mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:24 
Cytuj  
Moze moje pytanie wydaje sie banalne ale mam problem ze sterowaniem moim warriorem i meczy mnie to od dluzszego czasu.
Probowalem roznej metody sterowania czyli:

1. Chodzilem i obracalem sie kursorami a skile wlaczalem myszka na ekranie. Efekt: w pve metoda w miare wygodna ale w pvp obracanie sie za pomoca klawaitury jest troche za wolne do tego zamiast na walke trzeba caly czas patrzec na pasek ze skilami

2. Chodzilem kursorami, obracalem sie myszka i mialem zbindowanych kilka skilli (niestety na wszyskie zabraknie palcow) Efekt: w pve metoda bardzo wygodna, w pvp jest juz gorzej bo brak zbindowanych wszystkich skilli wymusza wciskanie ich myszka na ekranie co jednoczesnie uniemozliwia obracanie sie w tym czasie. Do tego bieganie w przod z wcisnietym klawiszem "W" utrudnia wciskanie pozostalymi palcami zbindowanych skilli

3. Metoda ktorej uzywalem szamanem czyli chodzilem myszka (wcisniecie 2 klawiszy myszki na raz) a wszystkie skile mialem zbindowane i dostepne pod lewa reka. Efekt: na poczatku masakra zeby sie przyzwyczaic ale z czasem mozna w miare spamietac wszystkie bindy. Minusem jest to ze nie mozna robic "strafe" podczas walki co znacznie zaweza pole widzenia.

Stad moje pytanie.Jakiej metody sterowania postacia wy uzywacie aby byc efektywnym w pvp. Czasami patrze jak walcza rogale i zazdroszcze im takiego skila.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:44 
Cytuj  
Ja mam ustawione klawisze poruszania sie na ESDF zeby zwiekszyc ilosc dostepnych klawiszy pod bindy, niemam zbindowanych klawiszy na streafy tylko na obroty poniewaz podczas walki zawsze mam wcisniety prawy klawisz myszy dzieki czemu moge obracac sie w mgnieniu oka i automatycznie zalanczaja mi sie streafy. nastepna rzecz musisz wybrac skille ktore najczesciej uzywasz i odpowiednio je sobie zbindowac np. w moim ustawieniu jest to QWRTGVA najbardziej przydatne a nastepnie Z123456 oraz F1F2F3F4 na shouty i 4 przycisk myszki dodatkowo mam klawisz miedzy Z a shiftem co daje mi w sumie 20 bindow szybkich w urzyciu. Dla treningu mozesz pocwiczyc skaczac i strejfujac w okolo jakiegos celu starajac sie caly czas miec go przed soba.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:49 
Cytuj  
a jak podczas biegu (wcisniety klawisz "e") zalaczasz shouty i uzywasz bindow 1-4? nie lamiesz sobie palcow?

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:18 
Cytuj  
No niewiem jak u ciebie ale mi sie wydaje ze nieda sie uzywac kilku skilli na raz wiec nie przeszkadza mi wciskanie po koleii skilli ktore potrzebuje, no ale moge sie mylic w koncu gram tylko od us open bety :P

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:49 
Cytuj  
chodzilo mi o wciskanie klawisza poruszania sie do przodu "e" podczas biegu z jednoczesnym wciskaniem skilli f1-f4 lub 1-4. wg mnie to sztuka :wink:

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:55 
Cytuj  
I co sie chwalisz :F
ja mam podobnie jak Khayman ale chodze na wasd czyli mam o 3albo 4 klawisz mniej :P dla mnie za duzo klawisz tez nie jest potrzebne. sa skile ktore mozna klikac myszka a sa takie ktore trzeba miec pod reka.

