mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 14:25 
Cytuj  
Wypierdalać do flames panowie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 14:35 
Cytuj  
Embe coś spadł ostatnio w moich oczach :wink:

A co do PvP, wiele razy miałem chęć, ale po wejściu na BG dostawałem gorączki. Wyfarmowałem rogalem cały set do pvp swego czasu na bg, łącznie z trinketami.

Tarren Mill @ vanilla >all

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 14:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
WoW to najlepsza od sześciu lata gra na rynku, pve miażdży konkurencje, budowa postaci super, unikalne skille, itemizacja ciekawa, wyjebany crafting, no i to genialne pvp, masz bg, areny, w terenie tez sporo, świetnie zrobione ui, łatwy dostęp do instancji, itemow, można sie bawić latami.

BAZINGA !!


Miało być ironicznie ? A to tylko szczera prawda. :D
Warcry błądzi po mmo, tutaj liźnie star treka na miesiąc, warhammera, dfo, fallen earth i w niczym dłużej nie mogą zagrzać miejsca. Trochę poślady spina na samą myśl, że inni mogą się dobrze bawić a sami już pocinają w fps'y ala bc2, bo taka posucha na rynku.
Wróćcie do wow, on jest jak pasterz, zawsze przygarnie swoje zagubione owieczki, które zbłądziły. :lol:


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 14:43 
Cytuj  
Ale ja gram w WoW !!
Nie wszyscy mogą sobie pozwolić teraz na drugi etat pracy tym razem przy WoW, więc nie dziw się ze wielu nie gra jak dawniej i po tylu latach często napierdalania w rożne mmo, maja dość napinania się na kolejny genialny dodatek :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 16:46 
Cytuj  
Tarren Mill

Obrazek


Zniszczony Greymane Wall

Obrazek

Pyrewood Village/Shadowfang Keep


Obrazek
Obrazek


Drogi i obóz undeadów obok Pyrewood zniszczonego przez Forsaken.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

The Sepulcher


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fenris Isle otoczone przez statki Forsaken

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wejście do Silverpine Forest

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Panorama Barrens
http://jimbomcb.co.uk/panorama/img/barrens.jpg

Panorama Darkshore
http://jimbomcb.co.uk/panorama/img/darkshore.jpg

Obrazek


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 maja 2010, 21:49 przez Varenthin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 18:37 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Caly czas zastanawiam sie na czym polega sukces tej gry .

Konkurencyjny warek jest 10 x lepszy !? przynajmniej wedlug mnie.

Na tym, ze jest dopracowana sigh. WAR moze miec swietne pomysly, le wykonanie calosci jest po prostu poniżej krytyki. Mozna miesiac pograc i potem z pol roku przerwy i znowu miesiac.

Edit: Mnie ciekaw czy usuneli Death Scar z Eversong Forest -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 22:03 
Cytuj  
ja w wowa nie gram od ponad roku a i tak uwazam ze to najlepsze mmorpg na rynku, i jak wyjdzie cataclysm kupie na 100%, nawet jesli zaraz po wbiciu 85lvlu mam przestac grac. Kupie dla zobaczenia samego nowego contentu ;)

btw sc2 ruls !


_________________
Lumi ud rogue BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 22:21 
Cytuj  
No i sa normalne staty, a nie cloaki po 13k hp :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2010, 23:12 
Cytuj  
jaki to ma itemlvl?


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 01:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
badziol napisał(a):
rzepo napisał(a):
Wow ssie.


Masz racje. Jednak nie zmienia to faktu, ze to ciagle najlepsze mmo na rynku. :lol:


Najbardziej popularne nie znaczy, ze najlepsze :> Po prostu papka dla malo wymagajacych.


Chetnie poznam twoje typy. :lol: Popularnosc w tym wypadku idzie w parze z grywalnoscia. Podobnie jak ty, przerobilem wiekszosc ostatnich tytulow i kazdy z nich okazal sie na dluzsza mete crapem. Wrocilem do WoW'a i znowu mam zajebisty fun. Nawet na pvp gra mi sie znacznie lepiej niz w Warze gdzie kazdy siege konczyl sie potezna irytacja... o pve to juz lepiej nie wspominac.


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 08:55 
Cytuj  
Ja zacząłem przygodę z mmo od wowa, którego quitowałem już dwa razy, ostatnio wróciłem po raz kolejny i lvluje sobie misia. Zabawa przednia, czy to insty, czy questy czy też bg.
W międzyczasie kupowałem wszystkie mmo po kolei i najdłużej zagrzałem miejsca w warku, bo nie doczytałem newslettera i włączyli mi sami płacenie z automatu. Trwało to aż dwa miesiące w sumie. Ostatnie mmo, które mnie wciągneło na dłużej niż miesiąc to aion, przygoda trwała 5 tygodnii.
Serio jeśli chodzi o inne mmo to jest bieda, albo lagują serwy, albo nie masz questów żeby wylvlować dalej, albo masz błedy że ja pierdole, albo contentu nie ma.
Do momentu kiedy twórcy innych gier sobie zdadzą sprawę, że aby skopać wowi dupę muszą poradzić sobie z tymi wszystkimi zagadnieniami doputy wow będzie miazdzył konkurencję, bo szczerze nie ma alternatywy...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 09:20 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Ja zacząłem przygodę z mmo od wowa, którego quitowałem już dwa razy, ostatnio wróciłem po raz kolejny i lvluje sobie misia. Zabawa przednia, czy to insty, czy questy czy też bg.
W międzyczasie kupowałem wszystkie mmo po kolei i najdłużej zagrzałem miejsca w warku, bo nie doczytałem newslettera i włączyli mi sami płacenie z automatu. Trwało to aż dwa miesiące w sumie. Ostatnie mmo, które mnie wciągneło na dłużej niż miesiąc to aion, przygoda trwała 5 tygodnii.
Serio jeśli chodzi o inne mmo to jest bieda, albo lagują serwy, albo nie masz questów żeby wylvlować dalej, albo masz błedy że ja pierdole, albo contentu nie ma.
Do momentu kiedy twórcy innych gier sobie zdadzą sprawę, że aby skopać wowi dupę muszą poradzić sobie z tymi wszystkimi zagadnieniami doputy wow będzie miazdzył konkurencję, bo szczerze nie ma alternatywy...


