mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 09:25 
Cytuj  
To sam jest na paladynie:). U warka w procie najbardziej boli mnie brak cleave

Btw nice fury boost


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 09:45 
Cytuj  
@up

Glyph of Cleave


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 09:53 
Cytuj  
No Szamek to obecnie tylko na AoE encounterach i trashach rządzi a dalej to dupa nadal jest:). Buff do LVB i LB da jakieś 5-7% ale inne klasy też boosta dostały. Tylko Resto da się grać jako tako. Z tego powodu zacząłem Palasiem grać - też chcę podepesować/potankować. W sumie to shamkiem gram tylko z sympati do Thralla:).

Dla przykładu palasiem na 90 idę przez moby jak przecinak a mam postać zboostowaną czyli gear słaby. Potem to tylko będzie lepiej.

Nie kumam po jakiego chuja Frost Maga jeszcze buffowali. Monk i Dk nadal ownują wszystko. Warek Glad nadal top 5. Wiadomo kiedy 6.1 ma wyjść? Razem z Blackrock Foundry czy jak? Ja bym z chęcia pograł shamkiem enh np albo poownował ele bo w Cata się naprawdę fajnie shamkiem grało. Nie wiadomo jednak czy w 6.1 wprowadzą większe zmiany. Jak w 6.1 nie to w 6.2 też nie i wyjdzie na to, że trzeba będzie na kolejny dodatek poczekać - debilstwo...
Dali by LB albo LVB castowalnego w ruchu i byłbym happy zajebiście. To mogą spokojnie w 6.1 zrobić.

Podsumowując - shamek nadal jest w dupie w każdym specu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 9 gru 2014, 09:59 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 09:57 
Cytuj  
Z AMA wynikało, że poważniejsze zmiany w shamku zajdą dopiero w 6.2 - 6.1 mają traktować jako zbieranie informacji a to co mieli zrobić czyli slight changes własnie zaszły z tymi 10% boostami :(

Boost frosta usprawiedliwiali tym, że jest on mega popularny, ludzie go lubią to i dlatego go boostują - z dupy argument :(


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 gru 2014, 10:14 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:08 
Cytuj  
Chore jest to, że gracze dają im rozwiązania na talerzu już od bety, gdzie na Shamka strasznie gracze narzekali a Blizz i tak zrobić po swojemu:). Ja rozumiem, że team odpowiedzialny za balans klas nie lubi shamka no ale c'mon.... Obecnie to szamkiem można się w garnizon bawić chyba ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:16 
Cytuj  
@up

No właśnie w sumie byłem zdziwiony jak czytałem w zeszłym tygodniu Q&A gdzie właśnie mówili, że raczej powrotu do buff klasy a ludzie z tego co czytam własnie tego by chcieli. Teraz taki Shamek to nie wiadomo co. W tym samym czasie Blizz pyta - hej macie jakiś pomysł na Shamka?

W sumie śmiesznie to wygląda jak na potrzeby tego żeby coś się działo wypuszczają patche które mają sprawić - popatrzcie ile się u nas dzieje!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 11:41 
Cytuj  
Teraz czekają ich miesiące brainstormu i zastanawianie się co zrobić a czego nie a w międzyczasię ludzie zaczną czyścić tier 2 na mythicu i po chuj mi te zmiany wtedy:). Przez te miesiące klasa będzie stała w miejscu ale hej, przecież można robić alty. Każdy shamek był by happy gdyby wrócili do pewnych starych pomysłów ale nie, oni muszą całkowicie zrevampować klasę bo przeciez inaczej się nie da. Takie hotfixy mogą sobie w dupę wsadzić.

BTW monk robiący 25% dpsu od innych klas ze swoim zajebistym cleavem to jakaś pomyłka. Praktycznie go nie ruszyli w tym hotfixie. Chyba nie mają jaj...

