mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 18:12 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
To prawda... teraz juz naprzyklad wojowi albo drutowi w good sprzecie moje doty nic nie zabieraja prawie po patchu 2.2 bedzie tragedia:( lock z jednej z najmocniejszych postaci staje sie znowu chlopcem do bicia jak bylo kiedys...

Ja pozostane wierny tej klasie ale gro lockow ubedzie moze to i dobrze:), gdzie te czasy, gdzies dwa lata temu locka bylo ze swieca szukac, a teraz bydlo sie rzucilo :oops: :oops: :evil:

Przeczytaj to jeszcze raz i zastanow sie nad tym. Lock jest jedna z najsilniejszych klas w grze gdzie z palcem w oku moze rozlozyc kazdego a ty whinujesz tak jakby odjeli 3 doty i fear a to tylko 10% mniej dmg z dotow.
Co do warriora i druida to zawsze bylo wiadomo ze gear > skill. Nie pokonasz warriora z s1-s2 armorem majac zielone itemy. Zbierz taki sam gear i wtedy mi powiedz kto wygral.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 18:33 
Cytuj  
nat napisał(a):
na arenie 2/2 po tym patchu dalej bedzie tyle samo jak nie wiecej lockow w czolowce

Dokladnie, potem zabronia uzywania peta i zrobi sie jeszcze wiecej lockow, a potem lock bedzie zaczynal gre w plastikowym worze na lbie i wtedy to juz kazdy bedzie gral lockiem (taka logika mniej wiecej, lekko przejaskrawiajac).


Poza dwojkami gdzie lock dorownuje liczebnie warkom i palkom, a nawet lockow jest wiecej, im wyzej tym gorzej. W 5v5 jest lockow sporo mniej niz magow. Ale olac, kazdy ma prawo sobie ponarzekac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 19:31 
Cytuj  
10% mniej przy 400ress... az 10% (!!!111oneoeoen) a do tylko 400ress (wtf!?!?) przeciez tyle to teraz kazdy ma... drama... :'<


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 21:00 
Cytuj  
koci napisał(a):
Co do warriora i druida to zawsze bylo wiadomo ze gear > skill.

Chyba kpisz :P. Ew. nie masz absolutnie zielonego pojęcia o tych dwóch klasach. Prędzej osmielił bym sie napisac cos w tym stylu odnosnie lockow (chociaz pisanie tego typu rzeczy to totalny idiotyzm).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 22:04 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Dokladnie, potem zabronia uzywania peta i zrobi sie jeszcze wiecej lockow, a potem lock bedzie zaczynal gre w plastikowym worze na lbie i wtedy to juz kazdy bedzie gral lockiem (taka logika mniej wiecej, lekko przejaskrawiajac).

ta tyle ze zabronia item swap na arenie czyli jedyny sposob w jaki mozna bylo pojechac locka do tej pory


_________________
Nat is fat

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 22:08 
Cytuj  
No ale przeciez pisali tylko ze pracuja nad tym, ale w tych patchotes od 2.2 jeszcze nie ma zadnej informacji o tym, wiec moze wcale tego nie byc (czy cos przeoczylem?).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 22:12 
Cytuj  
Cytuj:
Chyba kpisz . Ew. nie masz absolutnie zielonego pojęcia o tych dwóch klasach. Prędzej osmielił bym sie napisac cos w tym stylu odnosnie lockow (chociaz pisanie tego typu rzeczy to totalny idiotyzm).

Pokaz mi rogala w blue itemach ktory rozwali warriora z ssc - te itemami. I nie wmawiaj mi ze nie mam pojecia o tych dwoch klasach bo tu nie chodzi o nich tylko o wszystkich. Od poczatku wowa gear przewyzszal skill

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 22:42 
Cytuj  
Gear nigdy nie przewyższał skilla. Dość konkretny dowód: http://youtube.com/watch?v=_diQ8f61cnk . W sumie co tu udowadniać, to chyba oczywiste jeśli chodzi o pvp 1v1.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 23:13 
Cytuj  
w sumie nikt by tu duzo nie zrobil jak by non stop byl w stunie czy w tym smiesznym Blindzie czy jak to tam sie nazywa....

No ale to tylko i wylacznie moje prywatne zdanie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 23:17 
Cytuj  
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=6

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 00:18 
Cytuj  
Oba filmy troche STARE sa (preTBC), i nie ma co sie klocic bo zeby z kims wygrac trzeba polaczyc i gear i skill i luck i build i wszystko inne -.-
Dzisiaj tego doswiadczylem nie zmieniajac itemow i wchodzac do BG w pve gearze padlem instantownie :(, a w pvp gearze biegam jak chce zabijajac 1v3 alliance z gorszymi gratami. 4k hp wiecej i 400 resilience robi swoje... zaden skill nie pomoze jak sie ma zerowe graty.

