mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 13:45 
Cytuj  
psk napisał(a):
TF w 1.10 aggruje neutralne moby.

kilka wipe w jednym UBRS, bo biedne szczury sprowadzily pomoc.

mam nadzieje, ze to szybko poprawią.


Jak tak to sorry, w 1.9 nie aggrowaly, a 1.10 jeszcze nie gralem bo znudzila mnie przeokrutnie ta gra. Nie pamietam zeby w patchnotes bylo cos na ten temat, pozyjemy zobaczymy.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 10:35 
Cytuj  
potwierdzam Idol of Rejuvenation dropuje z questowej krowy w lbrs

GG blizz :)

dzis idziemy farmic wczoraj po 4 godzinach (w 10 osob) wypadly tylko 3

ktos testowal 3ci set bonus z SR ktory wydluza reju, chodzi o to czy +healing jest dzielony w tym wypadku na 5 tickow, czy nadal na 4 a 5ty tick jest poprostu dodatkowy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 11:21 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
mowisz do tankowania pugio afaik im wiecej defense tym mniejsza szansa na crushing/crit :P im mniejsza szansa na crushing/crit tym dluzej tank pozyje.


+def z przedmiotow nie zmniejsza szansy na crushing blow Fabianku, masz tu cytacik:

"Blizzard on Defense skill:

Decreases the chance of being affected by a Crushing Blow.
Each point of defense will decrease the chance of being affected by a Crushing Blow by 2%. The benefit defense will have on a Crushing Blow is limited by your level. In other words, increasing your defense will only reduce the chance of being struck by a crushing blow if your current defense value is below your level’s maximum unbuffed value. "

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 11:26 
Cytuj  
juz mnie ktos poprawil (kilka dni temu) w jakim celu robisz to ponownie jesli dzieki temu czujesz sie lepiej to ciesze sie ze ci poprawilem nastroj :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 11:30 
Cytuj  
No coz, nie zauwazylem tego ze Zoltan juz o tym wspomnial wczesniej, teraz masz przynajmniej cytat prosto od blizza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 13:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
potwierdzam Idol of Rejuvenation dropuje z questowej krowy w lbrs

GG blizz :)

dzis idziemy farmic wczoraj po 4 godzinach (w 10 osob) wypadly tylko 3

ktos testowal 3ci set bonus z SR ktory wydluza reju, chodzi o to czy +healing jest dzielony w tym wypadku na 5 tickow, czy nadal na 4 a 5ty tick jest poprostu dodatkowy


Ta questowa krowa jest zawsze w LBRS? Da sie ja moze wysolowac jak pajaczyce i tego leszcza z UBRS co dropi feral idola?


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 14:56 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Ta questowa krowa jest zawsze w LBRS? Da sie ja moze wysolowac jak pajaczyce i tego leszcza z UBRS co dropi feral idola?


moze ja summonnac ktos, kto skonczyl cala questline 0.5 tier. I watpie, zeby udalo sie to solo. Bardzo watpie. (2 x druid, 1-2 x rogue powinno byc bez problemu).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 06:45 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Ta questowa krowa jest zawsze w LBRS? Da sie ja moze wysolowac jak pajaczyce i tego leszcza z UBRS co dropi feral idola?


ta jeb.... krowe sie spawnuje w pokoju Voone (gostek co rzuca 2nd gem), nie da rady jej wysolowac z 2 powodow: ze nie zsolojujesz Voone oraz ze ta krowa to druid i nie dosc ze mocno bije (np. nieprzerywalny huragan 500dps) to jeszcze sie leczy. Mysle ze da sie ja zrobic w 5 osob (2xdrood 3xrogue) ale to bedzie ciezka walka my robimy w 10ciu 3 droody 7 rogue idzie gladko latwo i przyjemnie, poki co 17 stealth runow po moj idol i @#^#$&$&%$ nie dropnol wczesniej 3 dropnely w ciagu 5ciu runow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:05 
Cytuj  
Doh, to szykuje sie sporo marudzenia kumplom, sam ferala wygrindowalem za 7mym podejsciem tu widze bedzie trudniej ;/


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:40 
Cytuj  
po 1st. zeby spawnowac krowe to musisz zrobic chaina na feralheart ale nie musisz calego bodajrze ja kdostaniesz 6ty item to next part to spawn krowy, oczywiscie ktos moze spawnowac dla ciebie :)

po 2nd. nie musisz isc w stealth party mozesz isc normalnym to nie jest daleko a z duza liczba magow to idzie dosc szybko


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:58 
Cytuj  
Mam pytanie da rade rogalem na 60 i druidem na 52 wyfarmic idol of Ferocity??? Bo w sumie mam 52 level na druidzie i cholernie nie chce mi sie czekac do 60 na to


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:18 
Cytuj  
Skoro drud na 60lvl robi to z palcem w oku, to 60lvl rogus, ktory bije mocniej pewnie tez by sobie sam poradzil, a z leczeniem to juz na pewno. Chociaz z drugiej strony moze byc problem ze skradaniem sie na niskim lvl.
Wysylanie samego rogusa oczywiscie nie ma sensu :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 11:12 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
Mam pytanie da rade rogalem na 60 i druidem na 52 wyfarmic idol of Ferocity??? Bo w sumie mam 52 level na druidzie i cholernie nie chce mi sie czekac do 60 na to


watpie, dlatego ze tam musisz isc prawie idealnie zeby cie psy nie zauwazyly a roznica miedzy 60 a 52 jest taka ze te psy maja chyba 52-54 level wiec masz aggro range jak z wawy do meksyku


