mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 12:31 
Cytuj  
@up
Ja bym zalozyl jak najwolniejsza do mh i na nia WF, a szybsza do off, na to frost.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 16:28 
Cytuj  
Czemu jak najwolnijesza? U szmana z tego co widze duza czesc dmg pochodzi z procow enchantow, coz z tego ze uderzymy mocno z windfury jak ogolnie spadnie nam dps. Wydaje mi sie, ze w obu rekach powinny byc szybkie. Ale ogolnie dw>2h do levelingu?

*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 16:54 
Cytuj  
Tak DW>2h do lvlingu

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 21:31 
Cytuj  
Czy moglby mi ktos napisac jakie znaczenie ma rozklad broni na rozne rece przy DW? Jaka jest roznica pomiedzy wsadzeniem w main hand szybkiego daggera i w off hand jakiegos wolniejszego, ale mocniejszego axe'a, a uzbrojeniem szamana na odwrot w axe'a (main) i daggera (off)??

Czy w ogole robi to roznice?
Jezeli gdzies juz o tym pisano to sorki, ale nie znalazlem w tym topicu odpowiedzi na to konkretnie pytanie.


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 22:13 
Cytuj  
ja uzywam 2x hw macki bo dmg jest potrzebny:D ale nie ktorzy twierdza ze na main z mocnym uderzeniem a na offhand szybki np. dagerek zeby bylo flurry czy cos ;d nie kojarze teraz nic bo ledwo co pisze wiec sorx ;D


_________________
~~

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2007, 23:40 
Cytuj  
A wiec tak sa dwa dobre rozwiazania ;]
1 - Main hand - wolny - wf highest rank - Off hand - wolny - wf rank nizej
2 - Main hand - wolny - wf highest rank - Off hand - szybki - Frostbrand

Wyprobowalem chyba wystzskie mozliwosci ite dwa rozwiazania wydaja sie najlepsze;]

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 01:44 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
A wiec tak sa dwa dobre rozwiazania ;]
1 - Main hand - wolny - wf highest rank - Off hand - wolny - wf rank nizej
2 - Main hand - wolny - wf highest rank - Off hand - szybki - Frostbrand

Wyprobowalem chyba wystzskie mozliwosci ite dwa rozwiazania wydaja sie najlepsze;]


Od wielkie dzieki, na pewno przetestuje.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak szaman na 70lvlu radzi sobie w PVP (1vs1)? Po prostu ciekawosc mnie zjada, bo od kiedy wyjechalem za granice moja szamanska krowa grzecznie sobie odpoczywa. Na szczescie juz za pare dni kupuje wlasnego piecyka wiec wroce do Azeroth i zaraz potem wycieczka za portal:)

Tylko prosze, powstrzymajcie sie od odpowiedzi w stylu "jak masz cienkiego skilla to dostaniesz od kazdego, a jak jestes dobry to wygrasz z kazdym" bo po co mamy sie denerwowac:)


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 10:18 
Cytuj  
Wiem, wiem =P moze nie napiszekonkretnie na pytanie bo jeszcze 70lvla nie mam ale za to w pvp juz sie bawilem ;] glownie w haala ; ). A wiec tak ogolnie jest dobrze problemy sa z priestami, z lockami rowniez ale juz nie takie duze jak miedzy patchem z talentami a tbc. Rogale juz tez nie potrafia mnie sciagnac na stun locku bo jednak troche hp mam i tutaj walka jest wyrownana ;]. Warki? - z tymi najlatwiej chociaz oczywiscie przytrfia sie czaem warek z mega skillem no i wtedy walka konczy sie moim deadem=P (ale odziwo najwiecej 70-tek jakich zabilem moim 66 shammym sa wlasnie warki chociaz ich 12k + life'a ciezko zjechac ale jakos daje rade xD) Hmm problemem sa tez hunty, i to jednak najwiekszym razem z w/w priestem. Palek jak zawsze walka nawet ench shammim jest dluga ;]. Drood - hmm potrafi dopiec, (mowie o feral, formie bo z innymi bardzo malo wlaczylem) i czesto jest lepszy od rogala w tej specjalnosci - przynajmniej ja to tak odbieram ;] Zostal chyba tylko mage ; ) przy takim samym skillu rzeczywiscie wygrywam ale przewaga o dziwo nie jest jakas zastraszająca ;]

