mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:18 
Cytuj  
"sęsu" pwned, Bruner pwned.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:35 
Cytuj  
brun3r napisał(a):
Tam trzeba dużo rzeczy zrobić i chciałbym wiedzieć czy wywalać na to materiały czy nie ma sęsu dzięki za info z góry . Pozdrawiam


jesli juz to sensu. I zdecydowanie ma to sens, dlatego ze rewardem na koncu jest http://www.thottbot.com/?i=4593 . moim zdaniem jeden z najciekawszych trinketow pvp szczegolnie przydatny na locki i priestow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 14:07 
Cytuj  
Kikas, nic nie pisalem o wszystkich klasach, ze skill sie dla nich nie liczy - napisalem jedynie, ze bez uber stuffu skill nie liczy sie u warriora. Magiem najwyzej dolozysz jedna frost nove wiecej i dalej mozesz bic, wzglednie ice block zeby zeszly CD i probujesz na raty ( to co pisze to ekstremalne rzeczy, ale chodzi o idee ), a wojem jak nie masz w lapie porzadnego dps'a, to wiele nie zrobisz, bo co mozesz zrobic jak jestes non stop w sheep/seduce/fear/stun/trap ? Zalozenie charga'a, hamstringa i przejscie na intercepta to nie jest dla mnie skill - sorry. Koles mial jakas megapałe w lapie, a przy tym gral z totalnymi lolami ( poza jednym rogiem w duelu chyba ) - no sorry, jak paladyn nie rzuca na siebie blessing of freedom, spada do 5% hp z FULL mana barem, cala walke prawie stoi tylem do przeciwnika, a na koncu cala mane wy...buje na heal w babelku, to sorry...

Nie ma co sie rozwodzic. Prawda jest taka, ze bez co najmniej jakiegos epika z MC, rzedu http://thottbot.com/?i=39565 to nie masz po co grac warriorem w PvP.

Koniec offtopa :))

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 14:20 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Nie ma co sie rozwodzic. Prawda jest taka, ze bez co najmniej jakiegos epika z MC, rzedu http://thottbot.com/?i=39565 to nie masz po co grac warriorem w PvP.

Ja nie mam zadnego epika na warriorze, a szlo mi nienajgorzej.


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 14:35 
Cytuj  
Ja mialem przyjemnosc grac wojem kumpla, kiedy jego gildia byla na etapie MC i gralem jak byl w blue itemach i potem jak zgarnal wlasnie to mieczysko. Roznica byla taka, ze w blue z srednim dps rzedu 120 nie moglem zdjac ani priesta ani locka - jak potem dobral pare epikow + ten miecz, to priest padal w paru strzalach, z lockiem poki nie zasadzal sie z succubem tez easy mode. Zreszta to tez widac jak inni wojowie cie bija - jak wiadzlem kolesia na 60 z doombringerem, to sie nawet nie zaslanialem i pozwalalem sie bic az zszedl mu fear immune i ze spokojem szedlem po nastepny cel. Woj z dobra maca potrafi zdjac pare kilo hp w pare sekund, woj ze slabym dpsem meczy sie i meczy jakby chcial, a nie mogl :) Ja gralem na MS buildzie 31/20/0 nie wiem jak to wyglada z fury buildem. Tyle :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 15:16 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Magiem najwyzej dolozysz jedna frost nove wiecej i dalej mozesz bic, wzglednie ice block zeby zeszly CD i probujesz na raty ( to co pisze to ekstremalne rzeczy, ale chodzi o idee )


Przepraszam, ale od kiedy Ice Block ściąga cd? chyba, że chodzi Ci o 10 sekund stanie w miejscu na ice blocku żeby zeszło wszystko.

Cold Snap instansowo ściąga cd ze wszystki frost spelli.


Posty: 8
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 15:49 
Cytuj  
WOps miało być ile będzie miało :oops:

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 15:50 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Demandread napisał(a):
Magiem najwyzej dolozysz jedna frost nove wiecej i dalej mozesz bic, wzglednie ice block zeby zeszly CD i probujesz na raty ( to co pisze to ekstremalne rzeczy, ale chodzi o idee )


Przepraszam, ale od kiedy Ice Block ściąga cd? chyba, że chodzi Ci o 10 sekund stanie w miejscu na ice blocku żeby zeszło wszystko.

Cold Snap instansowo ściąga cd ze wszystki frost spelli.

