mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 11:05 
Cytuj  
Wy się kłóćcie a ja idę pograć ;P
Szczerze to g. mnie interesuje która wg was gra jest lepsza, znudziło się ? "nikt nikogo tu pod pistoletem nie trzyma". Dla mnie WoW jest przyjemny, szczególnie, że czasu na grę wcale nie mam za dużo. 3h dziennie to max co dam wycisnąć. Jak mi się znudzi to zmienię grę na inną ot cała filozofia. A po co te flame'y to już zupełnie nie mam pojęcia.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 11:15 
Cytuj  
Prosze cie. :-)

Oburzasz sie jak male dziecko jak ktos prawde pisze. :-)

Ale ci wytlumacze.

1. Ty rzygasz na WoW, ja nie rzygam na FF, poprostu nie lubie japonskiego podejscia do gier komputerowych. Poza tym ja gram w WoW prawie dwa miesiace i nie ma mowy oo rzyganiu.
Juz pisalem ze dla mnie MMORPG to cos wiecej niz granie w party/itemki/rzedy cyferek (niepotrzebne skreslic).

2.Sztuczne wydluzanie zywotnosci ?? Przez dlugi lvling i drop rate wiekszosci rzeczy na pozionie 0000,1% (tak jest w wiekszosci japonskich gier, single player tez).

3. Pol roku ? Pewnie grajac po 12 godzin na dobe. :-) Jak mowie to ma byc dla mnie rozrywka a nie swiat zastepczy.

4. W WoW jest fun od pierwszych minut do ostatnich minut na 59lvlu i potem tez. To ze gra jest nastawiona na endgaming nie znaczy ze sa wczesniej jakies ograniczenia, bo nie ma.

5. Nie wiem o co ci chodzi z tym wyjatkiem. :-)
Podkreslam slowo GRA celowo. Blizzard wie jak robic gry dostarczajace 100% funu, rozrywki i grywalnosci.
Jak bede chcial zagrac w cos powaznego, statycznego, wolnego i nudnego to zagram w szachy, gry Blizzarda takie nie sa/ nie byly nigdy.
I widac jak sie sprzedaja. :-)


Cytuj:
Wy się kłóćcie a ja idę pograć ;P
Szczerze to g. mnie interesuje która wg was gra jest lepsza, znudziło się ? "nikt nikogo tu pod pistoletem nie trzyma". Dla mnie WoW jest przyjemny, szczególnie, że czasu na grę wcale nie mam za dużo. 3h dziennie to max co dam wycisnąć. Jak mi się znudzi to zmienię grę na inną ot cała filozofia. A po co te flame'y to już zupełnie nie mam pojęcia.


Po prostu w koncu wyszlo cos nowego, swiezego, cos co tchnelo zycie w skostnialy rynek MMO. No i cos co zwalilo z nog wszelka konkurencje w miesiac i powoduje odplyw graczy. :-)
Nie dziwne ze sie ludzie wsciekaja tez bym sie wsciekal.

Nie mam wiecej sily gadac o wyzszosci WoW nad innymi grami.
Dla mnie jest najlepszym MMO na rynku EOT.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 11:20 
Cytuj  
dla mnie tez, ale nie zmienia to faktu ze wg mnie to co jest esencja tej gry bedzie dostepne za pare tygodni/miesiecy
i tylko o to chodzilo mi w poprzednim poscie ;S


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 11:30 
Cytuj  
Bodziu pewnie ci chodzi o itemek fioletowy - one mają drop rate liczony w ułamkach procenta i nie są dla każdego. Drop rate z bossów itemków kluczowych dla danej profesji (zestawy armorków, bronie) jest od 10-30% - dane z thottbota.
Do tego przerażę Cię jeszcze raz. Oprócz itemków fioletowych są też itemy inne - takie które wypadną na danym serwerze tylko jeden raz. Więc w sumie prawie jak w FFXI ;)

Do tego Bodziu do mnie nie dociera to, że w FFXI trzeba przegrać rok czasu by zacząć chodzić na raidy i by zaczęła się zabawa. Sorry, ale wyrosłem już z tego. W FFXI grałem praktycznie codziennie przez 5 miesięcy osiągnąłem 57lvl a ty mi mówisz, ze gra zaczyna się po 10 miesiącach gry.... PYTANIE: JEŻELI PRAWDZIWA GRA ZACZYNA SIE PO 10 MIESIĄCACH DLACZEGO PŁACI SIE OD PIERWSZEGO MIESIĄCA? Nie stary ja nie poświęce roku na jedną grę. Albo mam fun na samym początku albo odpadam bo nie bawi mnie killowanie krabów czy campowanie nameda całymi godzinami i zabijanie go dziesiatki razy dla jakiegoś dropu.

