mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:13 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nestor napisał(a):

Ja slyszalem ze wy sie flaskowaliscie na Curatora, to jest dopiero fail :)


Zle slyszales, to Mroczny Legion pojechal Curatora na flaskach.. ja jestem w Pluribus Unum i bez zadnych flasek doszlismy aktualnie do zabicia Prince'a :)


Tak przez ciekawosc - tankowi tez tytanow nie dajecie ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:15 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
A czemu takie wielki PvP-er jak ty Huraganku nie zawojował jakiegoś rankingu areny ? Troche to trudniejsze niz gankowanie ally na grindspocie prawda ?


AReny i BG to nuda.... typowa farma. Ja sie bawilem w PvP jak jeszcze ono bylo Open PvP.... i to bylo ciekawe. Prawdziwe walki z zaskoczenia, dreszczyk emocji, wkurzenie alianta ze zginal i placze na forum potem, haha
Cytuj:
Najlepszy pvp szaman na BL-u hehehe.


Widze ze masz kompleksy... slawe zdobylem bo nie mialem litosci dla aliantow bez wzgledu na ich level... kazdy czerwony na drodze byl atakowany. To byly stare dobre czasy i fajna zabawa.
Oczywiscie biedni zgankowani alianci wchodzili potem na fora i rzucali bluzgami jaki to ten Huragan zly i niedobry bo smial mnie zabic jak farmowalem albo cus tam :)
Niezly ubaw z tego byl i jest nadal :)

Ja gram dla zabawy, jesli cos przestaje mnie bawic to zmieniam gre.
Nie jestem takim idiota jak ty Shadhun, zeby placic za IRC (twoje slowa: wchodze do WoW by tylko sobie pogadac z kumplami"....)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:16 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Tak przez ciekawosc - tankowi tez tytanow nie dajecie ?


a po co ??? Tankowal przewaznie feral druid i nie potrzebowal flaskow zadnych.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:17 
Cytuj  
Cytuj:
AReny i BG to nuda.... typowa farma.


Wyjasnisz mi jak sie farmuje Areny ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:18 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
AReny i BG to nuda.... typowa farma.


Wyjasnisz mi jak sie farmuje Areny ?


sam do tego dojdziesz niedlugo...... :)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:18 
Cytuj  
tak jak inne rzeczy - od rana do pozna w nocy :) :lol: :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Widze ze masz kompleksy... slawe zdobylem bo nie mialem litosci dla aliantow bez wzgledu na ich level... kazdy czerwony na drodze byl atakowany. To byly stare dobre czasy i fajna zabawa.
Oczywiscie biedni zgankowani alianci wchodzili potem na fora i rzucali bluzgami jaki to ten Huragan zly i niedobry bo smial mnie zabic jak farmowalem albo cus tam :)
Niezly ubaw z tego byl i jest nadal :)

czyli jak na drodze spotkales duzo wyzszy lvl to takze sie na niego rzucales? ew gdy spotkales grupe czerwonych na swoim lvl?

Huragan napisał(a):
Ja gram dla zabawy, jesli cos przestaje mnie bawic to zmieniam gre.
Nie jestem takim idiota jak ty Shadhun, zeby placic za IRC (twoje slowa: wchodze do WoW by tylko sobie pogadac z kumplami"....)

otoz to, gra sie dla zabawy, ludzie ktorzy nie maja zbyt wiele czasu placa za gold i dzieki temu moga wejsc do gry i sie BAWIC, pojsc na rajd czy porobic q a nie nudnie farmowac

wiec skoro gra sie dla zabawy dlaczego nie podoba Ci sie kupowanie golda?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:23 
Cytuj  
przeciez Huragan juz na to odpowiedzial - bo to jest nie fair

a gra nie fair nie przynosi mu juz przyjemnosci


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:25 
Cytuj  
Damien napisał(a):

czyli jak na drodze spotkales duzo wyzszy lvl to takze sie na niego rzucales? ew gdy spotkales grupe czerwonych na swoim lvl?


Nie, to wtedy oni sie rzucali na mnie... pamietne screeny na forum jak NOCniki rajdem 40 osob mnie zabili i byli bardzo dumni :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:28 
Cytuj  
Lol, 7 strona bzdurnego threadu...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:30 
Cytuj  
Damien napisał(a):
czyli jak na drodze spotkales duzo wyzszy lvl to takze sie na niego rzucales? ew gdy spotkales grupe czerwonych na swoim lvl?