Gear do pewnego poziomu tworzy jakas przewage ale zeby pojsc dalej potrzebny jest do tego skill. I odwrotnie, bo na high ratingu samym skillem sie nie wygrywa. Zreszta watek jest juz znany wiec nie ma co go kontynuowac;>

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 00:56 
Cytuj  
koci napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
To prawda... teraz juz naprzyklad wojowi albo drutowi w good sprzecie moje doty nic nie zabieraja prawie po patchu 2.2 bedzie tragedia:( lock z jednej z najmocniejszych postaci staje sie znowu chlopcem do bicia jak bylo kiedys...

Ja pozostane wierny tej klasie ale gro lockow ubedzie moze to i dobrze:), gdzie te czasy, gdzies dwa lata temu locka bylo ze swieca szukac, a teraz bydlo sie rzucilo :oops: :oops: :evil:

Przeczytaj to jeszcze raz i zastanow sie nad tym. Lock jest jedna z najsilniejszych klas w grze gdzie z palcem w oku moze rozlozyc kazdego a ty whinujesz tak jakby odjeli 3 doty i fear a to tylko 10% mniej dmg z dotow.
Co do warriora i druida to zawsze bylo wiadomo ze gear > skill. Nie pokonasz warriora z s1-s2 armorem majac zielone itemy. Zbierz taki sam gear i wtedy mi powiedz kto wygral.


Moze i masz racje ale tylko i wylacznie kiedy jestem zrobiony na demonology, robie sie na affli badz destro i juz tak wesolo nie jest... zreszta w demonolgy tez nie jest za wesolo szczegolnie z warriorem, dobiegnie do mnie i rob co chcesz:) a nie pozbede sie go za chiny...

I zzeby nie bylo nie whinuje:P, whinuje tylko na to ze jest od zarabania lockow, a kiedys nikt nim nie gral bo byl po prostu slaby:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 03:29 
Cytuj  
koci napisał(a):
Cytuj:
Chyba kpisz . Ew. nie masz absolutnie zielonego pojęcia o tych dwóch klasach. Prędzej osmielił bym sie napisac cos w tym stylu odnosnie lockow (chociaz pisanie tego typu rzeczy to totalny idiotyzm).

Pokaz mi rogala w blue itemach ktory rozwali warriora z ssc - te itemami. I nie wmawiaj mi ze nie mam pojecia o tych dwoch klasach bo tu nie chodzi o nich tylko o wszystkich. Od poczatku wowa gear przewyzszal skill

Nie tylko malo wiesz o tych klasach ale i o pvp i arenach z tego co widze :P. To co napisales we wczesniejszym poscie bylo bardziej niz absurdalne. Feral druidem (wedlug mnie) gra sie na arenach cholernie ciezko, nikt mi nie wcisnie takiej pierdoly, ze przy tej klasie gear > skill. To samo odnosnie warriora, ktorego osobiscie uwazam za jedna z trudniejszych klas do prowadzenia w PvP. Moze na jakichs bg czy outdoor gdzie bijesz leszczy w green crapach sprawdza sie to co piszesz ale nie gdy wybiegniesz myslą dalej. To co piszesz jest wyjątkowo krotkowzroczne. Wynika to albo z niewiedzy albo z czegos czego niestety nie jestem w stanie ogarnac swoim ograniczonym umyslem :P.
Dalej... Sprzety z ssc czy jakies tam t4 czy t5 nie nadaja sie zbytnio do PvP. Na chwile obecna pvp = resilence, jesli ktos nie umie grac (skill) = nie ma odpowiedniego sprzetu do pvp (gladiator gear). Nawet ktos ubrany w blue set za honor points wyjdzie na tym lepiej niz epic z 0 res.
I ostatecznie... "gear > skill"? Bzdura. Mam ludzi w gildii, ktorzy ALTAMI w blue crapach jechali epixarzy na arenach :P (podal bym nicki czyje to alty to rubaszny grubasek Nat pewnie by skojazyl :)). Sa tez tacy co z nudow NAGO biegali sobie po arenie i tez potrafili wygrac :D (skirmishe ofkoz). Enough? Nie chce tu robic z siebie jakiegos eksperta (ktorym nie jestem naturalnie), ale piszę rzeczy dosyc oczywiste.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:19 
Cytuj  
<3 bierzgal
ale sie nie zgodze w paru kwestiach. o druidzie duzo nie powiem bo malo drutem gralem (nie uwazem jednak tej klasy za latwa w prowadzeniu) ale warek... bierz... warek ma naprawde malo mozliwosci. wiadomo kazda klasa ma swoje 'bajery' ale nie uwazam zeby gra ta klasa wymagala jakiegosc konkretnego skilla. duzo duzo bardziej skillowym trzeba byc zeby grac dobrze magiem albo chocby rogalem. warrior.. to nie jest klasa ktora daje Ci duzo mozliwosci. wez pod uwage, ze np taki rogal czy chocby nawet nie mowiac lock ma countera na kazda klase - a war? nie bardzo. oprocz hamsteringa i napierdalania, umiejetnej szarzy, intera i dobrych shoutow nie wiele mozesz zrobic wiecej - bo Twoja walka nie jest taka bardzo znowu inna kiedy walczysz z lockiem a np z innym warkiem. w praktyce prawie robisz to samo (no pummele wiadomo).

