mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 09:40 
Cytuj  
Potem bedzie pluc w twarz ze wydal dkp na aq jak z naxx bedzie pewnie 2x lepszy gear ;) + Legendary.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 09:50 
Cytuj  
domin to ze wydajesz dkp na biezaco to aqrat dobrze ale ja cie prosze dkp wydaje sie na upgrade'y a droodowy set to DOWNgrade w stosunku to itemow z MC/BWL - zarowno jako healing znajdziesz lepsze, jako i caster oraz jako feral. Pierwsza hybryda imho malo udana


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 10:13 
Cytuj  
A skad wiecie ze gosc niema wypasnego healing gearu, pro fereal geasru a to sobie wziol od tak ? bo chcial miec pare epixow wiecej ?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 10:23 
Cytuj  
hint: sprawdz jego plecak w profilu

osobiscie zloze sobie genesisa rowniez ale dopiero wtedy kiedy wyciagne wszystko inne wartosciowe z AQ (giev regalia & ring of martyr, feral items + pewnie cos z loot table c'thuna jeszcze nie odkryte)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 22:04 
Cytuj  
czy ktos zna bonusy drudowego tiera 3 ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 23:20 
Cytuj  
Pio napisał(a):
czy ktos zna bonusy drudowego tiera 3 ?


http://ve3dmedia.ign.com/ve3d/image/art ... 245448.jpg

Nic tylko skoczyc, sluze mostem.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 06:45 
Cytuj  
LoL @ druid bonus :>

Bonusy maga mi sie bardzo podobaja, pure PvE set ;) Bonusy warlocka spodziewalem sie ze beda lepsze a okazaly sie jakies takie imo do dupy?

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 08:55 
Cytuj  
nie no to jest jakis kawal ? Zjebane bonusy setowe, tier 3 znowu tylko uzyteczny w instance do healingu, bezuzyteczny poza nimi. Jeszcze porownujac staty helmy Dreamwarkera z tier 2 czy helmem z AQ40 smutno mi sie robi i po raz kolejny odechciewa grac druidem

Dreamwalker Headpiece - druid tier 3
205 Armor
+25 Stamina
+31 Intelect
+20 Spirit
Equip: Increase healing done by spells and effects by up to 59.

Creeping Vine Helm - helm z aq40
183 Armor
+26 Stamina
+23 Intellect
+17 Spirit
Equip: Increases healing done by spells and effects by up to 59.

Stormrage Cover - druid tier 2
183 Armor
+20 Stamina
+31 Intellect
+12 Spirit
+10 Frost Resistance
+10 Shadow Resistance
Equip: Restores 6 mana per 5 sec.
Equip: Increases healing done by spells and effects by up to 29.

Dziekujemy ci Blizzard za set do healingu, bo przeciez nie mielismy wczesniej zadnego setu przeznaczonego do tego. Kolejny raz blizzard pokazal ze druida traktuje jako healboty a nie jako hybrydowa klase

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 09:04 
Cytuj  
heh whine more, mi sie podoba setowe bonusy tez nice.

A swoja droga od t1 nasze sety sluza pure healing wiec nie rozumiem czego oczekujesz. Polityka blizza od roku sie nie zmienila, a ty dopiero teraz to zauwazyles?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 09:16 
Cytuj  
to niech zmienia w opisie klasy z "The Druid gives players several play style options" na "healbot style"

Zobacz na bonusy i porownaj je z innymi klasami. Miernota
(set 2): Your rejuvenation ticks have chance to restore 60 mana, 8 energy or 2 rage to your target
(set 4): Reduces mana cost ogf your Healing Touch, Regrowth, Rejuvenation and Tranquility spells by 3 %
(set 6): Your initiial cast and Regrowth ticks will increase the maximum health of your target by up to 50, stacking up to 7 times
(set 8): On healing touch critical hits, you regain 30 % of the mana cost of the spell

- pierwszy bonus jakos jeszcze ujdzie
- drugi bonus - co to jest 3 % ? :lol:
- trzeci bonus - 99 % druidow nie zuywa Regrowtha ze wzgledu na nieefektywna ilosc many do healingu jaka on daje i raczej to sie nie zmieni
- czwarty bonus - przy 15-20 % szansy na krytyka z healingu i spamie healing toucha rank 4 lub 5 zajebiscie duzo da nam ten bonus ...