Poszukaj na forum jak banda z gildii N.O.C. dorwala Huragana gdzies w terenie. Screeny byly jak z wrazenia na drzewo wjechal i takie tam. Tyle ze wtedy jesli sie nie myle to Huragan byl biedny i pokrzywdzony.

Btw - gnoem smile dla tego kto znajdzie ten topic / screeny- jak dla mnie to klasyka mmorpg.pl tuz obok Fabianka i jego podrozy do Tanaris :D

KromeR napisał(a):
Lol, 7 strona bzdurnego threadu...


Ty wiesz jak to pracy pomaga jak nie masz nic do roboty ? :P

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:31 
Cytuj  
Ja bardzo lubie watki huragan vs towarzystwo wzajemnej adoracji, czasem jest zabawnie.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:35 
Cytuj  
oj hujagan, jakze sie strasznie mylisz. Mroczny legion czy Bastiony nigdy by nie zabily nic trudniejszego bez nefrow. Jest cos takiego jak skill - posadz 2 osoby na tym samym charze z takim samem doswiadczeniem w grze ( czas spedzony w grze >1 rok). I zobaczysz, ze 1 moze zrobic 25% wiecej dmg'u , przy tym nie ginac w glupi sposob 2 razy.

Skill to cos, z czym nie kazdy sie w zyciu spotyka, i to jest ta roznica dlaczego nihilum czy inne top guilds beda zawsze > reszta, nie ma to nic do kupowania golda w grze.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:35 
Cytuj  
Ciekaw jakie bylyby opinie "kupujacych gold" jak by nie bylo BoP-ow tylko kazdy item tradeable i takie indywidua by kupowali loot od graczy "normalnych" .

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:37 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Ciekaw jakie bylyby opinie "kupujacych gold" jak by nie bylo BoP-ow tylko kazdy item tradeable i takie indywidua by kupowali loot od graczy "normalnych" .


To bylaby inna rozmowa, rozmawiamy o czyms co wiadomo jak wyglada, i po co sie ten gold kupuje.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Damien napisał(a):

czyli jak na drodze spotkales duzo wyzszy lvl to takze sie na niego rzucales? ew gdy spotkales grupe czerwonych na swoim lvl?


Nie, to wtedy oni sie rzucali na mnie... pamietne screeny na forum jak NOCniki rajdem 40 osob mnie zabili i byli bardzo dumni :)


dostawałeś w japę na BLu nie za to że byłeś omfg killer, tylko za głupią gadkę na każdym forum dotyczącym wowa.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:44 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Yaroos napisał(a):
Ciekaw jakie bylyby opinie "kupujacych gold" jak by nie bylo BoP-ow tylko kazdy item tradeable i takie indywidua by kupowali loot od graczy "normalnych" .


To bylaby inna rozmowa, rozmawiamy o czyms co wiadomo jak wyglada, i po co sie ten gold kupuje.

A tu nie wiesz?
Po co robic inst , farmic repe ? zapłać za powerlvl , czemu nie ?
zapłać za zdobycie T5 , wklej fotke pozniej w topicu obok :

Tier 5
/flex


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:45 
Cytuj  
Poczytalem tych kilka stron i widze ze nie umiecie byc cierpliwi, wszystko od razu sie nalezy bo do 18 pracuje...
Kiedys na Arkadii do klanu staralem sie 11 miesiecy... noszac sprzet, wart robiac itd. Ale jak juz zostalem przyjety to bylo cos. A teraz juz , kupic dac bo sie nalezy, a najlepiej to wpisac God mode on. O to by sie wam najbardziej podobalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:50 
Cytuj  
Bullet napisał(a):

dostawałeś w japę na BLu nie za to że byłeś omfg killer, tylko za głupią gadkę na każdym forum dotyczącym wowa.


na BLu to do tej pory biedne suki alianckie placa golda za to by namierzyc mnie i probowac zgankowac, co im sie nigdy nie udaje :)
A ciebie pryszczaty gnomie jakos nie pamietam, pewnie jak ja gralem w WoW to jeszcze na ksiedza mowiles Zorrro a na gowno papu....

shahray napisał(a):
Ja bardzo lubie watki huragan vs towarzystwo wzajemnej adoracji, czasem jest zabawnie.


tez uwielbiam jak ci wszyscy forumowi IMBA gracze ze skillem kupionym na allegro wlaza sobie w dupska :)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:54 
Cytuj  
daruj sobie swoje wypociny bo jestem za stary na to żebyś mnie z równowagi wyprowadził swoimi dennymi tekstami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.