mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 11:20 
Cytuj  
Można wiedzieć dlaczego twoim zdaniem "mam nie zaczynać gry" ??


Posty: 21
Dołączył(a): 30.11.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 11:31 
Cytuj  
bo ta gra ma już swoje dni policzone:P


_________________
R.I.P.
Daoc Excalibur Nytmare, Geez, Yagbrrash Dundevash ( Red Guard, Black Company )
SWG Pierwszy Jedi Polak - Yagbrrash Dundevash, Miron Niebialoszewski
AO Polymorphy
WoW Yagbrrash Dundevash, Polymorphy
UO CL - Yoanna, Miron
GW - Yagbrrash


Posty: 34
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 11:34 
Cytuj  
Lol, no o tym to wiem ;], ale tak na poważnie mógłby ktoś mi coś polecić ? z buildów...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 11:49 
Cytuj  
L2useforum


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 10:47 
Cytuj  
Shaman :
Cytuj:
The clearcasting effect from "Elemental Focus" now triggers on all spell critical strikes, rather than a chance on any spell hit.

Buhuehuehue - nerf kazdego szanujacego sie elementala - za duzy damage zescie robili w instancjach i za latwo sie farmowalo :PP

Cytuj:
The shaman will no longer generate additional threat when "Unleashed Rage" triggers.

WoW - Dziwne.
Zauważył ktoś jakieś problemy z tym? Bo ja nie :]
Cytuj:
The free Lightning spell cast from "Lightning Overload" will now cause reduced threat.

Czy ja dobrze rozumuję? :
Zamieniają dodatkowy chain lighting za free na talent co obniza threat ??
Czy też chodzi o to że dodatkowy chain będzie brany pod uwagę jeśli chodzi o obnizenie threat ?

Cytuj:
"Stoneclaw Totem" now has a 50% chance to stun attackers for 3 sec. when struck.


Mamy CC ! jeeeeeee ;]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Posty: 3
Dołączył(a): 24.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 11:18 
Cytuj  
Farin,
Clearcast bedzie procowal przy kazdym krytyku. Ja to uwazam za buff, nie wiem o co ci chodzi.

Nigdzie nikt nie pisze, ze nie bedzie free lightningow z Lightning Overload,
tylko, ze ten drugi co procnie powoduje mniejszy threat. L2read

Co do tego "CC"... coz, zawsze cos :)

Jesli sie myle, poprawcie.

E: Pozatym zdarza to zmienic z 10 razy zanim to wejdzie w zycie.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 11:32 
Cytuj  
ciasther -"The clearcasting effect from "Elemental Focus" now triggers on all spell critical strikes, rather than a chance on any spell hit. "
Nie wiem jak ty ale ja to rozumiem tak : Teraz efekt z talentu clearcasting bedzie procował z "crytykali spall-owych " niż jako ewentualna szansa z kazdego mozliwego udezenia spell-i - dla mnie to nerf no ale może to i dyskusyjna sprawa ...

Napisałeś:
"Nigdzie nikt nie pisze, ze nie bedzie free lightningow z Lightning Overload, tylko, ze ten drugi co procnie powoduje mniejszy threat. L2read "

To ty powinienes nauczyć sie czytać do końca moje posty bo ja napisałem takze: "Czy też chodzi o to że dodatkowy chain będzie brany pod uwagę jeśli chodzi o obnizenie threat ? "
Dziwne że tego już nie zauważyłeś :P
Wystarczyło odpowiedzieć że według ciebie ta druga opcja :P

Jeśli chodzi o ten cc to według mnie torchę na siłe go dali do tego totemu no ale - niech będzie że zawsze coś :}


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Posty: 46
Dołączył(a): 15.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 15:27 
Cytuj  
IMO to jest buff teraz masz 5% szans. A po patchu masz tyle % ile na crita. Wiec to jest ogromny buff.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 17:20 
Cytuj  
to bylo 10%
Troche testowalem:
Nie dziala na heale, totemy, LS :(
Procuje i dziala tylko z CL,LB,Shocks

Procuje gdy walniemy spell ktory critnie tylko dopiero jak spell "doleci(LB)"
Clearcasting z 10s przedluzony do 15s.

Stoneclaw procuje 1-2razy(z nastawieniem na 1) w ciagu tych 15s na jednym mobie.
Wciąż generuje "zero" threatu, wciaż mało hp, wciąż useless. To nadal nie jest CC.

BTW. Czy blizz nigdy nie może zrobić czegoś dobrze za 1razem? Np. zrobić żeby po x. "wybuchal" i stunowal wszystko wkoło.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 17:25 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
BTW. Czy blizz nigdy nie może zrobić czegoś dobrze za 1razem? Np. zrobić żeby po x. "wybuchal" i stunowal wszystko wkoło.


niech jeszcze bombe atomowa zrzuca, right?

naprawde, whinujacy shaman to jeszzce wiekszy obciach, niz whinujacy lock/rogal.