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 18:42 
Cytuj  
wiec pieski maja 49-50 level jest ok zabilismy tego Lorda kilka razy ale zastanawiam sie czy on to jeszcze upuszcza bo do cholery za KAZDYM razem padala ta badziewna tarcza na 47 level.... po ntym razie ochota odeszla


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 08:26 
Cytuj  
mi wypadlo za 7 razem, drugiemu druidowi z gildi wypadlo za 18 razem ...

znajdz jakiegos znajomego druida/rogue ktory bedzie ci go zabijal i master looterem dawal

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 14:13 
Cytuj  
Ja tez dostalem go w koncu za 7mym podejsciem


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 17:05 
Cytuj  
Uff spox dzisiaj za 1 razem dropnelo bez problemu da sie to zrobic na 52 levelu z Rogalem na 60... :)


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 20:20 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Ta questowa krowa jest zawsze w LBRS? Da sie ja moze wysolowac jak pajaczyce i tego leszcza z UBRS co dropi feral idola?


ta jeb.... krowe sie spawnuje w pokoju Voone (gostek co rzuca 2nd gem), nie da rady jej wysolowac z 2 powodow: ze nie zsolojujesz Voone oraz ze ta krowa to druid i nie dosc ze mocno bije (np. nieprzerywalny huragan 500dps) to jeszcze sie leczy. Mysle ze da sie ja zrobic w 5 osob (2xdrood 3xrogue) ale to bedzie ciezka walka my robimy w 10ciu 3 droody 7 rogue idzie gladko latwo i przyjemnie, poki co 17 stealth runow po moj idol i @#^#$&$&%$ nie dropnol wczesniej 3 dropnely w ciagu 5ciu runow


Blizzard pokazal swoj geniusz dajac dropa z tego idola bossowi summonowanemu gdy zrobisz q na tier 0.5
Debilizm w czystej postaci w wykonaniu Blizzarda, gdy teraz druidzi z tier 1 i 2 farmia Wildhearta, ktorego kilka miesiecy wczesniej sprzedali/zdisenchantiwali aby wyciagnac tego idola.

Do tego jeszcze w patchu 1.10 nerf z immune podczas shapeshifta i crapowate rewardy za quest druidowy z 51 lvl ( wiekszosc klas dostala fajne triunkety, uzywane na 60 lvl) i podpakowanie priesta ( resto priest miazdzy w healingu i dmg resto druida) coraz bardziej mnie przekonuja aby skasowac mojego druida i miec swiety spokoj

ps. znowu se czytalem na forum o druidach i jest coraz wiekszy flame o tej klasie i jej bezuzytecznosci i braku przyszlosci w WoWie :D Tylko przeraza mnie to ze druid mial juz swojego patcha ze zmianami w talentach ...

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 10:09 
Cytuj  
tak moze dla Ciebie Twoj druid jest bezuzyteczny ale to jedyna klasa ktora moze crytowac z heala za 5500-6000, majac przy tym 8k+ hp/12000ar i walac cryta z openera za 2k+ w clotha :) poruszac sie w travel form z predkoscia ~60% itp itd :) pls more whine

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 10:28 
Cytuj  
drut napisał(a):
tak moze dla Ciebie Twoj druid jest bezuzyteczny ale to jedyna klasa ktora moze crytowac z heala za 5500-6000, majac przy tym 8k+ hp/12000ar i walac cryta z openera za 2k+ w clotha :) poruszac sie w travel form z predkoscia ~60% itp itd :) pls more whine


Aha, i wszystko w tym samym gearze, o czym ty w ogole mowisz.

O ile duze heale + 12k ar mozna zrobic, to na tym sie konczy, bo dmg w tym bedzie mizerny. Pokaz mi profil gearu w ktorym naraz robisz wszystko co wymieniles.

Bo inaczej..

Jestes healerem ktory nie potrafi nic wiecej poza healowaniem..
Jestes misiem ktory moze tankowac, ale zanim kogos zabije to chwila minie..
Jestes kotkiem ktorym mozesz critnac maga, ale jak warrior cie trzepnie to sie nogami nakryjesz..
Jestes flagcarrierem ktoremu many ledwo starcza na shifty i hoty zeby dobiec do domciu..

Pls brag moar.

Ps. Wylevelowalem 2 druidow, po stronie horde i alliance po jednym, i mimo ze drugim druidem doszedlem do twinsow, to zaluje ze stracilem czas na ta klase, bo zawsze bedzie healerem, albo nie bedzie mial gearu, albo trzeba trafic na gildie pokroju nurfed zeby biegac feral.
Osobiste doswiadczenie z druidem - ssie w endgame, w R10 gearze jest niezly na nowych serverach gdzie ludzie bez epikow biegaja, ale to na krotka mete tylko..


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.