mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 15:55 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
Chcesz sie przekonac to posiwec 30 minut z gry i odwiedź okolice jeziorka w felwood to sie przekonasz.
Zabij kilka razy huntów tam to sie dowiesz jak fajnie byc na 1 miejscu do ubicia przez boty jakos nie wierze że nagle do 3-4 botow w tym samym czasie wracaja gracze i zaczynają polowanie na ciebie i tak jest codziennie 24/24 no chyba że mają calą fabryke komputerow i ludzi pilnujących boty.
..ciach..

Rok temu był w internecie artykuł o chińskich "fabrykach" golda. Jeden chińczyk grał na jednym komputerze, farmując gold lub robiąc powerleveling. Takich "graczy" było kilkunastu - kilkudziesięciu w jednym pomieszczeniu. Dziś już bossowie nie muszą zatrudniać tylu chińczyków dzięki botom - jeden kolo może obsłużyć kilka komputerów z botami jednocześnie.
Swoją drogą, jeśli te boty są zaprogramowane na współdziałanie i automatyczną eliminację graczy ich gankujących, to mamy do czynienia z pewnym rodzajem chińskiej sztucznej inteligencji, w powijakach.


_________________
O.o

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 16:07 
Cytuj  
Nie chinskiej SI tylko dobrze napisanego kodu... Dla kogos po informatyce stosowanej to jest pikus...

Edit: A co sie tyczy wspoldzialania botow - jesli na priv serwach jest zrobiony kod na wspoldzialanie mobow w wypadku ataku, to wystarczy go przetransportowac na grunt botow i odpowiednio zmodyfikowac...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 22:38 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
WPL
Dwie gnomki (mage) identycznie ubrane , wyglądające IDENTYCZNIE.
Boty.
Dlaczego ?
Gdy podchodzilem , najpierw dostawalem frost nove , potem CoC , 2-gi bot po 10 sekundach tez , forst nova - CoC, stawały i zaczynały walic blizzardem na mnie oO
Taka sama sytuacja jak podchodził mob , frost nova - coc i blizzard (nawet na jednego moba)
Potem przyglądałem się to boty same zbierały grupke mobow i rozwalały je na AoE ;F


dula box może?


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 01:14 
Cytuj  
cash u nas na pierwszym polu w WPL klecą się boty ;p
ostatnio rogala widziałem który nawet CS/Ambusha nie używał, tylko podbiegał i brał na klatę ;]
a Hunter na bocie to norma.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 11:44 
Cytuj  
Odwal sie od gnomow :) Gnomek szczegolnie :)

A boty sa glupie i tyle .. ostatnio regularnie jak przejezdzam gnomka w okolicach Gadget (lvl 50 obecnie), to wpadam po 2 HK w okolice wejscia do Zul Farrak. Bot zaczyna bic moba i nawet nie rejestruje ze ktos go toporkiem lechce po plecach.

Ciekawe czy moge tak GMarshala nabic :P

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 13:08 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
o to co robilem dzis z botem ;) dodam ze z tej samej frakcji - biegal kolo mnie. Oczywiscie zreportowalem $^&^%*^ - odezwal sie gm, podziekowal i powiedzial ze gosciu juz ma pozamiatane, ogolnie prosil ze jak zobacze jakiegos innego to tez mam pisac, jak najwiecej :) napisanie ticketa w sumie chwile zajmuje, jakby kazdy pisal to moze by nie bylo takiej plagi ...


swego czasu jak "walczylem z botami" to pisalem sporo ticketow i reportowalem boty. Pozniej sie Blizzard pochwalil ile to kont pobanowal i ile golda zarekwirowal, a reportowane przezemnie boty jak biegaly tak se nadal biegaja ...

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 14:41 
Cytuj  
Podniecacie sie nie wiadomo czym. To, że jakiś gracz farmuje i ma cię w dupie, bo nieodpisuje nie znaczy wcale że to bot. Ja jak farmuje i też czasem nie odpowiadam, bo mi sie nie chce. Dokładnie tak samo z identycznym zachowaniem. Farmując mam identyczny zestaw dla każdego moba, powtarzam identycznie i w kółko to samo. I TYLKO DLATEGO< ŻE POSTANOWIŁEM NABIĆ NP 100k EXPA. I klepie tak moby po kilka godzin - TAK SAMO I IDENTYCZNIE, a jak przyjdzie jakiś gracz i wybija mi moby to jasne, że spowalnia moje expienie i go nielubie nie gadam z nim ITD. Myśle, że nie ma czym się podniecać.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 14:41 
Cytuj  
Taa, ja już tyle raportów złożyłem i nic z tego. Ostatnio już Blizz wysyła przygotowane teksty i tyle/...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 14:46 
Cytuj  
Necr napisał(a):
Podniecacie sie nie wiadomo czym. To, że jakiś gracz farmuje i ma cię w dupie, bo nieodpisuje nie znaczy wcale że to bot. Ja jak farmuje i też czasem nie odpowiadam, bo mi sie nie chce. Dokładnie tak samo z identycznym zachowaniem. Farmując mam identyczny zestaw dla każdego moba, powtarzam identycznie i w kółko to samo. I TYLKO DLATEGO< ŻE POSTANOWIŁEM NABIĆ NP 100k EXPA. I klepie tak moby po kilka godzin - TAK SAMO I IDENTYCZNIE, a jak przyjdzie jakiś gracz i wybija mi moby to jasne, że spowalnia moje expienie i go nielubie nie gadam z nim ITD. Myśle, że nie ma czym się podniecać.

