mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 01:18 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Ty wybrales heal i dalej w tym jestes najlepszy... A magowi skoro nie jest juz primery DD powinno sie poprawic przezywalnosc.


hmm a to ciekawe bo w np. w ud strat nikt nie zownuje maga w dps chyba ze fury ninja warrior z felstrikerem w offhandzie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 01:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hmm a to ciekawe bo w np. w ud strat nikt nie zownuje maga w dps chyba ze fury ninja warrior z felstrikerem w offhandzie


I... bo wiesz ja do strat to malo chodze, ja chcialbym tak na przynajmniej jednym bosie w BWL zobaczyc sie w pierwzej 5, skoro z maga taki super endgame PVE DD.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 01:35 
Cytuj  
musze przyznac ze gadacie tutaj straszne glupoty

po pierwsze jak na kogos idzie 5 warriorow czy byle czego 5 to NIKT tego nie przezyje

po drugie narzekacie ze raz na 3 minuty mozecie zabic kogos w 2sekundy ja za takie cos zapszedam dusze diablu :P( gram paladynem )
mag nudna klasa jezeli jest sie nobem ktory stanie i castuje czar gdy warrior oklada cie jakis cieszkim toporem to sie nie dziwie ze nudzi ci sie umieranie w magu piekne jest to ze trzeba sie nagimnastykowac ze kogos pokonac i nie zgodze sie z opiniami ze do maga nie potrzeba skila bo potrzeba i to duzo

zgodzic sie moge tylko z jednym warlock jest przegieta klasa :P NERF fear

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 01:43 
Cytuj  
ot : tak wogole jest jakis sposob zabicia warlocka paladynem ?
Tak sie zastanawiam bo poczdas levvelowanie mojego locka zdazalo mi sie zabijac paladynow 5 lvl wyzszych,


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 01:49 
Cytuj  
jak bedzie prubowac zadawac dmg to tak nawet dosc latwo ale jezeli bedzie umiejetnie stosowal fear to go nawet nie trafie

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 01:53 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
I... bo wiesz ja do strat to malo chodze, ja chcialbym tak na przynajmniej jednym bosie w BWL zobaczyc sie w pierwzej 5, skoro z maga taki super endgame PVE DD.


mag to aoe, single target to rogue, a hunter ma slaby aoe i dobry ale nei najlepszy single target. co do pierwszej piatki w EGO meterze zresetuj go przed dragon roomami i obejrzyj przed walka z lootlordem :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 03:40 
Cytuj  
Panowie, patrzy realnie. Mag zamiata jak go nie zuwazy wiecej niz jeden przecinik.

Na AV AE jest z miejsca silence/spell lock/counterspell i maga nie ma. Wiec to co mowicie o AE na AV chocby to nierealne, no chyba ze same lole z Wami graja. Jak sie ma silence na cooldownie to deathcoil/fear i tez zanim zejdzie maga nie ma.

Mag na PvP IMO to jedynie frost/arc. Sheep co najwyzej na jakiegos melee, bo casterzy zdejma z siebie trinketem i w odruchu zarzuca contera. Ja osobiscie nie zauwazylem, zeby sheep tak krotko trzymal, z reguly starcza na pare sekund, a to mi starcza :)

Dobry mag moze wiele, ale to wiekszoscia klas mozna zrobic wiele, jak sie umie nia grac.

Ja bym jedynie dodal magowi cos a'la reflect spell - cos jak trinkety sa.

Shad - jest sposob, o ile jest dwoch paladynow :) Ostatnio dwoch bilem w WPL i padli 3 razy zanim w koncu mnie zlozyli - aura z shadowresistem i stun lock ( lol i know ) - jeden pala stunuje, potem drugi - nawet z felem nie wyjdziesz z tego. Ale 1v1 - nie ma mocnych, nigdy nie przegralem z paladynem grajac lockiem - jedyna klasa, ktora jest dla mnie ciezka to hunter - nie ma mocnych, krity za 1-2k - tego nawet z 5k hp nie przetrzymuje i caly czas out of range :( Jak soulfire nie critnie to ciezko :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 08:24 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
po drugie narzekacie ze raz na 3 minuty mozecie zabic kogos w 2sekundy ja za takie cos zapszedam dusze diablu :P( gram paladynem )


Paladyn jest chyba najlepszym taktycznym supportem dla grupy w tej grze, wiec niby czemu mailaby moc kogokolwiek zabic w szybki sposob.

