mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 20:19 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Blizz wypuscil itemy z masa attack power w formach ktore w sporym stopniu zwiekszaja dps klasy (widziales jaka bron dla melee z ~250 AP?).


Widziales bron dla meelee z 0.0 dps i 250 ap? :)


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 07:02 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Juz mamy 2 sety ktore uzywamy tylko w instance. Poza nim jest on bezuzyteczny. Jak druid chce pofarmic/pograc PvP to wiekszosci przypadko zmienia swoj tier1/tier2 na niebieskie itemy, bo dopiero feralowy sprzet leci z AQ.


ty nie umiesz korzystac z thottbota czy jak?

Check.... http://ctprofiles.net/24096

a blue ktore uzywam to tylko dlatego ze mi nie dropnely (lub passowalem dla rogue) epixy i tak:
- czapka: 4d lub fish boss w ZG
- gacie: 4d
- ringi: QSR i z firemaw/ebonoroc/flamegor (sry nie pamietam nazwy)
- bracers - MC

Cytuj:
Teraz porownaj sprzet drudow/shamanow/paladynow i porownaj je z warlockowymi/rougowymi/magowymi/hunterowymi. Ci drudzy swoje tier 1/tier 2 uzywaja do wszystkiego, do PvP do farmingu, do instance. To mnie boli najbardziej.


a czego oczekujesz po klasie pure DPS?


Cytuj:
A ze blizzard jest glupi i jeszcze nie wpadl na pomysl aby zmieniac seta w zaleznosci co aktualnie robisz ( cos jak Benediction/Anathema) Na dodatek nasz feral dps nie zmienia sie w zaleznosciod dps broni i coraz wieksza staje sie przepasc pomiedzy drudami a klasami mele


to fakt, ale sa bronie ktore daja +AP w formach a to zwieksza DPS, macka z AQ daje 280AP, macka z 4D 154 AP, a macka z CH 140 AP.

Cytuj:
A epickich gaci dla feral druida do dzisiaj nie ma , po poltora roku grania ...


o rly??? http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=20627

Cytuj:
tylko ze gra druidem sprowadza sie do healowania/innervate/combat resa


tego to mi sie nawet komentowac nie chce.


cypis napisał(a):
Druid w instance to healer, tak samo jak priest, szaman, paladyn. DPS to dps i te klasy rzadza sie swoimi prawami. Wow to gra item-based i zeby miec jakis progress to musisz chodzic do instance (tak samo jak inne klasy).


no juz nie przesadzaj 1 shadow priest w rajdzie zwieksza znaczaco dps (hint: dot priesta zwieksza dps lockow)

cypis napisał(a):
edit: nvm, trzeba sie przyzwyczaic do faktu, ze to forum czasami zbliza sie poziomem do oficjalnego R&D Discussion.


o lol? co ty? mysle ze to forum przypomina oficjalne forum magow (no off) - whine i w kolko to samo :]


Pio napisał(a):
Tylko ile jest tych broni z +AP dla drudow ? Cale 3. Jedna z outdorowych smokow +144 AP ktora dla 98% druidow jest nieosiagalna, druga za exalted w Cenarion circle ( czyli 2-3 miesiace farmienia). Trzecia z 250 AP z Aq40 - dla 99 % drudow nieosiagalna na dzien dzisiejszy.


jesli juz to z 4D jest 154.

odnosnie macki z 4D tomajac taka gildie jak IS na serwerze (jeszcze wtedy nie bylem ich czlonkiem) bedac w gildii ktora miala w pompie orby jakos wytargalem ten mace z orbow, poprostu trzeba sie postarac. :P

odnosnie macki z CH to sorry to epic i to calkiem nie zly, ale zrobienie repa dla drooda (hint: zaczyna od honored) to 33k repa only, robisz questy i zostaje ci 30k. 30k to jakies 3.000 textow czyli 3.000g i masz repa bez jakiegokolwiek farmowania.

macka z AQ nawet dla droodow ktore maja mozliwosc ogladania c'thuna jest na razie nieosiagalna, bo najpierw trzeba healing staffa (na szczescie to quest powtarzalny)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 15 maja 2006, 07:26 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 07:13 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Cytuj:
tylko ze gra druidem sprowadza sie do healowania/innervate/combat resa


tego to mi sie nawet komentowac nie chce.


