do 25osob, badge, wszelkie zmiany w klasach) i na dluzsza mete wiekszosc z tych zmian wyszla i grze i nam na korzysc.
@Magisteri:
pisales wczesniej o progressie ktory kazdy POWINIEN miec za soba i ze wg Ciebie zmiany z badgami sa przeciwne temu... ale to nie do konca tak jest... ktos nowy kto ledwo ta gre zaczal i dignal 80tke bez zaplecza w postaci wiekszej gildii i znajomych ktorzy beda z nim na te heroiki chodzic nie ma szans uzbierania gearu za same badge w jakims konkretnym w miare krotkim czasie... tak czy siak bedzie chodzil na pugi/guild runy do naxxa czy ulduar 10/25
wg mnie tego typu zmiany sa glownie dla altow znudzonych ludzi z end game'owych gildii + dla tych ktorzy juz jakis czas na tym 80tym lvlku siedza i wlasnie jak Kefas sa w gildii ktora zajmuje sie aktualnym tierem i najzwyczajniej w swiecie nie maja czasu ubierac nowych ludzi w starych instancjach


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 105
Dołączył(a): 27.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 02:04 
Cytuj  
ciut OT :

Cytuj:
The Future of Battlegrounds - Q&A

Will rewards of some sort for winning a Battleground match be available?

Cory Stockton: Battleground rewards are high on the list of features that we would like to get in the game. We are not planning to implement this for patch 3.2.0 but we are currently working on it and expect to implement it into a future patch. We are planning to let players roll on mostly greens and the occasional blue item at the end of each Battleground. These items will be highly optimized by class, level, and talent specialization.

What are our plans for the future of the Battleground system beyond 3.2, and where do you see non-Arena PvP game play fitting in the World of Warcraft, whether it be through the leveling process or at the endgame?

Cory Stockton: We plan to deliver more Battlegrounds to the players as often as we can. We see Battlegrounds as a very large and important part of the World of Warcraft PvP game and we would like to expand the system as much as we can. I do have a little tidbit that I can share with you guys today, though. We are planning to implement rated Battlegrounds in a future patch. We will be giving more details on this system at BlizzCon.






itemki po bg + rated bg.. zapowiada sie ciekawie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 07:03 
Cytuj  
kikas napisał(a):
zgadza sie, kiedys przekroczenie granicy set z 5-man (tzw tier0) na tier1, bylo piekielnie trudno, ale to mialo swoje urok.
dokładnie o to chodzi. jak w 2005 zdobyłem osmą cześć setu bo kolega mi odstąpił to byłem szcześliwy i naprawde czułem ze mam COŚ.
nigdy później nie cieszyłem się z epica, zbierałem je i grałem w wowa, ale wszystko było juz tylko kwestią czasu - własciwie wiedziałem co bede miał za tydzień, a co za dwa.


_________________
psn

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 07:24 
Cytuj  
i wlasnie o to chodzi...jak miales same epaksy na sobie to czules ze cos w tej grze osiagnales, a teraz ?? item to item w dupie reszta , leca wszedzie i za nic jak patrze na swojego locka czasami ,,,az nie chce go lvlowac czasami wejde do SW ,a najsmieszniejsze jest to ze 80%nie wie nawet co to za itemy...i skad leca
http://armory.wow-europe.com/character- ... &n=Arragon

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 08:41 
Cytuj  
przebilem sie przez 4 strony tego "tematu" i tak sie zastanawiam czy ci co sie tak dra o badge, wiedza wogole co mozna za nie kupic??

przeciez tylko 2 czesci sa do kupienia (head + leg jesli dobrze pamietam) ...


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.