A twoje wnioski co do jakosci gry magow ktorych nawet nie znasz sa bardzo blyskotliwe i popychaj nasza dyskusje we wlasciwym kierunku.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 09:48 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Na AV AE jest z miejsca silence/spell lock/counterspell i maga nie ma. Wiec to co mowicie o AE na AV chocby to nierealne, no chyba ze same lole z Wami graja. Jak sie ma silence na cooldownie to deathcoil/fear i tez zanim zejdzie maga nie ma.

Zgadzam się. IAE spam ma sens jedynie wtedy, kiedy mamy healing support i/lub nie jesteśmy jedynym magiem biorącym udział w tym ataku. Kiedy jesteśmy sami dużo przyjamniej gra się stojąc w tłumie i spammując Fireballa, Scorcha lub Frostbolta.
Cytuj:
Mag na PvP IMO to jedynie frost/arc. Sheep co najwyzej na jakiegos melee, bo casterzy zdejma z siebie trinketem i w odruchu zarzuca contera. Ja osobiscie nie zauwazylem, zeby sheep tak krotko trzymal, z reguly starcza na pare sekund, a to mi starcza :)

To zależy od przeciwnika. Walcząc z naprawdę dobrym teamem nie ma czasu na rzucenie niczego oprócz instantów, Poly i okazjonalnego Scorcha lub Frostbolta ponieważ przez większość czasu będziemy musieli uciekać. Poly jest naprawdę rewelacyjnym spellem w group PvP. Chociaż zauważyłem, że oprócz mnie tylko 2 innych magów na moim serwerze używa tego czaru jako counterspella przy healach paladyna i druida... O tym, żeby kogoś trzymać w owieczce przez dłuższy okres czasu można raczej zapomnieć. Chyba, że gra się przeciwko randomom. ;)

IMO w group PvP mag to ciekawa postać (chociaż chodzi mi bardziej o taki roaming 5vs5 niż BG). Jesteśmy w centrum uwagi, CS, Poly, Nova są naprawdę przydatne. Jeżeli cel ma na sobie MS, CoE to po odpaleniu AP i trinketów nie ma co zbierać.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 10:39 
Cytuj  
Generalnie to odczepcie sie od Ikony. Ja tam zgadzam sie ze mag jest hybryda ... przy odrobinie samozaparcia moge
- tankowac (no fakt ... 20-25 sekund moze .... Iceblock-Blink-Coldsnap-IceBlock-ManaShield-ManaShield-ManaShield-ManaShield OOM Narra :P)

- leczyc (mam wypasionego HOTa - Heals 2000 HP in 8 secs - 250 w ticku co sekunde ... niestety cel dostaje na minute debuffa "Recently bandaged")

- robic dmg (mozna ... zapewniam ... tylko trzeba sie starac, a nie AFKowac)

- buffowac (oprocz AI mamy tez np. Amplify Magic jakby ktos nie zauwazyl, ktore badz co badz przydaje sie na bossach zadajacych tylko physical dmg)

- pomogac w oszczedzaniu - zastanowcie sie drogie misie ile kosztowalaby Was wycieczka do MC/BWL/ZG z kupowana woda i chlebem. a teraz uswiadomcie sobie ze takich wycieczek odbyliscie juz 50 .... razy 40 osob ... to ile gildia oszczedzila ? :P

Generalnie powiem tak. Fajnie by bylo, gdyby mag w jakis sposob zmienil sie. Jakies nowe talenty, jakis nowy sposob grania, nowe czary z megawypasionymi efektami graficznymi, wymienione wczesniej elemental formy (no to bylby wypas ... powiedzmy zmieniam sie w water elementala, mam 20% do frost dmgu, ale z fire obrywam * 2 ... itd). Ale zeby mag byl jakos szczegolnie gimpniety ? Nie wydaje mi sie ... Oczywiscie - wszyscy chcieliby miec 2 razy wiecej zycia i zadawac 3 razy wiekszy dmg. A jak juz wszyscy by to mieli to generalnie chcieliby jeszcze wiecej.

