mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 92  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 11:41 
 
w 2 godziny robie okolo 2,500 zł jak sie przyłoze wiec ;>

wow - fun i tyle nie zarabiam na nim - nie po to gram ;]

Koniec teamtu

bts w ten weekend nabiłem ponad 60 k honoru ;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 13:13 
 
@koornik
Nie ma sensu im tłumaczyć nie są w stanie tego pojąć


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 13:17 
 
MagPS napisał(a):
@koornik
Nie ma sensu im tłumaczyć nie są w stanie tego pojąć
dajemy rade :wink:


_________________
psn


Posty: 28
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 13:34 
 
Jednym przyjemność sprawia sama gra i związane z tym lvlowanie, farmienie, itp. Innym zaś to przyjemności nie sprawia i oni właśnie wolą kupić gold zamiast "marnować" czas na farmieniu. Każdy gra jak lubi.


Posty: 41
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 13:49 
 
dioobra jedni lubia budyn inni kisiel a trzeci galaretke .... o gustrach sie nie dyskutuje ja porpostu napisąłem ze kupienei to nei flex dla mnie :P

W sumie to moje nabicie honoru to tez nei flex bo cała sobote ciałem :P heheheh zamiast wyjsc z domu :]
ale za to... tier 1 arena set juz w srode mahahahahahaha jeszcze tylko marki z ab i wsg :]


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 13:51 
 
War_Pigeon napisał(a):
dioobra jedni lubia budyn inni kisiel a trzeci galaretke .... o gustrach sie nie dyskutuje ja porpostu napisąłem ze kupienei to nei flex dla mnie :P

W sumie to moje nabicie honoru to tez nei flex bo cała sobote ciałem :P heheheh zamiast wyjsc z domu :]
ale za to... tier 1 arena set juz w srode mahahahahahaha jeszcze tylko marki z ab i wsg :]


PISZ WYRAZNIE

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 14:08 
 
z wowem jest taki mały problem, że przed dodatkiem w podstawce co się wyfarmiło to sie miało i tak się miało np mace z AV za exalted rok i było fajnie, a po dodatku co 2 miesiące wychodzą takie upgready że mozna farmić nonstop ze świadomościa że za 2 miesiące już to co się farmi bedzie kiepskie i bedzie się farmić coś innego.

dlatego dałem sobie spokój bo nawet graty kupowane za kupowanego golda były za chwile śmieciami


_________________
psn


Posty: 41
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 14:24 
 
Qraczek napisał(a):
War_Pigeon napisał(a):
dioobra jedni lubia budyn inni kisiel a trzeci galaretke .... o gustrach sie nie dyskutuje ja porpostu napisąłem ze kupienei to nei flex dla mnie :P

W sumie to moje nabicie honoru to tez nei flex bo cała sobote ciałem :P heheheh zamiast wyjsc z domu :]
ale za to... tier 1 arena set juz w srode mahahahahahaha jeszcze tylko marki z ab i wsg :]


PISZ WYRAZNIE


Dobra jedni lubią budyń, inni kisiel a trzeci galaretkę, o gustach się nie dyskutuje. Ja po prostu napisałem że kupowanie tier4 na alegro to nie /flex dla mnie.

W sumie to moje nabicie honoru (ww) to tez nie flex bo całą sobote przed kompem spędziłem zamiast wyjść z domu. ale za to s1 z arenki już w środę będzie moje jeszcze tylko kolka marków z ab i wsg


Lepiej? ;>


_________________
Obrazek


Posty: 41
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 14:26 
 
Deshroom napisał(a):
z wowem jest taki mały problem, że przed dodatkiem w podstawce co się wyfarmiło to sie miało i tak się miało np mace z AV za exalted rok i było fajnie, a po dodatku co 2 miesiące wychodzą takie upgready że mozna farmić nonstop ze świadomościa że za 2 miesiące już to co się farmi bedzie kiepskie i bedzie się farmić coś innego.

dlatego dałem sobie spokój bo nawet graty kupowane za kupowanego golda były za chwile śmieciami


Dokładnie to jest lekka paranoja ale.... ja pocieszam się że mimo ze na początku BC nie dostałem sie do gildii (bo nie grałem) to jak WOTLK wejdzie to greeny będą lepsze niż epiki wiec będę miał szanse być bogiem znów ;P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 14:54 
 
Zaś sie zaczyna ....greeny beda lepsze niz Epicki.Kto teraz ma najlepszy dostepny Sprzet + enchanty /gemy /chujemuje to i tak bedzie w tym biegał i rajdował przez czas.Jestem ciekaw na ile ten dodatek zmieni wowa,oby nie tak jak TBC zmienilo go ,imo na gorsze...Jesli jednak moje obawy (OBY NIE!) sie sprawdza to to bedzie ostatni dodatek jaki kupie.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 14:56 
 