tu nie ma co komentowac, bo taka prawda :)

przydatnosc druida: http://video.google.com/videoplay?docid ... 1618788765

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 21:42 
Cytuj  
Ile trzeba +agi dla druid na 1% do crita??
Czy ktoś próboał iśc w +str i +stam i isc czysto w feral druida?
Zastanawiam sie czy zbierac stuff z +int i spi czy moze szukac przedmiotów z agility, str. i stamina.
Kot na 36 lvl ma teraz 64,5 DPS z Tigers fury, a nie mam nic do sily czy agility. Pomyślałem ,że jak dopakuje go przedmiotami z sila lub agi to bedzie wypas. <acie jakies doświadczenie w takiej rozbudowie druida?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 22:01 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Cytuj:
tylko ze gra druidem sprowadza sie do healowania/innervate/combat resa


tego to mi sie nawet komentowac nie chce.


tu nie ma co komentowac, bo taka prawda :)

przydatnosc druida: http://video.google.com/videoplay?docid ... 1618788765

owned :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 08:20 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Ile trzeba +agi dla druid na 1% do crita??

20

Cytuj:
Zastanawiam sie czy zbierac stuff z +int i spi czy moze szukac przedmiotów z agility, str. i stamina.


oba :]

Cytuj:
Kot na 36 lvl ma teraz 64,5 DPS z Tigers fury, a nie mam nic do sily czy agility. Pomyślałem ,że jak dopakuje go przedmiotami z sila lub agi to bedzie wypas. <acie jakies doświadczenie w takiej rozbudowie druida?


nawet jak dopakujesz to i tak nie bedzie wypas ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 14:47 
Cytuj  
1300 attack power w catform (prawie same epiki) i moje dmg drutem ma sie nijak do blue geared alt warrior :)

dlatego jak ma sie zamiar robic dps druida to lepiej sobie odpuscic i robic alta ;p


Posty: 5
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 16:01 
Cytuj  
Trzeba to przyznać żeby dogonić blue geared klasę dps trzeba mieć pełne epic feral gear troche smutne. Ja po roku grania druidem jestem już zmęczony tą klasą i żałuje że zostawiłem swojego locka i zrobiłem druida mainem, nawet pomimo tego że blizzard próbuje troche ułatwić nam życie wprowdzając broni z +AP w feral itp ale nie zmienia to fakty że ta klasa powinna być przebudowana od początku.


_________________
Yaol
60lvl Druid/Horde/Sylvanas

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 16:41 
Cytuj  
merlinsan napisał(a):
Trzeba to przyznać żeby dogonić blue geared klasę dps

Chcialbys klasy dps doganiac w podobnym sprzecie?


_________________
Obrazek

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 17:02 
Cytuj  
Farmiac w silithusie druidem z buildem 1/19/31, majac 1190 atack power i 20 na krytyka w kocie ( sprzet z BWl/AQ) stworki zabijalem 5 razy wolniej niz pozyczony od kumpla combat rogue z broniami z BWL. To tyle na temat druida i jego dps

Aha, wyfarmilem se Earthstrike - trinket z CH http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=21180 i troche sie wkurzylem. Uzycie go powoduje wyjsce ze stealtha w cat form :( A juz mi sie marzyly soczyste krytyki z ravage po +2,5 k dmg na cloth userow :cry:


Posty: 5
Dołączył(a): 17.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 18:02 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
merlinsan napisał(a):
Trzeba to przyznać żeby dogonić blue geared klasę dps

Chcialbys klasy dps doganiac w podobnym sprzecie?


Nie no oczywiście że nie ale chciałbym żeby nie było takiej przepaści, shamani też są hybrydami a dps mogą mieć o niebo lepsze.


_________________
Yaol
60lvl Druid/Horde/Sylvanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 18:33 
Cytuj  
merlinsan napisał(a):
shamani też są hybrydami a dps mogą mieć o niebo lepsze.

Ale heale gorsze [i nie maja oomkina]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 19:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
merlinsan napisał(a):
shamani też są hybrydami a dps mogą mieć o niebo lepsze.