L2P wydaje sie dobrym pomyslem. Jak ktos pisze ze ma slaba przezywalnosc mieszy 5cioma BWL warriorami, to powinien sie raczej zastanowic, "co ja do kurwy nedzy robie sam miedzy 5-cioma krowami", a nie "ale badziewny ten mag"

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 10:49 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ja tam zgadzam sie ze mag jest hybryda ... przy odrobinie samozaparcia moge


no przy takim podejsciu to kazda klasa to hybryda lol podaj mi klase a ci pokaze (twoim tokiem rozumowania ktory dla mnie jest pozbawioy jakiegokolwiek sensu) na poczatek warrior

moze:
- tankowac (duzo dluzej niz mag)
- dps robic (przy odpowiednim buildzie)
- leczyc tak jak mag
- buffowac (battle shout)
- robic jedzenie (cooking)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:01 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Ja tam zgadzam sie ze mag jest hybryda ... przy odrobinie samozaparcia moge


no przy takim podejsciu to kazda klasa to hybryda lol podaj mi klase a ci pokaze (twoim tokiem rozumowania ktory dla mnie jest pozbawioy jakiegokolwiek sensu) na poczatek warrior

moze:
- tankowac (duzo dluzej niz mag)
- dps robic (przy odpowiednim buildzie)
- leczyc tak jak mag
- buffowac (battle shout)
- robic jedzenie (cooking)


Ja tak przez ciekawosc spytam .. naprawde kurwa ironii nie zauwazyles ?

A co do jedzenia to nie to samo. Warrior do tego potrzebuje skladnikow - mag nie ... :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:05 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ja tak przez ciekawosc spytam .. naprawde kurwa ironii nie zauwazyles ?

niestety nie

Cytuj:
A co do jedzenia to nie to samo. Warrior do tego potrzebuje skladnikow - mag nie ... :P


za to warrior nie potrzebuje regentow aby buffnac cale party 1 clickiem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Ja tak przez ciekawosc spytam .. naprawde kurwa ironii nie zauwazyles ?

niestety nie


To ja wspolczuje ... Naprawde sadziles iz uwazam ze mag moze tankowac ? :wtf: :wtf: :wtf:

Wez sie obudz ... Nefa po nocy farmiles czy co ? :P

Cytuj:
za to warrior nie potrzebuje regentow aby buffnac cale party 1 clickiem


Ale na krotko ... ja moge obspamowac cale party przynajmniej na 10 minut ... Generalnie jesli chodzi o buffy to mage > warrior ...


Posty: 23
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:17 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Ja nie widzlem jeszce takiego momorpg jak WoW zeby tworcy na sile otymalizowali klasy pod 1v1
WoW ma jeden z najbardziej zrównoważonych pod względem 1v1 balans, to bodajże pierwszy mmo w którym np. priest ma tak duże szanse w 1v1 pvp.
Schirru napisał(a):
Skoro twierdzisz, ze to takie proste, podziel sie z nami w czym mag jest tak przydatny w gupowym pvp, bo moim zdaniem sa klasy ktore zadza sobie w roli range DD duzo lepiej niz on.
Pare osób w tym topicu już powiedziało czemu warto mieć maga w grupie, od siebie dodam tylko odnośnie range DD, że odprócz dmg output czary maga posiadają jeszcze tak przyjemne dodatki jak freeze, slow oraz pare czarów, które pomino braku/znikomego dmg są bardzo przydatne.


ikona napisał(a):
No a mag moze albo dumpowac mane na kogos albo robic wode. Fun 2 Play? Nie sadze...

ikona napisał(a):
nie rozumiem tej opowiesci o magu spowalniaczu. Niby co ja zdaze zrobic zanim mnie zmiazdza? Nova + IB. yeah, nie wiem czy to wogole pod przeszkadzanie sie kwalifikuje.

ikona napisał(a):
Mag jest najbardziej krucha postacia w pvp, a nie dostaje nic w zamian oprocz imba dmg.
Ale ten atut to nie jest jakis IWIN button.
Wszystko to wiaze sie z przydlugimi castami itp.

ikona napisał(a):
Problem lezy w tym ze mag jest hybryda

ikona napisał(a):
Pozatym pvp magiem jest jednostajne i luck-based.

