mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 08:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
Na kazdym dostepnym ci serwerze mozesz zrobic 10 postaci.
dodam tylko że na każdym w jednej frakcji - nie możesz miec na jednym serwie 9 ally i 1 hordy. możesz miec 10 hordy na jednym i 10 ally na drugim albo 2x po 10 hordy itd


niezupelnie, na serverach PvP mozesz miec postacie po jednej stronie frakcji, na serverach PvE mozesz miec jednoczesnie po obu stronach.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 09:02 
Cytuj  
sory , nie wiedziałem
/bow


_________________
psn

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 10:52 
Cytuj  
Tak dokladnie na serwkach mozna miec postacie tu i tu :):)
hehe przepiekne numery mozna robic z przeplywem towarow przez ah :):)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 10:58 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
hehe przepiekne numery mozna robic z przeplywem towarow przez ah :):)


mozna tyle ze to sie raczej nie oplaca (cholerne gobliny i te ich 15%) no ale zawsze jak czegos nie ma w if to warto zajrzec do ogri, tak kupilem dla maga pattern na szate bo w if nie sposob dostac :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 14:24 
Cytuj  
Mam pytanie - jakie rozwinąć u łowcy profesje zbieracze? Bo chcę nim dużo zarabiać, a nie zajmować się produkcją przedmiotów...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 14:25 
Cytuj  
trener a później zbieranie (kopanie ściaganie skór), później kolejny trener itd. zapytaj starżnika w mieście gdzie jest trener danej profesji


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 15:10 
Cytuj  
Nie jak, a jakie :) Nie wiem co mi najlepiej pomoże w zarabianiu ;]

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 15:16 
Cytuj  
Heidmar napisał(a):
Nie jak, a jakie :) Nie wiem co mi najlepiej pomoże w zarabianiu ;]


Moim zdaniem herbalism i mining, ale zaraz sie lowcy skor odezwa ... Jedyny minus to to, ze musisz sie miedzy wyszukiwaniami przelaczac ....

BTW, jestes jedna z niewielu osob ktore o hunterze mowia per lowca :) Ale to taka ciekawostka

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 15:40 
Cytuj  
:oops: l2 read - to do mnie:)

Zderzaq na QT robi niezła kasę na minerałkach - ja na skórach praktycznie wcale nie zarabiam więc odradzam:)
Proponuję disench i kaska sama będzie leciała z disench:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 20:33 
Cytuj  
hebralism & alchemy <3 Imba profesje.


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 21:08 
Cytuj  
Unbelievable napisał(a):
hebralism & alchemy <3 Imba profesje.


za kazdym razem bralem alchemie ale tylko na wlasny uzytek produkowalem ;] na poty nie ma az takiego zapotrzebowania, kazda wieksza gildia ma raczej swojego alchemika.

a jaki juz brac disenchanta to razem z czym? tak zeby maxymalnie kase ciagnac?

edit:
btw. dalej jest tak ze jak na moim guest passie ktos postanowi dalej grac (w sensie postanowi placic co miesiac) to dostaje extra miesiac za free czy juz nie?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 22:21 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
... dalej jest tak ze jak na moim guest passie ktos postanowi dalej grac (w sensie postanowi placic co miesiac) to dostaje extra miesiac za free czy juz nie?


Chyba nie bo to dostawalo sie cd-key mailem i to dosc dawno.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 07:55 
Cytuj  
Napewno opłacalność skórowania jest różna na różnych serwerach. Ostatnio wziąłem sobie skórowanie jako uzupełnienie do enchantingu. Xavius to serwer z ostatniego rzutu, więc pewnie dlatego wszystkie skóry zeszły z AH od razu.
Może jak już jest stary serwer i większość ma epixy z dropów, to zapotrzebowanie na skóry spada, co wymusza spadek cen i opłacalności. Zgodnie z tą logiką, na starym serwerze, profity powinien przynosić duet zielarstwo/alchemia. Jak na Kor'gall chodziłem na Onyxię, to zdarzało się, że na AH nie było greater fire protection potions, stała cena po jakiej schodziły to 10 g, a że większość gildii hordziaków ma ją w programie tygodniowym, zaptrzebowanie tylko na te potions jest spore. Mimo, że gildie mają swoich alchemików.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 09:33 
Cytuj  
wogóle was nie rozumiem, jak gracz na 60 może zarabiać na skórach skoro masa zbierających na mounta 40 robi konkurencje na AH

zawsze opłaca sie miec DISENCHANTING, shardy NIGDY nie tanieja na AH :D, a im starszy serwer tym bardziej sie opłaca :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 09:57 
Cytuj  
ostatnie hity cenowe na ah to large brilianty - po 6-8g, stonescale oil - po 18-20g za 10 sztuk ( to przez 0,5 tiery), nature poty . To na BL, ale jak juz pisaliscie, co serwer to inna koniunktura - trzeba umiec sie tylko dostosowac. Disenchanting na pewno sie zawsze oplaca, bo ostatnio dodane recepty do enchantingu pochlaniaja naprawde duze ilosci skladnikow potrzebnych


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 10:15 
Cytuj  
lutus napisał(a):
ostatnie hity cenowe na ah to large brilianty - po 6-8g, stonescale oil - po 18-20g za 10 sztuk ( to przez 0,5 tiery), nature poty . To na BL, ale jak juz pisaliscie, co serwer to inna koniunktura - trzeba umiec sie tylko dostosowac. Disenchanting na pewno sie zawsze oplaca, bo ostatnio dodane recepty do enchantingu pochlaniaja naprawde duze ilosci skladnikow potrzebnych


dokladnie na silvermmonie shardy 4-6g, stonescale oil 30-50g (piecdziesiat) za 10, nature poty po 1,2-1,5g each za to fire poty 2,5-3g.

Ceny fire potow podskoczyly pewnie dlatego ze kilka gildii zaczelo sie uczyc mc i raga, a nature poty takie tanie dlatego ze gildie majace zamiar farmic aq robily zapasy juz miesiac wczesniej.

W chwili obecniej nie ma trade skilla na ktorym nie da sie zarobic, tez myslalem o enchantingu a raczej disenchantingu ale szkoda mi jednego z produkcyjnych skilli (mam Dragonscale LW / Alchemy), caly czas sie ludze ze disenchanting bedzie w koncu 2nd skillem.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 10:26 
Cytuj  
Wszyscy mowia o disenchantingu jako swietnym zrodle dochodow. A co z enchantingiem? Szczegolnie na nowych serwerach. Tailoring jako zrodlo shardow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 10:28 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Wszyscy mowia o disenchantingu jako swietnym zrodle dochodow. A co z enchantingiem? Szczegolnie na nowych serwerach. Tailoring jako zrodlo shardow.
enchanting jest bardzo dobry ale czasochłonny, nikt ci nie da przyciąć na normalnym enchantingu wiec jepiej sprzedac 50 shardów niz stac cały dzień i spamować WTS Enchants

sprzedaje enchanty czekajac na BG :P uber rozwiazanie ...


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 10:32 
Cytuj  
Mi disench ratuje tyłek - bez sprzedaży shardów i esencji byłaby dupa:)
No i acuctioneer:):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 10:34 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
No i acuctioneer:):)


fakt to najlepsze zrodlo dochodow :D 10min po zalogowaniu, 10 min przed wylogowaniem i starcza na naprawy/poty/buffy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.