Do tego raidy w FFXI? Do tej pory czytam forum FFXI z ciekawości co tam robicie i sorry jak piszecie, że jednego bossa zabija się kilka godzin (od 3 do 6h). Ja pierniczę! Mi się w głowie nie mieści taka forma "rozrywki". Do tego znając drop rate w FFXI oraz ilość chętnych na drop z takiego bossa to można do usranej śmierci się "bawić" w jego zabijanie....

Najbardizej nie lubię właśnie tej formy tłumaczenia. Za mało grałeś (5 miesięcy), zabawa zaczyna się od lvl XX+10 (gdzie XX to lvl osiągnięty przeze mnie), bo rzeczywiście wcześniej to nuda.. To jest żenujące... Ja płacę za rozrywkę od pierwszego miesiąca i jeżeli mi dana gra nie przynosi rozrywki to ją canceluję. A takie obiecanki cacanki, ze na lvl XX+10 jest fajnie to mam gdzieś.

Do tego znowu czepiasz się tego solo: ja się cieszę, ze mogę solo. Nie jest to tak przgięte jak w SWG gdzie praktycznie nonstop grasz solo (zaraz ktoś mi przypomni korwete jak znam życie - wyjątek potwierdzający regułę), nie jest to też przegięte jak w FFXI gdzie by pokonać easy prey-a potrzebujesz party i ułożonego skillchaina.

Generalnie jak zauważyłeś pewnie są trzy typy questó:
1. normalne - możesz solo, możesz w grupie, nikt ci grupy nie narzuca
2. elite - musisz w grupie, stopień tryudności rośnie wraz z lvl
3. raid - musisz w raid grupie, bo ani solo, ani jedno party sobie z tym nie poradzi.

A dużo graczy zaczęło grać w FFXI bo gra miała premierę w Polsce :)

Do tego nie uważam wcale FFXI za grę złą czy kiepską, po prostu to gra nie dla mnie. Nie bawi mnie ona i do niej nie wrócę, stosunek czasochłonności jaki trzeba poświęcić do funu jaki mam z tej gry jest zbyt wysoki po prostu, a ja nie mam czasu na takie gry (i tak teraz przez WoW-a mocno real zaniedbuję).
Po prostu porównuję oba tytuły i jak ktoś narzeka na drop rate to piszę by nie narzekali bo innych mmorpgach jest jeszcze gorzej oraz sypię przykładami.

I tak uważam tak jak Kabraxis niski drop rate wydłuża czas jaki musisz poświęcić grze, a co za tym idzie wydłuza ilość miesięcy jaką będziesz opłacał abonament a co za tym idzie więcej kaski spłynie do devsów. Wyobraź sobie FFXI z tak samo szybkim levelingiem jak WoW i tak samo wysokim drop rate? Nikt by juz w tą grę nie grał bo endgaming co by nie mówić jest tam mocno zubożony więc każdy z was osiągnąłby już w tej grze wszystko.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 11:49 
Cytuj  
Jak juz pisalem wiele razy, gry Blizzarda = 100% gameplay, 0% bullshit.

A ze przy okazji chlopcy zarabiaja duza kase to sie tylko cieszyc.
Zasluguja w 200%.

Zauwaz tez jaka jest zywotnosc gier Blizzarda BEZ sztucznego przedluzania czasu gry. Co w innych produkcjach (nie tylko japonskich) jest NAGMINNE.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 12:49 
Cytuj  
Kabraxis wydaje mi się, że trochę przesadzasz z tym wychwalaniem pod niebiosa Blizza i jego wszystkie gry. Np. moim zdaniem ostatnia cześć warcrafta to właśnie bullshit, diablo 2 również. Jeśli chodzi o WoW-a to porównując miodność gry (przy tak krótkim graniu jak moje) to bardzo zbliżone jest do CoH-a (chociaż tam mimo bezstresowości w grze leveluje sie wolniej). Jeśli tylko w tym drugim zrobią to pvp jak obiecują to jestem prawie na 100% przekonany, że sobię zakupię.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 13:00 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Np. moim zdaniem ostatnia cześć warcrafta to właśnie bullshit, diablo 2 również.


