mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 12:28 
Cytuj  
Kod:
decreases intellect beyond measurable standards.


on nie tylko jąma , ale nawet założył lol :D

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 12:56 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A warrior z paladynem to jak stoi?

Bo z tego co widze to z klerykiem walczyc nie ma sensu ;-)

SvD.

to chyba ja sie wypowiem ...
gralem palkiem jakies 30-40 dni online...
warkiem 10..

zniektorymi warkami duele wygrywalem z niektorymi przegrywalem...
ale zwatpilem po tym jak mnie warek z osbidianem rozjechal... walka trwala 2 bąble + 6 sekund.. ogolnie to jak warek idzie na wymiane ciosow i nic nie "kombinuje" to pala go przetrzyma... ale jak hamstring, czesty intercept i ogolnie kombinajcja ... to pala przegrywa^^ first aid i butelki przewazaja szale na warka... disarm tez pomaga... a i MS jest w deche :)
na szczescie w terenie ... warek zaczynal przewaznie walke i 80% + wygrywal warek...

jak trafisz na pale co nei ma CD na :
jeden i drugi babel ma potionki bandaze i LoH no to raczej w dupe dostaniesz.. chyba ze to noob i nie wie ze war ma execute ^^

zobaczymy po paczu jak ten hammer zmieni relacje ^^ co 7 sekund dodatkowe 500dmg, jak beda holy, a pewnie beda to chyba nei ma resist nawet na nie ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 13:36 
Cytuj  
Normaly spell, mozna resistowac, z tego co z test realmu do mnie dotarlo.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 13:43 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Normaly spell, mozna resistowac, z tego co z test realmu do mnie dotarlo.

wlasnei jak dziala resist?
czy na przyklad taki fire ress 90... absorbuje czesc dmg?
a czy spell ressist w combat log .. jak ressisstniesz to wogole nie dziala..
moze ktos objasnic 2 rodzaje resistu ?
PS
6 sekund CD na ten mlot to moze byc skutkiem... NEEEEEERRRRRFFFFFFFF PPPPPPPAAAAAAAAALLLLLLAAAA
z tego co pamietam holy shock byl niezly ok 40--500 dmg co 30 sek, a z mlotem co 6 sekund... no zobaczymy^^ skonczy sie na pewno zacepianei p0alek i ucieczka jak sie okazuje ze ten jednak byl mocniejszy


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 14:17 
Cytuj  
Ten spell dziala jak execute warriora musi wpierw pala cie zjechac do 20%......kosztuje od groma many jak na paladyna wiec raczej obsadzam na "WTF this spell is usless i went oom geting him to 20% and now i cant cast this spell!! PLZ more buff!!

Holy/Fire/Arcane/Shadow/Nature w zaleznosci od ilosci resista masz % szanse na resist spella i % szanse na % resist dmg, np w 100 fr 95% czasu resistuje jakies 30%? dmg spelli i czesto caly spell.

Frost resist dziala inaczej, albo resistniesz caly spell albo nie, nie ma partial resistow dmg, dlaczego tak jest nie wiem, z tej samej przyczyny curse of elements warlocka nie daje +dmg frost spellom:/ jakby dawalo to w MC bylo by miodzio :]

Acha holy dmg absorbtion potki tanie jak barszcz, lykniesz przed walka i ci pala moze tym hammerkiem naskoczyc o_O

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 14:21 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Acha holy dmg absorbtion potki tanie jak barszcz, lykniesz przed walka i ci pala moze tym hammerkiem naskoczyc o_O

w sumie mam herba alchemy troche grindu ziolek i bede biegal non stop na dragach
str sta agi fire/ice/shadow/holy prot tez .. przed walka z lockiem/priestem lykne shadow
magiem ice
drutem nature
z palkami na szczescie nei bede walczyl...
zazdroszcze hordzie szaman moglby miec plate to by go warki hordowe troszke " znielubily " ^^
gram od kwietnia znalazlem 1 epika boots of avoidance i neeed ^^ chyba musze je napakowac sila... :) albo stamina


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2005, 21:49 
Cytuj  
tez je mam ale walnij stamine bo sila i tak przyjdzie sama... hmm...powiedzcie czy slyszeliscie, ze kazdy ma na trafienie 95% szansy? Bo jesli tak to +% szansy na trafienie zwiekszone do 100% byloby niezle...

hmm...niedlugo AR i jeszcze by trzeba polazic do Ubrs po valora chest i shouldersy oraz w sumie tarcze ;) a takze zrobic questa do chaina onyxii na pas +1% crit i nastepny na trinket +2% crit ;)


_________________
.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 08:08 
Cytuj  
Sunder Armour ja używam w PvP ale...tylko na palków :)
Ostatnio to wypróbowałem i nie wiem czemu ale działa swietnie :P jak zabilem palke to mialem jakeis 80%hp (po 2 bablach i LoH) :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:07 
Cytuj  
sunder armor w PvP to porażka. Nikt tego nie używa bez przesady, to typowy skill do generowania agro, bo w sumie zmiany AC na mobie nawet nie zauważysz (no zamiast za 200, będziesz walił za 220).