Aha :)

I jak juz masz upragniony 60 lvl to ciagle robisz to samo. To oczywiscie bez wzgledu na pore dnia / nocy mozna Cie znalezc w tym samym miejscu. Bijecego te same moby. Podchodzacego do martwego moba na 3 razy, bo w pierwszych dwoch podejsciach jestes zbyt daleko aby lootwac.

Pomijajac fakt, ze jak Cie 49lvlowa gnomka tlucze toporem po plecach to olewasz ja z gory na dol i spokojnie bijesz moba. Opcjonalnie dzgasz ja sztyletami bo taki z Ciebie propvper :)

Przez czysty przypadek oczywiscie grasz hunterem :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 14:52 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
WPL
Dwie gnomki (mage) identycznie ubrane , wyglądające IDENTYCZNIE.
Boty.
Dlaczego ?
Gdy podchodzilem , najpierw dostawalem frost nove , potem CoC , 2-gi bot po 10 sekundach tez , forst nova - CoC, stawały i zaczynały walic blizzardem na mnie oO
Taka sama sytuacja jak podchodził mob , frost nova - coc i blizzard (nawet na jednego moba)
Potem przyglądałem się to boty same zbierały grupke mobow i rozwalały je na AoE ;F

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... w+dual+box omg boty!


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 59
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 11:02 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Bota mozna bardzo łatwo rozpoznać, chociazby po wbieganiu w sciany , nie reagowaniu na ataki graczy (albo reagowanie tak jak na moba , auto shoot and mark w wypadku huntera) i poprostu po stylu chodzenia.

Ja także czasem kieruje postać żeby biegła i sam idę np. sikać.
W 99,9% przypadkow konczy na ścianie czy na drzewie.
Czy jestem botem? Czy boty sikają?
Kim ja jestem .... boshe....

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 14:00 
Cytuj  
Necr napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Bota mozna bardzo łatwo rozpoznać, chociazby po wbieganiu w sciany , nie reagowaniu na ataki graczy (albo reagowanie tak jak na moba , auto shoot and mark w wypadku huntera) i poprostu po stylu chodzenia.

Ja także czasem kieruje postać żeby biegła i sam idę np. sikać.
W 99,9% przypadkow konczy na ścianie czy na drzewie.
Czy jestem botem? Czy boty sikają?
Kim ja jestem .... boshe....

LOL :] :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 14:07 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Bota mozna bardzo łatwo rozpoznać, chociazby po wbieganiu w sciany , nie reagowaniu na ataki graczy (albo reagowanie tak jak na moba , auto shoot and mark w wypadku huntera) i poprostu po stylu chodzenia.

a pozniej ide do felwood nabic sobie repe z timbermawami czy chocby pozbierac troche pietruszek i po pol godzinie dostaje whispera od gma ze mnie raportuja... -_-'


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 18:27 
Cytuj  
hehehehe, kto tylko widzi huntarda w azsharze/deadwind/felwood to reportuje , wiadomo, najlepsze grind spoty:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 20:15 
Cytuj  
Tia, to napewno tez gracz...

klik

Kręciłem na szybko, zero edycji, zero czegokolwiek. Ot sztybki rekord z mojej Cat Mistress bo obawiałem sie, iz jeszcze sie odbuguje :P.

PS. Btw. ten rogue jak i 6 innych botow na okolo gory reportuję od 5u dni. Z 3y razy rozmawialem z GMem na ich temat. NIC. Totalne ZERO reakcji.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 08:12 
Cytuj  
world_spam23 napisał(a):
Hey I received an email and a link in it,


bardzo oryginalny nick :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 22:41 
Cytuj  
lukaszn napisał(a):
znowu blizz zrobil dzien sadu dla botow :>
fajne placze mozna poczytac na forum glidera lol

whoot? xD
i skad masz dostep do forum glidera? z tego co wiem tylko posiadacze licencji glidera moga tam sie dostac :>


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 22:48 
Cytuj  
Nope, forum o banach jest otwarte dla wszystkich (tak jak kilka innych topiców).


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:01 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
lukaszn napisał(a):
znowu blizz zrobil dzien sadu dla botow :>
fajne placze mozna poczytac na forum glidera lol

whoot? xD
i skad masz dostep do forum glidera? z tego co wiem tylko posiadacze licencji glidera moga tam sie dostac :>


dzieki za przeniesienie do wlasciwego tematu
dalem w sumie to do fun bo jak sie czyta to forum to mozna sie niezle usmiac z debilnych boterow :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 23:12 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Nope, forum o banach jest otwarte dla wszystkich (tak jak kilka innych topiców).

no to ide zlookac, czyzby glider w koncu wykrywalny? ;)

lukaszn napisał(a):
dzieki za przeniesienie do wlasciwego tematu
dalem w sumie to do fun bo jak sie czyta to forum to mozna sie niezle usmiac z debilnych boterow :lol:

np
te nawet poradnik dla fishingu maja... :)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.