mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:27 
Cytuj  
Domin napisał(a):
No nie bylbym taki pewnien, 100+frost resa i 75% czarow idzie sie resistowac :|


przepraszam te wartosci wziąłeś z "Pani Domu" ??

Wrath: 40 na fire ice 10 shadow 30 nature 10 arcane 10 ( 40+ 10+ 30 +10 ; nawet przy twoim myslenieu bo pewnei myślisz ze res z fire działa tez na ice arcan nature shadow ;] to daje niestety tylko 90) i tak mają wszystkie najlepsze sety epickie ala : wrath bloodfang itp.

might: fire 34 bodajrze

Dark iron : fire jakoś ponad 100 lub cos koło tego. to fakt duzo na fire.
A rzeby miec dark Iron to też trzeba troche pograć i pogrindować.

Można dodatkowo liczyć jakieś amulety trinkety z resistancjami.
no dodajmy +20 do resistów (ale tak naprawde warior do pvp będzie dokładał cryty AP lub stamine)
wiec jak widzisz nawet take sprzęty nie dają aż tak duzo resów wiec prosze przestań p******* głupoty bo chadko patrzeć :C

Ile desh potrzebował na mighta 70 dni? A ile bedzie składał wrath? 100 ... 200 ... kto da więcej?

IMBA dorf bo ma +10 ice res :D


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 17:38 przez Kharaas, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:29 
Cytuj  
Cytuj:
Troche sie wykluczaja te cytaty imo. Z jednej strony chcialbys miec klase, z ktora zawsze wygrasz a z drugie chcialbys balansu.


nie ja nie chcialbym miec klasy, z ktora wygram zawsze. chodzi o to, ze blizzard zdecydowal sie a system kamien papier nozyczki i mag sie w to w ogole nie wpasowywuje.

i zamiast systemy p/k/n wolalbym system w ktorym klasy sa zbalansowane.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:38 
Cytuj  
Kharaas napisał(a):
Ile desh potrzebował na mighta 70 dni? A ile bedzie składał wrath? 100 ... 200 ... kto da więcej?


rotfl

wratha mozesz miec w w 3 tygodnie przy odrobinie szczescia i duzej ilosci dkp...

jakos w 2 tyg robienia mc nasz tank mial wiekszosc setu...

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:43 
Cytuj  
[quote="Venomowratha] mozesz miec w w 3 tygodnie przy odrobinie szczescia i duzej ilosci dkp...
jakos w 2 tyg robienia mc nasz tank mial wiekszosc setu...[/quote]


Od kiedy 2 to większość z 8? W Mc zdobedziesz tylko 2 częscie setu więc prosze zastanow sie zanim coś napiszesz.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 19:15 
Cytuj  
Ciekawa dyskusja, zwlaszcza argumenty Goatusa ale zdziwila mnie 1 rzecz w jego wypowiedziach
Goatus napisał(a):
Ostatnio na questing spocie: me lvl44 + lock lvl 44 vs rogal lvl48 + warek lvl48 + moby. Na 7 walk 6 wygraliśmy. I to nie to że my ich gankowaliśmy ;] (Fakt mamy komunikacje głosową: ten sam pokój :P ale zawsze...)

lvl 44? hmm ale problem z magiem pojawia sie dopiero jak osiagasz 60 ;] i tego dotycza chyba placze magow ;]

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 20:17 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
lvl 44? hmm ale problem z magiem pojawia sie dopiero jak osiagasz 60 ;] i tego dotycza chyba placze magow ;]


Sorry Kabu ale zorientuj się troche w temacie ;]

Gdzieś napisałem że 44 to mój drugi mag ;] Mam już jednego lvl 60.


_________________
Obrazek

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 21:50 
Cytuj  
O_o, to po co Ci drugi? inna rasa? ja mam magów na 19 i na 17, ale nie rozumiem, po co drugi jeśli ma się jednego lvl 60?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 22:52 
Cytuj  
Avan napisał(a):
O_o, to po co Ci drugi? inna rasa? ja mam magów na 19 i na 17, ale nie rozumiem, po co drugi jeśli ma się jednego lvl 60?


