mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:32 
Cytuj  
go demonology

dps felguard! ;)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 07:25 
Cytuj  
Pytanko do destro lockow:

Moze mi ktos powiedziec czy w pvp ma jeszcze zastosowanie shadowbolt? ;) jestem nubem bo dopiero co przesiadlem sie na locka z druida.... na moje dobre to jest jedynie jak critnie i w zasadzie nie laczy sie z zadnymi kombami wiec imo pve..... ogladalem ostatni film drakedoga i on przy buildzie 0/7/54 shadowbolta w ogole nie uzywal.... rzucajac immolate mamy burst do incinerate no i instant conflagrate polaczony z shadowburnem jako finisher miazdzy :P do tego soulfire, shadowburn jak sie dupa pali, no a jak sie wczesniej rzuci curse of elements to w ogole miazga.... wiec jak to jest ? (do pvp oczywiscie obowiazkowo suka do seduce)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 09:22 
Cytuj  
Chyba tylko wtedy, jak masz zablokowane spelle z fire. :)

A tak to inci ftw.


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 11:06 
Cytuj  
Ja uzywalem sb tylko wtedy jsk mialem build z nightfall he he ;[

A tak to faktycznie, fire crit lock RZONDZI.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 11:16 
Cytuj  
Nie ma jak to zmiesc kogos w 5-10 sek fala ognia (i stracic w ten sam czas z 7k many) ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 14:01 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Pytanko do destro lockow:

Moze mi ktos powiedziec czy w pvp ma jeszcze zastosowanie shadowbolt? ;) jestem nubem bo dopiero co przesiadlem sie na locka z druida.... na moje dobre to jest jedynie jak critnie i w zasadzie nie laczy sie z zadnymi kombami wiec imo pve..... ogladalem ostatni film drakedoga i on przy buildzie 0/7/54 shadowbolta w ogole nie uzywal.... rzucajac immolate mamy burst do incinerate no i instant conflagrate polaczony z shadowburnem jako finisher miazdzy :P do tego soulfire, shadowburn jak sie dupa pali, no a jak sie wczesniej rzuci curse of elements to w ogole miazga.... wiec jak to jest ? (do pvp oczywiscie obowiazkowo suka do seduce)


jak jestes deep destro to znaczy ze jestes fire. incinerate wygrywa bo jest szybsze i bardziej boli pod warunkiem ze na celu jest immolate.

shadow bolty sa dla lockow ktorzy poszli w shadow dmg, czyli Shadow Mastery/Ruin.

Bedac deep destro najmocniejszy crit jaki udalo mi sie wpakowac to okolo 3.4-3.6k dmg
W SM/Ruin shadowboltem (mimo teoretycznie mniejszego dmg) robie crity po 4.0-4.3k dmg.

W dodatku build na SM/Ruin umozliwia instantowe nuki bez dostawania w morde.


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 22:26 
Cytuj  
No dobra, podobne pytanie można dać do każdego castera, ale gram lockiem więc walnę tutaj xD.

Świeżo dobita 70tka. Jaki weapon starać się zdobyć najpierw? Mniej więcej w kategorii przystępność / opłącalność dla locka?

- Dagger za repa z Keepers of Time
- Sword za repa z w Penisuli
- Staff dropujący w BM
- Terrokar staff (czy jakoś tak xD)
- Jakiś revard z Pvp?
- Coś innego?

Jako offhand poki co revard z Setthek Halls, w miarę czasu ten orb co daje Shadow dmg o ile mi wiadomo będzie najodpowiedniejszy, right? ;p

Z góry dzięki za doradzenie, kesera sera ;)


_________________
Twoja stara xD

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 22:32 
Cytuj  
sword z shadow lab
sword za revered cot


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 17:47 
Cytuj  
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=42581
niedawno na wcm sie pojawil, to chyba najnowszy filmik


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 03:18 
Cytuj  
Ehh kolo naprawde wymiata... adestro build jest dobry ale tylko i wylacznie do pvp... Sam go probowalem wczesniej, i podobal mi sie... pewnie bym zostal przy destro buildzie , ale ja noob do potegi entej, wczesniej sobie nie sprawdzilem buildow i poszedlem w shadow tailoring:(

Mam caly set do shadow, a destro to tylko i wylacznie fire teraz... Jak bym wiedzial wczesniej wziolbym spellclotha zamiast shadowclotha:((((

Naprawde polecam destro build, tylko zaznaczam tu trzeba miec opanowane paluszki na klawie, i wiedziec co jak robic i jak sie zachowac w danej sytuacji, wiec trzeba miec troche skilla, nie to co w demonology gdzies puszczasz felka ktory cala robote robi za ciebie a ty czasem death coil i drain life^^

