mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2006, 19:01 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Venomo napisał(a):
tylko ze mana tide daje ~1200 many, a innervate ciut wiecej nie?


tylko z shaman castujac mana tide tez odzyskuje manedla siebie, a druid rzucajac innervate na priesta musi pic potiony, nie ?


ekhm odzsykuje mane sam + np. 4 x priest, mag warlock, czy inne swinstwo.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 08:01 
Cytuj  
Powiem wam ze paladyni to jednak pojebani ludzie. W zwiazku ze dostaniemy innervate jako trenowalny skill, zaczeli robic flame, ze jak my takie cos mamy, to oni powinni sie uczyc BoK, SoC, Consecration i Holy Shock tez u NPC :D Zalosni sa i nie dziwne ze pozniej maja taka a nie inna opinie :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 08:04 
Cytuj  
hahahaha dajmy im I.W.I.N. Button jako 31szy talent w jakims tam drzewku i zamilkna. Przeciez to sie nadaje tylko do cleansa. 9 na 10 paladynow nie ma ani mozgu ani many zeby efektywnie leczyc.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 08:15 
Cytuj  
hehe dobry paladyn z dobrym sprzetem pobije priesta i druida w leczeniu i na dodatek mana mu sie nie skonczy :) Ale taki paladyn to wyjatek i wielka rzadkosc :) Wiekszosc to dps maszyny z 3k many :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 08:37 
Cytuj  
tyle ze ci paladyni nie placza :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 10:48 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Farin napisał(a):
Venomo napisał(a):
tylko ze mana tide daje ~1200 many, a innervate ciut wiecej nie?



pomylilem sie o 200 many, sorry miszczu :(



Od 200 zazwyczaj się zaczyna. Jakbym cię nie poprawił to później byś krzyczał, że jeden mana tide totem uzupełnia mane całemu raidowi :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 10:52 
Cytuj  
@Farin tak tak my wiemy ze paladyni > shamani. horda to hard mode, a alliance to carebears z easy mode. No juz nie placz tylko idz na http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post63810 i wylej tam swoje lzy o tym jak sie ma mana tide do innervate czy bow.

Tylko ze zaden boss nie wymaga od hordy wylaczenia 8smiu 2nd healerow z jakiejkolwiek walki/leczenia bo musza spamowac cleanse. Ale alliance to easy mode :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:12 
Cytuj  
Fabianek jesli nie chcesz flejmow, to nie wyjezdzaj z takimi tekstami. Macie troche gorzej na 1 bossie (w sumie 3 w calej grze) i od razu jeczysz. Noz mi sie w kieszeniu otwiera, kiedy czytam takie whiny. Porownaj sobie Visca do niemoznosci (lub sytuacji w ktorej totemy staja sie bezuzyteczne po kilku sekundach) uzywania totemow na empach, sarturze, c'thunie etc. A jesli juz mowimy o wylaczaniu x healerow calkowicie z walki to popatrz na np. Chromaggusa (i przy okazji lucifrona, sulfurona, geddona etc.). W alliance paladyni sobie beztrosko cleansuja, a priesci moga sobie na spokojnie leczyc; w hordzie natomiast nacisk healerow polozony jest na szamanow i druidow, bo priesci nie robia nic innego oprocz dispellowania.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:30 
Cytuj  
@cypis sprawdz pm (bo nie chce zasmiecac mojego ulubionego threada) w skrocie visc rzuca debuff co 8 sec bossy ktore podales afair co 30.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 12:05 
Cytuj  
fabi za to wasze szamany jak wpadaja do wsg flagroom to robia spore zamieszanie, a taki paladyn to picka (nie no, chyba ze mowimy o pro dps pala, ktorzy swoimi nukami potrafia zabic kazdego w 2 minuty :) )

