mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 22:20 
 
Mało mnie obchcodzi jego regulamin. A o was świadczy upierdliwośc i czepinie się rzeczy mało ważnych. To nie forum Polonistyczne tylko board o mmorpg. Jezeli chcesz mi robić podobne uwagi to nie tu. Juz kiedyś tłumaczyłem czemu robie błedy a ze co niektórzy są ignorantami i chronicznymi złośliwcami to na to juz nic nie poradze.

PS: Zauwazyłem przez ostanie 2-3 lata na tym forum ze jezeli ktokolwiek ma inne zdanie niz te pare osób z kompleksem wyższości, to zaraz naskakuje na nich banda fanboyi, brak tolerancji, złośliwość, i upierdliwość były i zawsze chyba będą wizytówką tego forum. Jednym słowem, sami sobie robicie obciach takim zachowaniem bardziej niż ja moimi literówkami.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 5 sty 2005, 22:29 przez Khebeln, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 22:27 
 
Khebeln napisał(a):
Mało mnie obhcodzi jego regulamin.


To Ty swoimi postami caly czas dajesz wszystkim do zrozumienia jak bardzo w dupie masz innych uzytkownikow forum.

Ty nie dyskutujesz tylko probujesz narzucic innym swoje (chore troszke) poglady.

To jest forum !! I obowiazuje wzajemny szacunek (jezykowy bo inaczej sie nie da) czyli miedzy innymi nie robienie bledow.

A to ze ni sprawdzasz swoich postow pod wzgledem ortografii i nie prubujesz walczyc z tym ze robisz bledy swiadzczy tylko o twoim:
prozniactwie, lenistwie, egoizmie i jeszcze paru innych rzeczach (to mala riposta za "ignoranta i chronicznego zlosliwca").

EOT


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 22:31 
 
a ja pozniej tez robie glupie bledy od czytania postow nimi okraszonych... polecam openoffice - napisac posta - wkleic do openoffice- sprawdzic pisownie - szybko poprawic - wyciac i wkleic na forum.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 22:34 
 
Pocałuj mnie w dupe. :wink: To twoja opinia ale jedyną osobą która teraz na kogoś naskakuje i obraża jesteśty a nie ja.

I ma parwo mieć głeboko w ... jego regulamin. W niektórych kwestiach się zgadam a inne mnie nie interesują. Reguły tego forum są jakie są i puki nie będą zmienienione ani mi się myśli starać bardziej niz to robie teraz.

PS: TBH chyba poraz pierwszy przeklnełem na tym forum ale do siedmiu piekieł, #$%#$@ takie czepialstwo które nie ma zadnej podstawy w regulaminie TEGO forum.

Pozdrawiam

PS: Morgul wiem wiem, ale nie mam czasu bawić się z każdym postem w ten sposób. Zwróć uwage ze moje posty nie są jednozdaniowe.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 22:39 
 
HEHE Ale sie chlopak uniosl :o

Jak juz mowilem EOT (bo nie ma najmniejszego sensu). :)

BTW. Jak wypowiadasz sie P U B L I C Z N I E to nie powinienes robic bledow (jako przyklad moge podac prase, radio, telewizje i inne.....).


EDIT: i nie pocaluje cie w dupe bo mimo ze gram FEMALE postacia w WoW'a to nie jestem gejem :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 22:41 
 
może i forum WoW w ilości postów dogania sub-forum FFXI ale do ich poziomu i klasy to dużo jeszcze brakuje

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 22:45 
 
Kabraxis napisał(a):

BTW. Jak wypowiadasz sie P U B L I C Z N I E to nie powinienes robic bledow (jako przyklad moge podac prase, radio, telewizje i inne.....).


Każdy czegoś nie lubi ty nie lubisz błedów a ja nie lubie czepialstwa niektórych osób na tym forum którego równiez przyzwoity człowiek nie powinien uprawiać publicznie. Powiem tak jak wy przestaniecie się czepiać ludzi (ja to jestem pikuś przy niektórych osobach kiedyś) za byle co o ja postaram się nie robić błedów i przepuszczać tekst przez worda. Z tego co wiem napewno tak się nie stanie z waszej strony (dowartościowujecie sie czy co ?) więc do tego czasu będę robił swoje urocze literówki co jakiś czas.

Peace :wink:

PS: Ald dlatego własnie wole małe fora gdzie wiekszość osób dobrze się zna zamiast molochów gdzie kazdy kazdemu żepki skroie. :har:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 5 sty 2005, 22:47 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 22:50 
 
To twoja opinia i będę pisał jak mi się podoba i kiedy, wolny kraj. Mogę być miły i wogule jak ktoś nie nachodzi mi na odcisk. Ale od teraz mozesz sobie pisać co chesz do mnie a ja cie poprostu zignoruje jak i paru innych pieniaczy. Poprostu nie warto sobie jezyka strzępić.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 22:59 
 
Przyganiał kocioł garnkowi. I nie mów za innych nikt ci nie dał takiego prawa. Jak już napisałem nikomu nie każe czytać moich postów. Jeżeli ktoś chce je przeczytać lub nie jego wybór. Ale przynajmniej nie staram się $#@$@ innych osób jak ty np. Co według mnie jest znacznie większym przykładem braku szacunku który pokazałeś nie jeden raz.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:05 
 
Ja nie wiem jak Ty Khebeln mozesz mowic o szacunku w swietle tego ze w innym topicu wyzywales ludzi od ciot, geji, itp... tylko dlatego ze graja FEMALE postaciami. LOL WIELKIE

aha i co innego "dopierd**** sie" a co innego wytykanie (czasem skrajnej) glupoty (vide roball).