Ale jak caly set pvp zdobede napewno zrobie sie destro... gra sie fajnie:)
I nie zgodze sie z wczesniejszym przedmowca ktory twierdzi ze warlock to tylko shadow... toz ogien tez jest piekielny..>:) a co najwazniejsze smali jak cholera;P


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 07:35 
Cytuj  
mozna zrobic dobry dps build pod shadowbolty czyli sm/ruin. na destro tez da sie farmic aczkolwiek nie tak jak na anfi czy demo, tylko ze trzeba tapnac pare mobow i aoe ;)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:25 
Cytuj  
w sumie to nie ma sie co klamac- lock jest dotowa klasa - i nie wazne w jakim buildzie czesc albo wiekszosc naszego dmg bedzie sie opierac wlasnie na nich. a co robimy miedzy dotami ? sb najczesciej (shadow lock). wiec imo destro nie rozni sie az tak bardzo od np affli ogolnie mowiac. wiadomo wieksza waga na burst dmg no i mniejszy mana regen (nie ma dark pact np), ja osobiscie zawsze bylem fanem affliction - jakbym chcial widziec duze liczby to wchodze na huntera albo maga (dobra moze nie sa jakies super duze ale wystarczajce).

co do broni. zapytales jaka bron starac sie zdobyc. jesli myslisz o pvp pomysl o swordzie z consortium. to 30 staminy naprawde nie jest do pogardzenia.

do pve w sumie lepiej cos po prostu wziac z kara jak masz taka mozliwosc- polecam staffa z bodajze curatora - ladnie sie do pvp tez nadaje :> sorry ja juz troche tak na gre patrze :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 10:43 
Cytuj  
Destro od aff rozni sie jednak troche bardziej anizeli "troche"--->corruption,curse of elemeledudki,immolate ---> bah bah bah. Calkowicie odmienny styl walki.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 14:28 
Cytuj  
No rozni sie.... jak dostaniesz feara od destro locka albo dasz sie zlapac w seduce i nie masz trinketa / raciala to po zawodach, zostalo Ci z 5, max 10 sekund zycia ;) nuki wchodza strasznie, w dodatku sa kombinacyjne.... immolate daje burst to inci i zapewnia instant nuka z confi... a w zasadzie 2 bo dochodzi shadowburn - do tego stunujacy/dajacy dmg shadowfury ktory ma casta 0.5 sec - to wiecej niz potrzeba...

nie wspominam juz o soulfire... to krytuje za 5 kola.... 4 z cienkim +dmg :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 11:36 
Cytuj  
Myślę o powrocie do WoWa tylko nie wiem czy wracać do swojego locka czy też lvlować coś innego.
Jak lock w pve się sprawdza (odszedłem miesiąc po wyjściu TBC)?
Najlepszy build do instancji (rajdowania)?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 12:03 
Cytuj  
sprawdza sie bardzo dobrze, gra sie latwo i przyjemnie.

najlepszym buildem wedlug mnie jest albo SM/Ruin albo deep affliction.


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 12:59 
Cytuj  
Do levelowania polecam tylko i wylacznie demonolgy z Felguardem na czele, leveluje sie szybko latwo i przyjemnie. Rzucasz corruption i curse of agony i pozniej naprawde nic nie musisz robic.

Ja bardzo szybko wylevelowalem locka na samej farmie bez questow wlasnie na tym buildzie. Dokladniej puszczalem na 4-5 mobkow felguarda poznie na kazdego z nich corrupta i agony, i padali jak muchy. Do tego czasem wszedl instant shadow bolt i drain life... Build moj to 41 destro i 20 affli.

Chyba nie musze dodawac ze felguard wali kryty prawie po 1k dmg to chyba wystarczajaca rekomendacja:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 13:54 
Cytuj  
a full affliction nie lepsze? z tego co słyszałem (i widziałem) biegnie taki, wkłada te swoje 4 doty na 10 mobów jak podchodza to howl of terror a potem alt tab i robi cos innego, po 20 sekundach moby nie zyja


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 13:56 
Cytuj  
Demonology z Felguardem nie ma startu do Deep Affli, gdzie po prostu bije sie caly czas, bez żadnego downtime. No chyba że za downtime uznać należy czas poświęcony na lootowanie mobów.

Felguard jest po prostu za miękki na coś więcej niż 3 moby imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 14:47 
Cytuj  
Dokladnie popieram przedmowce.
Deep affliction z 7 punktami w demonology czyli fajniejszy hs + stamina jest idealne do lvlowania i grindu.
Jezeli juz trzeba restowac to tylko wtedy gdy obskoczy nas zbyt duzo mobkow. Jesli sie odpowiednio pulluje po 1,2-3 moby mozna przez 10h nie uzyc jednego drink & food :<
Czas zabijania mobkow jest taki sam jak nie wyzszy (zalezy od sprzetu i skill). Zreszta jak lvlowalem locka od 60 do 70 widac bylo to na XP/hr ratio.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.