mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:00 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Psia krew od niedzieli nie wchodziłem główną postacią do gry, spodziewałem się, że gildia od sobotniego zabicia Lucka nie dojdzie zbyt daleko (zwłaszcza biorąc pod uwagę wczorajsze "usterki techniczne") Wchodze na forum i co widze - dzisiaj tłuczemy Majordomo...
szybko zmień gildie ... moze nie jest za późno :-?

White Rose 8) nasz KOS :P najbardziej gankujący zespół na BL


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

White Rose 8) nasz KOS :P najbardziej gankujący zespół na BL


LOL, KOS na serverze PvP ?? przeciez tutaj kazdy z zalozenia jest KOS :)
Za to twoja gildia jest u nas na SOS :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Za to twoja gildia jest u nas na SOS :)
u nas za to nie wiemy że wasza istnieje :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Za to twoja gildia jest u nas na SOS :)
u nas za to nie wiemy że wasza istnieje :wink:


Wasza jest slawna tylko ze wzgledu na to, ze macie u siebie ninje Dehdara :) i tylko dlatego jestescie na SOS (Spit On Sight) :)

polecam liste gildi na BL http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:45 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Za to twoja gildia jest u nas na SOS :)
u nas za to nie wiemy że wasza istnieje :wink:


Wasza jest slawna tylko ze wzgledu na to, ze macie u siebie ninje Dehdara :) i tylko dlatego jestescie na SOS (Spit On Sight) :)

polecam liste gildi na BL http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2
co nie zmienia faktu że mu nie wiemy że wasza istnieje więc nie martwi nas bardzo nawet wyrok - SOS.
pozdrawiam


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:47 
Cytuj  
Desh, chodzilo wlasnie o to, ze straszysz gildie alliantow White Rose wasza smieszna lista KOS... a kogo to myslisz obchodzi ?? :) To jest server PvP, tutaj kazdy kazdego gankuje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:52 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Desh, chozeilo wlasnie o to, ze straszysz gildie alliantow White Rose wasza smeiszna lista KOS... a kogo to myslisz obchodzi ?? :) To jest server PvP, tutaj kazdy kazdego gankuje :)
Huragan, ja nie strasze bo nie ma czym. Nikt nie czyta u nas listy KOS co nie zmienia faktu że jedna rozpoznawalną nazwą na tej liście jest właśnie White Rose.

gram na serwerze BL nie dlatego że kocham pvp tylko dlatego że myślałem że dobrze mi bedzie na "polskim serwerze" a takim miał być i chyba jest BL.

GSL wogóle nie gra pvp . ostatnio sobie żartowaliśmy w AV:

"GSL PvP. Deshroom fishing, me killing wolfes"

BTW: u nas nikt nie gankuje :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 09:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
co nie zmienia faktu że jedna rozpoznawalną nazwą na tej liście jest właśnie White Rose.


niech zgadne.. pewnie dlatego, ze jest to najwieksza gildia po stronie alliance , majaca najwiecej memberow i dlatego ich zauwazyliscie przypadkiem wytykajac nos z MC ? :)

Cytuj:
gram na serwerze BL nie dlatego że kocham pvp tylko dlatego że myślałem że dobrze mi bedzie na "polskim serwerze" a takim miał być i chyba jest BL.


to wspolczuje :) musisz sie meczyc w niepolskiej gildi skoro marzyles o "polskim serverze" :)

Cytuj:
GSL wogóle nie gra pvp .


to po co wam lista KOS ? LOL... w MC nie spotkacie mobow z napisem "White Rose" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:00 
Cytuj  
1. myśle że guzik na www był i trzeba było coś wpisać

2. nie marzyłem tylko liczyłem ze moi znajomi też wybiorą ten serwer mimo że się wcześniej w tej kwesti nie zdążymy umówić. tak się stało i gramy zazem w gildi.

3. patrz ad 1


_________________
psn

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
szybko zmień gildie ... moze nie jest za późno :-?

White Rose 8) nasz KOS :P najbardziej gankujący zespół na BL

Toś chyba nigdy nie spotkał w dziczy theDust albo Mrocznego Legionu :] O GSL się nie wypowiem, bo nawet nie pamiętam, czy kiedykolwiek któregoś z Was spotkałem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:34 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
O GSL się nie wypowiem, bo nawet nie pamiętam, czy kiedykolwiek któregoś z Was spotkałem :)


ich nie zobaczysz nigdy, siedza caly dzien w MC :) nie martwcie sie wiec ich KOSem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:34 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Deshroom napisał(a):
szybko zmień gildie ... moze nie jest za późno :-?

White Rose 8) nasz KOS :P najbardziej gankujący zespół na BL

Toś chyba nigdy nie spotkał w dziczy theDust albo Mrocznego Legionu :] O GSL się nie wypowiem, bo nawet nie pamiętam, czy kiedykolwiek któregoś z Was spotkałem :)
nie rozumiem twojej wypowiedzi ? a przynajniem nie rozumiem dobrze.
Gram w Hordzie wiec co złego w spotykaniu w głuszy innych gildi hordy ?
czy twoja wypowiedz sugeruje że Shadow Legion i The Dust gankuje Was ?

to ze nas nie spotkałeś mni enie dziwi bo my siedzimy ciągle w MC i czasami w nocy wypuszczamy sie po cichu zebrać jakieś składniki do potów do MC


_________________
psn

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:40 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Deshroom napisał(a):
szybko zmień gildie ... moze nie jest za późno :-?