Na trafienie każdy ma raczej 85% prędzej niż 95%.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:31 
Cytuj  
Mark ja o tym wiem i sie lekko zdziwilem ...
Poprostu Palki zaczęły mnie lekko wkurza.... w WSG (higlander wie 8) :)
I tak sobie kombinowałem :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:36 
Cytuj  
Marnujesz rage imho. dla mnie najlepsza kombinacja na pala to: berserk stance i mortal strike, whirlwind na zmianę, jak się uda to pummelik. Sunder armor to strata rage. A na te 3 skille potrzeba go w cholerę.
Shouty oczywiście, można zrobić unarma (ale mi się nie chce przełączać stance najczęściej), po dodge pala (rzadko ale się zdaża) można zrobić overpower (też czasami mi się nie chce ;) - muszę w końcu popisać makra..

a tak btw. co mnie mag wczoraj zoownował to historia :/
Najlepszy z alliance - rank 12 lub 13 (nie pamiętam stopni) za pierwszym razem mnie zabił zabił go drasnąłem (chyba raz z pummela dostał za 70HP).
Za drugim razem poszedł greater fire protection (kiszony na raga), recklessnes, potionek za 1700HP, rzodkiewka i mag padł. 298 honoru wpłynęło na konto. Ale gość jest niesamowity kuźwa.
A magowie kuźwa chcą niewidzialność! :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:46 
Cytuj  
Taa... jak mi Shadowclaw powiedzial, ze bez buffa 1 paldek ma 8k HP (jestes pewny?) no to pomyslalem fajnie, szczegolnie, ze mnie leje bardzo podobnie jak ja jego, chociaz raz mi wjechal na mnie wlasnie ten paladyn (on 60 ja 59 albo vo) jak walczylem z mobem, zabilem moba (58 lvl) i zdazylem zjechac go do 48% ale babla nie uzyl oczywiscie ;) a jak oni sa wkurzajacy jak mi w bablu zaczynaja tanczyc... Dobrze jest jak paldek nie wie co to execute ;)

jak magowie dostana niewidzialnosc to my babla powinnismy dostac, albo skasowac nasze postacie i robic magow ;) Mnie wkurzyl ostatnio duel z ice magiem, no nie moglem go dorwac!! Za 1 razem chociaz go raz walnalem to dostal tak, ze mu polowa HP zeszla ale co z tego, ze dalej juz sie ruszyc nie moglem, moze changelling shout by go zatrzymac ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:51 
Cytuj  
eee paladyn ma 4-4.5k HP.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:56 
Cytuj  
hehe jak mag dostanie niewidzialnosc to ja zaczynam dalej levelowac mojego :P
Ostatnio mialem duel z Frost Magiem i udalo mi sie go....zabic 8)
na koniec pojedynku dostal Deep Wounds i nie zdążylem go uleczyc bandazem po duelu i zszedł :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:57 
Cytuj  
no jak on mi tak powiedzial to tez mi sie bzdura wydawala ale moze ten mod jakis trefny jest... Shadow wyjasnij ;) btw. chcialbym miec moda co by pokazywal mi w procentach i w liczbach HP.


_________________
.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 10:00 
Cytuj  
High jak widac jednak ten mod jest do d.... :)
Bo mi pokazal Druta w misku z 10k HP :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 10:02 
Cytuj  
jakby tak bylo to bym takiego palantyna i druta sobie odpuscil...


_________________
.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 10:05 
Cytuj  
mam takie pytanie co do itemkow warriora...
co lepiej zbierac?
caly set (of valor, do tego mam najblizej chyba), czy moze jakies itemy nie setowe?


aha, mam 54 lvl..

pozdrawiam, a za wszystkie odpowiedzi, serdecznie dzikuje :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 10:05 
Cytuj  
Highlander to musimy palków rollnąć :P Bo druta juz leveluje :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 10:08 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
mam takie pytanie co do itemkow warriora...
co lepiej zbierac?
caly set (of valor, do tego mam najblizej chyba), czy moze jakies itemy nie setowe?


aha, mam 54 lvl..

pozdrawiam, a za wszystkie odpowiedzi, serdecznie dzikuje :)
valor bedzie dobry jak nie mozesz liczyć na MC, rewardy PvP i nastawiasz sie własnie na potyczki duele itp.

do tankowania lepsze są itemy z dodatkowym Defence.
set valora złożyłem niedawno w banku z sentymentu bo nigdy wcześniej go nie miałem. uważam że valor jest niezwykle słaby. nawet do pvp lepiej sobie złożyć randomy z critikami

nasz MT poleca:
"List of all the best pre-MC tanking equipment and where it drops.

Helm: Golem Skull Helm (BRD), Helm of Awareness (DM) or Enchanted Thorium Helm (Crafted)
Neck: Necklace of Grand Marshall Morris (random)
Shoulders: Stockade Pauldrons (random) Bile-etched Spaulders (DM) Bulky Iron Spaulders (DM)
Chest: Ornate Adamantium Chestplate (quest)
Bracers: Fel Hardened Bracers (DM)
Cloak: Redoubt Cloak (DM trib) or Shifting Cloak (crafted)
Leggings: Eternal Guardian (BRD), Warmasters (UBRS) or Enchanted Thorium (crafted)
Waist: Mastersmith Girdle (UBRS), Brigam Girdle (UBRS)or Stalwart Clutch (quest)
Gauntlets: Stonegrip Gauntlets (random) Force Imbued Gauntlets (DM)
Boots: Boots of Avoidance (random) Master Cannoneer Boots (DM)
Shield: Draconian Deflector (UBRS)
Range: Gorewood Bow (quest)
Trinket: Force of Will (BRD), Vigilance Charm (DM), Counterattack Lodestone (DM Trib)
Rings: Band of Flesh (Strat), Band of the Ogre King (DM), Ring of Protection(quest)
Weapon: Timeworn Mace/Hedgecutter (both DM)"


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.