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 12:07 
Cytuj  
hint: ja gram po stronie easy mode fraction aka alliance :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 15:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hint: ja gram po stronie easy mode fraction aka alliance :]


spore zamieszanie? zazwyczaj jak wbiegam do flagroom to slysze tylko odglos wychodzenia ze stealtha...a wlasciwie 3 odglosy.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 16:36 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Od 200 zazwyczaj się zaczyna. Jakbym cię nie poprawił to później byś krzyczał, że jeden mana tide totem uzupełnia mane całemu raidowi :p


yyy... nie

mana tide = 5 x 1k
innervate = 1 x 5k (tutaj to zalezy, ale zwykle conajmniej 5k)


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 17:13 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Farin napisał(a):
Od 200 zazwyczaj się zaczyna. Jakbym cię nie poprawił to później byś krzyczał, że jeden mana tide totem uzupełnia mane całemu raidowi :p


yyy... nie

mana tide = 5 x 1k
innervate = 1 x 5k (tutaj to zalezy, ale zwykle conajmniej 5k)


Ke ????
Przeczytaj jeszcze raz moje zdanie, które zacytowałeś.
Jeśli nadal nie zrozumiałeś to wyjaśniam:

Chodziło mi oto, że od takich małych pomyłek (czyli 200 many więcej podane) zazwyczaj się zaczyna, a później ludzie zaczynają snuć przypuszczenia jeszcze bardziej błędne i powstaje mit ....


Fabianek: Czy ja w swoim poprzednim poście whine robie jakiś ? Bo niezauważyłem niczego takiego - opracowałeś jakąś nową metodę czytania od końca ??

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.
Jakoś nie przypominam sobie abym robił whine dlatego, że jakiś Paldek ma łatwiej - poprostu skorygowałem błędną wypowiedź i tyle :p

Nie wiem jak jest na Ragnie i innych "High Bossach" Bo mnie tam nigdy nie było i raczej nie będzie - tym bardziej, że odszedłem z CM i zacząłem bawić się na innym serwerze.
Niektórzy grają poto aby pokonać nowego bossa i zdobyć lepszy sprzęt , a ja gram poto aby "pobawić się" w gronie innych ludzi.

Więc nie mam zamiaru wchodzić na jakieś forum i whine wypisywać bo przymierze coś tam z czymśtam ma lepiej.


Ps. Ciekawe ilu teraz znajdzie się takich co źle zrozumieją moją "wypowiedź"


Ps2. Zastanawiam się co do nowego Talentu jaki dostaną Druidzi... Ma ktoś jakieś info na ten temat?

@Down
No to żeś mi teraz przywalił niemiłosiernie i na temat :]
nie mogłeś na pm ? Albo do tej wypowiedzi napisaćcośna temat ...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Ostatnio edytowano 4 maja 2006, 17:18 przez Farin, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 17:16 
Cytuj  
@up
jesli ludzie nie rozumieja o co ci chodzi, to moze z toba jest cos nie tak? pomysl o tym...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 06:44 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Ps2. Zastanawiam się co do nowego Talentu jaki dostaną Druidzi... Ma ktoś jakieś info na ten temat?


jesli mowisz o tym 31 reso, to jest totalna porazka (i qr.... bardzo dobrze :] )
zamienia TWOJE reju i/lub regroth na instant heala problem w tym ze....



....tak naprawde nie wiadomo czyj hot jest na MT :]


* Pierwszy raz zadowolony - ze blizzard spieprzyl talent druidowi :] *


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 08:09 
Cytuj  
A co? zlikwiduja nature swiftness?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 08:11 
Cytuj  
innervate :P


bedzie skillem kupowanym u trenera :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 15:58 
Cytuj  
Shaman i 4 casterow w party to idylla ktora nigdy sie nie zdarza, wiec prosze nie piszcie mi, ze mana tide regeneruje tyle samo many co innervate. innervate >>> mana tide, period.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 08:37 
Cytuj  
No wiem, ze innervate, ale co z NS, to jakby instant heal tez nie? :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.