Poprostu ręce mi opadły czytając takie brednie, wiedza o własnej klasie na poziomie bliskim zera, dokładając
ikona napisał(a):
Po graniu magiem, lockiem i shadow priestem glownie outdoor pvp naszla mnie mysl ze mag laczy pozostale 2 postacie +ma wiekszy burst dmg ale jest troche za kruchy.
Śmiem tierdzić iż całe group PvP dla tego pana opiera sie na zasadzie "Hurra i do przodu". L2P ikona, a pisanie postów o magu sobie daruj, po co się dalej kompromitować.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:46 
Cytuj  
geo napisał(a):
WoW ma jeden z najbardziej zrównoważonych pod względem 1v1 balans, to bodajże pierwszy mmo w którym np. priest ma tak duże szanse w 1v1 pvp.

Mowisz o tym jak o zalecie, dla maga to wada, bo on jest balansowany pod group pvp jak wszyscy mu to wytykaja, a ty mowisz ze jest jest balans 1v1.
geo napisał(a):
Pare osób w tym topicu już powiedziało czemu warto mieć maga w grupie, od siebie dodam tylko odnośnie range DD, że odprócz dmg output czary maga posiadają jeszcze tak przyjemne dodatki jak freeze, slow oraz pare czarów, które pomino braku/znikomego dmg są bardzo przydatne.

Czyli CC, tylko ze CC jest caly czas tonowane przez dzialania blizzarda, moj sheep rok temu dzilal inaczej niz teraz a i conterow na niego bylo duzo mniej. Nerf CC = nerf maga, ale mag nic za to nie dostal a inni tak patrz warlock, hunter.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:54 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Nerf CC = nerf maga, ale mag nic za to nie dostal a inni tak patrz warlock, hunter.


czy ty grasz tym magiem od tygodnia??? Bo wiesz klasy takie jak: Warlock, hynter, druid, pala i warek przeszly redesign talentow a mag jeszcze nie.

Mam wrazenie ze wiekszosc magow to 14 letni byli paladyni (patrz ikona, qra, schirru) co placza ze nie maja plate i heal.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:06 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Mam wrazenie ze wiekszosc magow to 14 letni byli paladyni (patrz ikona, qra, schirru) co placza ze nie maja plate i heal.


Mam wrażenie że jesteś jednym z ostatnich, którzy mogą prowadzić konstruktywną dyskusję na temat magów.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:12 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
czy ty grasz tym magiem od tygodnia??? Bo wiesz klasy takie jak: Warlock, hynter, druid, pala i warek przeszly redesign talentow a mag jeszcze nie.

Mam wrazenie ze wiekszosc magow to 14 letni byli paladyni (patrz ikona, qra, schirru) co placza ze nie maja plate i heal.


Moge tylko domyslac sie, ze chodzi ci o to ze nimby magow maja zostac przbudowani jak inne klasy, chociaz blizzard na kazdym kroku zastrzga sie ze tego nie zrobi. Coz widocznie wiesz wiecj niz blue na forum wow. Prosze podziel sie z nami swoja wiedza.


Posty: 23
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:32 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
geo napisał(a):
WoW ma jeden z najbardziej zrównoważonych pod względem 1v1 balans, to bodajże pierwszy mmo w którym np. priest ma tak duże szanse w 1v1 pvp.

Mowisz o tym jak o zalecie, dla maga to wada, bo on jest balansowany pod group pvp jak wszyscy mu to wytykaja, a ty mowisz ze jest jest balans 1v1.
Czytaj ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem, że jest balans, tylko że WoW jest jednym z najbardziej zbalansowanych pod względem 1v1 mmo.
Schirru napisał(a):
Czyli CC, tylko ze CC jest caly czas tonowane przez dzialania blizzarda

Poza CC jest kilka innych czarów z freeze/slow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.