Nie przyszło ci do głowy że inny server? Heh...


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 00:14 
Cytuj  
Kharaas napisał(a):
Domin napisał(a):
No nie bylbym taki pewnien, 100+frost resa i 75% czarow idzie sie resistowac :|


przepraszam te wartosci wziąłeś z "Pani Domu" ??


Nie z dueli pod Ogrimmar, jak zakladam stuff na frost res razem z mage armor i motw mam ~150+ frost res, cos 154 czy 153 nie pamietam dokladnie a sprawdzac mi sie nie chce. Jak juz jestesmy przy "Pani Doimu" to zobacz najnowszy numer, spelle frost sa BINARNE, co to oznacza? ano to co napialem wyzej. Przestan czytaj Olivie a zacznij Pania Domu :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 01:23 
Cytuj  
Kharaas napisał(a):
[quote="Venomowratha] mozesz miec w w 3 tygodnie przy odrobinie szczescia i duzej ilosci dkp...
jakos w 2 tyg robienia mc nasz tank mial wiekszosc setu...



Od kiedy 2 to większość z 8? W Mc zdobedziesz tylko 2 częscie setu więc prosze zastanow sie zanim coś napiszesz.[/quote]
to ty sie zoreientuj w mc zdobywa sie tylko spodnie z setu tier 2:) Helm z onyxi reszta bwl

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 08:29 
Cytuj  
Avan napisał(a):
O_o, to po co Ci drugi? inna rasa? ja mam magów na 19 i na 17, ale nie rozumiem, po co drugi jeśli ma się jednego lvl 60?


Ja gralem w gildii z magiem, który dignał 60, miał troche MC gear i... dla relaksu zrobił sobie drugiego maga. I przerzucił się na niego. Czemu?... Znudził mu się female undead. Więc sobie zrobił male undeada....

Węgier chyba. Albo Rumun. Twardy koles.

:-)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 08:33 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Oczywiscie ze mam tony +dmg i +crit gear.


Tony +dmg, tony +crit, i tony staminy? Kurcze, jak ja gralem, to chyba byla troche inna gra... Bo na przykład jedyny shoulder z +1% crit w ogóle nie miał staminy. I to przykład ekstremalny - ale prawdziwy, bo generalnie był to wybór między +crit lub duży +dmg, albo +stam. No ale ja gralem dawno to sie nie znam.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 10:33 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Oczywiscie ze mam tony +dmg i +crit gear.


hmm zdefiniuj prosze swoje stwierdznie tony +dmgm, bo qmpel ma 370+ a najlepszy mag w gildii 450+ (dla nie wiedzacych max jaki mozna wyciagnac to stale 509 przy obecnie dostepnych itemach pominiete zostaly talenty i trinkety czasowe jak np. talisman of em.. power) i oni nie narzekaja to ile dla ciebie to sa te tony?


PS Maxymalnie zbuffowany mag z:
- Arcane power (35%)
- Talisman of Ephemeral Power (175+)
- Zandalarian Hero Charm (280+)

moze osiagnac ~1000 dmg


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:03 
Cytuj  
4.4k hp unbuffed + tony (czyli zakładam 350 lub więcej) damage i crit gearu jest raczej mało prawdopodobne.... Powiedziałbym, że jest raczej niemożliwe. ;)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:12 
Cytuj  
Ja mam identyczne odczucia jak Khelben.

Przegralem na moim magu ponad 90 dni. I ruznica jaka była gdy dopiero dobiłem 60 a tym co jest teraz jest masakryczna. Co prawda teraz mam 3890 HP a moje wszytkie enchanty sa typowo pve. Mana regen/ZG libramy. Pewnie jak bym poszedl w stamine mialbym 400+hp wiecej + sta gear. Rezsity w grze całkowicie popsluły balans postaci. Nic by nie poprawilo grywalnosci jak rezist cap. Prawde mowiac to duzo łatwiej mi sie gra na "High Warlorda" niz na osobe z MC/BWL gear który jest defacto pve. Ludzie z frost rezist 50-100 czesto sa poza zasiegiem frost maga bo potrafia zrezistowac 50+ % czarow. Poly bez talentow w focus to zart. A przecietny gracz z MC/BWL gildii ma tak duzo fr ze fire drzewko jest bardzo mało skuteczne. Arcane czary sa tak kosztowne i zadaja tak mały dmg, że wlasciwie poza dobiciem kogos z iae to nie maja wiekszego zastosowania.

