mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 08:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
pytanie nooba:

ciemu nikt nie kce moich ludzików ? :cry:


bo to gimpy :]

a na serio pusc na ebay'u pewnie zejda dosc szybko no i pamietaj ze z kazdym dniem postacie traca na wartosci szczegolnie warek :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 08:43 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ciemu nikt nie kce moich ludzików ? :cry:

Skoro ty nie chcesz, to nie mysl sobie, ze inni beda chciec x] Poza tym wrzuc na Trade Boarda i okresl cene, bo "tanio" to pojecie wzgledne.
wrzucałem ale nie bardzo wyobrażam sobie jak ma wygladać taka transakcja (tzn jak przelew zgrac z przekazaniem konta jesli to bedzie przelew zaganiczny który idzie tydzień)
500zł :wink:


_________________
psn


Posty: 13
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 19:24 
Cytuj  
YUPIIIIIIIIII mam konto do WoW'a 8)
Odkupilem je od kumpla i mam malutki problemik a mianowicie nie moge zmienic maila ;/ Da sie to zrobic? Napisac do supporta czy co?
A tak poza tym jak doladuje konto (aktualnie frozen) to zaczynam noobic na serwerze Dentarg PVP :P Jak ktos bedzie pomocny to moze mnie wprowadzi w tajniki bycia alliantem ^^

Pozdrawiam

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 19:29 
Cytuj  
edi0 napisał(a):
Jak ktos bedzie pomocny to moze mnie wprowadzi w tajniki bycia alliantem ^^


Jak nie grasz paladynem, to jak widzisz shamana, uciekaj.


_________________
http://rince.mybrute.com/


Posty: 12
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 19:32 
Cytuj  
A ja mam pytanko (tak btw. to nie wiem czy do tego działu, no ale nvm). Mam taki problem, że np. chce napisac /4 LFG coś coś tam i nagle channel mi się zmienia na say : / Ktoś pisze coś do mnie, chce mu odpisac, gdzies w polowie pisania, tez pisze na /say .Strasznie to wkurza i utudnia granie, bo żeby coś napisac, musze to napisac na /say, skopiowac, zmienic channel i szybko eneter ^^ Możliwe, że to wina modów ? Stało się to tak po ostatnim patchu.

Kurcze, ciężko to opisac, ale mam nadzieje, że zrozumieliscie :)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 19:34 
Cytuj  
Badylak! napisał(a):
A ja mam pytanko (tak btw. to nie wiem czy do tego działu, no ale nvm). Mam taki problem, że np. chce napisac /4 LFG coś coś tam i nagle channel mi się zmienia na say : / Ktoś pisze coś do mnie, chce mu odpisac, gdzies w polowie pisania, tez pisze na /say .Strasznie to wkurza i utudnia granie, bo żeby coś napisac, musze to napisac na /say, skopiowac, zmienic channel i szybko eneter ^^ Możliwe, że to wina modów ? Stało się to tak po ostatnim patchu.

Kurcze, ciężko to opisac, ale mam nadzieje, że zrozumieliscie :)


Moze piszac probojesz isc, i cie cofa do ostatniej wiadomosci. Sproboj nie naciskac strzalki piszac:)


_________________
http://rince.mybrute.com/


Posty: 12
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 19:36 
Cytuj  
Stoje w miejscu, nie ruszam myszka, i nie mam żadnych bindów na zmienianie channelu na say :) cały czas tak jest :)


Posty: 13
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 19:40 
Cytuj  
To da sie zmienic tego maila? Prosze o prosta odpowiedz :)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 20:11 
Cytuj  
Badylak! napisał(a):
Stoje w miejscu, nie ruszam myszka, i nie mam żadnych bindów na zmienianie channelu na say :) cały czas tak jest :)


Sproboj powylaczac czesc modow, jak nie to usun katalog WTF, jak nie to reinstall wowa, jak nie reinstall windowsa, jak nie zmien kompa:) Chyba ze masz cos z klawiatura:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 20:14 
Cytuj  
To ja zapytam o nazwe moda ktory zmienia obrazek ten obok HP i MP na ruchomy :).