a mnie wczoraj pojechal resto druid ;'< i co? nerf (nie musicie mi mowic ze resto nooby wymiataja bo szaman tez mnie jedzie - resto ofc)

aha nie wspomnialem jeszcze o jednym. nie zgodze sie ze sprzet z pve jest taki duzo gorszy od pvp sprzetu- imo najlepsza jest kombinacja obu sprzetow. mozna naprawde np z bt wyciagnac taki sprzet do pvp ze glowa mala. podkreslam ze mowie o kombinacji a nie full pve albo full pvp


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:46 
Cytuj  
odnosnie war vs rog to gear > skill i to jest tak oczywiste jak fakt ze ziemia jest okragla ...

a pokazywanie filmikow z patcha 1.8 i opieranie sie na nim to juz jest totalnie zenujace teraz warek ma przecietnie 20%stun resist insygnie ktora wyciagnie go ze wszystkiego z dwa razy tyle hp i armoru co wtedy

pozostawaijac warkow moj koompel ^^ gra priestem ma kolo 1,5k +healing 200+resi i 12k hp / 10k mana i kiedy gra na dis/holy to nie jestem w stanie go zajebac moim rogalem blue honour items +green pasek i macka z bs'a wiec przestancie pierdolic ze skill > gear bo tak nie jest tak bylo kiedy arcanite reaper byl najlepszym toporem w grze i kazdy szanowany gracz z nim latal ;p a ludzie byli ubrani w t0,5 ...

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:49 
Cytuj  
T 0.5 wyszedł rok po tym jak ludzie przestali używać acranite reapera fyi.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:52 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
T 0.5 wyszedł rok po tym jak ludzie przestali używać acranite reapera fyi.


Lieeeeees ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 11:01 
Cytuj  
Odnośnie war vs rogue to w ogóle wydaja mi się komentarze zbyteczne. War rozniesie rogala i stfu ze jest inaczej. zrobilem 7 buildow na warow, mialem w gildi dobrego gearowego wara [stopien gearu pod moj] i pod if testowalem wszelkie mozliwosci zabicia wara, lacznie z evenomem i co? DUPA BLADA.

Jak ktos mi powie, ze roznosi wara rogalem, to mu parskne smiechem w twarz.

Podam jeszcze tylko, że na abeku spotkalem innominate mt jak gralem rogalem, i probowalem go z drugim rogalem zabic. kk, padlismy....... zrobilem alt+f4 wtedy. nie, to nie jest placz, to po prostu sie w pale nie miesci.

Warek ma świetne mozliwości zabijania, nie tylko rogali. Podoba mi się pushing który robi, cały czas dookola ciebie. ktos tutaj wspominal.

vidi21 napisał(a):
duzo bardziej skillowym trzeba byc zeby grac dobrze magiem


Nieprawda. Mage jest ciezka klasa do pvp?. A frost nova to co? i shatter? od tego zaczyna kazdy arena mage. 70% magow ma frost buildy z shatterem i z elementalami, bo ssaja 11-15% critem i musza to robic bo inaczej sa lapsami [to ma byc skilled klasa?]. 11 crit i warek z 400 ressilence, kk, taki mage bez shattera nie ma z nim szans, wiec nova must be. Gdzie tu logika?


Ostatnio edytowano 17 lip 2007, 11:10 przez Sobtainer, łącznie edytowano 3 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 11:04 
Cytuj  
Roznosze wara rogalem

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 11:07 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Roznosze wara rogalem


wysmialem Cie :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.