mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 11:44 
Cytuj  
Wytrenowac umiejetnosc "Dual wield" u jakiegokolwiek trenera rogów.


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 12:47 
Cytuj  
dzienx ale jeszcze jedno pytanko bo narazie moge uzywac tylko 2 daggerow a widzalem rogueow z np dagger+sword czy trzeba tesh cos wytrenowac??

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 12:52 
Cytuj  
yo ziom, musish tesh zakumać jak swordem machac no i osobno noshem, w dual wieldzie ushywash takich itamz z jakich mash zajawke


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 12:56 
Cytuj  
lol Swen :D
Widzę że czujesz te klimaty :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 08:59 
Cytuj  
Wiem ze wiele razy bylo to poruszane, wiec prosze bez flame'owania :D

Mam kilka pytan:

1. Nie wiem jak te cholerne poison sie robi, nie mam zadnego zadania na to, choc juz mam 26lvl - horde, w Cleft nikt mi nic nie daje, mam wszystko co mozna stamtad wziac.
2. Czy moze ma ktos jakas koncepcje, nie endgaming, ale na czas expa do 60lvl na build talentow, ktore w sposob znaczacy pomoga podczas expa oraz wykonywania instances.
3. po wstepnym pograniu w pt zauwazylem ze utrzymanie aggro przez super tanka jakim jest Warrior jest strasznie trudne, praktycznie mob za chwile mnie oklada, jak temu zapobiec ?
4. gdzie mozna milo i bezpiecznie expowac i robic zadania, choc teraz po wprowadzeniu Honor Systemu bedzie trudno znalezc :)

Dzieki tym, ktorym sie chce pore slow skrobnac, ignore on - na tych ktorzy beda pisac z flamem na plecach :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 09:08 
Cytuj  
3. atakuj 5-10s po ataku warriora, chociaż na tym levelu warrior jeszcze nie jest tankiem, równie dobrze może priest tankować, a warrior leczyć bandażami ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 09:10 
Cytuj  
Mark pisze majac rowniez jakas perspektywe czasowa, mi sie nie spieszy z robieniem chara :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 09:31 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Wiem ze wiele razy bylo to poruszane, wiec prosze bez flame'owania :D

Mam kilka pytan:

1. Nie wiem jak te cholerne poison sie robi, nie mam zadnego zadania na to, choc juz mam 26lvl - horde, w Cleft nikt mi nic nie daje, mam wszystko co mozna stamtad wziac.


www.thottbot.com -> rogue -> quests (gram ally wiec ci nie powiem ;-)

Bodziu napisał(a):
2. Czy moze ma ktos jakas koncepcje, nie endgaming, ale na czas expa do 60lvl na build talentow, ktore w sposob znaczacy pomoga podczas expa oraz wykonywania instances.


dojdz do coldblood, imp sap, reszta to szczegoly bierz to co uzywasz aktualnie jak walisz gouge+bs to imp gouge jak spamujesz ss to imp ss.

podczas epxowania imho cold blood >> preparation (naprawde ten critic na zyczenie bardzo przyspiesza expowanie)

Bodziu napisał(a):
3. po wstepnym pograniu w pt zauwazylem ze utrzymanie aggro przez super tanka jakim jest Warrior jest strasznie trudne, praktycznie mob za chwile mnie oklada, jak temu zapobiec ?


na wstepie nie musisz sie tym przejmowac, zacznij sie tym martwic jak pojdziesz na ksiezniczke w mara i do sunken temple wczesniej rogue mozesz spokojnie tankowac przez kilkanascie sekund

Bodziu napisał(a):

4. gdzie mozna milo i bezpiecznie expowac i robic zadania, choc teraz po wprowadzeniu Honor Systemu bedzie trudno znalezc :)


hmmm dobre pytanie a po za horda jakie masz problemy bo ja od lv10 robilem questy na zolto (no ciezko robic czerwone na low level ;-)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 14:09 
Cytuj  
Gram w retail Rogue ale chyba nie umiem nim grac :(
Mam dopiero lvl 40 ale chcialem pokazac moj dotychczasowy build


Assassination :

Improved eviscerate 3/3

Remorseless attacks 1/5

Malice 5/5

Ruthlessness 3/3

Murder 2/2

Relentless Strikes 1/1

Lethality 5/5

Cold Blood 1/1


Combat :

Improved sisister strikes 2/2

Subtlety :

Master of Decemption 2/5

Camoflage 5/5

Oportunity 1/5

Powiedzice co o nim sadzicie(czy dobrze ide bo chcialbym tez zadawc te ciosy sritical po 1000 - 2000) no i czy jest dobry na pvp.
Bo przyznaje ze mam lekkie trudnosci w pvp z rogue czy shamanem itp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 14:20 
Cytuj  
build mozna oceniac na lvlu 60,
napisz co zamierzasz miec to bedzie co oceniac.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 14:34 
Cytuj  
ano:)