Dla mnie te bonusy to totalna porazka, robila je chyba osoba co grala druidem 5 minut.

I jescze do do samych statow poszczegolnych czesci:
Helm druidowy dreamwalkera
25 sta, 31 int, 20 spi, +59 healing
Helm priestowy Faith
25 sta, 24 int, 29 spi, +89 healing, +7 mana / 5 sec
Nie bede tego komentowal po prostu

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 09:30 
Cytuj  
Pio napisał(a):
- pierwszy bonus jakos jeszcze ujdzie
- drugi bonus - co to jest 3 % ? :lol:

a co bys chcial o 30?

Cytuj:
- trzeci bonus - 99 % druidow nie zuywa Regrowtha ze wzgledu na nieefektywna ilosc many do healingu jaka on daje i raczej to sie nie zmieni


poprosze o zrodlo statystyk, bo to co napisales moim zdaniem jest bzdura. W pve - po tym jak tank dostanie 2-3 crity pod rzad to tylko regroth'em sie leczy, w pvp wlasciwie inengo heala nie uzywam.

Cytuj:
- czwarty bonus - przy 15-20 % szansy na krytyka z healingu i spamie healing toucha rank 4 lub 5 zajebiscie duzo da nam ten bonus ...


heh imho bardzo fajny bonus, poniewaz jak sam zauwazyles jest to "spam" wiec jest duzo castow, a jak duzo castow to duzo szans na back mana.

Cytuj:
Dla mnie te bonusy to totalna porazka, robila je chyba osoba co grala druidem 5 minut.


to dla ciebie, a mi sie podoba. fakt ze rogale (zreszta jak w kazdym poprzednim secie) maja lepsze bonusy ale co zrobic.

Cytuj:
I jescze do do samych statow poszczegolnych czesci:
Helm druidowy dreamwalkera
25 sta, 31 int, 20 spi, +59 healing
Helm priestowy Faith
25 sta, 24 int, 29 spi, +89 healing, +7 mana / 5 sec
Nie bede tego komentowal po prostu


no i to rowniez jest fajne dlatego ze.....


....Blizzard usmierca nasza klase. Mi to sie podoba, dlatego ze i tak planuje reroll asap a blizz tylko mnie utwierdza w mojej decyzji :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 09:52 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Pio napisał(a):
- pierwszy bonus jakos jeszcze ujdzie
- drugi bonus - co to jest 3 % ? :lol:

a co bys chcial o 30?

z 10 % by starczylo. Przy healing touch rank 5 ktory kosztuje 270 many, bonus ten bedzie zmiejszal koszt tego czaru o cale 8 many :lol:


Fabianek napisał(a):
Cytuj:
- trzeci bonus - 99 % druidow nie zuywa Regrowtha ze wzgledu na nieefektywna ilosc many do healingu jaka on daje i raczej to sie nie zmieni


poprosze o zrodlo statystyk, bo to co napisales moim zdaniem jest bzdura. W pve - po tym jak tank dostanie 2-3 crity pod rzad to tylko regroth'em sie leczy, w pvp wlasciwie inengo heala nie uzywam.


Jak tank dostanie 2-3 crity to leczy go sie z nature's swiftnessa, na dodatek priesci/shamani/paladyni maj heale trwajace 1,5 sekundy wiec to oni predzej uratuja dupe tankowi. PvP z setem Dreamwalkera ? - chyba zeby biegac za ludzmi i ich leczyc. Regrowth to dla mnie 100 % healing tylko do PvP

Fabianek napisał(a):
Cytuj:
- czwarty bonus - przy 15-20 % szansy na krytyka z healingu i spamie healing toucha rank 4 lub 5 zajebiscie duzo da nam ten bonus ...


heh imho bardzo fajny bonus, poniewaz jak sam zauwazyles jest to "spam" wiec jest duzo castow, a jak duzo castow to duzo szans na back mana.


