mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 16:22 
Cytuj  
Radzilbym sie nie sugerowac "zajebistoscia" postaci w PvP 1 v 1 bo takiego czegos w wowie juz nie ma.... liczy sie masa, czary aoe i dobre skile na uciekanie ;)

gratz to honor sytem.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 16:22 
Cytuj  
jak to mi ludzie mowia - przejdz sie pare razy do MC albo na Onyxie jako shadow priest - juz nie bedzie tak ciekawie - czasami holy priest sie nie wyrabia...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 16:53 
Cytuj  
Ragnarosa zabil Mind Flay, respekt jak piszesz o shadow priestach :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 17:06 
Cytuj  
a ja to slyszalem ze mieli ponad norme rogue i to oni zalatwili sprawe...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 17:17 
Cytuj  
A niektorzy widzieli spam mflay w combatlogu ;)


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 13:06 
Cytuj  
Ja tam gram shadow priestem i nie mam zadnego problemu w znalezieniu teamu odwrotnie ciagle mam jakies privy. napewno gorzej leczy ale i tak lepiej od shaman czy druida :). Tak naprawde lubie byc w party z Shamanem :) w razie jak konczy mi sie mana on leczy. Na holy raczej nie zmienie shadow jest kozacki .

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 13:11 
Cytuj  
pewnie za tanka robi warrior z buildem fury/arms i wywija 2h axe, bo taki jest kozacki i fajnie się nim gra?


Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 16:26 
Cytuj  
Kazdy sposob jest dobry jak jest skuteczny. Nawet moze byc i taki warrior.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 16:47 
Cytuj  
Znachor napisał(a):
Kazdy sposob jest dobry jak jest skuteczny. Nawet moze byc i taki warrior.

O ile shadow priesta mozna uznac za healera, to takiego warriora za tanka sie nie da. Lepiej to odwolaj zanim Mark zaflamuje temat priestow ;]
Priest ci mowi - 2h warr to nie tank.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 21:46 
Cytuj  
Wlasnie to nie jest temat o tanku tylko o Priescie, tak wiec tak czy inaczej shadow tez sie nadaje na leczacego. Poza tym i tak malo ludzi gra Priestem nie ma wyboru.

P.S. Nic nie bede odwolywal zanim napisze to pomysle :), kazdy ma swoje zdanie a ze sa rozne trudno :)


_________________
FIRE sux !!!!!

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:11 
Cytuj  
qrwa niech mijaj matury za 3 tygodnie oddam sie calkowicie wow:P dzisiaj przyszedl kurier z inteligo i wszystko juz czeka :P Shadow priest RULZZ


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 23:30 
Cytuj  
mam 60 lvl priesta i znudzil mi sie ;D czas na rouga( 30lvl juz:P ) potem moze na szamana


_________________
ooo znowu w to gram...

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 16:09 
Cytuj  
Mam dwa mnie irytujace pytania. Pomykam sobie priestem i jedno co zauwazylem to moj skill enchanting po patchu normalnie funkconuje, natomias zas tailoring nie tak do konca. Chodzi oto ze przy wyborze itemku ktory chce zrobic zawsze byl kolorek oznaczony (zielony czy zolty) a wszedzie widze ten taki sraczkowaty jakis taki ciemna kupa kolor :D Czego to moze byc wina ? drugi skill jakim jest (wczesniej wspominajac) enchanting normalnie jest wyswietlany:)

Druga sprawa to moze nie wiem o tym czy cos ale... przy duelach nie moge uzywac shielda a dzis zauwazylem ze inny priest na podobnym lvl smigal w duelu bez problemowo z shieldem. Ja to jest ? ;)

ps. dzieki za rady i prosilbym nie smiac sie ze mnie. Wow to nie jest moje cale zycie :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 16:55 
Cytuj  
W tailoring jest bug. Blizz o tym wie, pracują szybko jak moga, żeby to naprawić :D

*

Posty: 80
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 17:14 
Cytuj  
Czy ktoś doświadczony mógłby mi poradzić w sprawie optymalnego ustawienia interfejsu klawiszy do shadow priesta. Może jakieś optymalizacje w postaci modów?
Obecnie mam gatherera, notes i quest history. Inventory all in one nie chce działać :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 17:40 
Cytuj  
mod "flexbar" ustawiasz wszystkie klawisze kompletnie dowolnie itd ... a co do ustawienia to chyba ty musisz sobie juz sam to zrobić ... niestety nie jestem jasnowidzem i nie wiem jak grasz itd ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 17:46 
Cytuj  
Ojejku napisał(a):
...(..) Inventory all in one nie chce działać :(


InventoryInOne to chyba trza jakos specialnie uruchomic jakas komenda na to jest czy cos. To chyba po to by miec all w jednym okienku racja? Ja pamietam ze tam pisalem cos w chacie /cos tam cos tam :D ale moze ktos inny sie wypowie na ten temat. Ja to noob jestem jak cholera :]

Gevaar napisał(a):
Druga sprawa to moze nie wiem o tym czy cos ale... przy duelach nie moge uzywac shielda a dzis zauwazylem ze inny priest na podobnym lvl smigal w duelu bez problemowo z shieldem. Ja to jest ?


Panowie!? ja nadal czekam. :D

Dzieki Dwutlenek :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 17:47 
Cytuj  
Ojejku napisał(a):
Inventory all in one nie chce działać :(

Wejdz w Key Bindings i gdzies na dole bedziesz mogl ustawic sobie wyswietlenie All in one pod jakis klawisz [np. B domyslny dla plecaka]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 18:13 
Cytuj  
Ojejku napisał(a):
Obecnie mam gatherera, notes i quest history. Inventory all in one nie chce działać :(


IAIO był jednym z moich ulubionych modów.
Musisz wpisać "/aioi replacebags on", albo "/aioi replacebags" już nie pamiętam.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 01:28 
Cytuj  
Moj build (postac Alveaenerle):

Discipline Mastery
Unbreakable Will Rank 5
Wand Specialization Rank 5
Improved Power Word: Shield Rank 3
Improved Power Word: Fortitude Rank 2
Mental Agility Rank 4
Discipline Total: 19

Holy Mastery
Improved Renew Rank 3
Holy Specialization Rank 2
Spiritual Healing Rank 5
Holy Total: 10

Shadow Mastery
Spirit Tap Rank 2
Blackout Rank 5
Shadow Focus Rank 5
Improved Psychic Scream Rank 2
Improved Mind Blast Rank 5
Mind Flay Rank 1
Silence Rank 1
Vampiric Embrace Rank 1
Shadow Total: 22

Spostrzezenia:
1v1 pvp jakos mi nie idzie tym buildem (z wyjatkiem magow) ale nie wiem czy jest to zwiazane z moimi umiejetnosciami czy buildem. Build ten jednak znakomicie sprawdza sie w grupie (efekty widac juz w grupie dwuosobowej). Co do pve i instancji - brak problemow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.