mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 09:33 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Poza tym Ulitma wystwawiła 2 tygodnie przed Gram.pl. A co do modów, to dobrze, że Blizz wprowadza swoje. Mniej błedów, mniej kłopotów. Może kiedyś zrobi nawet swoją wersje auctioneera :)

Z tym ze CD-PRojekt jest oficjalnym dystrybutorem Vivendi. Ultima wystawiła w ciemno, na gram.pl pewnie mają info nt. daty premiery (przynajmniej jakieś przybliżone)

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 12:39 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Z tym ze CD-PRojekt jest oficjalnym dystrybutorem Vivendi. Ultima wystawiła w ciemno, na gram.pl pewnie mają info nt. daty premiery (przynajmniej jakieś przybliżone)


Ultima nie wystawiła w ciemno ponieważ oni maja informacje z pierwszej ręki i to oni mieli jako pierwsi informacje kiedy będzie premiera tzn. przybliżona oraz jako pierwsza powiadomiła że bedzie możliwość zamawiania kolekcjonerskiej wersji bo prowadzi rozmowy. Pytałem znajomych, którzy korzystaja z gram.pl powiedzieli, że do tej pory nie otzrymali odp na maila czy będzie czy nie. Na CD-Projekcie bym tak do końca nie polegał, bo on już kilkanaście razy nawalił w tych sprawach.

PS. Nie promuje ultimy, ani innego sklepy, czy neguje gram.pl mówie, to co wiem i nie lubie jak ktoś twierdzi coś zanim sie nie dowie konkretów 8)


Ostatnio edytowano 8 paź 2006, 12:47 przez Corodar, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 12:44 
Cytuj  
Meil do CD_Project na temat BC miesiąc temu [do dzisiaj zerowa odpowiedz]

Meil do gram.pl na temat BC [do dzisiaj zerowa odpowiedź]

Meila do ultimy.pl [odpowiedź po 3 minutach].

kkthx.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 13:14 
Cytuj  
Cytuj:
Ultima nie wystawiła w ciemno ponieważ oni maja informacje z pierwszej ręki i to oni mieli jako pierwsi informacje kiedy będzie premiera

To jest az tak powazana firma. No no nie wiedzialem ;].
Szkoda tylko ze nie ma zadnej pewnosci od kogo mialbym szybciej paczke..

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 13:48 
Cytuj  
ja tam wole z samego rana jechac do empiku o 11 rano w dzien premiery juz bede gral jakos nie chce mi sie czekac tydzien lub wiecj na paczke

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 14:21 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
ja tam wole z samego rana jechac do empiku o 11 rano w dzien premiery juz bede gral jakos nie chce mi sie czekac tydzien lub wiecj na paczke


O ile dobrze pamiętam to paczki z gram.pl wyszły dzień przed premierą tak że w domu miałem wow'a o 14 w dniu premiery. Ale co tam, lepiej odstać swoje w empiku 8)

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 15:53 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
ja tam wole z samego rana jechac do empiku o 11 rano w dzien premiery juz bede gral jakos nie chce mi sie czekac tydzien lub wiecj na paczke

To ja Ci gratuluje, że o 11 dostaniesz BC. Jeżeli będzie w Empiku, to ludzię będa czekać od wczesnych godzin na dodatek więc watpie, że go dostaniesz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 15:58 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
spelcast napisał(a):
ja tam wole z samego rana jechac do empiku o 11 rano w dzien premiery juz bede gral jakos nie chce mi sie czekac tydzien lub wiecj na paczke

To ja Ci gratuluje, że o 11 dostaniesz BC. Jeżeli będzie w Empiku, to ludzię będa czekać od wczesnych godzin na dodatek więc watpie, że go dostaniesz.


Dla takich sytuacji wymyślono miotacz ognia :<. Ale wg mnie lepiej zamówić...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 16:42 
Cytuj  
new BC factions:

Cytuj:
Alliance:
Exodar

The naaru vessel that brought the draenei to Azeroth. Though stranded in the Azuremyst Isles, it acts as a home city for this noble race.

Honor Hold
Vestiges of the Sons of Lothar, veterans of the Alliance that came first into Draenor, have steadfastly held on to this Hellfire outpost. They are now joined by the armies from Stormwind and Ironforge.


Horde:
Silvermoon City

The capital of Quel'Thalas, home of the blood elves. Though nearly destroyed by Arthas' attack on the Sunwell, Silvermoon is once again a thriving city.

