mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 15:08 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
Nindrit co do maga sie nie zgodze, tu wystarczy jeden blad maga i lezy, wiec nie jest im tez tak prosto.


Z frost/arcane lub elementalistą jest ciniutko :har:

Grałem daggerem przez rok i mam porównanie ... co dagger to dagger w pvp bardziej uniwersalny od sworda.Fakt z warkiem trzeba się bardziej napocić ale jest wieksza frajda.

btw : Pozdrowienia dla BL'a ze słonecznego GrimBatol ! przesyła Nin !


_________________
Nindrit CT_profile

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 15:29 
Cytuj  
Gordek napisał(a):
Rozumiem, że z Twoimi postami w stylu "muhahaha i tak was zjemy na śniadanie" też nie masz co się tu wypowiadać?


Widzisz, lepiej czasem zachowac milczenie lub omijac temat i zostać posądzonym o głupote, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 16:01 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Gordek napisał(a):
Rozumiem, że z Twoimi postami w stylu "muhahaha i tak was zjemy na śniadanie" też nie masz co się tu wypowiadać?


Widzisz, lepiej czasem zachowac milczenie lub omijac temat i zostać posądzonym o głupote, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Wiesz napisałbym Ci coś w stylu "nie cytuj mądrych ludzi jeśli nie rozumiesz ich cytatów", albo "dostrzegasz drzazgę w oku innych, a nie widzisz belki w swoim" ale i tak tego nie zrozumiesz, wiec pozwolę sobię
skończyć dyskusję w tym temacie, jak widać nie jestem takim imba rogalem jak większość z Was i się nie znam. Najlepiej wywalcie z tego wątku wszystkich nie-rogali i wszystkich przeciwników i zamiast dyskusji gratulujcie sobie i Blizzardowi dobrze wykonanej roboty. Do widzenia i do zobaczenia w innym temacie.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 16:14 
Cytuj  
Gordek napisał(a):
zamiast dyskusji gratulujcie sobie i Blizzardowi dobrze wykonanej roboty. Do widzenia i do zobaczenia w innym temacie.


Taki był cel tego topicu. Pozdro w innym offie.

Blizzardowi gratulujemy revampa Rogali :wink:


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 18:49 
Cytuj  
Cashasty prawie jak czlowiek, ktory ma cos do powiedzenia...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 19:12 
Cytuj  
Obrazek


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 19:33 
Cytuj  
Why im not shocked ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 20:10 
Cytuj  
Z punktu widzenia huntera dla mnie te zmiany sa jak najbardziej ok, obecnie rogalik to bulka z maslem jak ja zaczne, a jak on to ma naprawde nikle szanse (wypowiadam sie o walce obu eng-game gear 60LvL bo tak naprawde reszta nie ma sensu :P).
Co do huntera to imo jest to obecnie klasa zajebiscie dopracowana i wywarzona i to wlasnie rogali nalezy bufnac i odbugowac a nie nerfowac tego pierwszego.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 09:16 
Cytuj  
Zmainy zmianami , jesteśmy wszyscy podekscytowani ale i tak trzeba poczekać na nowy talent calculator i wtedy przekonamy sie na 100% jak to będzie wyglądać i czy będzie dostępna jakakolwiek nowa opcja w buildzie.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 23:18 
Cytuj  
Venan ty somie z nas zartujesz? Hunter jesn niby wywazony? ja bym powiedzial ze hunt a rownowaga nie maja ze soba nic wspulnego ta klasa jest totalnie przebufowana jeszcze to FD......

A co do nowych talentow to bardzo sie ciesze bo wlasnie altem rogalem dobilem do 40 lvlu i male wspardie sie przyda :)

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 07:45 
Cytuj  
Rupture was found to be performing at-par to where we want it to be and will not be changed. While there was certainly some intention initially (and why it was included in my post) to improve or change how it functioned, after careful study it has been decided to not change the Rupture ability. I know that may be a dissapointment, but after careful study, no change was necessary.

Eviscerate is being improved by a new book, allowing a new rank and a general base-damage increase.

Garotte is receiving a damage boost. While final numbers are still unavailable, we are shooting for an approximate 50% damage increase.

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... ost1288768

oraz

I know that I had hinted at specific functionality, and I take that mistake upon myself for making statements based on information which was not final and/or fully intended. Expose Armor will not stack with Sunder Armor in 1.12.

The changes to make it perform as a percentage is still intended, and it should now give a pretty nice boost against high-armor targets versus the current Expose Armor functionality.