PS. mam kumpla co gra druidem i poza qwerasdfzxc1234567890 ma jeszcze zbindowane f1 f2 f3 f4 ctrl+1 ctrl+2 .... ctrl+0 To dopiero jazda :o
z leksza 35 bindow ciekawe ilu use :P pewnie polowe ^^

(chodzi o hasacz-a - drut 60lvl - aliance / frostwhisper)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 17:22 
Cytuj  
mam pytanie czy rzeczywiscie jest cos takeigo dziwnego z Anger Management, ze przez to wzrasta rage ciagle o 1 punkt? Czy jest jakis item co pozwala wychodzic z sheepa caly czas? bo wlasnie w sumie cos takiego widzialem u przeciwnej frakcji... ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 sie 2005, 19:35 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 17:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Venomo napisał(a):
mam takie pytanie co do itemkow warriora...
co lepiej zbierac?
caly set (of valor, do tego mam najblizej chyba), czy moze jakies itemy nie setowe?


aha, mam 54 lvl..

pozdrawiam, a za wszystkie odpowiedzi, serdecznie dzikuje :)
valor bedzie dobry jak nie mozesz liczyć na MC, rewardy PvP i nastawiasz sie własnie na potyczki duele itp.

do tankowania lepsze są itemy z dodatkowym Defence.
set valora złożyłem niedawno w banku z sentymentu bo nigdy wcześniej go nie miałem. uważam że valor jest niezwykle słaby. nawet do pvp lepiej sobie złożyć randomy z critikami

nasz MT poleca:
"List of all the best pre-MC tanking equipment and where it drops.

Helm: Golem Skull Helm (BRD), Helm of Awareness (DM) or Enchanted Thorium Helm (Crafted)
Neck: Necklace of Grand Marshall Morris (random)
Shoulders: Stockade Pauldrons (random) Bile-etched Spaulders (DM) Bulky Iron Spaulders (DM)
Chest: Ornate Adamantium Chestplate (quest)
Bracers: Fel Hardened Bracers (DM)
Cloak: Redoubt Cloak (DM trib) or Shifting Cloak (crafted)
Leggings: Eternal Guardian (BRD), Warmasters (UBRS) or Enchanted Thorium (crafted)
Waist: Mastersmith Girdle (UBRS), Brigam Girdle (UBRS)or Stalwart Clutch (quest)
Gauntlets: Stonegrip Gauntlets (random) Force Imbued Gauntlets (DM)
Boots: Boots of Avoidance (random) Master Cannoneer Boots (DM)
Shield: Draconian Deflector (UBRS)
Range: Gorewood Bow (quest)
Trinket: Force of Will (BRD), Vigilance Charm (DM), Counterattack Lodestone (DM Trib)
Rings: Band of Flesh (Strat), Band of the Ogre King (DM), Ring of Protection(quest)
Weapon: Timeworn Mace/Hedgecutter (both DM)"


dzieki za to ^^
na thottbocie/alakhazamie widzialem set batllegear of wrath...
czy to istnieje naprawde? tzn czy jest juz w grze? i czy wedlug 60 lvlowych norm, jest to dobry set?

co do klawiszologi, ja uzywam standardowego wsad, skille mam pod:
1,2,3,4,F1,F2,F3,mouse4,mouse5,q,e
mam 2 skill bary, jeden pod wheeldown, drugi up... makra porobione do wszystkiego co tego wymaga.. i o ile w pvp sie nie angazuje narazie wiec trudno powiedziec jak sie sprawuje, o tyle w pve jest swietne...

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 07:53 
Cytuj  
Ja tam nie jestem zwolennikiem macr, nie uzywam ale wiem ze sa dla niektorych postaci niezbedne. np dla druta na NS + HEAL , to samo dla szama. dla woja nie uzywam bo mam tak rozlozone skile ze nie potrzebuje macr. pozatym wiecej zabawy jest wojem bez macr. fakt faktem macra ulatwiaja gre ale dla mnie mogly by nie istniec.

PS. Co kto lubi ... jedni zbieraja rybki drudzy hoduja znaczki.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 08:21 
Cytuj  
battlegear of wrath istnieje od zawsze.
Helmik z onyxi, Spodnie z ragnarosa. Reszta z BWL bossów. Przed BWL wypadało to z MC bossów z obniżonym droprate.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 08:38 
Cytuj  
Pytanko.....mam.....teraz kiedy zaczelismy farmowac MC zaczynam poważnie mysleć nad bulidem full Prot....wiem że bede d...a w PvP ale PvP i tak uskuteczniam tylko w BG wiec zawsze mam swoich ludzi za soba :P czy bulid Prot naprawde duzo daje w PvE???
Mark ty miałes wiec sie wypowiedz tez prosze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 08:56 
Cytuj  
dobry ale ... Might jest tylko jakies 10-20% słabszy od Wratha.

wszystkie częsci mighta (mam 5) wypadają na drodze do ragnarosa w molten core a z wrathem jest o wiele trudniej bo helm wypada z onyxi a spodnie z ragnarosa.

złóz sobie najpierw caly might a potem pomyśl.

btw dotychczas wypadł nam tylko jedem wrath - helm.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 09:02 
Cytuj  
Na początku się na pewno przydaje. Może nie full protection, ale 31 protection/20 arms jest spoko.