No to twoim. :-)
Dla mnie jest to opowiednio najlepszy RTS (nadal) i najlepsze H&S (nadal) na rynku.
Porownaj np. Ile sie zmienilo w serii C&C a ile w Warcraftcie w ciagu trwania serii (wylaczajac grafike).

Dlugo moglbym rozmawiac o Blizzie i ich podejsciu do tworzenia gier, ktore jest ZUPELNIE inne od np. Electronic Arts lub Sony (glowny konkurent na rynku MMO).
POzatym Blizz nigdy nie obiecuje przelomow tylko robi kosmicznie dobre gry, nic wiecej.
W przypadku W3 i D2 oczekiwales pewnie bog wie czego i sie po prostu zawiodles. Zle podejscie, Blizzard wlasnie tak nie robi (nie obiecuje gruszek na wierzbie).

Poprostu widac ze oni nie robia tego z przymusu i maj duza dowolnosc w tzw. "tworczym mysleniu" (nie wiem jak to okreslic).
A jak nie maja i ktos (Vivendi) probuje blokowac ich kreatywnosc, to odchodza i robia cos czego jeszcze nie bylo (Guild Wars).

Pozatym stosunek wydanych gier do hitow sprzedazy = 100% (nie mowie tu o prehistorii, tylko od czasow Warcraft 1).
Zadna inna firma nie moze sie poszczycic czyms takim (to apropo 0% bullshit).

Nie jestem ich fanboyem, poprostu patrze faktom w oczy.
A u innych firm tworzacych gry nie widze tej "iskry", ktora maja wszystkie gry Blizzarda.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 13:08 
Cytuj  
Mark - ok ale przestan pisac ze FF11 jest do bani, jest to gra nie dla Ciebie, ale moze dla innych, po prostu jest to inna gra. Ciebie nie bawi zdobywanie lvl powiedzmy w rok, Ciebie interesuje kompletny endgaming, ok i niech tak zostanie :)
btw. ten luk to byl zwykly rare - blue :/

Kabraxis - wiesz co, tak czytam te twoje wypowiedzi o tym sztucznym przedluzaniu gry, ale napisales dwa posty o tym bez zadnego argumentu (o tych argumentach co przedstawiles nie wspomne bo to nie WOW), czy ty lubisz sobie spekulowac ?? A moze jestes totalnym fanatykiem Blizzarda, ze nie dostrzegasz wypuszczonego bubla w postaci WoW ??? Przeciez ta wersja retail to jest kompletna Beta, tak przez Ciebie rzekomo oslawiony Blizzard, ktorego wynosisz na wyzyny, wypuszcza gre kompletnie nieskonczona !!! Nawet sa radykalne bledy typu tekst nie miesci sie w ramce, ucinane teksty itp Toc to wstyd wypuszczac taka gre !!! A ty mowisz ze "Blizzard wie jak robic GRY" LOL
Prosze Cie nie pisz mi ze kazdy wie jakie ma problemy Blizzard, ze Viviendi naciskalo o wypuszczenie wczesniej gry na rynek. Mnie to g... obchodzi, jestem klientem i chce skonczony produkt za ktory zaplacilem, a ten wielce oslawiony Blizz wypuszcza takie cos, kpiny !!!
Nie twierdze ze gra jest zla, tylko chce ci pokazac jak ten twoj Blizzard jest tak wielce doskonaly !!!
Reasumujac moze to i bedzie gra fajna, ale produkt, ktory wypuszcza sie na rynek komercyjny w fazie testowej, jest conajmniej popnizej krytyki !!!

ps. Ja sie oburzam jak dziecko ??? LOL ja w przeciwienstwie do Ciebie gralem podobnie jak ty w WoW i mam jakies wyobrazenie, a ty natomiast wyobrazenia o FF11 nie masz zadnego, wiec prosze Cie skoncz te rozmowe na temat FF11, tym bardziej ze nie dotyczy sie to Ciebie ! Zacznij czytac uwaznie !!!