Dlatego jestem za jakakolwiek forma zbufowania maga w end game oraz zwiekszenia jego zywotnosci. A pdniecanie sie sie arcane magiem jest bardzo mylne. Poniewaz imba dmg raz na 3 min jest niczym w porownaniu do rogue który w clotherow wchodzi z podobnym dmg zawsze. Pozatym dobrzy gracze zawsze jakos unikna tych 15 s.

Ostanio miałem okazje pograc przeciw druidowi z dwoma trinkietami toep, zandalar hero oraz + dmg sprzęt. Jego dmg poprostu mnie zniszczyl. Druid teraz jest naprawde swietna klasa mozna nim robic dosłownie wszytko. Druid ze swoich czarow robi o 100-150 dmg mniej. Własciwie nie robi ruznicy przy odpowiednim + dmg sprzecie. Podbnie jest z shadow pristem majac odpowiedni + dmg sprzet w zadawaniu obrazen nie wypadnie duzo gorzej od np. maga.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:29 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Dlatego jestem za jakakolwiek forma zbufowania maga w end game oraz zwiekszenia jego zywotnosci. A pdniecanie sie sie arcane magiem jest bardzo mylne. Poniewaz imba dmg raz na 3 min jest niczym w porownaniu do rogue który w clotherow wchodzi z podobnym dmg zawsze. Pozatym dobrzy gracze zawsze jakos unikna tych 15 s.

Trochę nietrafione porównanie. Rogue może zadać tak duży damage tylko w siedzącego maga lub priesta. Mag z AP, ToEP i ZHC nie ma takiego ograniczenia (oczywiście może się zdarzyć resist itd., ale to nie to samo). Z moich obserwacji wynika, że rogue potrzebuje buffa bardziej niż mag. To jedyna klasa, która jest jeszcze bardziej zależna od timerów.

Swoją drogą, ciekawe dlaczego dwie, najbardziej potrzebujące naprawy klasy są ostatnie w kolejce. :(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:38 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Ja mam identyczne odczucia jak Khelben.

Przegralem na moim magu ponad 90 dni. I ruznica jaka była gdy dopiero dobiłem 60 a tym co jest teraz jest masakryczna. Co prawda teraz mam 3890 HP a moje wszytkie enchanty sa typowo pve. Mana regen/ZG libramy. Pewnie jak bym poszedl w stamine mialbym 400+hp wiecej + sta gear. Rezsity w grze całkowicie popsluły balans postaci. Nic by nie poprawilo grywalnosci jak rezist cap. Prawde mowiac to duzo łatwiej mi sie gra na "High Warlorda" niz na osobe z MC/BWL gear który jest defacto pve.


o_O znaczy chcesz zabronic posiadanie tankowi 300+ fire resist? np. z capowac do 100? chcialbym widziec MT tnakujacego ragnara ze 100 fire resist :)

Arvold napisał(a):
Ludzie z frost rezist 50-100 czesto sa poza zasiegiem frost maga bo potrafia zrezistowac 50+ % czarow.


hmmm a to mozna miec jednoczesnie 300 fire i 100 frost? :)

Arvold napisał(a):
A przecietny gracz z MC/BWL gildii ma tak duzo fr ze fire drzewko jest bardzo mało skuteczne.


znaczy chcialbys obciac resy epic setom? o_O

Arvold napisał(a):
Arcane czary sa tak kosztowne i zadaja tak mały dmg, że wlasciwie poza dobiciem kogos z iae to nie maja wiekszego zastosowania.


hmmm dzieki AE i healowi frost mag na silithiusie tlucze naraz 7 mobow i ty to nazywasz niskim dmg?

Arvold napisał(a):
Dlatego jestem za jakakolwiek forma zbufowania maga w end game oraz zwiekszenia jego zywotnosci.


jesli mag bedzie mial wiekszy dmg niz rogue rogue stanie sie zbedny w instancjach to znany problem z okolo kwietnia br. kiedy rogue nikt nie chcial w instancjach bo mag byl lepszy.