Spyke napisał(a):
Jestem ciekaw na ile ten dodatek zmieni wowa
DEJA-VU


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 15:39 
 
Do dodatku jeszcze przynajmniej z piec miesiecy, wiec za wczas na drame o wywalaniu epaxow, a jak ktos sobie wyfarmi t6 plus moze to co bedzie w sunweel to i tak sie bedzie tym cieszyl troszke nawet na 80lvl, a poza tym warto miec kolekcje fajnych epaxow w banku :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 16:36 
 
embe napisał(a):
Do dodatku jeszcze przynajmniej z piec miesiecy, wiec za wczas na drame o wywalaniu epaxow, a jak ktos sobie wyfarmi t6 plus moze to co bedzie w sunweel to i tak sie bedzie tym cieszyl troszke nawet na 80lvl, a poza tym warto miec kolekcje fajnych epaxow w banku :)

a i z takim gearem szybciej się wyleveluje postać, przynajmniej te początkowe poziomy ~70-75


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 17:34 
 
Tak sobie mowcie, ale tak naprawde nie ma co goraczkowo zbierac dkp i zarywac nocki aby sie doexpic.Casual friendly WoW moim zdaniem bedzie coraz bardziej nastawiony na pojdedynczego gracza.
Taki moment, kiedy jest zapowiedziany dodatek to dobry czas na zmiane strony konfliktu, zrobienie sobie nowa postac ale napewno nie na czatowanie na najlepsze epaxory w gildi.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 18:41 
 
dokladnie. kazdy dodatek to taki restart gdzie nie liczy sie to co ma twoja postac tylko ta wiedza i umiejetnosci ktore masz ty jako gracz. i to b dobrze.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 18:48 
 
Uhm no nie calkiem bo dodatek to nadal kwestia 4-5 miechow conajmniej a i w full t6+ duzo szybciej i latwiej wbijesz 80 niz w przecietnych szmatkach.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 18:59 
 
gadanie i tak liczylo sie bedzie tylko i wylacznie skupienie na tym co sie robi parcie zdecydowanie do wyraznego celu i jak duze poswiecenia real life jestesmy sklonni zrobic


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 19:23 
 
Przed TBC epix byl epixem, zeby miec chociaz jednego trzeba bylo sie napracowac. Pamietam sam jak zazdroscilem tym ludziom ktorzy mieli ich po pare a ja sam mialem blue itemy, w tbc to sie wszystko zmienilo - kazdy mogl miec epicka i stalo sie to rzecza naturalna. Moze rzeczywiscie TBC stalo sie bardziej fajne dla casual graczy ale uczucie by miec epicka bylo czyms czego teraz nie ma. Moze rzeczywiscie cierpialo na tym nasze RL gdy gralismy po 5-6+h dziennie ale fun byl DUZO lepszy niz teraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 19:30 
 
Popieram po 100 kroć.Przed TBC jak miales set t0 i enchanty to byles fajny,jak miales set z pvp to byles fajny a jak miales epixy z MC i BWL to byles dopiero wtedy gosc.Jednak ludzie gonili epicki,ktore dalo sie zdobyc i byly nagroda i jak dostawales jednego na 2-3 tygodnie to wyczekiwales i epixy jak dla mnei byly nagroda ,jak prezent pod choinke,i zawsze wyczekiwalem.A teraz?Kazdy jest full epix ,do tego wszyscy te same ,wszycy wygladaja jak klony (Tailoring + Arena+karazhan) byly rajdy 40 osobe,wieksza bitwa o itemy i mniej gildi przedewszystkim .Niby casuale tez maja prawo do osciagniecia czegos ale wedlug mnie to jest za proste rozwiazanie.Jesli blizzard zbalansuje okres z przed TBC (kiedy bylo ciezko o epiksy) z tym co jest teraz (Załosnie latwo) to moze gra nabierze znow czegos.Dodam ze przed TBC zbieranie t0 sprawialo mi ogromna przyjemnosc x]


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 09:45 
 
Obrazek

Miniflex - jakby ktos pytal ile teraz sie lvluje 60ke.

Informacyjnie - ostatni patch zastal mnie na 37 lvlu. Powyzszy char to druidka lvlowana ZAWSZE w parze z paladynka :)

/flexik :)

PS. repost bo Cypis odcial kawalek topicu do innego ... a poflexowac chcialem :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 92  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.