Ale heale gorsze [i nie maja oomkina]


I tak robia za healboty. WTS HT for Insta schock!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 06:37 
Cytuj  
merlinsan napisał(a):
Trzeba to przyznać żeby dogonić blue geared klasę dps trzeba mieć pełne epic feral gear troche smutne.


moj rogue tzw. green/blue boy z krolem w rece ma duzo wiekszy dps niz
moj drood w feral gear ( http://ctprofiles.net/24096 mysle ze nienajgorszy )

tak wiec zostawmy feral form w spokoju, jedno co trzeba tym formom przyznac, w misku jestesmy prawie nie do zabicia a travel form pozwala dosc sprawnie uniknac smierci.

merlinsan napisał(a):
Ja po roku grania druidem jestem już zmęczony tą klasą i żałuje że zostawiłem swojego locka i zrobiłem druida mainem, nawet pomimo tego że blizzard próbuje troche ułatwić nam życie wprowdzając broni z +AP w feral itp ale nie zmienia to fakty że ta klasa powinna być przebudowana od początku.


ja tez :|

BiGi napisał(a):
1300 attack power w catform (prawie same epiki) i moje dmg drutem ma sie nijak do blue geared alt warrior :)

dlatego jak ma sie zamiar robic dps druida to lepiej sobie odpuscic i robic alta ;p


jedyny sens dpsowania droodem to caster/oomkin form ale na to naprawde trzeba miec mocny sprzet bo power spelli jest to ze +300dmg dla drooda to tyle samo co +300dmg dla maga i da sie nim jakos grindowac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 08:50 
Cytuj  
Jakos mam full blue rogala z krol blade i owszem robi wiekszy demage - jak wlacze adrealine rush i wejda cryty. Ale niema o czym tutaj pisac, bo drut to postac do usuniecia wogole do dupy i beznadziejna - jak prawie kazda inna. Whinerzy whinuja na co sie da i jak sie da, zamiast grac.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 09:07 
Cytuj  
lol? to chyba masz te blue z deadmines a po za tym juz nie raz sie popisales znajomoscia wow'a jak np. starfire crity za 1,2k w full stormrage lol

aby robic 1,2k starfire crity trzeba miec ~300dmg


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 11:12 
Cytuj  
drut napisał(a):
Jakos mam full blue rogala z krol blade i owszem robi wiekszy demage - jak wlacze adrealine rush i wejda cryty. Ale niema o czym tutaj pisac, bo drut to postac do usuniecia wogole do dupy i beznadziejna - jak prawie kazda inna. Whinerzy whinuja na co sie da i jak sie da, zamiast grac.


Daj spokoj, moj Lv30 warrior wali wieksze crity z overpowera niz druid z clawa :) A mam 1000ap jakos na drucie ;]

Po zrobieniu dwoch druidow dalej uwazam ze ta klasa poprostu nie ma sensu. Zbyt trudno jest zdobyc jakikolwiek sprzet, a zwlaszcza bron ktora najbardziej pomaga kazdej melee klasie, ktora bezsprzecznie druid jest.

Warriorem zmieniasz doombringera na zin'rokha i dmg skacze ci o 50% w gore, druidem zmieniasz jakis kij na fish terminatora, albo nawet hammer of bestial fury i dmg idzie w gore o 10% bo taki przyrost ap dostajesz..


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 11:32 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Po zrobieniu dwoch druidow dalej uwazam ze ta klasa poprostu nie ma sensu.


pomysl blizza bylo ok, tyle ze zjebali realizacje.

Cytuj:
Zbyt trudno jest zdobyc jakikolwiek sprzet, a zwlaszcza bron ktora najbardziej pomaga kazdej melee klasie, ktora bezsprzecznie druid jest.


trudno czy latwo no diff nawet jak masz uber sprzet to nic ci z niego bo jak napisales ponizej dmg skacze o smieszne wartosci.

Cytuj:
Warriorem zmieniasz doombringera na zin'rokha i dmg skacze ci o 50% w gore, druidem zmieniasz jakis kij na fish terminatora, albo nawet hammer of bestial fury i dmg idzie w gore o 10% bo taki przyrost ap dostajesz..


pierwszy drood niedlugo bedzie jeszcze testowal Blessed Qiraji War Hammer ale nie sadze aby cos sie zmienilo w tym wzgledzie. W koncu to tylko 136AP wiecej od mlotka z 4D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 17:24 
Cytuj  
Bierzecie po uwage cat form jako DPS. A jak ktoś napisał niedzwiedz jest cholernie trudny do zabicia. No własnie mi nie hodzi o szybkie zabicie przeciwnika tylko o zabicie go wogóle:) Niedzwiedz wypakowany w stamine i str + armor + heal druta = twardy kolo. Moze w ten sposób? Jak sie gra drutem w bear form na ostatnim lvl wypakowanym jak powyżej napisłem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 18:14 
Cytuj  
Do dupy. Krotko, zwiezle i prawdziwie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.