Posty: 3
Dołączył(a): 24.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 17:46 
Cytuj  
Farin napisał(a):
ciasther -"The clearcasting effect from "Elemental Focus" now triggers on all spell critical strikes, rather than a chance on any spell hit. "
Nie wiem jak ty ale ja to rozumiem tak : Teraz efekt z talentu clearcasting bedzie procował z "crytykali spall-owych " niż jako ewentualna szansa z kazdego mozliwego udezenia spell-i - dla mnie to nerf no ale może to i dyskusyjna sprawa ...

rather than - zamiast ...
Po prostu napisali, ze teraz bedzie procowalo przy kazdym krytyku zamiast chance on hit.
A, ze szansa na krytyka jest wieksza niz to 10% to jest to buff, i to spory.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 22:18 
Cytuj  
Dingnalem 50 level i stanalem przed dylematem w co pakowac dalej talenty. Zamierzam tak do 65 biegac na dw, a potem respec na resto. Ktos ma jakas rade gdzie wpakowac najblizsze 15 punktow? Myslalem zeby wrzucic all w elemental, ale moze ktos ma inna propozycje? To ciagle moj alt i nie dokonca ogarniam ta postac. Teraz oczywiscie 41 ench jestem

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 22:36 
Cytuj  
up
pokaz jak masz rozlozone talenty a pomoge;]


_________________
~~

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 23:13 
Cytuj  
Mysle o tym:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
albo o tym:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
Moje obecne drzewko enchancement wyglada identycznie jak w tych przykladach.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 23:48 
Cytuj  
Hehe ja biegam sobie w takim buildzie ;]
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
naprawde dobrze sie spisuje ;]

Edit:Aha wspomniales ze na 65 chces zzmienic na resto. Odrazu mowie - nie oplaca sie xD. W przyszlosci sie jesczze nagrasz resto shammim a leveluje sie szybko i przyjemnie w dw ;] takze dojedz do 70 lvla w ench i pozniej zmieniaj wedle uznania ;]

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 10:01 
Cytuj  
ciasther napisał(a):
rather than - zamiast ...
Po prostu napisali, ze teraz bedzie procowalo przy kazdym krytyku zamiast chance on hit.
A, ze szansa na krytyka jest wieksza niz to 10% to jest to buff, i to spory.


Dokładnie. Szanujący się elemental specced shaman na 70 lvl-u ma przynajmniej 25% crit chance na lb unbuffed. Z ToW i buffami rajdowymi - ponad 30% (mówię o green / blue gear). Więc podniesienie proc. rate clearcastingu z 10% do >30% to kolosalny buff dla tego drzewka, którego głównym problemem nie był dps a mana efficiency. Tak kolosalny, że spodziewam się szybkiego nerfa.

Warto jeszcze wziąć pod uwagę to, że elemental mastery automatycznie generować będzie clearcasting (tak więc 2 darmowe lb co 3 minuty), przy przynajmniej dwóch clearcastach z rzędu (o co nietrudno przy 30% szansie) wychodzimy z five-second-rule regenerując manę.

No i jeszcze jedno. Kiedy jednak przy dłuższych walkach zdarzy się nam oom - spam lb 1 lvl (z odpowiednim relict-em za całe 0 many) w oczekiwaniu na clearcasty. Ciekawe, czy zadziała :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 11:41 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
Hehe ja biegam sobie w takim buildzie ;]
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
naprawde dobrze sie spisuje ;]

Edit:Aha wspomniales ze na 65 chces zzmienic na resto. Odrazu mowie - nie oplaca sie xD. W przyszlosci sie jesczze nagrasz resto shammim a leveluje sie szybko i przyjemnie w dw ;] takze dojedz do 70 lvla w ench i pozniej zmieniaj wedle uznania ;]

Hmmm jakoś bardziej do Ench DW pasuje mi resto - koniecznie z talentem Nature's Guidance - wole to hit niż to crit...
No ale jak kto woli...

EEEE po co talent 2H mace i axe skoro masz DW ???


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 14:01 
Cytuj  
Wiem wiem dalem w 2h przez przypadek nie chcialo mi sie tego zmieniac Normalnie w buildzie mam 1% na dodge.

A co do drugiego drzewka wzialem elem bo wbrew pozorom uzywam dmg spelli wiec przydaje sie to bardziej niz cala masa talentow z resto ktore w pierwszych dwoch rzedach nie sa pasjonujace ;]

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 14:37 
Cytuj  
Niby racja ale 3% to hit w drzewku resto to dla shamiego DW według mnie niezastąpiony talent. Tym bardziej, że sam nie grasz w tą grę i czasami wychodzisz do instancji, gdzie zazwyczaj występujesz jak healer, a danie tych 20 punktów w resto pozwala byc w instancji 5 ppl byćmain healerem - przynajmniej w wiekszości sytuacji.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 14:38 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mysle o tym:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
albo o tym:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
Moje obecne drzewko enchancement wyglada identycznie jak w tych przykladach.


Uważam, że enh/resto jest dużo lepsze od enh/elem:
Ja bym Ci proponował cośtakiego:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
1. enhamcing totems zamiast guarding totems (wtf?)
2. zamiast anticipation imp LS (wg mnie bardzo dobry talent, ale jesli nie uzywasz LSa to zbędny)
3. z resto najlepsze dostepne talenty to natures guidance, healing focus, totemic mastery. poza tym to bierz te co redukują koszty czarów (po co Ci krótszy heeling wave?)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Ostatnio edytowano 26 lut 2007, 16:26 przez Buffchef, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.