No to chyba wszyscy ; ) najbardziej ciesyz mnie to ze jednak udaje mi sie zabijac levle wyzsze ode mnie ;] co by tu nie mowic ;] DW shammy RoX xD

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 11:02 
Cytuj  
zaucha napisał(a):
Ticik napisał(a):
A wiec tak sa dwa dobre rozwiazania ;]
1 - Main hand - wolny - wf highest rank - Off hand - wolny - wf rank nizej
2 - Main hand - wolny - wf highest rank - Off hand - szybki - Frostbrand

Wyprobowalem chyba wystzskie mozliwosci ite dwa rozwiazania wydaja sie najlepsze;]


Od wielkie dzieki, na pewno przetestuje.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak szaman na 70lvlu radzi sobie w PVP (1vs1)? Po prostu ciekawosc mnie zjada, bo od kiedy wyjechalem za granice moja szamanska krowa grzecznie sobie odpoczywa. Na szczescie juz za pare dni kupuje wlasnego piecyka wiec wroce do Azeroth i zaraz potem wycieczka za portal:)

Tylko prosze, powstrzymajcie sie od odpowiedzi w stylu "jak masz cienkiego skilla to dostaniesz od kazdego, a jak jestes dobry to wygrasz z kazdym" bo po co mamy sie denerwowac:)



Szaman jest bardzo dobry w PvP ale i tak odpowiedź sprowadza się do:
Cytuj:
"jak masz cienkiego skilla to dostaniesz od kazdego, a jak jestes dobry to wygrasz z kazdym"

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 11:21 
Cytuj  
Tymi odpowiedziami zapewniliscie mi totalna nerwowke do czasu zakupu kompa i powrotu do WOWa :) Teraz to juz mnie nosi najnormalniej w swiecie i doczekac sie nie moge. Jak sie przyssam to chyba nie wstane dopoki nie bede musial isc do pracy :)

A pytalem o PVP, bo slyszalem i czytalem totalnie skrajne opinie. Od takich, ze to najlepsza postac do PVP, przez takie wysrodkowane podobne do waszych, az po 'zdecydowanie najslabsza postac w grze' i bylem w totalnej kropce (i nie wiedzialem czego mam sie spodziewac - spotkam rogala/warka czy innego hunta na podobnym lvlu i mnie zleje momentalnie, stocze z nim rowny pojedynek i zdecyduje skill czy bez wzgledu na skill go zjade). Teraz juz wiem, ze nie powinno byc zle :)

Takze, byle do przyszlego weekendu:)
Dzieki za odpowiedzi.


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 11:31 
Cytuj  
dual vield od 40lvl do levelowania jest problematyczna sprawa,bo wymaga maili z +str +sta +agi(o ktore dosyc ciezko), a maile z +int czy +dmg o wiele latwiej zdobyc ;)
jesli ktos robi alta i moze na niego przeznaczyc sporo kasy na ah, to polecam duala - outdmguje wszystkie klasy w RFD i Uldaman (mialem tam w party wlasnie dv shammich :wink: )


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 12:02 
Cytuj  
No tak RufeN ale pamietaj ze jedynym sposobem zeby szybko wylevelowac shammiego jest wlasnie ench wiec tak czy inaczej potrzeba tych maili z str sta agi. Oczywiscie mozna sie bawic w lvlin elemental shammim ale nie polecam =P za wolno idzie ;]

Wracajac do pvp i dw shammiego ; ) nie amsz sie co przejmowac shammi nie jest najgorszy ;] fakt, nie jets tez najlepszy, no bo takiej klasy nie ma =P wiec pozostaje legendarny juz skill, skill i jeszcze raz skill xD

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 12:29 
Cytuj  
Lvlowanie shamana to mordęga. Masz do wyboru duzy DPS i długi odpoczynek po każdej walce, albo mały DPS i bez odpoczywania.