White Rose 8) nasz KOS :P najbardziej gankujący zespół na BL

Toś chyba nigdy nie spotkał w dziczy theDust albo Mrocznego Legionu :] O GSL się nie wypowiem, bo nawet nie pamiętam, czy kiedykolwiek któregoś z Was spotkałem :)

Ty nawet nie mow o poziomkach z mrocznego legionu,jak widze to odrazu mnie sie krew burzy ,piania cieknie mi z pyska,i tylko wciskam "1" zeby charge zrobic ;p i zawsze ni stad ni zowad wyjdzie za gorki 5-u kolejnych poziomow z tej swietnej gildii ;p


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czy twoja wypowiedz sugeruje że Shadow Legion i The Dust gankuje Was ?

Link
Dobra, skończmy bo to nie ma sensu. Obie strony gankują, a kolejna licytacja pt. która gildia robi to najczęściej nie ma sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:43 
Cytuj  
Marti napisał(a):
y nawet nie mow o poziomkach z mrocznego legionu,jak widze to odrazu mnie sie krew burzy ,piania cieknie mi z pyska,i tylko wciskam "1" zeby charge zrobic ;p i zawsze ni stad ni zowad wyjdzie za gorki 5-u kolejnych poziomow z tej swietnej gildii ;p
wiesz to normalne. gildia która koncentruje się na instansach ma mniej członków żeby nie było zgrzytów przy wyborze składów i siedzi w nich. inne gildie mogą mieć i 300 członków, wszyscy cały czas biegaja po lesie z dzidami i na was polują :wink:

ale ja nie uważam żeby w gankowaniu było cos złego. moze dlatego że jeszcze nigdy mnie nikt nie zgankował. poprostu nudz mnie gankowanie :wink:
jak sie pacjent podnosi i ma troche hp/many to co to za przeciwnik :-?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:50 
Cytuj  
ja tylko w kwesti formalnej.. Mroczny Legion i Shadow Legion to dwie zupelnie inne gildie :)

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:52 
Cytuj  
Desh ja kocham pvp ,i to gankowanie mimo pierwszych chwil jak dostane w dupe "o kur ,zaje ie skur syna " to najczesciej wydobywa sie z moich ust jak zgine ,po chwili znow sie usmiecham jak dziewczynka ktora dostanie drinka pierwszego od dresika....gram na tym serwerze bo lubie wyzwania ,wyzwaniem dla mnie ejst rzucenie sie na lvl 60 tauren warrior w full secie mighta+TUF i zjechanie mu polowy hp,nawet troche wiecej :)
walka byla pod AV ,wlaczylem reclness i zaczolem muske okladac ,i to w tej grze mi sie podoba, wyzwanie. Nie ma to jak sie rzucic na grupke 5 u typa zarabac jednego ,u run.. (wlacza sie zegareczek) chwila skupienia za drzewkiem bandaze i znow charge na pierwszego z brzegu :] . Pvp daje duzo frajdy,nawet jak sie ejst gankowanym :)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:53 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ja tylko w kwesti formalnej.. Mroczny Legion i Shadow Legion to dwie zupelnie inne gildie :)
jakto :o

@Marti
poprostu zabijaj a jak jest ich wiecej to uciekaj. nie rozumiem jak mozna dać sie zgankowac :wink:
BTW. jak sie nazywal ten Warrior, bo mam 7/8 a jestem ciekawy kto ma full w hordzie na bl


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:57 
Cytuj  
Tak dochodze do wniosku ze najlepsze gildie po stronie hordy to tD i IA przynajmniej i pvp i pve w nich stoja na wysokim poziomie.

Aha, ja stracilem caly szacunek do GSL (poza deshem) przedwczoraj kiedy jakies kilkadziesiat idiotow z GSL spamowalo mnie caly dzien tylko dlatego ze dalem ignora cieciowi Dehdarowi.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 14 wrz 2005, 10:59 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:59 
Cytuj  
Po przeniesieniu się na EU zacząłem zabawę naPvP i musze powiedzieć, że po doświadczeniach z RP, server PvP dostarcza mi sporo Ciekawych emocji.
Nawet grindowanie bywa ciekawe, zawsze jest szansa że adrenalina skoczy jak znajde nóż wplecach, na końcu którego (noża) bryka radośnie rogue kilka lvli wyższy.
Wczoraj ubiłem elfika rogue z 35 lvlu, sam mam 29... nie ma większej radochy jak wyjdzie trzy razy pod rząd krytyczny overpower. Szkoda, że nie mogłem zobaczyć miny człowieczka, po drugiej stronie kabla...

I żeby nie było, że to oftopik... to MC fajne jest :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.