mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 15:20 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
a full affliction nie lepsze? z tego co słyszałem (i widziałem) biegnie taki, wkłada te swoje 4 doty na 10 mobów jak podchodza to howl of terror a potem alt tab i robi cos innego, po 20 sekundach moby nie zyja


To tez zalezy... Jezeli bijesz mobki zielone, tzn. kilka levelow nizsze to pewnie tak, ale jak bijesz juz swoj level, badz wyzej tio juz tak rozowo nie jest. Wiem probowalem to, a przeciez przy levelowaniu nie ma sie jakis uber prO itemkow co by pozwalaly na takie szalenstwa. Pozatym dobry grind place tzn. duzo mobkow dookolo i w tym przypadku howl of terror tez sie niestety nie sprawdza, bo agruja sie inne moby i moze sie skoczyc smiercia.

Pozatym build z felguardem robi najwiekszy dps, widze to po bg na ktorych dziennie spedzam po 6-8h. Zaden affli lock nie przescignie mnie w dmg. (na bg podliczany jest moj dmg plus dmg felguarda). Na 70 levelu pozatym zadko uzywam spellu corruption, chyba ze 1vs1 albo jak uciekam i nie mam czasu na castowanie. Tak to uzywam duzo lepsze seed of corruption, stoi na wsg taka grupka aliantow przypuscmy 4 kazdy z nich dostaje seed of corruption i po prostu cudownie od tego padaja jak zaby:)

Do tego niezastapionym skillem w demonology jest soul link (20% demon dostaje obrazen). Affli to dobry build zreszta jak kazdy u locka, kazdy ma swoje plusy i minusy, ale zdecydowanie najbardziej uniwersalny builda to ten z felguradem czyli 41 demonology, 20 affli... Ale kazdy gra jak lubi:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 15:55 
Cytuj  
Mowa była o levelowaniu - nie zaś o bg, 70 levelach, czy najbardziej uniwersalnych buildach. Na 70 każdy bierze co chce. Leveling - deep affli. ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:07 
Cytuj  
dzięki panowie ale pytałem o instancje i rajdy. mój lock ma lvl 70;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 16:51 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Myślę o powrocie do WoWa tylko nie wiem czy wracać do swojego locka czy też lvlować coś innego.
Jak lock w pve się sprawdza (odszedłem miesiąc po wyjściu TBC)?
Najlepszy build do instancji (rajdowania)?


Odszedles miesiac przed TBC... a teraz chcesz dopiero wrocic i masz level 70ty?? dziwne... a do rajdowania imo demonology robi naprawde najwiekszy dmg, tylko musisz sciagnac sobie dmg metera ktory podlicza twoj dmg i peta jako razem, wtedy zobaczysz ze nikt w dpsie cie nie przebije...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 17:14 
Cytuj  
Cytuj:
Jak lock w pve się sprawdza (odszedłem miesiąc po wyjściu TBC)?


Cytuj:
Odszedles miesiac przed TBC... a teraz chcesz dopiero wrocic i masz level 70ty??


Psikus xD

Ale rzeczywiście nigdzie nie pisałeś, że masz dobitą 70tke więc można to rozumieć dwojako ;p

Instancje i raidy to imo akurat na pewno nie demono. Jak chcesz robić dobry dps to zapraszam w 43/7/11, albo 0/21/40. Może nie jestem pro, ale wydaje mi się, że te buildy robią chyba najlepszy dps jako lock, a co za tym idzie taka jest Twoja rola w PvE. No chyba, że o czymś nie wiem :D A do lvlowania aff. PvP? krejzi dowolność imo, ale posłucham jeszcze wypowiedzi reszty.

Make War, no PiS.


_________________
Twoja stara xD


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 17:16 
Cytuj  
delete


_________________
Twoja stara xD

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 17:44 
Cytuj  
PURE pvp buildy (te najlepsze) 41/0/20 0/21/40 i cropka kazdy inny build jest juz zdecydowanie gorszy. ogulnie taka najlpesza hybryda pod pvp/pve jest 42/7/11.


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 18:15 
Cytuj  
Cytuj:
ogulnie taka najlpesza hybryda pod pvp/pve jest 42/7/11.


A jednego punktu nie przydziela się, żeby łyknąć I.W.I.N Button? xD

Ja osobiście gram 43/7/11. Najczęściej panuje powszechna opinia,że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Na szczęście tutaj jest inaczej. Nigdy nie będziesz najlepszy w określonych sytuacjach jak w innych buildach, ale nadal masz sporą przeżywalność i wysoki dps. No i opierasz się głóniej na shadow dmg, a więc set z tailoringu ładnie się dokopmonuje - przy destro już jest ten problem, że musiałbym zmieniać gear.