Arvold napisał(a):
A pdniecanie sie sie arcane magiem jest bardzo mylne.


rozumiem ze to do mnie, wiec ja napisalem teoretyczny max a wcale sie nie podniecam bo nawet nie widzialem tego w praktyce jak to dziala ;-) bo wszyscy znani mi magowie sa frost magami

Arvold napisał(a):
Poniewaz imba dmg raz na 3 min jest niczym w porownaniu do rogue który w clotherow wchodzi z podobnym dmg zawsze. Pozatym dobrzy gracze zawsze jakos unikna tych 15 s.


hmm rogue ma imba dmg 2 razy na 10min :)

Arvold napisał(a):
Ostanio miałem okazje pograc przeciw druidowi z dwoma trinkietami toep, zandalar hero oraz + dmg sprzęt. Jego dmg poprostu mnie zniszczyl. Druid teraz jest naprawde swietna klasa mozna nim robic dosłownie wszytko. Druid ze swoich czarow robi o 100-150 dmg mniej. Własciwie nie robi ruznicy przy odpowiednim + dmg sprzecie. Podbnie jest z shadow pristem majac odpowiedni + dmg sprzet w zadawaniu obrazen nie wypadnie duzo gorzej od np. maga.


fakt mag nie ma wiekszych szans z druidem, zreszta druid to taka postac ze zawsze moze "zagrac" na remis travel form ftw wiec co by nie mowic poprostu druid zawsze moze uciec :) a swoja droga dla porownania warlock z felhoundem (czy jak ten pet sie nazywa) ownuje druida jak chce oczywiscie mowimy o skilled locku.

A jak chcesz ubrac ladnie maga to moze ci pomoze guide jednego z naszych magow http://forums.renegade-legion.org/showt ... hlight=509


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:47 
Cytuj  
Czytaj ze zrozumieniem. :o
W mojej wypowiedzi sie głownie PvP aspektem kierowałem.
Rezist cap w pvp.
150 fire i 70-100 frost dla dobrego warka to nie problem.
Z ubraniem maga nie mam problemu.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:56 
Cytuj  
nvm, afaik mag ma byc DD a nie tankiem wiec wiecej sta a po co?
do solowania ma:
- mana shield,
- ice block,
- ice barrier,
- fire/frost ward

a jak sie robi goraco:
- nova
- blink

w krytycznym momencie poly :)


A co do buffowania/nefrowania maga to raczej powinienes w innym miejscu napisac bo tu i tak osoby ktore moga cos zmienic w tej kwestii nie zagladaja.

Aha tez jestem za zbuffowaniem maga aby mogl wiecej wody przywolywac bo ostatnio zaczeli zadac o innervate w zamian za wode ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:12 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Nie z dueli pod Ogrimmar, jak zakladam stuff na frost res razem z mage armor i motw mam ~150+ frost res, cos 154 czy 153 nie pamietam dokladnie a sprawdzac mi sie nie chce.


Powiedz skąd warior ma mage armor? Bo ja ciągle mówie o resach u wariorów.

@ Vercin : To sie zdecyduj czy robiliscie tylko MC czy OMC,BWL i ONyxie bo z twojej wczesniejszej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze tylko MC. Ale nawet koleś ten musiał mieć ogroną przewage w dkp w porównaniu do innych tanków skoro w 2 tygodnie czyli tylko 2 proby zabicia bossów udało mu sie zebrać minimum 5 częsci z wrath'a. Druga sprawa to musiał musiał miec duuuzoo scęscia ze akurat wrathy sypały sie.

Arvold napisał(a):
150 fire i 70-100 frost dla dobrego warka to nie problem.

Napisz mi prosze jakie rzeczy trzeba mieć zeby miec takie resy, nie zapominając ze pvp warior nastawia sie na dodatek do critów i stamine. Prosze napisz mi te rzeczy bo chce uwierzyć że śnie.


Ostatnio edytowano 8 lis 2005, 12:13 przez Kharaas, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.