mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 22:03 
Cytuj  
http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 6&t=233237

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 22:42 
Cytuj  
Imo to 'hakuje' cie jakiś znajomy który zna twoje dane.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 23:27 
Cytuj  
Horght , sęk w tym, ze moj antywirus elegancko mi tego wirusa usunal, i na dodatek dzielnie sie broni przed innymi.
A z tego co widze, to ten wirus wyrządza inne szkody.

Co do znajomego, mozliwe. Swego czasu na spółkę grałem z sasiądem, w sumie czasem wchodzi na konto, ale jego wykluczam, bo po pierwsze robi to rzadko, po 2 nie ma zadnych korzyści z hackowania / etc . Boje sie ze to ona na swoim kompie ma jakiegos trojana. Chodz 2 dni temu postawiła nowy system , i ma oreginalnego kasperskiego. Z drugiej strony kto wie... pokazaywała mi logi scanow, i nie ma virusów... Nie wiem sam. Zobaczymy...jezeli jutro, pojutrze znów mnie zhakuja, to bede widział ze to jej wina, i bye bye drogi sasiedzie..

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 23:33 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Zobaczymy...jezeli jutro, pojutrze znów mnie zhakuja, to bede widział ze to jej wina, i bye bye drogi sasiedzie..


Zostan dziennikarzem sledczym.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 08:04 
Cytuj  
Cytuj:
Boje sie ze to ona na swoim kompie ma jakiegos trojana

Dajesz temu sasiadowi grac po tym jak cie shackowali? gz

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 08:17 
Cytuj  
Bo to niewinna sąsiadka jest! :-P

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 08:33 
Cytuj  
Po tym jak zostałeś już pierwszy raz shackowany trzeba było sprawdzić czy nie ma ona wirusów/trojanów na kompie albo odpowiedzieć sobie na zajebiście ważne pytanie, czy ona byłaby wstanie cię..wykorzystać :wink:

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 08:44 
Cytuj  
W ogóle co to za anomalie? 7 hacków na 14 dni? Toż to trzeba być niedorozwiniętym lub mieć tak mało prawdopodobnego niefarta, że aż w niego nie wierzę O_o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 09:36 
Cytuj  
he no dziwne gram juz dosc dlugo w wowa, gralem na roznych kompach, w kafejkach, gdzie popadlo i nigdy mi nic nie shackowali. nie wiem po jakis p0rn sitach chodzicie xD

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 14:01 
Cytuj  
najgorszy thread od czasow fabianka


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 16:14 
Cytuj  
Kurwa ! Dzis rano loguje sie do gry..i co...i nie moge sie zalogowac..haslo zmienione, pomyslalem no KUWRA znowu. Loguje sie, i rzeczywiście hack.

Ja juz kurwa nie wiem. Mam nowy system, Noda32, właczonego cały czas, znajduje wirusy, usuwa, broni sie przed nimi. Hasło mam wygenerowane przez blizza. Loguje sie przez CTRL C/V. NIe chodze po zadnych stronach. Tylko mmorpg. Czasem nasza klasa i tyle w sumie. Na dodatek zmieniłem maila na osobnego, specjalnego do WoWa. Powinny byc ok.

Sasiadka, byłem u niej, ma nowy system postawiony, ma kasperskiego zainstalowanego, przy mnie skanowała kompa 2-3 razy, nic PUSTO, loguje sie przez CTRL C/V. Powiedziała ze ostanio sie logowała 3 dni temu...

Kurwa no nie wiem, naprawde nie wiem co jest grane. Nawet zrobiłem sobie postacie ( 3 ) o nickach "Pleasedont " , nastepna "hackme" , i "guysplease " :D i tak sobie leza, moze to cos da, moze nie. Zobaczymy. Głupio mi przed blizzem troszke, bo spamowałem ich ticketami o itemy, a tu pasowało by znow ticket pisac o hacku... Kurwa załamka panowie, załamka...moze to znak by konczyc z WoWem?

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 16:18 
Cytuj  
a sprawdzales system spybotem i adware ewentualnie odpalanie wowa launcherem bo on tez jakis skaner chyba ma w sobie ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 16:28 
Cytuj  
Luncherem, to nie, ale spróbuję ...

Cash, dzis sie przywiąze pasami do łoza ;) zobaczymy co i jak !

Co do adwere, i spybotów to chyba nic nie da, bo mam swierzy system i nie miałbym gdzie tego zalapac.

Btw, mam pewna uwage, nie wiem czy ona cos da, ale..Ja nie mam WoWa zainstalowanego, po prostu mam go tak jakby "wklejonego" ...

zmienia to cos?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 16:31 
Cytuj  
Failujesz strasznie mocno.

Próbowałeś zostawić hasło takie jak ci przysłał blizz po logowaniu ?

Oczywiście kasując post z tej swojej skrzynki etc.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 16:34 
Cytuj  
Moze wpisuj haslo z zamknietymi oczami?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 16:34 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Co do adwere, i spybotów to chyba nic nie da, bo mam swierzy system i nie miałbym gdzie tego zalapac.

Btw, mam pewna uwage, nie wiem czy ona cos da, ale..Ja nie mam WoWa zainstalowanego, po prostu mam go tak jakby "wklejonego" ...

zmienia to cos?

jak masz wowa "wklejonego" to juz sobie odpowiedziales gdzie mogles syfa zlapac , na starym systemie miales zasyfiony folder z wowem np i juz siup masz na nowym :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 16:40 
Cytuj  
Tak, cały czas tak robie.

Chuj ze fail, moze to sie sprzydac na przyszłosc innym pokoleniom. ; )

Wkurwia mnie to wszystko powoli. Pierdolne tym wowem , i przynajmniej spokój będę miał.

Shadhun, ja po prostu nie wiem co jest grane, a ten topic, jest od tego aby pomagac zhakowanym ; P , wiec widzisz...Chce poznac waszą opinie
..

btw skanowałem walsnei system, i znalazło mi cos takiego :

C:\1dg.exe - Win32/PSW.OnLineGames.NMY koń trojański - wyleczony przez usunięcie - poddany kwarantannie [1]

C:\Documents and Settings\****\Ustawienia lokalne\Temp\54mo4e.dll - Win32/Rootkit.Vanti.NBM koń trojański - wyleczony przez usunięcie - poddany kwarantannie [1]

Dzis rano sprawdzałem anty virusem, nic nie było, wczoraj 2 razy :d tez nic nie było, raptem wbiłem na mmorpg.pl i tyle...


A i folder z wowem jest czysty... ; )

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 16:54 
Cytuj  
Czytałem juz to...Ale co mam zrobic..usunąc tak jak tam pisze? btw, zainstalowalem Spyware Doctora, sprawdziłem kompa i dalej miałem te virusy , ktory mialem po skasowaniu przez Noda, dziwne troszke..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 17:13 
Cytuj  
Kup nowego kompa?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 17:30 
Cytuj  
Niezłe, lekko mnie rozbawiło...

Hmm, sprawdziłem tym Spyware Doctorem, usunał mi tamte gowna, właczonego mam noda, mysle ze juz bedzie działało jak nalezy...choc z drugiej strony juz wiele razy tak myslałem...

Btw, a jezeli za 1 h, znów pojawi sie ten sam trojan, to co radzicie ? Powiedzicie jeszcze to, i dam wam spokój ; )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.