a powiedz mi ile szansy na krytyka masz z healing spelli ? Bo ja wyciagam na oko ok 14 %. Wiec to daje srednio szanse ze co 7 czar bedzie mial tego bonusa. tylko ze healing touch nie jest czarem ktory sie castuje 1,5 sek jak inne klasy maja, tylko castuje sie 3 sekundy ( z talentami )

Fabianek napisał(a):
Cytuj:
Dla mnie te bonusy to totalna porazka, robila je chyba osoba co grala druidem 5 minut.


to dla ciebie, a mi sie podoba. fakt ze rogale (zreszta jak w kazdym poprzednim secie) maja lepsze bonusy ale co zrobic.


Zobacz na bonusy innych klas i porownaj je z druidowymi, Nasze wychodza najslabiej ze wszystkich. popatrz na nasze poprzednie bonusy ze stormrage i cenariona - przydatne tylko byly bonusy za 5 czesci cenariona i 3 czesci stormrage

Fabianek napisał(a):
....Blizzard usmierca nasza klase. Mi to sie podoba, dlatego ze i tak planuje reroll asap a blizz tylko mnie utwierdza w mojej decyzji :]

ja juz robie huntera :) Druidem chodze i zbieram dkp

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 10:05 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Zobacz na bonusy innych klas i porownaj je z druidowymi, Nasze wychodza najslabiej ze wszystkich. popatrz na nasze poprzednie bonusy ze stormrage i cenariona - przydatne tylko byly bonusy za 5 czesci cenariona i 3 czesci stormrage


za 3 czesci cenariona tez jest nice (no ale to jak sie grinduje) :]

a TBH mi sie podobaja zjebane set bonusy bo dzieki temu moge sobie spokojnie dobierac itemki nie zastanawiajac sie nad tym ze strace uber unikalna zdolnosc.

Cytuj:
ja juz robie huntera :) Druidem chodze i zbieram dkp


heh, ja wracam do rogue tymbardziej ze droodem po za farmieniem itemow i pvp to juz nie bardzo mam co robic w tej chwili na warsztacie:
- rep z AD ( 14k do exalted) i z fulborgami (do friendly po recepte)
- w miedzy czasie rank11 na mounta (w tej chwili rank5)

a co pozniej? wlasciwie to nie bardzo mam co robic ta klasa chyba ze rep z TBH honored -> rewered po pattern. ale on w sumie nie jest warty aby wydac na niego 1200gold bo wymaga regentow z MC wiec raczej sam nie bede craftowal go i wystawial na ah.

do tego w 1.11 prawdopodobnie nie pojawi sie zadna nowa frakcja, bo przeciez za zaslugi w wyniszczaniu plagi dostaje sie repa z AD wiec nie widze powodu czemu mialo by sie to zmienic.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 13:25 
Cytuj  
Pio, jak czytam te Twoje whiny to mi sie noz w kieszeni otwiera. :(
Oczywiscie, ze set tier 3 bedzie do healingu - tak samo jak t3 warriora jest do tankowania and so on. W naxx jest 18 bossow z ktorych na pewno beda lecialy itemy dla hybryd, bo Blizzard pokazal juz w AQ(i czesciowo w BWL) ze nie zapomina o enh szamanach, feralawl druidach etc. Get a clue m8

Co do jeczenia o 'lepsze itemy priestow' to popatrz sobie na to:

t2 glovesy druida:
Cytuj:
Stormrage Handguards
Binds when picked up
Hands Leather
140 Armor
+13 Stamina
+19 Intellect
+15 Spirit
+10 Shadow Resistance
Classes: Druid
Durability 40 / 40
Requires Level 60
Equip: Increases healing done by spells and effects by up to 42.


t3 glovesy priesta:
Cytuj:
Gloves of Faith
Binds when picked up
Hands Cloth
83 Armor
+16 Stamina
+21 Intellect
+22 Spirit
Classes: priest
Requires Level 60
Equip: Increases healing done by spells and effects by up to 40