Tak, chodzi mi i o 10sec na CD. Nic mi sie nie pomylilo :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 17:18 
Cytuj  
Italios Reaktywacja napisał(a):
WOps miało być ile będzie miało :oops:


95.6 dps mace 6.12% szansy na drop z Kel'Thuzada

Kel'Thuzad padnie po 3 miesiacach od wypuszczenia, bo bedzie zbugowany jak 7 innch bossow

Kel'Thuzada gildia moze zabic raz na tydzien, co daje srednio 1 uber mace na 3 miesiace

napewno jaiks paladyn zakisi dkp na nia i zwinie ja wojownikowi

wiec 6 miesiecy dla jednej gildii, a zakaladamy ze sa 4 uber gildie na serwerze

odpowiedz : najpierw 4 paladynow, a po 3 miechah 2 wojownikow

latwo mozna sobie obliczyc ze cena wyniesie 12 500 gold, oczywiscie jesli ceny rum tum tubbers nie pojda w gore na AH

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 17:59 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
Italios Reaktywacja napisał(a):
WOps miało być ile będzie miało :oops:


95.6 dps mace 6.12% szansy na drop z Kel'Thuzada

Kel'Thuzad padnie po 3 miesiacach od wypuszczenia, bo bedzie zbugowany jak 7 innch bossow

Kel'Thuzada gildia moze zabic raz na tydzien, co daje srednio 1 uber mace na 3 miesiace

napewno jaiks paladyn zakisi dkp na nia i zwinie ja wojownikowi

wiec 6 miesiecy dla jednej gildii, a zakaladamy ze sa 4 uber gildie na serwerze

odpowiedz : najpierw 4 paladynow, a po 3 miechah 2 wojownikow

latwo mozna sobie obliczyc ze cena wyniesie 12 500 gold, oczywiscie jesli ceny rum tum tubbers nie pojda w gore na AH


pojechałeś stary, oj pojechałes na maxa :)

loladyni zwojowali świat dkp i uber dpsowych broni IMO. Przykłąd? to co w/w.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 20:13 
Cytuj  
Czy mozna awansowac o dwie rangi honoru, a dokladnie czy z 6 na 8 ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 20:15 
Cytuj  
embe napisał(a):
Czy mozna awansowac o dwie rangi honoru, a dokladnie czy z 6 na 8 ?


zadajesz niewalsciwe pytanie ... a powinno ono brzmiec :

Czy moge poswiecic 20 godzinn dziennnie na gre ?

Tak, mozna.

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 20:16 
Cytuj  
A kiedy będzie spał, robił siusiu i jadł?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 20:21 
Cytuj  
eeee... na Ravenhold z 5 na 6 to bylo: 8 AB i 10 WSG, teraz zrobilem 15 AB i 10 WSG, honoru mam tyle ze martwie sie ze mi sie on zmarnuje, dlatego pytam, to nie BL gdzie poswiecic trzeba cale zycie na farmowanie honoru, na Ravenhold to nadal przyjemnosc :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 20:25 
Cytuj  
ŁaŁ to to może być przyjemność? Ja odkąd wróciłem z "urlopu" [nie pytać] to nawet nie chcę słyszeć słowa BG, rangi mi wiszą =/


Posty: 31
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 21:04 
Cytuj  
Szybkie pytanko, doszlośmy szczęśliwie do p2 na nefie po raz prierwszy dzisiaj, zjechalismy go 2 razy do 19% bez większych problemów i zaliczyliśmy 2 wipy na szkieletach, magowie/lockowie maja imba poty, ale giną za szybko, co owocuje spammowaniem holy novy i, tym, iż przy życiu zostaje ok 1/4 rajdu.

Jakieś rady przed następną probą?


Ostatnio edytowano 16 maja 2006, 22:23 przez enethril, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 21:19 
Cytuj  
niech kazdy oprocz magow ma stratholme holy water, i jak jestes w alliance to pamietajcie o blessing of protection.

Czas na moje pytanie- widuje czasem na test serwach ludzi w zajebistych epikach np. z sulfurasem i pelnym judgmencie, podczas gdy zaczyna sie w tier 0... Jak sie zdobywa itemy na testach? normalne rajdy do MC czy tez nagrody za cos?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 21:24 
Cytuj  
Eqoit napisał(a):
niech kazdy oprocz magow ma stratholme holy water, i jak jestes w alliance to pamietajcie o blessing of protection.

Czas na moje pytanie- widuje czasem na test serwach ludzi w zajebistych epikach np. z sulfurasem i pelnym judgmencie, podczas gdy zaczyna sie w tier 0... Jak sie zdobywa itemy na testach? normalne rajdy do MC czy tez nagrody za cos?


W US jest opcja przeniesienia na test serv swojej wlasnej postaci, a co za tym idzie calego ekwipunku itd. Niestety EU sie tego jeszcze nie doczekalo, mam nadzieje ze przy 1.11 test servach blizz nie wyskoczy z tier 0.5/1 bo z tym w Naxx to raczej daleko sie nie zajdzie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 21:31 
Cytuj  
ehhhh to lipa, trudno dzieki mimo wszystko :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 22:01 
Cytuj  
enethril napisał(a):
Szybkie pytanko, doszlośmy szczęśliwie do p2 na nefie po raz prierwszy dzisiaj, zjechalismy go 2 razy do 19% bez większych problemów i zaliczyliśmy 2 wipy na szkieletach, magowie/lockowie maja imba poty, ale giną za szybko, co owocuje spammowaniem holy novy i, tym, iż przy życiu zostaje ok 1/4 rajdu.

Jakieś rady przed następną prubą?


chyba proba ;-) a na powaznie zapraszam na http://www.inner-sanctum.dk/Web/forums/ ... wPost.aspx


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.