_________________
Twoja stara xD

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 20:49 
Cytuj  
do lvlowania deep anfli - do grindu tez - polecam filmik na youtube jak sie farmi lockiem 10 mobow na raz z takim buildem ;)

lockiem nie farmuje i nie raiduje, to moja destro killing maszynka a do innych gowien mam druida ;)

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 07:54 
Cytuj  
Ja osobiście lubie najbardziej builda 27/34/0. W 5 manach biegam z suka i robie 40% dmg done (healing też 40%). Do pvp piesek, ewentualnie blueberry na rogali/warków. Masa spelldmg, mocarny drain life. Problem pojawia się przy mobkach immune na drain, ale da sie przeżyć.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 08:49 
Cytuj  
z podobnym buildem biegaja ludzie na arenach, ale za chiny nie moge sie w tym odnalezc. jako aliance lock w PvP mam ogromne problemy z undeadami.... jak jest warrior to w ogole GG. racial to dla nich i W.I.N button na mnie.... dziala na seduce i feara, chyba jedyne wyjscie to deep affli, CoE, death coil i loldot & run ;/

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 09:18 
Cytuj  
23/38/0 (to bardzo podobne do 27/34/0 czesc ma tak czesc tak). Warka bije sie latwo z voidem. Stoisz bezczelnie patrzac mu prosto w oczy, wysysajac hp (w tym buildzie masz siphon, 70% ze ci nie przerwie draina i 10% wiecej draina na kazdy affi spell na targecie, a siphon robi debuff, wiec masz w stosunku do demo, dwa dodatkowe debuffy).
Void daje ci poza Soul Link dodatkowe -10% do zgarnianych obrazen fizycznych, jak zaczyna za mocno spadac hp poswiecach voida, warek przestaje zbierac rage, ty masz prawie instant nowego voida.

Dla mnie w tym buildzie Improved Voidwalker> Fel Intellect. Zabijalem tak swoim lockiem (w polowie blue, w polowie pvp epics), warkow z rankingiem grubo 2k+ i swiecacych sie jak choinki, koles wbija w ciebie ponad 30k, a ty konczysz gre prawie na full. Gorzej jest na bg, bo lazenie z voidem, blech ;), ale czasem warto, jak widzisz ze u przeciwnika jest 90% rogalowarkohunterow to mozna zaryzykowac.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 09:44 
Cytuj  
no wlasnie nie mozna byc do wszystkiego... teraz biegam sobie na bg z destro buildem i w masie sprawdza sie swietnie, w 1v1 tez - tylko Ci warriorzy ;)

no ale moze respecne sie znowu na hybryde i zobaczymy...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 15:20 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
z podobnym buildem biegaja ludzie na arenach, ale za chiny nie moge sie w tym odnalezc. jako aliance lock w PvP mam ogromne problemy z undeadami.... jak jest warrior to w ogole GG. racial to dla nich i W.I.N button na mnie.... dziala na seduce i feara, chyba jedyne wyjscie to deep affli, CoE, death coil i loldot & run ;/


I za to kocham swojego ud warriora. Bigi rerolla zrob na horde od zarania dziejow wiadomo ze horda rzadzi:).

Wyobraz tez sobie walke warlock vs. warlock - UD ma zawsze przewage w takim momencie jakkolwiek bys sie nie staral.

To samo tez tyczy sie rogali ud :) - lock z takimi ma przerabane zycie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 8
Dołączył(a): 17.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 17:45 
Cytuj  
Witam, mam maly dylemat co do buildu.
Aktualnie gram 20/41/0, demo build dal mi dosyc dobry dodatek do spell dmg, tak ze laczenie z Fel Armor'em mam 980 spell dmg w gearze pod arena/pvp (z 12k hp, 280 resi, 7.8k mana). Aktualnie czesto gram areny wiec postanowilem sie spytac czy warto zmieniac sie w deep affli i stracic dodatkowo okolo 150 spell dmg, czy zostac przy tym buildzie jaki mam ? Oczywiscie czasem farma tez by sie przydala. Dodam, ze aktualny build sprawdza sie na arenach nawet dobrze (1700 rating z resto shamkiem w 2v2), ale interesuje mnie, czy po pojsciu w Affli bedzie gralo sie "lepiej".

Pozdrawiam.


Edit:

Zrobilem cos takiego, typowy arena build , prosze o ocene:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 20:58 
Cytuj  
To ja może korzystając z tego, że masz 5pkt w Shadow Embrance zadam dla większości pewnie żenujące pytanie, ale wynika to z mojej niewiedzy. Czy efekty z shadow Embrance stackują się za każde CoA, Siphona i Corrupcje?


_________________
Twoja stara xD

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 21:52 
Cytuj  
LukasBump napisał(a):
...

Edit:

Zrobilem cos takiego, typowy arena build , prosze o ocene:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000


Wywal punkty z imp. drain soul i wrzuc to w imp. hs. Shadow embrance jest uzyteczne jedynie jako debuff zwiekszajacy drain, wiec 1 pkt wystarcza - te 4 talenty proponuje wrzucic w suppression.


Posty: 8
Dołączył(a): 17.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 23:01 
Cytuj  
imp. drain soul wybralem z tego wzgledu, ze chcialem tez pofarmic, a talent ten troche to ulatwia. Dzieki za odpowiedz, sprawdze nowy build w praktyce :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 00:03 
Cytuj  
Dzis sie bawilem wczesniej wpisanym tu buildem 27/34/0 na voida (imp void w talentach)... masakra, w nagrand grindowalem po 6 ogorow na raz (dotuje 3, void trzyma agrro, na 4go powiedzmy daje seed of corruption, pozniej jeszcze 1-2 sciagam, reszta dostaje aoe 1,5k++ dmg z seed of coruption i drain life...) gdbym nie mial shit gear /8k hp 700 spelldmg/ mozna by bylo z 10ma na raz jechac o ile by sie dalo tyle na raz znalezc :P

w pvp maksymalna przezywalnosc... dot + drain jak brakuje HP sacrifice i mozna przywolac se ponownie szybko jak nie ma CD ;) troche to imba ale who cares :P

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 00:26 
Cytuj  
clearly nerf


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.