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... ost1275467

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:32 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bez komentarza.. czyli eviscerate po revampie dalej bedzie spierdolonym skilem.

...


Będzie nadal wkoncu Blizz nie mógł dać wszystkiego nam , juz widze te whiny ...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:06 
Cytuj  
Stekanie juz sie zaczelo (zreszta, od momentu previewu zaczeto narzekac, ze nie ma slowa o skalowaniu obrazen), teraz to juz powoli przypomina sytuacje z forum magow czy szamanow (czy w zasadzie jakiegokolwiek innego gdzie bylo sporo narzekania).. i wcale sie nie dziwie, bo w koncu o ten problem sie wszyscy pluja od baaardzo dawna. Chcialbym uslyszec uzasadnienie devsow, dlaczegoz to nie zrobia tak, jak chce 97% spolecznosci.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:21 
Cytuj  
Besero napisał(a):
Chcialbym uslyszec uzasadnienie devsow, dlaczegoz to nie zrobia tak, jak chce 97% spolecznosci.


Dlatego ze tak chce 97% spolecznosci rogue, czyli dajmy na to jakies 15% spolecznosci WoWa. Pozostale 85% moze miec np. odmienne zdanie :P

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:37 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bez komentarza.. czyli eviscerate po revampie dalej bedzie spierdolonym skilem.

...



Eviscerate to base skill , którym Blizz powinien się zająć.Owszem to był uber skill do 60lvl'u , zadawał odjazdowe obrażenia itd itp ... lecz dysponując end game gearem praktycznie nikt go nie używa grając combat.Jeśli nie critnie to zadaje 600+ dmg z 5combo points co jest poprostu żenujące :har: Nie sklauje sie z base dmg broni , ap ... ffs z niczym.Zadaje identyczny dmg szarym swordem za 1,5g ( vendor price ) jak cts'm czy AQR'em.Gdzie tu sens , gdzie logika ?


_________________
Nindrit CT_profile

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:45 
Cytuj  
Nindritt napisał(a):
lecz dysponując end game gearem praktycznie nikt go nie używa grając combat.Jeśli nie critnie to zadaje 600+ dmg z 5combo points co


Jeśli masz end game gear i z AQR normalny Evi masz 600+ to cos jest nie tak bo u mnie normalny jest 800-1000 , ale fakt faktem że juz dawno to powinno byc wyskalowane , wystarczy spojrzeć na inne klasy DPS w rajdach , magowie , locki mają sprzęt + DMG co daje im naprawde niezlego kopa gdzie cos takiego dla rogali ..


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:52 
Cytuj  
600+ to standard hit ... sprzęt jak w profilu ( jebany aqr spadł nam raz n/c )
800-1000 raczej nie uderzysz w moba bez sundera , którego ja nie brałem pod uwage i stąd nasza rozbierzość.


_________________
Nindrit CT_profile

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:55 
Cytuj  
Nindritt napisał(a):
600+ to standard hit ... sprzęt jak w profilu ( jebany aqr spadł nam raz n/c )
800-1000 raczej nie uderzysz w moba bez sundera , którego ja nie brałem pod uwage i stąd nasza rozbierzość.


Fakt ja tu mówie o rajdach więc oczywiście z sunderem , nam AQR nie wypadł jeszcze ani razu :( ogólnie mamy kiepski loot table dla rogali , np BF hood zajęło mi to ~50 killi Onyxi żeby wypadł :(


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:14 
Cytuj  
ja ostatnio to liczylem, i wychodzi ze nawet juz daggerami wiecej sie robi s'n'd niz evisem (bez 5/5 DD) tzn w moim przypadku te 30% speeda do bialego dmg na 22sek (bez imp. s'n'd) daje wiecej niz te 600-700dmg
bo bialym spokojnie robie wiecej niz 2.1k dmg w 22sek ( a 30% z tego juz daje te 700dmg )


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:18 
Cytuj  
Ja bardzo liczyłem (liczę?) na dodanie kilku bajerów, jak np specjalna broń klasowa do krępowania przeciwnika cy cóś. Cos tam o tym wspominali i to by było napawde przyjemne, ale za dużo roboty z dodaniem takich pierdółek do gry, więc raczej można pomarzyć.

Co do Evi - n/c. Bardzo liczyłem na jakieś posunięcia blizza w tym kierunku, a tak to nadal moim max dmg w grze pozostanie 2226, więcej już chyba nie wyciągne.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.