Czy ja tez mam zaczac jeczec, ze to co druidzi dostali w BWL my dostaniemy w o wiele trudniejszym naxx? Sugeruje Ci nie plakac nt itemizacji, skoro nie znamy jeszcze nawet 1/10 itemow lecacych z Naxx. :oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:43 
Cytuj  
Tylko wez pod uwage ze drzewko healingu to 1/3 umiejetnosci druida. Nasz tier 1/2/3 jest calkowitecznie bezuzyteczny dla feral i balance druida Druid nie jest pure i main healerem. Juz mamy 2 sety ktore uzywamy tylko w instance. Poza nim jest on bezuzyteczny. Jak druid chce pofarmic/pograc PvP to wiekszosci przypadko zmienia swoj tier1/tier2 na niebieskie itemy, bo dopiero feralowy sprzet leci z AQ.
Teraz porownaj sprzet drudow/shamanow/paladynow i porownaj je z warlockowymi/rougowymi/magowymi/hunterowymi. Ci drudzy swoje tier 1/tier 2 uzywaja do wszystkiego, do PvP do farmingu, do instance. To mnie boli najbardziej. A ze blizzard jest glupi i jeszcze nie wpadl na pomysl aby zmieniac seta w zaleznosci co aktualnie robisz ( cos jak Benediction/Anathema) Na dodatek nasz feral dps nie zmienia sie w zaleznosciod dps broni i coraz wieksza staje sie przepasc pomiedzy drudami a klasami mele

A epickich gaci dla feral druida do dzisiaj nie ma , po poltora roku grania ...

Opis druida z www
Kod:
 (...)The Druid gives players several play style options(...)


tylko ze gra druidem sprowadza sie do healowania/innervate/combat resa

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:51 
Cytuj  
Druid w instance to healer, tak samo jak priest, szaman, paladyn. DPS to dps i te klasy rzadza sie swoimi prawami. Wow to gra item-based i zeby miec jakis progress to musisz chodzic do instance (tak samo jak inne klasy).
Poza tym wybrales klase hybryde i powinienes sie liczyc z faktem, ze nigdy nie bedziesz tak dobry w dps jak hunter lub w leczeniu jak priest. To chyba proste. Co do skalowania sie dpsu z bronmi, to chyba sie mylisz. Blizz wypuscil itemy z masa attack power w formach ktore w sporym stopniu zwiekszaja dps klasy (widziales jaka bron dla melee z ~250 AP?).


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 16:02 
Cytuj  
Tylko ile jest tych broni z +AP dla drudow ? Cale 3. Jedna z outdorowych smokow +144 AP ktora dla 98% druidow jest nieosiagalna, druga za exalted w Cenarion circle ( czyli 2-3 miesiace farmienia). Trzecia z 250 AP z Aq40 - dla 99 % drudow nieosiagalna na dzien dzisiejszy.
Wiem ze wybralem klase hybrydowa i nigdy nie bede tak leczyl jak priesci, dpsowal jak rogue. Ale niech blizzard nie ukierunkowuje danej klasy pod jedna specjalizacje i tworzy tier 1/2/3 tylko do zastosowania 1/3 umiejetnosci druida

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 16:05 
Cytuj  
Tier 3 to sety pve. Druid w pve to healer, dlatego ma seta przeznaczonego do leczenia. W naxxramas ma byc 18 bossow i mam 100% pewnosc, ze bedzie tam sporo lootu przeznaczonego dla hybryd (tak samo jak w AQ). Powtarzasz sie tbh ;]


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 17:49 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Tier 3 to sety pve. Druid w pve to healer, dlatego ma seta przeznaczonego do leczenia. W naxxramas ma byc 18 bossow i mam 100% pewnosc, ze bedzie tam sporo lootu przeznaczonego dla hybryd (tak samo jak w AQ). Powtarzasz sie tbh ;]


Ty za to wogole...w kazdym topicu to samo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 17:58 
Cytuj  
edit: nvm, trzeba sie przyzwyczaic do faktu, ze to forum czasami zbliza sie poziomem do oficjalnego R&D Discussion.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.