mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 07:58 
Cytuj  
Panowie, druid leczy lepiej od priesta, przynajmniej u nas, zawsze lub prawie zawsze, ale przewaznie :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 08:33 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Panowie, druid leczy lepiej od priesta, przynajmniej u nas, zawsze lub prawie zawsze, ale przewaznie :wink:


w 1.10? niemozliwe zmiencie priestow lub zainstalujcie sobie recapa zeby zobaczyc overheala

zreszta w <1.10 tez lepiej nie leczyl

ale fakt nadal moze byc Main healerem, ale priest jest w tym lepszy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 09:02 
Cytuj  
A fakt, to bylo przed paczem.

Jakos po nie sprawdzalem.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 08:52 
Cytuj  
no ja juz sie przyzwyczailem do tego co robie i staram sie to robic najlepiej, czyli healowac. o grindzie moge zapomniec - wiem. jak chce zrobic kase to biore kumpla sword rogue w full BF i idziemy farmowac shardy do DM east. Dlatego mam juz warriora na 55 lvl i moze jeszcze nie teaz, ale jak wyjdzie Burning Crusade to ten druid zostanie altem a warriorem bede latal jako main. Oczywiscie jesli jeszcze bede gral w ta gre ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:06 
Cytuj  
ja sproboje szybicej reroll zrobic znow na rogue (kreca mnie cyferki ;-) tyle ze przez to aq nie mam czasu go levelowac :/ na razie 42


a tak swoja droga Blessed Qiraji War Hammer to najlepsza bron do tankowania w grze (nie tylko dla droodow ale i dla warkow) i warki coraz czesciej zaczynaja sie upominac o regalie :/


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 10:14 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a tak swoja droga Blessed Qiraji War Hammer to najlepsza bron do tankowania w grze (nie tylko dla droodow ale i dla warkow) i warki coraz czesciej zaczynaja sie upominac o regalie :/


Spineshatter?
Thunderfury?

Jakos nie widze zeby ten syfny mlotek przebil TF..


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 10:15 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Fabianek napisał(a):
a tak swoja droga Blessed Qiraji War Hammer to najlepsza bron do tankowania w grze (nie tylko dla droodow ale i dla warkow) i warki coraz czesciej zaczynaja sie upominac o regalie :/


Spineshatter?
Thunderfury?

Jakos nie widze zeby ten syfny mlotek przebil TF..

Od Spineshattera jest na pewno lepszy (ja chetnie bym wymienil w kazdym razie :)...


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 10:58 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Fabianek napisał(a):
a tak swoja droga Blessed Qiraji War Hammer to najlepsza bron do tankowania w grze (nie tylko dla droodow ale i dla warkow) i warki coraz czesciej zaczynaja sie upominac o regalie :/


Spineshatter?


zdecydowanie lepszy :P

Cytuj:
Thunderfury?


:roll: fakt zapomnialem o thunderfurry, nie podejme sie oceniania co lepsze +8 def czy -25% attrack speed

tyle ze thunderfurry jest przez wiekszosc AQ useless (hint: aggruje neutralne moby)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
tyle ze thunderfurry jest przez wiekszosc AQ useless (hint: aggruje neutralne moby)


Nasz MT i dwoch rogali jakos daja rade :roll: :roll: :roll:

Chyba ze pod c'thunem jest kilogram neutralnych mobow :) Proc z TF nie zadaje AOE dmg i niczego nie aggruje fyi ;]


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
Fabianek jaki ty jestes dziwny.. Juz raczej bym wybral Pugio gdybym byl prot spec warriorem niz ten gowniany mlotek. No chyba ze wszyscy MT w twojej gildii to druidzi.


mowisz do tankowania pugio afaik im wiecej defense tym mniejsza szansa na crushing/crit :P im mniejsza szansa na crushing/crit tym dluzej tank pozyje.
Coz ten dagger jest z pewnoscia zajebisty do tankowania ROTFL az sie prosi napisac 2 litery z cyfra w srodku.

Cytuj:
A o 'agrowaniu neutralnych mobow' nawet nie chce mi sie pisac bo to juz szczyt jest ;]


hmm macie thunderfurry w gildii? pewnie macie i co na twinsach pewnie jest wesolo :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:08 
Cytuj  
Cytuj:
hmm macie thunderfurry w gildii? pewnie macie i co na twinsach pewnie jest wesolo :P


Mamy 3, jeden na MT i 2 na rogalach, naokolo tank spotow po pierwsze malo robali jest, po drugie twinsy padly juz 3 razy od kiedy otworzylismy AQ na talnivarze, a robaczki aggruja sie randomowo same z siebie, mnie zaagrowalo 10 jak stalem na srodku i healowalem ludzi.