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 13:17 
Cytuj  
te blue które wypadają z normalnych mobów są też dosyć rare. Tzn. drop rate poniżej 1%. Do tego wypadają ze wszystkich mobów o określonym lvl, więc mozliwe, że ktoś inny dostał ten łuk kilka razy w ciągu godziny ;)
Zresztą są to rzeczy bind when equipped i mozna je spokojnie sobie kupić na AH.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 13:24 
Cytuj  
Mark - moze u Was na serwerze, ale u nas nie ma zadnego luku czy tez guna blue na AHa :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 13:43 
Cytuj  
1. Sztucznym przedluzaniem gry jest cale FF, nie tylko online ale i cala seria. Ale jak mowie sa ludzie ktorzy to lubia (cala Japonia).

2. Co do reszty to pokaz mi SKONCZONEGO w chwili premiery MMO (hahahahah). I tak premiera WoW wypadla najlepiej z premier wszystkich MMO dotychczas.

3. Pozatym naprawde nie trzeba grac w dana gre by sie o niej wypowiadac uwierz mi, interesuje sie elektroniczna rozrywka od lat i wiem na jakiej zasadzie sie tworzy gry w JAponii a na jakiej w USA (sa to dwie zupelnie inne rzeczy).
Poza tym wystarczy poczytac forum o FF zeby wiedziec jak sie w ta gre gra.

4. Tak ty sie oburzasz jak dziecko (co widac chociazby po ilosci wykrzyknikow).
POza tym pisze prawde. NIe leveluje sie kosmicznie dlugo ? rozgrywka nie polega na tluczeniu mobow przez tydzien w jednym miejscu aby ci wypadl jakis kluczyk czy cos innego ?? to jest nieprawda ? hahaha


Pozatym naprawde jestes przewrazliwiony na punkcie FF bo zdanie kazdego traktujesz jako najazd.
Wyobraz sobie ze ja tez wypowiadam tylko SWOJE ZDANIE, a ze ty to tak odbierasz to swiadczy tylko o twoim przewrazliwieniu. :-)

I nie musisz mi nic pokazywac/uswiadamiac bo ja mam swoje zdanie (o Blizzardzie) i jest ono oparte na jego historii a nie na jednej grze (ktora nawiasem mowiac i tak wymiata na rynku wszystko co bylo/jest).


I dziwne jest ze pomimo dwoch miesiecy od premiery i MASY (jak mowisz) bledow (ja nie widzielem zbyt duzo, napewno nie takich jak ty - moze w inne gry gralismy), problemow z serwerami, nadal o wiele, wiele wiecej osob przychodzi niz odchodzi. Dziwne nie ??
Ze tez taki bubel/beta marna caly czas przyciaga rzesze ludzi ?? ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Electronic Arts lub Sony (glowny konkurent na rynku MMO).

Glowny konkurent to NCSoft (a wrecz najwieksza na dzien dzisiejszy firma wydajaca MMOGi), EA i SOE dosc daleko zostaja w tyle (patrzac na zapowiedzi NC, typu Guild Wars, Auto Assault czy Tabula Rasa, o juz wydanych tytulach nawet nie wspominajac).

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 31 sty 2005, 14:16 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:16 
Cytuj  
Kebraxis wtf? Cala twoja marna wiedza na temat FFXI jest oparta na postach innych ludzi. Nie malpuj kogos opinii.
Mark ty tez, slyszalem ze grales dokladniej triala w SWG wiec tez masz malo do powiedzenia.
A co do WoWa ciagla go bronicie, a tak naprawde powtarzacie to samo co powiedzieliscie wczesniej, czy ja przypadkiem nie wspomnialem o powtarzalnosci WoWa?
Sami sie juz powtarzacie, a na dodatek nic nowego nikt nie powiedzial.

Co do FFXI, to gra i moze ma dlugie expowanie ale team play i PvM imo > all, wpodobnie opartych rodzajach walk (magia,miecze, luki itd.).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:26 
Cytuj  
Kazdy ma swoje zdanie proste.

Tylko naprawde nie widze gdzie wy widzicie w WoW'ie powtarzalnosc ale nevermind.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:28 
Cytuj  
E pieszczoch w SWG to ja grałem 2 triale i jednego retaila. Fakt, ze w retaila jakieś 3 tygodnie bo mi się książki skończyły i nie przedłużylem abonamentu.
Sam nie wiem co mnie podkusiło by po 2 trialach kupić pełną wersję ;)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 14:28 
Cytuj  
Moim zdaniem wasza dyskusja jest śmieszna teraz. Nikt nikogo tu nie przekona już do swoich racji, a tylko niepotrzebnie będziecie się przerzucać nic nieznaczącymi dla siebie argumentami.