Teraz juz naprawde EOT.
nie musisz odpowiadac bo ja nie odpowiem na pewno.

EDIT: Chyba bede jednak gral na US w WoW'a jak tacy ludzie maja grac w EU to ja podziekuje i postoje :)
I pomyslec ze w tylu gierkach psul juz ludziom zabawe (sadzac po podpisie) :o


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 sty 2005, 23:18 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:07 
 
Głupota jest pojęciem względnym, a pm nie będę wysyłał bo nie wstydze się tego co pisze (conajwyszej moge parę literówek zrobić ale nigdy nie pisałem ze jestem polonistą) Tak na marginesie jest coś jeszcze gorszego od głupoty. Jest to poprostu bycie wstrętną osobą. I jezeli ja jestem głupi według ciebie, to wole juz taki być niż naśladować twoje wzorce zachowania.

EoT, przydało by sie to przenieść do flames :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:23 
 
Khebeln nie badz de_struktor, jesstem tu bo brednie jakie wypisuje ten czlowiek mi sie znudzily i mysle ze tu bedzie normalnie, a nie jak na GOL gdy pojawia sie lord de_struktor :oops:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:27 
 
no destruktor to legenda potrafi sam sobie zaprzeczyć w tym samym zdaniu. Teraz odkrył (mimo 2 postaci na lvl50+ i kilku na 25+ zrobionych w ciągu 2 tygodni), że jak ma za wysoki ping to biega wolniej i moby go doganiają :D

taki offtopic na rozluźnienie pośladków ;)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:29 
 
Khebeln napisał(a):
To nie forum Polonistyczne tylko board o mmorpg.
Nie znaczy to, że nie powinieneś stosować tu zasad poprawnej pisowni i robić poważne błedy ortograficzne w co drugim zdaniu. Może pomyśl nad powrotem do 2-giej klasy podstawówki, albo zainwestuj w słownik ortograficzny. Przeczytaj także netykietę, najlepiej 3 razy (conajmniej).
Takie posty jak ostatnie twoich, hmm... kilkanaście utwierdza mnie w przekonaniu, że powinno sie wprowadzić prawo jazdy na internet.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:31 
 
Ja mysle ze on i destruktor to ta sama osoba:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:35 
 
Azzie napisał(a):
Ja mysle ze on i destruktor to ta sama osoba:)


Ale by byla jazda !! :lol:

Przepraszam za moje prostackio/buraczane uniesienie :oops:


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:45 
 
a tutaj dwa cytaty posty Azziego z GOL-a trzymające poziom forum. Moje współatorstwo ;)

Kod:
Ja wogole zauwazylem pewna rzecz:

Jak uciekam przed mobem to jest on minimalnie szybszy i mnie dogania. Jak ja go gonie to znowu ja jestem szybszy i go doganiam... Dziwna sprawa ale nareszcie odkrylem czym spowodowana, dzieki destruktorowi wreszcie to zrozumialem. Moby jak maja mniej hp, maja wyzszy ping a co za tym idzie wolniej biegaja. Powodem pewnie jest to ze dla serwera moby z mniej niz 10% hp spadaja w dol kolejki priorytetow i otrzymuja wiekszy ping, gdyz serwer uwaza je za polowicznie martwe. A wiec zajmuje sie tymi w calosci zywymi jako wazniejszymi dla systemu gry. Jest to oczywiste dla kazdego kto ma postac 40+


dylematy nad wyborem pudełka:
Cytuj:
Kurczak: No przeciez to oczywiste. Kupujac pudelko hordy nie kupujesz alliance wiec nie masz alliance a tylko horde. Posiadanie pudelka hordy daje Ci taka przewage ze pudelko jest bardziej horde a wogole alliance. I odwrotnie: pudelka alliance sa zdecydowanie malo horde... Z drugiej rzecz biorac strony alliance to nie horde a horde nie alliance, wiec sprawa pozostaje do rozstrzygniecia... Mam nadzieje ze to rozwiniecie pomoglo Ci zdac sobie sprawe z tego jak wazny jest wybor pudelka...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:47 
 
Kabraxis wybaczamy, i takze jestesmy tego ciekawi :lol:

No de_struktor ponownie zablysnal, i on jest studentem techniki czy czegos, cos mi sie wydaje ze to jakis nauczyciel informatyki z powolaniem tokarza :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:51 
 
RoozTer nie dolewaj oliwy do ognia, ja już sobie dałem spokój z tym tematem, więc jeżeli chcesz dalej to kontynuować to zapraszam do działu flame, a tam już nie będę taki oszczędny w słowach.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 6 sty 2005, 00:02 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 23:54 
 
Yyyy do kogo to bylo ???

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.