mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 09:28 
Cytuj  
Bodziu:
dasz radę? nie za trudny?... ja bym się nie podjął ;)


Ostatnio edytowano 8 gru 2004, 09:44 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 09:33 
Cytuj  
Sweng, Mark poprostu szanuje twoja inteligencje, zeby nieopotrzebne emoty wstawiac. Pozatym z emotami zmienilby sie troche sens wypowiedzi ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 09:35 
Cytuj  
Mark nie nabijaj się, może i skomplikowany do gry nie będzie, ale jest duże prawdopodobieństwo, że taki shaman będzie gimped.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 09:43 
Cytuj  
to było do Bodzia (ten poprzedni post) - odnośnie prowadzenia paladyna.

Chyba teraz wiadomo co miałem na myśli :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 09:53 
Cytuj  
Mark - wszystkiego trzeba sprobowac, ty lecisz jak strzala z lvl, a ja narazie patrze co i jak, nie mam za duzo czasu na gre w WOW i dlatego nie moge pograc w pt, to tez moj mag tylko na 14lvl :(
Wczoraj probowalem pograc samemu i wykonac troche zadan w silverpine ale to ponad moje sily, na tym lvl to magiem solo moge co najwyzej z daleka pulowac jednego mobka i sie modlic aby sie nie linknal :( inaczej do nova i nogi za pas ;-)
Dzis zamierzam znalezc jakas druzynke aby tego Maga podciagnac choc do tego 20lvl, moze sie uda, aczkolwiek watpie, bo tych magow jest jak mrowek :/
Dlatego kusze sie na Pala, poza tym o jakiej trudnosci piszesz z Palem ?? Wiesz zanim zaczne grac dana profewsja staram sie ja poznac, a nie na zywiol walic a noz mi sie sppodoba albo uda ! Do pewnych rzeczy staram sie podchodzi z jakas wiedza, tak bylo z Hunterem, bardzo mi sie fajnie nim gra, ale ja nastawiam sie bardziej na gre FvF wiec srednio go widze :)
A jak mnie wkurzysz to czekaj skasuje wszystkie postacie na SH i tu zaloze wlasnie w Alliance PLD i bede tak go dlugo robil, tak dlugo meczyl sie w potyczkach az skumam o co chodzi i bede ci dupe la ;P
Hehe !
Juz widze jakbys sie wk... :P
No ale zlosliwy to ja nie jestem, gram dla Funu a nie dla lvl albo jakiejs checi dolozenia komus, wyroslem z takich rzeczy, choc wiekszosc podchodzi wlasnie tak do tego problemu ;-)
Who knows ...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:05 
Cytuj  
Blizzard musi się pospieszyć z patchem bo jak większość graczy będzie miała lvl 50-60 to będzie ogólna rozpierducha na serwerze gdzie wszyscy się killują bez ładu i składu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.