Go get your facts straight, get a clue.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:10 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Cytuj:
hmm macie thunderfurry w gildii? pewnie macie i co na twinsach pewnie jest wesolo :P


Mamy 3, jeden na MT i 2 na rogalach, naokolo tank spotow po pierwsze malo robali jest, po drugie twinsy padly juz 3 razy od kiedy otworzylismy AQ na talnivarze, a robaczki aggruja sie randomowo same z siebie, mnie zaagrowalo 10 jak stalem na srodku i healowalem ludzi.

Go get your facts straight, get a clue.


A moze healnales kogos z TF ? :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:11 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
mnie zaagrowalo 10 jak stalem na srodku i healowalem ludzi.


jesli 10 na raz to jest to efekt proca thunderfurry + twojego aggro (healujac mt), jesli 1 po drugim to jest to spell bossow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Nestor napisał(a):
mnie zaagrowalo 10 jak stalem na srodku i healowalem ludzi.


jesli 10 na raz to jest to efekt proca thunderfurry + twojego aggro (healujac mt), jesli 1 po drugim to jest to spell bossow


Aha, proc z thunderfury na robaczkach ktore stoja za mna i nikt ich nigdy nie dotknal.. mhm :) A healing aggro na neutralnych mobach zwlaszcza.. :)

Edit: i nie healowalem MT :)


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:22 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Aha, proc z thunderfury na robaczkach ktore stoja za mna i nikt ich nigdy nie dotknal.. mhm :) A healing aggro na neutralnych mobach zwlaszcza.. :)


proc z thunderfurry robi ze nie sa juz neutralne (hint: proc dziala na neutralne moby), twoj healing je aggruje na ciebie.

roball napisał(a):
Tak, 100 armora na broni daje ci zajebista przewage w PVE, napewno wieksza niz +hit bonus, no ale ja sie nie znam przeciez bo nie gram na serwerze PVE.


faktycznie sie nie znasz :P tu chodzi o 8 defense a nie o 70 (a nie tak jak napisales 100) armora :P
+hit bonus do tankowania to faktycznie pomaga zmniejsza obrazenia o cale 0% rotfl, chyba wasze tanki maja problem z utrzymaniem aggro i im potrzebny dodatkowy dmg bo u moich tego nie zauwazylem.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 12:26 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:26 
Cytuj  
:lol:
:roll:

:eot:


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:28 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
roball napisał(a):
Fabianek jaki ty jestes dziwny.. Juz raczej bym wybral Pugio gdybym byl prot spec warriorem niz ten gowniany mlotek. No chyba ze wszyscy MT w twojej gildii to druidzi.


mowisz do tankowania pugio afaik im wiecej defense tym mniejsza szansa na crushing/crit :P im mniejsza szansa na crushing/crit tym dluzej tank pozyje.

FYI defense nie wplywa na szanse na crushing blow.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:37 
Cytuj  
roball napisał(a):
Super, to jak wypadnie leather belt z +24 def to bys ubral w to swojego MT? No bo przeciez +def.


rotfl ofc ze nie. Ok panie uber mastha of dizasta pokaz mi prosze lepsza bron ktora zwiekszy przezywalnosc MT niz ten mlotek i thunderfurry (ktory z nich jest lepszy nie jestem w stanie zdecydowac z pewnoscia jesli nie ma neutral mobow dookola to thunderfury -25% attack speed). Zaznaczylem _przezywalnosc_ MT, a nie zwiekszy jego dmg, bo zgubienie aggro przez MT to cos czego nie widuje od dawna. aha nie zapomnij napisac dlaczego tak uwazasz ze ten item jest lepszy od mlotka


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:23 
Cytuj  
TF w 1.10 aggruje neutralne moby.

kilka wipe w jednym UBRS, bo biedne szczury sprowadzily pomoc.

mam nadzieje, ze to szybko poprawią.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:25 
Cytuj  
@up daj spokoj
Nestor wie lepiej bo maja 3 thunderfurry a nie 1 w gildii


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.