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 14:41 
Cytuj  
Ok wiec tak mialby wygladac moj build

Assassination Talents


Improved Eviscerate - 3/3 points

Remorseless Attacks - 2/5 points

Malice - 5/5 points

Ruthlessness - 3/3 points

Murder - 2/2 points

Relentless Strikes - 1/1 point

Lethality - 5/5 points

Cold Blood - 1/1 point


Combat Talents


Improved Sinister Strike - 2/2 points


Subtlety Talents


Master of Deception - 5/5 points

Camouflage - 5/5 points

Opportunity - 5/5 points

Initiative - 1/5 point

Ghostly Strike - 1/1 point

Improved Vanish - 3/3 points

Preparation - 1/1 point



Zostalo mi jeszcze 6 talentow ale nie wiem gdzie je dac, no i czy to jest dobry na pvp.No i nie wiem czy tez bedzie z tego duzy critical rate.
Tzn te ciosy do 2K czy wiecej :wink:

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 16:59 
Cytuj  
1.Masz 2 pkt w Remorseless Attacks jak wystarczy 1 zeby dojsc do cold bloda ale to pomylka pewnie przy pisaniu posta
2. Po co ci Opportunity skoro nie uzywasz tych umiejetnosci? No moze poza garote ale to tylko w pve
3. Na Improved Vanish szkoda 3 pkt lepiej daj je w Initiative
A tak wogole to kilka stron wczesniej jest build podany przez Aenime stosuj sie do niego a wyjdziesz na tym chyba najlepiej.

Jedyne co sie w nim niezgadza to to, ze niemozna miec imp Gouge na 3 ranku oraz Hemorrhage jednoczesnie bo trzeba by miec 61 lvl :P

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 17:19 
Cytuj  
No ok moglbym sie dostosowac do builda Aenimy ale nie wiem czy chodzi o ten 1-wszy czy 2-gi ??

No i przypominam ze mam dopiero 40 lvl nie 60 :wink:


Posty: 1
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 23:49 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
To tak moj build troche sie zmienil od tamtego czasu.

mproved Gouge
Rank: 3/3

Improved Sinister Strike
Rank: 2/2

Improved Eviscerate
Rank: 3/3

Remorseless Attacks
Rank: 1/5

Malice
Rank: 5/5

Ruthlessness
Rank: 3/3

Murder
Rank: 2/2

Relentless Strikes
Rank: 1/1

Lethality
Rank: 5/5

Cold Blood
Rank: 1/1

Master of Deception
Rank: 5/5

Camouflage
Rank: 4/5

Elusiveness
Rank: 5/5

Initiative
Rank: 5/5

Improved Sap
Rank: 3/3

Preparation
Rank: 1/1

Improved Cheap Shot
Rank: 2/2

Hemorrhage
Rank: 1/1


Fabianek
Improved Sap po 1 high lvl instance
po 2 mimo ze nerfniete mozna np spanac huntera i zabic mu peta tak samo z lockiem kotry bez peta jest gimpem itp.

Elusiveness
Naprawde czesto uzywam vanisha w pvp i te sekundy sa bardzo cenne. Vanish jest moim 2 ulubionym skillem zaraz po gouge:D

Improved Gouge
To podstawowy skill rogue pozwala kontrolowac walke, daje przewage.
5.5s to dosc dlugo aby np zarzucic bandaz, uciec na sprincie wejsc w stealth i wrocic z csem:D

Moj build nie jest buildem do ambusha wiec zupelnie sie tym nie zajmuje. Jak chcesz to dam ci build strikte do ambusha ale imo nie jest dobry do pvp.



od kilku dni gram w wow'a i chciałem zacząć grać rouge dlatego mam kilka pytań i będę bardzo wdzięczny jak mi pomożenie, oto te pytania:


1) Jak się używa pickpocketa u rouge ? ja np. klikam na przeciwnika ( potwory etc. ) i używam skilla, niby się powiódł ale nic się nie dzieje. co robie źle ?

2) Gdzie w stormwind można się nauczyć walczyć dwoma mieczami / sztyletami ??

3) Czy zna ktoś sposoby na polepszenie osiągów łącza chello ? - głównie mi chodzi o grę w WoWa :P

4) Gdzię są najlepsze sztylety do kupienia ? proszę nazwę miasta i położenie :>

5) Czemu nie da się użyć ponownie shadowmelda i stealth po tym jak się zginie ?

6) Co to jest cooldawn ? jeszcze może ktoś potrafi przetłumaczyć na "ludzki" język to zdanie "Improved Sap po 1 high lvl instance " zapożyczone z zacytowanego powyżej tekstu.

7) Czy gdy się używa 2 daggerów to szansa na powodzenie skilla się zmienijsza ? np. podczas gouge itp. ?