True Strike !
Mam podobne odczucie :)

btw. na screenach nie widzialem ilvl, czyzby upadek gownianego Gear Score w Cata ? LOL


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 09:36 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
btw. na screenach nie widzialem ilvl, czyzby upadek gownianego Gear Score w Cata ? LOL

wyświetlanie item level możesz sobie dowolnie włączać i wyłączać w opcjach interface'u WoW



Trochę filmików pokazujących zmiany krain w Cataclysm, nowe instancje, battlegroundy, miasta itd.

Trzy nowe dungeony: Neptulon's Rise, Halls of Origination, Blackrock Caverns

Twilight Highlands, Skywall (nowy dungeon), Battle of Gilneas (battleground)

Orgrimmar i Undercity

The Barrens, Durotar, Azshara, Blasted Lands, Ironforge, STV, Stormwind, Etc.

Sunken City of Vashj'ir

Uldum, Stonetalon Mountains oraz Desolace

Mount Hyjal - kraina dla 78-82 lvl

Gilneas - stolica Worgenów

Twin Peaks - battleground w Cataclysm

Deephome - dungeon w Cataclysm

The Lost Isles - lokacja startowa goblinów

Grim Batol, Blackwing Descent, Kezan, oraz wiele wiecej


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 10:01 
Cytuj  
Ano masz racje, calkowicie o tym zapomnialem, bo jakos od zawsze, kiedy sie pojawila taka opcja mialem to wlaczone ;) No coz ...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 08:42 
Cytuj  
trochę zmian w interface

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




trochę enchantów











_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 cze 2010, 09:14 przez Varenthin, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 08:53 
Cytuj  
Podoba mi sie ;D odnosze wrazenie ze lista zmian w cataclysmie jest taka ze dwa porzednie dodatki do kupy moga sie schowac


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 10:19 
Cytuj  
Blizzowi kończą się pomysły!
Ta gra będzie dla totalnych noobów i casuali, WTF?!

;)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 10:26 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Ja zacząłem przygodę z mmo od wowa, którego quitowałem już dwa razy, ostatnio wróciłem po raz kolejny i lvluje sobie misia. Zabawa przednia, czy to insty, czy questy czy też bg.
W międzyczasie kupowałem wszystkie mmo po kolei i najdłużej zagrzałem miejsca w warku, bo nie doczytałem newslettera i włączyli mi sami płacenie z automatu. Trwało to aż dwa miesiące w sumie. Ostatnie mmo, które mnie wciągneło na dłużej niż miesiąc to aion, przygoda trwała 5 tygodnii.
Serio jeśli chodzi o inne mmo to jest bieda, albo lagują serwy, albo nie masz questów żeby wylvlować dalej, albo masz błedy że ja pierdole, albo contentu nie ma.
Do momentu kiedy twórcy innych gier sobie zdadzą sprawę, że aby skopać wowi dupę muszą poradzić sobie z tymi wszystkimi zagadnieniami doputy wow będzie miazdzył konkurencję, bo szczerze nie ma alternatywy...


Typowa wypowiedz.
Mam wrazenie, ze maniacy WoW grajac w inne mmo szukaja drugiego, lepszego WoWa, a takiej gry nie ma i nie bedzie. Co nie znaczy, ze inne mmo sa slabe.
WAR, AION czy AOC to rzeczywiscie niedopracowane gry, ale FE, LOTRO czy FFXI trudno cos zarzucic, nie ma lagow, bugow, jest content.

Nigdy nie bylem fanem wowa, ale z reguly na pare miesiecy mi dawal fun, podobnie jak LOTRO. Ostatnio reaktywowalem konto WoW, zalozylem nowa postac i znudzilo mi sie po kilku dniach. Czuc ze gra jest juz stara, klepanie questow polegajace na biciu mobow albo zbieraniu czegos na ziemi jest niestety strasznie nudne, PvP nie zauwazylem (BG to nie PvP dla mnie, tylko jakby gra w grze), craft jest jeszcze slabszy niz w LOTRO.
LOTRO troche ratuje klimat, lore i fajne community, w WoW lepiej sie do nikogo nie odzywac, zeby sie nie zalamywac, lore warcrafta tez jakos nie czuje (mimo ze bylem megafanem warcrafta 2 kiedys).

Ogladam screeny i filmiki z Cata i jakos zadnej rewolucji nie widze, poza tym ze "przebudowali" stare krainy, schemat gry wydaje sie pozostawac ten sam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 10:27 
Cytuj  
Ale serio, jeszcze 2 dodatki i zostana 3 staty na itemach.
Zrobia jeden set z grade A, B ,C jak u koreanców ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 10:36 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ale serio, jeszcze 2 dodatki i zostana 3 staty na itemach.
Zrobia jeden set z grade A, B ,C jak u koreanców ;]

w classicu nikt nie psioczyl jakos ze na epaxie miales 32 spell power, 12 inta i to wszystko ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.