Ten mod jest w tym filmiku


_________________
forfiter


Posty: 12
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 21:21 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Sproboj powylaczac czesc modow, jak nie to usun katalog WTF, jak nie to reinstall wowa, jak nie reinstall windowsa, jak nie zmien kompa:) Chyba ze masz cos z klawiatura:)


Z wyłączeniem modów i usuwaniem katalogu ok, a co do reszty to lol :P
Ostatecznie stało się to po patchu :).

Btw. Może jeszcze nowego WoWa kupic ^^ ?

Aha i jeszcze pytanko, czy zdaza wam sie po użyciu HS'a do miasta disconnect ? Pytalem się znajomego, u niego również występuje ten problem, może to wina servera :)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 21:32 
Cytuj  
Badylak! napisał(a):
kreda napisał(a):
Sproboj powylaczac czesc modow, jak nie to usun katalog WTF, jak nie to reinstall wowa, jak nie reinstall windowsa, jak nie zmien kompa:) Chyba ze masz cos z klawiatura:)


Z wyłączeniem modów i usuwaniem katalogu ok, a co do reszty to lol :P
Ostatecznie stało się to po patchu :).

Btw. Może jeszcze nowego WoWa kupic ^^ ?

Aha i jeszcze pytanko, czy zdaza wam sie po użyciu HS'a do miasta disconnect ? Pytalem się znajomego, u niego również występuje ten problem, może to wina servera :)


Reinstall wowa tez byl na serio... Po HS'ie nigdy nie mam d/c:) Na pewno nie wina servera, chyba ze grasz na piracie(to by tez wyjasnialo wszystkie inne problemy:)), ale podejrzewam ze nie:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 05:44 
Cytuj  
Chcialbym sie upewnic czy moge zalozyc dla kumpla konto na tej samej karcie?(wazne)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 07:11 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
Chcialbym sie upewnic czy moge zalozyc dla kumpla konto na tej samej karcie?(wazne)


Zalozyc nie, oplacic tak.

Ale pewnosci nie ma ze po X miesiacach nie spotka Cie sytuacja jak z tego tematu:

http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=19344


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 12
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 12:55 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Reinstall wowa tez byl na serio... Po HS'ie nigdy nie mam d/c:) Na pewno nie wina servera, chyba ze grasz na piracie(to by tez wyjasnialo wszystkie inne problemy:)), ale podejrzewam ze nie:)


Z modami nie pomogło, z czyszczeniem foldera również, więc chyba jednak zostaje reinstall : / Aha i oczywiście NIE gram na piracie :) Skullcrusher jakby co :P


Posty: 12
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 20:52 
Cytuj  
Problem naprawiony ( w sprawie ze zmianem channelu ). Pisze to, bo ktoś może miec ten sam problem :). Zmiana modów (uaktualnienie etc.) - nie pomoże, Kasowanie folderu WTF - nie pomoże, reinstall WoWa - nie pomoże, Reinstall Windowsa - nie próbowałem :). A co mi pomogło ? Wystaczyło zmienic Memory Size w zakładce Addons na 64 mb (wczesniej miałem inaczej ustawione :) -standardowo).

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 07:32 
Cytuj  
Skasowałem kilka dni temu swoja postac , po pewnym czesie doszedłem do wniosku że chce ją odzyskać , wysłał mi znajomy ticket do GM'a i dostałem bana , WTF ?!?!

Obrazek

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 07:52 
Cytuj  
odbierz email od blizza ?

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 07:53 
Cytuj  
Nic nie dostałem ;] Moj znajomy przypuszcza że moze byc to spowodowane odzyskiwaniem postaci , czy to jest możliwe ?

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 08:40 
Cytuj  
no to już zgłupiałem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.