8) Czy pożwyższy buil dotyczy używania jednej broni czy dwóch jak np. dwa daggery ? orazy co bardziej sięopłaca używać 2 daggerów czy 2 mieczów a może najlepiej połączyć dagger z mieczem ?

bardzo porszę o pomoc, z góry WIELKIE dzięki :))

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 05:35 
Cytuj  
malo to na oficjalnym forum jest jezus ja nie wiem nie gralem w zadne mmorpgi w nic tylko w q3 ale kurde czasem wystarczy cos samu zrobic a nie ciagle sie pytac

zrobilem sobie preista dla jaj bo mialem dosyc miazdzenia(z q3) ;D pozniej sie okazalo ze priest jest impa w dulach w o ogole jest imba ;D (ale na 60 jest nudny jak flaki z olejem) lol teraz robie rouga i nigdy nie przyszlo mi na mysl zadawanie tak debilnych pytan stary pograj i czytaj co tam pierdola w tej grze po angielsku czemu ludzie ciagle ida na latwizne zamiast samemu do czegos dojsc najlepiej sie spytac na forum gdzie i tak prawie ci nikt nie odpowie albo zacznie walic z dupy jak ja ;D

btw jestem po pracy troche wkuriowny ;P


_________________
ooo znowu w to gram...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 08:19 
Cytuj  
Nikon, że Ci się to wszystko udało napisać jednym zdaniem. Jak nie ma przecinków to ja czytam na jednym oddechu i się omal nie udusiłem ;)

Reliocer. Co prawda osłabiają mnie takie pytania ale odpowiem.

Cytuj:
1) Jak się używa pickpocketa u rouge ? ja np. klikam na przeciwnika ( potwory etc. ) i używam skilla, niby się powiódł ale nic się nie dzieje. co robie źle ?


Pickpocket działa w trybie 'stealth'. Musisz się skradać, najlepiej podchodzisz od tyłu, używasz skilla. Otwiera się loot window moba i możesz mu coś zabrać. Loot z pickpocketa jest inny niż z dropu, dodatkowy.

Cytuj:
2) Gdzie w stormwind można się nauczyć walczyć dwoma mieczami / sztyletami ??


Zapytaj dowolnego strażnika w Stormwind jak trafić do weapon mastera.

Cytuj:
3) Czy zna ktoś sposoby na polepszenie osiągów łącza chello ? - głównie mi chodzi o grę w WoWa


Przeszukaj to forum. W okienku Search wpisz CHELLO.

Cytuj:
4) Gdzię są najlepsze sztylety do kupienia ? proszę nazwę miasta i położenie :>


Iron Forge. Auction House. Pociągiem z Dwarven District.

Cytuj:
5) Czemu nie da się użyć ponownie shadowmelda i stealth po tym jak się zginie ?


Nie rozumiem pytania.

Cytuj:
6) Co to jest cooldawn ? jeszcze może ktoś potrafi przetłumaczyć na "ludzki" język to zdanie "Improved Sap po 1 high lvl instance " zapożyczone z zacytowanego powyżej tekstu.


To masz opisane w instrukcji.
'Czas oczekiwania zanim zdolność, umiejętność, lub czar moze być ponownie użyta'

Cytuj:
7) Czy gdy się używa 2 daggerów to szansa na powodzenie skilla się zmienijsza ? np. podczas gouge itp. ?


Zmniejsza się szansa na trafienie. Nie sądzę jednak żeby to dotyczyło umiejętności specjalnych jak gouge na przykład.

Cytuj:
Czy pożwyższy buil dotyczy używania jednej broni czy dwóch jak np. dwa daggery ? orazy co bardziej sięopłaca używać 2 daggerów czy 2 mieczów a może najlepiej połączyć dagger z mieczem ?


Każdy rogue używa dwóch broni. Co do Miecze vs Daggery to masz taki temat chyba na pierwszej stronie tego forum, dział WoW.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 09:38 
Cytuj  
Cytuj:
"Improved Sap po 1 high lvl instance "

Po pierwszym przejsciu high level instance do swojego builda dodalem talent "Improved Sap".

Co do sztyletow to poczekaj na 18 level i popros kogos (najlepiej z gildii) zeby Ci zrobil Pearl Handed Dagger lub cos w tym stylu. Na poczatek wymiata.


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 23:42 
Cytuj  
no jak na taki lvl to moze byc mozesz zobaczyc :P


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 10:06 
Cytuj  
Mam pytanie co do skilla "Master of Deception " W grze przydatnosc tego skilla opisana jest dość lakonicznie.Wkoncu idzie 5 pkt w ten skill i teraz pytanie co on tak dokladnie daje.Czy tak bardzo powstrzymuje wykrywanie nas w stealth?Wymaxowalem ten skill i z tego co obserwuje to moge sie skradac najwiecej do 3-4 lv wyzej odemnie.Nie mowie tu juz o humans ktorzy na rownym moim lv wykrywaja mnie.Jestem poprostu ciekaw jak wyglada skradanie sie bez tego skilla

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.