Swoją drogą czy coś wiadomo o rajdach po Blackrock Foundry? BlackHand będzie tam ostatnim bossem a nie wierzę, że Guldana i Grommasha wrzucą do jednego raidu. Mówili coś w ogóle ile rajdów będzie ostatecznie? Wiem, że mają być przynajmniej 2 tiery a 3 też jest możliwe. Jeśli jeden tier to 1 raid to wtedy musieliby wrzucić Gul'dana i Grommasha do jednego ale to bez sensu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 14:50 
Cytuj  
Nie, Highmaul i Blackrock fooundry to 1 tier, nastepne rajdy tez moga przypadac w wiekszej ilosci na tier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 16:07 
Cytuj  
Jeżeli ktoś się bawi intensywnie misjami polecam 3 świetne do tego addony :

http://www.curse.com/addons/wow/master-plan

http://www.curse.com/addons/wow/garriso ... on-manager

http://www.curse.com/addons/wow/teambui ... ercise2014

Bardzo, ale to bardzo przyspieszają obsługę i ułatwiają życie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 18:00 
Cytuj  
Faktycznie, dobre mody. Danke!


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 22:11 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Jeżeli ktoś się bawi intensywnie misjami polecam 3 świetne do tego addony :

http://www.curse.com/addons/wow/master-plan

http://www.curse.com/addons/wow/garriso ... on-manager

http://www.curse.com/addons/wow/teambui ... ercise2014

Bardzo, ale to bardzo przyspieszają obsługę i ułatwiają życie.

Garrison Mission Manager - zajebisty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 22:41 
Cytuj  
Yep, good shit.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 10 gru 2014, 11:21 
Cytuj  
Jest już otwarte 1 skrzydło LFR Highmaul. Tylko, że poziom trudności, a raczej jego brak to jakiś żart. LFR z MOPa to przy tym istny hardcore. Nikt nie znał taktyk, a mimo tego ludzie facerollowali całe skrzydło i nawet nie padła pojedyncza osoba.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2014, 11:38 
Cytuj  
Dużo zależne jest od ludzi :(

Leveluję teraz holy priesta. 35-44 pocisnąłem na samych instancjach, wszystko smooth! Następnego dnia 45-54 to samo z tym, że pierwsze trzy party totalnie nieogarnięte, każdy biega tam gdzie chce, questów nikt nie robi, tank overpulluje. A niby low levelowe brackety :(

W sumie w takim głupim Wailing Caverns przed reworkiem też zdarzały się przypały bo ludzie się gubili :/

A tak swoją drogą czy LFR ma taki sam drop ilvl jak nie lfrowe?


_________________
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 10 gru 2014, 11:47 
Cytuj  
LFR dropi 640, Normal 655, Heroic 670, Mythic 685.
W przyszłości dla Blackrock Foundry będzie to 650, 665, 680, 695.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 10 gru 2014, 12:23 
Cytuj  
Serio. Te 1 skrzydło jest o wiele łatwiejsze i szybsze do wyczyszczenia, niż pierwszy-lepszy HC dung:/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2014, 12:40 
Cytuj  
No i od razu lepiej się klika w garnizonie dzięki tym addonom :)

Czy to tylko pech czy coś jest nie tak - wczoraj zrobiłem kilka dungów. Za każdym razem loot tylko z ostatniego bossa i na dodatek 3x head ;(. Zero upgrejdu po prostu.

P.S
Dalej lvluje Palka i przepaść w komforcie/szybkości zabijania mobków między Palem a Shamkiem jest ogromna :wtf:. Wpadając w moby Palkiem mam wrażenie jakbym stawał się avatarem jakiegoś boga a shaman to taka ciota trochę.


@Vences

Pamiętaj proszę, że to jest LRF a nie normal czy heroic. Dodatkowo na tą chwilę masz tylko jedno skrzydło. Nie wierzę, że pugi ogarną Morgoka :P. Poza tym na forach i tak jest płacz, że pugi mają wipe za wipem więc najwidoczniej trafiłeś na dobrą grupę. No i jednak prawdziwym wyzwaniem jest mythic.

Z mojej perspektywy to dobrze, że można porajdować z pugami bo nie mam czasu a też chciałbym content rajdowy zobaczyć.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2014, 12:57 
Cytuj  
IMO właśnie na poziomie LFR ogarną bo to będzie tzw. EZ mode :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2014, 13:25 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Już dają 10 dniowego triala.

Odpalając wod triala można boostnąć postać do 90?

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2014, 13:28 
Cytuj  
Jakiego DPSa teraz warto robić mając pod uwagę 6.1?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.