Po miesiącu - dwóch łykniecie trochę sprzętu, nauczycie się bossów i będzie można tankować z dowolnym w sumie ustawieniem talentów.
No może na Onyxie protection tank, bo jej się nie da tauntować i ciężko jest utrzymać agro bez kilku punktów w protection.

btw. u nas 2 protection tanków ma talenty 31arms/20 protection (z last stand) i całkiem nieźle sobie radzą.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 09:10 
Cytuj  
Dziekuje Mark moze spróbuje 31Arms/20 prot i zobaczymy jak bedzie
narazie bossowie do Domo ok ..ale Major...ehhh...woczoraj przez 5 godzin próbowalismy go zabic.....tzn.jego pomocników :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 09:44 
Cytuj  
no właśnie to może ja już wróce do 31/20/0 bo mi sie znudziło :P


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 09:45 
Cytuj  
Wszelkie przepowiednie marka typu "musisz byc prot wariorem zeby dobrze tankowac" owszem sprawdzaja sie , ale dopiero w bwl. Mc/Onyxia mozna spokojnie tankowac non-prot , jest to troche trudniejsze ale do zrobienia.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 09:49 
Cytuj  
Wiem ze jest do zrobienia ale mysle ze 31/0/20 troszke pomoze ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 09:49 
Cytuj  
zapominasz shadhun, że te przepowiednie były pisane 3 miesiące temu, jak 90% raidów wipowało na trashmobach nie dochodząc do lucifrona a każdy biegał w greenach/blue. Wtedy MC do łatwych też nie należało i nawet full protection był wskazany.

Chcesz się założyć, że za 3 miesiące da się tankować wszystkie bossy w BWL przy pomocy arms/fury tanka?

do tego Tigole zapowiedział, przyjrzenie się Blessing of Salvation. Znając Blizza liczę na skill przeciwny do Salvation czyli buff/totem shamana w zasięgu którego ludziska będą generować więcej agro.. Liczę na buff - totemy są niewygodne czasami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 10:17 
Cytuj  
w całym MC do ragnarosa tankowanie jest proste jak ma sie FR (na ragna trzeba miec troche HP bo jebnac potrafi).
gineliśmy masowo na lava packach - jest FR to moge sie z flameguarda śmiać.

z agro nie ma kłopotów wiec generalnie protection build nie ma dużego znaczenia

+10 defence - po co jak masz +100 w itemach
+10% armora - śmieszne
+5% bloku tarcza - chyba najlepsze ale czy zablokowane 90dmg to dużo
last stand - jak nie ma kłopotów to zbedny - lepszy chyba nawet do pvp niz tankowania
imp shield block - 80 czy 160 czasem - co za różnica jak masz 7000hp

defiance - jedyne użyteczne, ale jak umiesz tankowac to można sie obyć, ale napewno bedzie widac róznice

Mark - naprawde nie chce się z tobą kłocic ale miesiąc temu mowiłem to samo co ty powyżej i strasznie na mnie skakałeś :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 23 sie 2005, 10:26 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 10:20 
Cytuj  
Cytuj:
Chcesz się założyć, że za 3 miesiące da się tankować wszystkie bossy w BWL przy pomocy arms/fury tanka?


Tak, moge sie zalozyc. O piwo ,przyjmujesz ?.

BWL jest calkowicie inna bajka niz MC.

W bwl na 2 czy 3 bossach tanki gina i trzeba wziasc agro naaaprawde szybko po smierci , defiance, i inne skille prot wariora sa tu niezbendne imo. I gear za duzo nie ma tu do gadania.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.