Thrallmar
The expedition sent through the Dark Portal by Thrall has built a stronghold in Hellfire Peninsula. Thrallmar serves as a base of operations for much of the Horde's activities in Outland.

Tranquillien

Once a high elf town, Tranquillien became abandoned after the Scourge invaded Quel'Thalas. It has now been reclaimed by the Forsaken and the blood elves who seek to rid the Ghostlands of the Scourge.


Shattrah City (neutral):
The Aldor

An ancient order of Draenei priests once run by Velen, the Aldor are currently led by High Priestess Ishanah. They are servants of the naaru in Shattrath City known as the Sha'tar. Rivals of the Scryers.

The Scryers
Voren'thal the Seer leads the dissident blood elves who've rejected Kael'thas' path to power. They've joined forces with the naaru of Shattrath City, much to the dismay of the Aldor.

The Sha'tar

The Sha'tar are a group of powerful naaru who rule over a rebuilt Shattrath City. With the help of the Aldor and the Scryers, they lead the battle against Illidan and the Burning Legion.


Rest of Outland (neutral):
Cenarion Expedition

An exploratory force sent to Outland by the Cenarion Circle to study surviving life forms. The Cenarion Expedition has quickly gained in size and autonomy since the opening of the Dark Portal.

Sporeggar
The sporelings are a mostly peaceful race of mushroom-men native to Outland. Their home is located in the southern bogs of Zangarmarsh.

Kurenai

Draenei for "redeemed". These Broken have escaped the grasp of their various slavers and have made their home in Nagrand. It is there that they seek to rediscover their destiny.

The Consortium

Led by Nexus-Prince Haramed, the Consortium is a loosely affiliated cartel of ethereal smugglers, traders and thieves that has come to Outland to benefit from its riches.

The Mag'har
This reclusive group of brown-skinned orcs has escaped any form of demonic corruption. They have retained their traditional way of life in the face of great changes in Outland.


Other (neutral):
The Violet Eye

A secret sect founded by the Kirin Tor to spy on Medivh and his activities.

Unknown:
Keepers of Time
The Scale of the Sands


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:00 
Cytuj  
omg zapoiada sie duzo farmienia repa lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:01 
Cytuj  
Ee tam. Nie tak duzo, zreszta pewnie rep z wiekszoscia i tak bedzie for fun albo z nudow..

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:24 
Cytuj  
nie bedzie farmienia repa jako takiego


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:31 
Cytuj  
Cytuj:
Sporeggar
The sporelings are a mostly peaceful race of mushroom-men native to Outland. Their home is located in the southern bogs of Zangarmarsh.


Ludzie grzyby zapowiadaja sie interesujaco :P


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:36 
Cytuj  
w dodatku dlej exalted bedzie najwyzszy czy dodaja cos po exalted zedby farmic tym razem 42k :D dodatkowo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 18:04 
Cytuj  
Pisali ze nie bedzie farmienia reputacji w takiej postaci jak dotychczas. Bedzie sie robic jakas serie questow czy cos w tym stylu

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 19:01 
Cytuj  
Wychodzi na to, ze wyglad setow paladynskich horde (blood knight) i alliance bedzie sie rzeczywiscie roznil, duza ulga ;]

Obrazek
Bieganie klasa blood knight w zlotym secie nazwanym lawbringer (afair to t1 pala) byloby troszke dziwne, a tak zmienili kolorki oraz pewnie nazwe i wszysto bedzie jak trzeba ^^

Podobnie alliance shamani, dostali glupawy aliancki pvp secik (nie chce nikogo urazic, ale alianckie sety momentami nie pasuja do danych klas)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 19:21 
Cytuj  
t1 blood knight = lawbringer w skinie bloodfang :D


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 20:20 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Podobnie alliance shamani, dostali glupawy aliancki pvp secik (nie chce nikogo urazic, ale alianckie sety momentami nie pasuja do danych klas)

coz... nie czuje sie urazony... sety ally hunta to dla mnie pomylka totalna... pstrokate kolory, stylyzowane na rzymskie czy cus glutowo zielone sety pvp... fuuuuuj ;] u woja podobnie, wiekszosc to blyskotki jak u palka ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 20:25 
Cytuj  
Fake imo, 10 min w photoshopie i mam dokładnie ten sam efekt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 20:32 
Cytuj  
Mapka nowego battlegrounda (widzialem gdzies full size wersje i login screen, ale komp mi padl i zapomnialem, gdzie^^ )
Obrazek

Ciekawe, na czym bedzie polegala rozgrywka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.