Rezultat przy obu opcjach jest taki sam, idzie to wszystko mozolnie.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2007, 13:07 
Cytuj  
Dwutlenek nie moge sie z toba zgodzic ;] lvlovanie z dw nie zuzywa praktycznie wogole many a idzie bardzo syzbko ;] przy bodajze lvlu 51 czy tam 50, mamy juz shamanistic rage to naprawde trzeba sie bardzo starac zeby zuzyc mane ;] walka ze stworkiem sklada sie z postawienia agi i str totemu (raz na kilka mobow) stormstrike'a lighting shielda i earth shocka wiec many nie uzywamy duzo ;] a dps jaki robimy jest wystarczajacy zeby dorownac innym klasom ;]

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 16:17 
Cytuj  
60-67 shammy - DW przyśpiesza sprawę ale jednak powoduje to iż co 3 lub 4 mobki musze przystawac i zjadac cosik, czy tez wspomagac sie leczonkiem z czaru czy bandazami.
Zastanawiam sie nad zmienieniem specu na elemental bo widze ze duzo poprawili(choc tez skoncili conieco :]). Najlepiej widze te talenty co przyspiesza regen many i obnizenie kosztu zaklec...
Znajomy shammy z podobnym lev mowil ze wode musi byc co 5 mobkow(to jest srednia bo czasami zdaza mu sie pic co 4 albo co 6-7). Noi tak sie zastanawiam czy by sie nie zmienic - bo w sumie i tak z dzisiejszym buildem musze nosic ubranko pod leczonko(a jak wiadomo duzo jest rzeczy z dmg i healingiem w jednym), a tak bym sie pozbyl ubranka pod DW... Jeszcze sie zastanowie - i zapewne jutro badz pojutrze zrobię tescik - pofarmuje troche z jednym jak i drugim buildem (choc musze przyznac ze mam troche lepszy sprzet pod DW).


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2007, 16:37 
Cytuj  
No i wlasniew w sprzecie tkwi problem bo o ile do healingu mam pare rzeczy to calego setu pod elemental nie skleje ;]

Jeszcze co do picia i jedzenia ;] wyliczylem i okazalo sie ze pije wode co jakies 10 mobow a bandazuje sie co 4-5 ;] choc tez nie zawsze bo nie raz lepiej sie uleczyc ;]

A co do elemental to pewnie zmienie na 70 ;] na full resto przestawie sie troche pozniej ;] jak GL i progress guildi bedzie tego wymagal ;]

A wlasnie takie pytanko moze nie koniecznie zwazane z shammim =P
Jakie "primal'e" sa na waszych serverach najdrozsze i i najkorzystniejsze do farmienia (srednia ilosc mote'sow z elementala ;])

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 12:56 
Cytuj  
Lvlowanie <60 i po 60 skrajnie się różni, przed 60 DW ma minusy jak wspominany sprzęt, ale i brak punktów do talentów +hit.
Po 60 z dobrym gear idzie bardzo ładnie. Jeśli rzucacie ESa co cooldown to many zabraknie to pewne, ale można trochę myśleć podczas grania :p

Ja dziś w enh zrobiłem 2 chainy w Netherstorm pijąc raz mane (chciałem mieć full przed jakimś minibossem) to tyle jeśli o downtime.

Co do PvP, to jak mi się zdaję, nie wiele jest teamów na arenie z shamanem. Druid (palkow jest nadal mało po stronie Hordy) jest ponoć dużo lepszy, może dzięki cyclone, stealth, itp.
WHINE ON
No bo druid moze mieć "CC" i "anty CC", ale shaman nie może bo ma heala... a i imba totemy za pomoca których wszystkich kiteuje :)
WHINE OFF


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 13:20 
Cytuj  
Esa ? - Chodzi ci o shamanistic rage ??
Nie mogę dopasować tego skrótu ...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 13:23 
Cytuj  
ES - Earth Shock (to co masz pod "2") :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 13:28 
Cytuj  
ES - mam pod jedynką :p
Tak się zastanawiam: buff od Stroma wlicza sie w ewentualny crytyk shocka tak? A Lighting shield nie procuje zupełnie ... hmmm to czy nie lepiej założyć water i ewentualnie udezac ES-em ? :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.