Powiedzmy to szczerze, każdy lubi, co innego, i każdy widzi w grze to, co chce w niej zobaczyć.

Jedni lubią bardzo długi leveling i pracowite rozwijanie postaci, innym zależy tylko na endgame i rozrywkach, które dostarcza. Jedni widzą WoW'a jako d3 a inni jako mmorpg'a zbliżonego bardzo do klasycznych rpg'ów.

Wszystko jest względne, bo każdy z was rozumie rozrywkę w nieco inny sposób i zupełnie inaczej gra. Osobiście lubię jak postać można mozolnie rozwijać i dopracowywać. Do tego frajdę sprawia mi każdy level zdobyty i każdy itemek nowy, i łażenie po świecie tylko po to żeby coś zobaczyć, odkryć wszystko, co jest do odkrycia. Z kolei, np Mark (przynajmniej z tego, co się zorientowałem) nie przepada za długim levelowaniem i rozrywką dla niego jest endgame, do którego można dojść w jakimś rozsądnym czasie. Co zabawne obaj znajdujemy w WoW'ie to, co lubimy, czy to znaczy, że jeden z nas się pomylił oceniając tą grę?

Np ja się mylę, bo w wowie nie można czerpać przyjemności z levelowanie i długo rozwijać postaci? A może to on nie ma racji bo dojście do endgame zajmuje w WoW'ie dużo czasu....

Chyba jednak nie, prawda?

Więc nie kłóćcie się bez sensu, dla jednych WoW jest super a (np) FFXI sux dla innych jest na odwrót. I chyba jedni nigdy nie dadzą się przekonać drugim, z tego prostego powodu, że wasze argumenty są nieporównywalne tak samo jak wasze gusta...

Pozdrawiam
(Uch naprawde ciężko się powstrzymać od dorzucenia kilku swoich argumentów do dyskusji by nieco podnieść temperature... ale udało się :] ;p)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:00 
Cytuj  
Ale co tu oceniać ? , ile jest na rynku FFXI , a ile jest WoW? . Final zaraz po retail wyglądał jak teraz? , wątpię , mmoga się tweakuje na przestrzeni miesięcy i lat a nie tygodni . Wogóle porównywanie Finala i WoW jest bez sensu , teraz ...jak wyjdzie to co nam Blizzard obiecał czyli ugruntowany endgaming to można się będzie pokusić o ocenę WoW na tle innych gier massively multiplayer.

Mark ale wydaje mi się że Blizzard jak najbardziej wprowadził sporo elementów Diablo do World of Warcraft , spójrz na ten cały System
(ja go nazywam Trinket Greed) , dropy , itemki , świecidełka ..to ten element co działał tak na graczy i zapewnił sukces pierwszej części ,
jest w WoW , ulepszony i idealnie wpasowany w świat co prawda . Żaden wstyd ,dobre sprawdzone rozwiązania z poprzednich produkcji powinno się stosować , natomiast chyba (tu się zgodzę z Markiem i Kabraxisem)
devsi mmogów nie rozpieszczali nas za bardzo ostatnio , Blizzard robił tę grę 4 lata , mówicie że zmarnował czas? , zobaczymy za pare miesięcy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:01 
Cytuj  
/flame on

AO RULEZ!

/flame off

:lol:


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:03 
Cytuj  
I tym pozytywnym akcentem Santhorna , może się skończymy dochodzić :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2005, 15:05 
Cytuj  
Blizz kazda swoja gre robil okolo 4-5 lat i nigdy shit nie wyszedl. Wiec JA uwazam ze mozemy byc o WoW spokojni.

O rozwoj gry tez bo Blizz nie zapomina o swoich produkcjach tak dlugo jak ktos w nie gra (przykladem niech bedzie patch do Starcrafta ktory wyszedl w zeszlym tygodniu a gra ma XX latek).

Moze Blizz jest nowicjuszem w MMO (w niektorych rzeczasc to wychodzi) ale nadrabia to IMO w 200% innymi rzeczami o ktorych pisalem wczesniej.

Ale jak to sie mowi pozyjemy zobaczymy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.